Newcastle University

Úvod

Read the Official Description

Přesně tam, kde budete chtít být

Chcete studovat na vysoké škole v jedné z nejvíce vzrušujících měst ve Velké Británii? Newcastle University umístila na 5. místě ve Spojeném království Mezinárodním studentem Barometr 2016 a je součástí mezinárodně uznávané Russell Group. V Newcastle University nachází přímo v srdci areálu. Budete se okamžitě cítit součástí této rušný, prosperující univerzitní scény, jak se učíte ve svých fantastických moderních zařízeních. Budete mít výuku ve vysokoškolském stylu s přednáškami, konzultacemi a podporovanou soukromou studií. Náš přátelský tým podpory se nachází v těsné blízkosti, takže si můžete být jisti, že je to jednoduchý, uvolněný a inspirativní první rok.

Srdce vaší zkušenosti s učením

Chcete studovat v srdci prosperujícího města? Centrum INTO na Newcastle University v Newcastle University nabízí právě to. Je to moderní, bezpečné centrum s plným přístupem k řadě zařízení pro bydlení a učení.

Díky nejmodernější studijní zázemí, ubytování na místě a spoustě příležitostí k relaxaci a socializaci najdete vše na jednom místě.

Stejně jako současné učebny a fantastické IT zařízení poskytuje centrum univerzální laboratoř, jazykové centrum a rozsáhlou knihovnu. A budete podporováni našimi oddanými učiteli a zaměstnanci, kteří vám zajistí, abyste získali co nejvíce z vašeho času na Newcastle University v Newcastle University .

Knihovna

V areálu jsou tři knihovny. Otevřeno sedm dní v týdnu, 24 hodin denně, Robinsonova knihovna je hlavní knihovnou univerzity. Najdete zde přes milión knih, více než 100 000 elektronických zdrojů a tisíce časopisů.

Jsou zde dvě další specializované knihovny - knihovna právníků a Walton Medical and Dental Library. Nelze najít to, co hledáte? Přátelský personál vám pomůže najít to, co potřebujete.

 • 1300 síťových počítačů, některé s 24hodinovým přístupem
 • Vývoj psaní, k dispozici je Maths-Aid a knihovna
 • DVD a CD checkout pro výuku jazyků

Vybavení

Pokud jde o studium, INTO Center má vše, co budete potřebovat. Existuje směs sociálních prostor a klidných míst pro soukromé studium. Dobře zásobené centrum učebních zdrojů je vybaveno knihami, online zdroji a periodikami, které posílí vaše studium. Centrum učebních zdrojů je otevřeno od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00.

Chcete studovat online? Budete mít přístup k Blackboardu, prostředí virtuálního učení, kde budete moci stahovat poznámky přednášek a obsah kurzu, a také se účastnit diskusí se svými spolužáky a učiteli.

Potřebujete poradit? Centrum nabízí 24hodinovou podporu od okamžiku příjezdu. Od vízové ​​a přistěhovalecké podpory k vyzvednutí letišť, orientačního programu a asistenčních pobytů v rámci ubytování, budete mít veškerou pomoc, kterou potřebujete k usazení.

Život v areálu není jen o studiu. Budete mít také přístup k některým skvělým zařízením, kde si můžete oslovit své nové přátele. Kavárny, restaurace a sportovní zařízení jsou k dispozici v areálu. Nebo se vydáte do Studentského svazu, kde budete mít k dispozici více než 200 klubů a společností.

Jídlo

Skvělé místo, kde můžete navštívit své přátele a odpočívat mezi třídami, najdete v kavárně uprostřed areálu. Je to skvělé místo, kde si mezi hodinou můžete dát snídani, oběd nebo drink. Vegetariánské a Halalové možnosti jsou často k dispozici a existuje také věrnostní karta, která vám ušetří peníze.

Neuvěřitelné zařízení a fantastická poloha

Budete mít přístup ke všem úžasným zařízením Newcastle University . K dispozici je oceněná Robinsonova knihovna a Centrum jazykových zdrojů - oba jsou skvělá místa k studiu, stejně jako skvělé prostředí pro virtuální učení. Ale na Newcastle University jedná o víc než jen o hodiny a studium, s velkým studentským svazem a fantastickým sportovním centrem.

