Namik Kemal University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Univerzita Namık Kemal byla založena 17. března 2006 v souladu se zákonem č. 5647. Zemědělská fakulta, Çorlu Fakulta strojního inženýrství a Vysoká škola zdravotnická, odborné školy v Tekirdağ Center, Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı , Saray a Şarköy, které byly dříve členy univerzity Trakya, se v akademickém roce 2006-2007 osamostatnily pod střechou univerzity Namik Kemal.

Ve stejném roce začala Univerzita Namik Kemal pracovat na založení postgraduálního studia v ústavech, jako jsou přírodní vědy, zdravotní vědy, sociální a technické vědy. Naše univerzita učinila další kroky do akademického života založením Fakulty umění a věd a Lékařské fakulty.

V rámci tohoto procesu zahájila Škola cizích jazyků a Odborná škola zdravotnických služeb také akademické vzdělávání a dokončovala své nastavení. Odborná škola se sídlem v Tekirdağu byla rozdělena na dvě odborné školy jako sociální a technické vědy, což studentům poskytovalo rozsáhlé a moderní příležitosti.

Se svou novou Fakultou ekonomie a správních věd, Fakultou výtvarných umění, Právnickou fakultou a Stomatologickou fakultou se dnes Univerzita Namik Kemal stala důležitou institucí mezi nově založenými univerzitami. Od roku 2006 je navíc jednou z nejrychleji se rozvíjejících tureckých univerzit.

Místa

Tekirdağ

Adresa, 1. řádek
Namık Kemal, Kampüs Cad No:1, 59030 Süleymanpaşa/Tekirdağ, Turkey
Tekirdağ, Tekirdağ, Turecko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium