LaSalle College Istanbul

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

NAŠE VIZE

Společnost má centrálu v Kanadě od roku 1959, LaSalle College Istanbul soukromá College skládá z mezinárodního týmu odborníků zaměřuje na poskytování kvalitní vzdělávání pro naši studenti dosáhnout svého plného potenciálu. Se specializovat v módě, akademie vizí je, aby Istanbul na mapě módních měst na světě. Tím, výchovné inovace a vysoké ráže designu, naši absolventi pokračovat získat mezinárodní uznání, Když College poprvé otevřen v roce 1993, jsme uznala potřebu rozvíjet místní módní průmysl a viděl velkou příležitost trénovat naše studenty, aby se stal world-class návrháři schopný dělat jejich znamení mezinárodně, stejně jako stimulující módní průmysl v Turecku. V současné době, naše módní programy se zaměřují na design jedinečných ještě obchodovatelných módních kolekcí, takže naši studenti mohou být připraveni čelit požadavkům na průmyslu s podnikatelským hranou.

CANADIAN VZDĚLÁVÁNÍ

Všechny učební osnovy Program nabízí LaSalle College Istanbul jsou vyvinuty LCI vzdělávání v Montrealu podle kanadských vzdělávacích standardů. Náš specializovaný tým učitelů a odborníků v Turecku úzce spolupracovat s kanadskými centrálou pro splnění nejvyšší požadavky na vzdělání. Pedagogická relevance, soudržnost a přiměřenost každého programu osnov jsou tři faktory, které jsou formálně hodnoceny v rámci všech dceřiných LCI vzdělávání. Z state-of-the-art tréninkových zařízení na kvalifikovaných instruktorů, LaSalle College Istanbul se může pochlubit mezinárodní pověst pro poskytování vysoce kvalitního vzdělání.

Od císařů až sultáni dynastií a říší, Istanbul historicky byl ekonomickým centrem pro pozemní a námořní obchod. Obklopen Zlatý roh ústí, na Bospor úžinou, Černého moře a Marmarského moře, dojíždějící trajekty jsou páteří každodenní dopravy.

LaSalle College İstanbul je strategicky umístěn v centru Istanbulu v pěší vzdálenosti od muzeí, restaurací a nákupních center. Studenti nyní Istanbulu směs římské, byzantské a osmanské architektury, představí kouzlo města. Její kulturní rozmanitost může také být viděn při pohledu na atraktivní panorama císařských mešit, historických kostelů a synagog.

Netřeba dodávat, že Istanbul je zlatý důl pro kulturu a umění. Ve skutečnosti, že Evropská unie s názvem městu Evropským hlavním městem kultury pro rok 2010. S populací více než dvanácti milionů, Istanbul je jediný bi-kontinentální město na světě, která je součástí obou Asie a Evropy a LaSalle College Istanbulu je hrdý na to, mít studentský sbor, který odráží tuto pluralitu kultur.

Místa

Istanbul

Adresa, 1. řádek
LCI Istanbul
Gazeteciler Sitesi Dergiler Sok. No:4 - Esentepe Şişli

34394 Istanbul, Istanbul, Turecko