Nejvyšší světová univerzita

Newcastle University poskytuje vynikající vyhlídky na zaměstnání, nezapomenutelnou zkušenost studentů a je zakládajícím členem skupiny Russell, která zahrnuje 24 nejvýznamnějších vysokých škol ve Velké Británii. Pořadí v top 1% univerzit na světě a 23. ve Velké Británii, Newcastle University také řadí 12. místo na světě pro mezinárodní spokojenost studentů.

Studium zde znamená, že se připojíte k více než 23 000 studentům z více než 120 zemí a silné studentské komunitě, která bude inspirovat a podporovat vaše učení.

Udržování tradice excelence

Jedna z nejlepších univerzit ve Velké Británii as vynikající pověstí špičkové výuky a špičkového výzkumu je Newcastle University oblíbenou volbou jak pro studenty, tak pro zaměstnavatele.

Vytvoříte zde globální spojení a univerzita nabízí řadu možností, jak zlepšit vaše studium, včetně:

 • studium v ​​zahraničí s více než 250 univerzitami na celém světě, mezinárodní studium v ​​zahraničí, letní škola a pracovní programy integrované do diplomů
 • financování studentských výzkumných cest po celém světě
 • partnerství s více než 400 globálními institucemi
 • bezplatný přístup pro všechny studenty k zařízení, aby se učil jiný jazyk
 • dodané v Singapuru a lékařská škola v Malajsii
 • zbrusu nový londýnský kampus nabízející řadu vzdělávacích programů, mistrovských kurzů a zaměstnavatelů a absolventů
 • rozmanitých disciplínách s 27 subjekty zařazenými do top 20 v UK

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Undergraduate Pathways » Vidět Magisterské diplomy » Vidět Rok založení »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magisterský diplom

Absolventský Diplom V Oboru Obchodu A Humanitních Oborů

Campus forma Denní studium 9 měsíců September 2018 Spojené království Newcastle upon Tyne

Zlepšete své jazykové a akademické dovednosti pro přímý vstup do magisterského studia na univerzitě v Newcastle. Tato cesta vám nabízí postup k řadě postgraduálních titulů v oblasti zemědělství, obchodu, komunikace, dědictví, práva, médií, společenských věd a dopravy na univerzitě v Newcastlu. [+]

Zlepšete své jazykové a akademické dovednosti pro přímý vstup do magisterského studia na univerzitě v Newcastle

Tato cesta vám nabízí postup k řadě postgraduálních titulů v oblasti zemědělství, obchodu, komunikace, dědictví, práva, médií, společenských věd a dopravy na univerzitě v Newcastlu.

Proč se ucházet o program Diploma Graduate? umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty kvalitní univerzitní program plný status univerzity

[-]

Diplom V Oboru Architektury

Campus forma Denní studium 9 měsíců September 2018 Spojené království Newcastle upon Tyne

Připravte se na magisterský titul v oboru architektury s kurzem na univerzitě v Newcastle. Kurz předškolního kurzu, který je speciálně navržen tak, aby připravoval studenty na diplomy spojené s architekturou. [+]

[-]

Doktorandi Doktorského Studia V TUL Jsou Oprávněni Požádat O účast V Programu Škoda Auto PhD Nebo Mohou Napsat Práci Na Téma, Které Společnost Nabízí.

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Newcastle upon Tyne

Tento program obsahuje další termín, který se konkrétně věnuje zdokonalení dovedností anglického jazyka pro přímý vstup do magisterského studia na univerzitě v Newcastlu. Pokrok v řadě postgraduálních titulů v oblasti obchodu, komunikace, dědictví, práva, médií, společenských věd a dopravy na univerzitě v Newcastle. [+]

Zlepšete své jazykové a akademické dovednosti pro přímý vstup do magisterského studia na univerzitě v Newcastle. Tento kurz zahrnuje modul Pre-session English Language, který vám pomůže připravit se na studium ve Velké Británii.

Absolventský diplom s přednáškovou angličtinou vám umožňuje studovat jedno termín anglického jazyka, následovaný akademickým studiem v oblasti obchodu a humanitních oborů.

