Přečtěte si oficiální popis

NAŠE VIZE

Společnost má centrálu v Kanadě od roku 1959, LaSalle College Istanbul soukromá College skládá z mezinárodního týmu odborníků zaměřuje na poskytování kvalitní vzdělávání pro naši studenti dosáhnout svého plného potenciálu. Se specializovat v módě, akademie vizí je, aby Istanbul na mapě módních měst na světě. Tím, výchovné inovace a vysoké ráže designu, naši absolventi pokračovat získat mezinárodní uznání, Když College poprvé otevřen v roce 1993, jsme uznala potřebu rozvíjet místní módní průmysl a viděl velkou příležitost trénovat naše studenty, aby se stal world-class návrháři schopný dělat jejich znamení mezinárodně, stejně jako stimulující módní průmysl v Turecku. V současné době, naše módní programy se zaměřují na design jedinečných ještě obchodovatelných módních kolekcí, takže naši studenti mohou být připraveni čelit požadavkům na průmyslu s podnikatelským hranou.

CANADIAN VZDĚLÁVÁNÍ

Všechny učební osnovy Program nabízí LaSalle College Istanbul jsou vyvinuty LCI vzdělávání v Montrealu podle kanadských vzdělávacích standardů. Náš specializovaný tým učitelů a odborníků v Turecku úzce spolupracovat s kanadskými centrálou pro splnění nejvyšší požadavky na vzdělání. Pedagogická relevance, soudržnost a přiměřenost každého programu osnov jsou tři faktory, které jsou formálně hodnoceny v rámci všech dceřiných LCI vzdělávání. Z state-of-the-art tréninkových zařízení na kvalifikovaných instruktorů, LaSalle College Istanbul se může pochlubit mezinárodní pověst pro poskytování vysoce kvalitního vzdělání.

Od císařů až sultáni dynastií a říší, Istanbul historicky byl ekonomickým centrem pro pozemní a námořní obchod. Obklopen Zlatý roh ústí, na Bospor úžinou, Černého moře a Marmarského moře, dojíždějící trajekty jsou páteří každodenní dopravy.

LaSalle College İstanbul je strategicky umístěn v centru Istanbulu v pěší vzdálenosti od muzeí, restaurací a nákupních center. Studenti nyní Istanbulu směs římské, byzantské a osmanské architektury, představí kouzlo města. Její kulturní rozmanitost může také být viděn při pohledu na atraktivní panorama císařských mešit, historických kostelů a synagog.

Netřeba dodávat, že Istanbul je zlatý důl pro kulturu a umění. Ve skutečnosti, že Evropská unie s názvem městu Evropským hlavním městem kultury pro rok 2010. S populací více než dvanácti milionů, Istanbul je jediný bi-kontinentální město na světě, která je součástí obou Asie a Evropy a LaSalle College Istanbulu je hrdý na to, mít studentský sbor, který odráží tuto pluralitu kultur.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Diplom

LaSalle College Istanbul

Jste-li business-důvtipný, mají vášeň pro módu a kreativní mysl, bude LaSalle College v Istanbulu Módní Marketing Program vzít svůj talent na další úroveň. ... [+]

Módní Marketing Diploma

Jste-li business-důvtipný, mají vášeň pro módu a kreativní mysl, bude LaSalle College v Istanbulu Módní Marketing Program vzít svůj talent na další úroveň.

Absolventi tohoto programu nejen nakupovat, prodávat a propagovat módní výrobky, ale také pochopit základy módního průmyslu, manipulovat s aktuální počítačových softwarových aplikací používaných v oblasti a vytvářejte profesionální vizuální zobrazení.

Učitelé tohoto programu jsou také profesionálové v oboru a jsou schopni poskytnout studentům vhled do současné realitě pracoviště. Od místního průmyslu na mezinárodní scéně, módní obchodníci pracují pro oděv maloobchodníkům nebo velkoobchodníkům vyvíjet, analyzovat a implementovat efektivní módní marketingové strategie.... [-]

Turecko Istanbul
February 2020
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
LaSalle College Istanbul

Interior Design Program v LaSalle College Istanbulu vám dá dovednosti věnovat se kariéře jako interiérový designér! ... [+]

Interior Design Diploma

Jste vášnivý interiérového designu? Máte spoustu designových konceptů na mysli, když se podíváte na prostor? Pokud ano, bude Interior Design Program v LaSalle College Istanbulu vám dovednosti věnovat se kariéře jako interiérový designér!

Tento program vás od základních zásad a prvků designu na plné ztvárnění ve Photoshopu a AutoCAD. Během svého studia, budete pracovat s různými tvary, barvy, textury, materiály a osvětlení na design interiérů.

Tyto Předměty interiéru bude také rozvíjet své schopnosti začlenit teorii designu a materiálu a nábytkových specifikace pro vytváření 2D a 3D plány. Absolventi se mohou rozhodnout sledovat jednu ze tří kariérních možností cesty: rezidenční, komerční nebo institucionální designu.... [-]

Turecko Istanbul
February 2020
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
LaSalle College Istanbul

Má představa stát příští vrchol módní návrhář v Turecku inspirovat? Pokud ano, Fashion design Program LaSalle College Istanbulu je pro vás! ... [+]

Fashion Design Diploma

Má představa stát příští vrchol módní návrhář v Turecku inspirovat? Pokud ano, Fashion design Program LaSalle College Istanbulu je pro vás! Od produkující módní koncept transformace na vynikajících oděvy a podporovat svůj vlastní módní kolekci, bude tento program vás provede každé fázi návrhu.

Naši učitelé, kteří jsou odborníky v oblasti, trénovat, abyste čelit požadavkům na tomto vysoce konkurenčním a strhující průmyslu. Absolventi jsou schopni prokázat své dovednosti tím, že dohromady módních přehlídek a účast na místní i mezinárodní módní design soutěží.

Přehled programu

Tato Fashion Design Program se skládá ze 6 semestrů, 15 týdnů za semestr pro celkem 90 týdnů.... [-]

Turecko Istanbul
October 2019
Denní studium
2 let
Campus forma
Přečtěte si více v češtině