​Bradford Dance Centre

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Bradford Tanečního centra

Bradford Taneční centrum se nachází v samém srdci centra města Bradford. Byla založena v roce 2015 poskytovat profesionální, věnuje taneční prostor a tvůrčí náboj pro obyvatele Bradfordu a okolních oblastí. Naše místo a taneční studia bude otevřena pro veřejnost v srpnu 2015.

Primární cíle Bradford Tanečního centra jsou postoupit, povzbuzovat, podporovat a usnadňovat učení, vzdělávání, odborné přípravy a osobního rozvoje v tanci. Zavázali jsme se k vytváření příležitostí v tanci pro všechny členy komunity, bez ohledu na věk, pozadí, zkušenosti nebo schopnosti. Bradford Taneční centrum nabízí širokou škálu kurzů a možností profesního rozvoje pro studenty tance, profesionální taneční umělci a členy místní komunity.

Bradford Taneční centrum je ne-pro-zisk sociální podniky a registrovaná UK poskytovatelem výcviku některých z nejuznávanějších certifikační orgány ve Velké Británii.

Bradford Taneční centrum se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti města a jen kousek od vlakového a autobusového nádraží v Bradfordu.

Vybavení

Bradford Taneční centrum má 4.500ft2 své dokonalé taneční prostor, s třemi profesionální taneční studia, měnící se zařízením, kuchyňským koutem, kancelář a zasedací místnost prostoru a velkou, otevřenou komunální recepce, ideální pro neformální setkání a vytváření sítí.

Naše taneční studia bude k dispozici k pronájmu na hodinovém základě od září 2015.

Místa

Bradford

Bradford

Adresa, 1. řádek
114 Sunbridge Rd
BD1 2NE Bradford, Anglie, Spojené království