[-]

Graduate Diploma in Architecture with Pre-sessional English

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Newcastle upon Tyne

[+]

Akademický titul : vysokoškolský titul nebo tříletý diplom

Anglický jazyk: IELTS 5.0 nebo ekvivalent

[-]

Rok založení

International Foundation in Architecture

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců September 2018 Spojené království Newcastle upon Tyne

[+]

Anglický jazyk: IELTS 5.0 - 5.5 nebo ekvivalent

[-]

International Foundation in Business and Management

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců January 2019 Spojené království Newcastle upon Tyne

[+]

úspěšné dokončení rozhovoru; předtím studoval příslušnou disciplínu; již dříve absolvoval stupeň; nebo s IELTS 6.0 nebo ekvivalent v anglickém jazyce.

7. ve Spojeném království pro zemědělství

(The Times a The Sunday Times Good University Guide 2017)

Vedoucí k různým vysokoškolským titulům na univerzitě v Newcastle v oblastech jako:

Účetnictví, Finance a ekonomika

Kromě přednášek budete mít semináře, skupinovou práci, počítačové zasedání a také studijní kliniky, kde obdržíte od svého učitele individuální poradenství. Odborníci v oboru podnikání zlepší vaše studium tím, že předloží prezentace. Využijete také využití případových studií z řady Financial Times 100.... [-]


Mezinárodních Nadací V Humanitních A Společenských Vědách

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců September 2018 Spojené království Newcastle upon Tyne

Nabízí vám přímý vstup do prvního ročníku vysokoškolského titulu v řadě předmětů od práva k médiím k politice na přední britské univerzitě. [+]

Kombinace akademického studia, intenzivní výuky anglického jazyka a studijních dovedností, které vás připraví na vstup do prvního ročníku v oboru Politika a sociologie na Newcastle University

Do univerzity Newcastle nabízí nejlepší příležitost k přímému vstupu do prvního ročníku bakalářského studia v řadě předmětů od práva až po média.

Proč se ucházet o program Mezinárodní nadace? garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty kvalitní univerzitní program úplný status vysokoškolského studenta a přístup k univerzitním zařízením

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba Rozšířená mezinárodní nadace (4 termíny) - obsahuje navíc další termín angličtiny pro podporu jazykové podpory Tam, kde mi bude trvat? ... [-]

Mezinárodní Nadace Ve Fyzikálních Vědách A Strojírenství

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců September 2018 Spojené království Newcastle upon Tyne

Nabízí vám přímý vstup do prvního ročníku vysokoškolského studia v řadě inženýrských a vědních oborů na přední britské univerzitě. [+]

Studium pro bakalářský titul v předmětech, jako je věda a inženýrství na univerzitě v Newcastlu

Kvalifikovaný kurz, který nabízí přímý vstup do prvního ročníku bakalářského studia v řadě inženýrských a vědních předmětů na přední britské univerzitě.

Proč se ucházet o program Mezinárodní nadace? garantované umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty kvalitní univerzitní program úplný status vysokoškolského studenta a přístup k univerzitním zařízením

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

Mezinárodní nadace (3 termíny) - to je standardní volba

[-]

Undergraduate Pathway

International Year One in Architecture

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců September 2018 Spojené království Newcastle upon Tyne

[+]

Tam, kde to bude trvat mě?

[-]

Mezinárodní Rok První V Podnikání

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců September 2018 Spojené království Newcastle upon Tyne

Připravte se na vstup do druhého ročníku bakalářského studia na Newcastle University Business School. Tento kurz zvýší vaše znalosti v oblasti moderních obchodních a manažerských dovedností, což vám umožní úspěšně dokončit studium na druhém stupni vysokoškolského studia. [+]

Připravte se na vstup do druhého ročníku bakalářského studia na Newcastle University Business School.

Proč se ucházet o program International One One? umístění univerzity pro všechny úspěšné studenty kvalitní univerzitní program plný status univerzity

K dispozici jsou dvě možnosti kurzu:

[-]

Contact

INTO Newcastle University

Adresa, 1. řádek The INTO Building
NE1 7RU Newcastle upon Tyne, England, Spojené království
Website http://www.intostudy.com/en-gb/universities/newcastle-university