ABLE English Language School in Manchester UK

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč si vybrat Able Manchester:

Vytvořit své vlastní kurz angličtiny!

ABLE Manchester nabízí jedinečný přístup k angličtiny rozvoji tím, že nabízí každý student možnost vytvořit na míru kurz, který jim umožňuje, aby splnily své cíle vzdělávání ať už jde o profesní, osobní nebo akademické.

Přidejte si mě na skype diskutovat začíná dnes: Skype: alicja_golub

-Affordable Předměty-

ABLE Manchester se zavázala poskytovat studenty nejen vynikající jazykové kurzy, ale také hodnotu za peníze, které je důvod, proč máme jasnou cenové struktury a velmi přijatelné ceny začínají od £ pět za hodinu. Každý student má možnost vytvořit na míru kurz, který jim umožňuje, aby splnily své cíle učení.

-Experienced, Professional Tutors-

ABLE Manchester se zavázala poskytovat studenty nejen vynikající jazykové kurzy, ale také hodnotu za peníze, které je důvod, proč máme jasnou cenové struktury a velmi přijatelné ceny začínají od £ pět za hodinu.

Studentské Ohlasy:

"Přístup na ABLE Manchester je fantastický - v krátké době jsem ve škole jsem byl schopen zlepšit své celkové znalosti angličtiny a zároveň opravdu stavět na mé obchodní angličtinu." -Robert Chojecki "Tím, že kombinuje kurzy schopni Manchesteru společně jsem byl schopen dosáhnout svého cíle na získání kapela 7 v IELTS rychleji, než jsem si kdy myslel, že je to možné. "-Diego Natali

Angličtina jazykové kurzy v Manchesteru City Centre:

Každý student má možnost vytvořit na míru kurz, který jim umožňuje, aby splnily své cíle učení.

Manchester má všechno a je to mnohem levnější, než žít v Londýně! Dvě světové třídy fotbalové kluby, tři vynikajících univerzity, centrem průmyslové revoluce, některé z nejlepších britských kapel všech dob, pohádkové nákupy, nezapomenutelný noční život, úžasné restaurace a naprosto jedinečnou směs moderní a gotické architektury. Easy Doprava Manchester je kompaktní město, které pohyb po okolí usnadňuje s jedním z nejlepších služeb veřejné dopravy ve Velké Británii.

Multikulturní Capital Manchester je jedním z nejpřátelštější měst ve Velké Británii, který spojuje severní šarm s živou multikulturní atmosféře. Skvělá poloha v místě, Spojeného království Manchesteru znamená, že velká města a zajímavostí - Liverpool, Leeds, York, Severní Wales a Lake District je méně než hodinu a půl jízdy, který dělá jednodenní výlety a víkendové návštěvy snadné a jednoduché.

Minut jízdy od letiště spojuje Manchester Airport je jen 20 minut jízdy vlakem od centra města a Liverpool letiště je méně než hodinu jízdy.

ABLE Manchester může zařídit různé typy ubytování, aby vyhovovalo vašim požadavkům a rozpočtu!

Hostitelská rodina

Je to fantastická příležitost zažít život v reálném anglické rodiny. Život s anglické rodiny znamená, že můžete mít opravdový anglický ponorný zkušenosti, jak se dostanete šanci vyzkoušet si své jazykové dovednosti s rodilými mluvčími mimo třídu.

Všechny naše rodině rodiny jsou plně prověřeni a musí projít rozsáhlý proces přijímacího pohovoru. V ABLE Manchesteru používáme pouze hostitelských rodin, kteří mají spoustu zkušeností hostování zahraničních studentů. Trávíme hodně času odpovídající studentů s pravým hostitelské rodině, abyste zjistili, studenti mají nejlepší pobyt možný.

Homestay je rozdělena do dvou kategorií - standardní a výkonné - a je k dispozici na plný nebo polopenzí.

Student Residence

To je ideální pro ty, kteří chtějí žít v mladé a živé prostředí s ostatními studenty. Naše studentské rezidence se nachází v blízkosti centra města, takže je snadné se dostat do školy. Tento typ ubytování nabízí vynikající hodnotu za peníze, jelikož studenti jsou pro spoustu vybavení a může ušetřit na nákladech na dopravu.

Studentské rezidence jsou ideální pro lidi, kteří chtějí mít určitou volnost, jak si mohou přicházet a odcházet, jak je libo, a také mají možnost vařit pro sebe. Bydlení v rezidenci je ideální pro lidi, kteří milují stýkat, jak jste se obvykle žít s 5-6 ostatními lidmi a velmi často budou z celého světa, takže žijete v opravdu mezinárodním prostředí!

Studentské rezidence mají vlastní ložnici s koupelnou a společnou kuchyní a obývacím pokojem.

Student Apartment

ABLE Manchester je jediný anglický jazyk akademie v Manchesteru, aby byli schopni nabídnout svým studentům výhradní použití studentského bytu. Byt se nachází 20 minut od školy a obsahuje tři dvoulůžkové pokoje se společnou koupelnou a kuchyní. Nedávno renovovaný byt je velmi cenově dostupné řešení pro studentů přicházejících studovat na ABLE Manchesteru.

Tento byt je obsazen pouze schopni Manchester studenty, takže můžete poznat své spolubydlící před vámi přijet - snažíme udržet směs národností v bytě, takže můžete mluvit anglicky doma. To je ideální pro lidi, kteří hledají možnost levného, ​​ale chtějí bezpečnost pronájmu z důvěryhodného zdroje. Byt je ve vlastnictví ABLE Manchester, takže si lze pronajmout jak na dlouhodobé a krátkodobé bázi.

Soukromé pronájmy

Pokud plánujete zůstat v Manchesteru po delší dobu (tj více než šest měsíců), nebo chcete-li žít s přítelem nebo partnerem, pak soukromý pronájem by mohla být odpověď. Existuje spousta možností, k dispozici, aby vyhovoval všem požadavkům a rozpočty. ABLE Manchester může pomáhat a radit ty, kteří chtějí pronajmout dům či byt přes soukromého majitele. Jen nám oznámit při rezervaci. Hotely a hostely Jako hlavní město, existuje celá řada hotelů a ubytoven k dispozici na obou dlouhé a krátkodobé bázi. V centru Manchesteru existuje celá řada hotelů, aby vyhovoval všem - luxus, podnikání a rozpočet, a my jsme více než rádi poradíme a rezervujte si hotel pobyt jako součást svého studijního balíčku. Tam je velká blízko škole, kde soukromé pokoje a lůžka v koleji si můžete pronajmout na krátkou dobu.

Místa

Manchester

ABLE Manchester

Adresa, 1. řádek
ABLE Manchester
1st Floor
Swan Buildings
Swan Street

M4 5JW Manchester, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 161 637 3062