Abbey College Cambridge

Úvod

Read the Official Description

Více než 300 studentů z 30 zemí studovat u nás. Jsou sjednoceny jedním ambicí: zadat jedním z nejlepších univerzitách ve Velké Británii. Naši studenti, pracující společně s naším dobře kvalifikovaný odborný personál, tvoří vysokoškolské společenství, který je věnovaný vynikající úspěch pro všechny.

Naši studenti mluví o vysokoškolském prostředí, jako jsou jako jedna rodina. Od prvního dne, kdy je zpřístupní cítit velmi vítané i mimo jejich výuky. V našem ubytování oni najdou nové kamarády a daří se jim v vskutku inkluzivní mezinárodním prostředí.

traťový rekord naši studenti mluví sám za sebe, a jejich výsledky založili naši kolej jako jedna z těch nejlepších ve Velké Británii. V roce 2015 se naši studenti úrovni dosáhla / B rychlost průchodu A 82% a ještě více ohromující, A -A rychlost průchodu o 61%.

Naše poloha v centru města Cambridge je fúze každodennosti a mimořádné. Je to město, které má tvar naši historii a pokračuje dělat své ochranné známky na naši budoucnost.

Naše historie

Od svého založení v roce 1994 Abbey College Cambridge se stal jedním z nejlepších šestém ročníku škol pro zahraniční studenty ve Velké Británii.

Vyvinuli jsme a udržuje vynikající rekord akademického úspěchu. mimořádné ceny projít úroveň našich žáků neznamená, že bychom byli trvale umístěny v horní části tabulky univerzitních ligových od roku 1997.

Naše škola komunita výrazně rostla během této doby a nyní máme 340 studentů z více než 30 zemí, kteří se učí a podporovaných o 90 zaměstnanců.

Během tohoto růstu naše vzdělávací étos zůstal zcela jasně: vynikající úspěch pro všechny. Náš vzdělávací nabídka změnilo od roku 1994, před původně určeny pro úroveň retaking studentům nyní bytí maturity, zakládání a vysoká škola úrovně specializující se na uspokojování potřeb zahraničních studentů.

Naše škola je označena jako bytí "Vynikající škola" školní inspekce ve Spojeném království, OFSTED, jako výsledek dosažení co nejvyšší známku ve všech 12 posudků na výuku a kvalitě nástupu na palubu v koleji.

V červenci 2016 jsme provedli novou etapu v našem vývoji přesunutím do nové jednom místě, účelové kampusu. Náš nový vysokoškolský kampus byl navržen zaměstnanci Abbey College Cambridge, aby dokonale odpovídaly potřebám našich studentů.

Abbey College Cambridge je vysoká škola voliče Abbeye DLD skupiny vysokých škol, což je zase součást Alpha Plus Group.

Ubytování

Od září 2016 bude k dispozici na místě na našem novém areálu Plná penze místnosti. To stravování ubytování budou známy jako "Abbey House" a doplní naše stávající ustanovení ubytování.

Klíčové vlastnosti našeho Abbey House ubytování zahrnuje:

120 Prostorné ensuite jednolůžkových pokojů pro studenty ve věku pouze osoby starší 13 Zdravé a chutné snídaně, oběd a večeře jídlo podávané v on areálu jídelny, s širokým výběrem možností jídel Na kampusu kávy a snack bar "Vynikající" jmenovitým poskytování stravování OFSTED Wifi připojení v celém (součástí kolejného) Prostor pro mužské a ženské ubytovací podlahy Společné pokoje a společné prostory s kuchyňským koutem Na zabezpečení webu 24 hodin denně, 7 dní v týdnu Klávesa přístupová karta znamená, že ubytovací podlahy lze přistupovat pouze studentů, kteří žijí v nich

College Life

Naši studenti získají ty nejlepší akademické výsledky. Toho dosáhneme prostřednictvím přísného, ​​ale neformální učení, malé velikosti třídy, časté testování a odborných učitelů, kteří kladou zájmy každého z našich studentů ve středu všeho, co dělají.

Věříme, že studenti, bez ohledu na věk, dosáhnout velkých věcí přes své vlastní inteligence, představivosti a iniciativy. Ale také věříme, že naším úkolem je vytvořit struktury, ve kterých To se může stát.

Naši studenti dosahují svých vynikajících výsledků, protože naši učitelé starat o jejich blaho a pokroku. Pomáhají jim rozvíjet důvěru a disciplínu a motivaci potřebnou k převedení své úsilí na výsledky.

Osobní Lektoři dohlížet na akademické pokrok; splňují studenty v jejich péči každý týden.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Rok založení » Vidět Přípravný ročník » Vidět Certifikáty » Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

GCSE kurzu

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2019 Spojené království Cambridge

Náš maturity programu Abbey College Cambridge je vyučován v průběhu období jednoho roku, dvou let, a od ledna 2017, osmnáct měsíců. Výsledky GCSE náš student hodnost důsledně vysoko nad průměrem ve Spojeném království. [+]

Náš maturity programu Abbey College Cambridge je vyučován v průběhu období jednoho roku, dvou let, a od ledna 2017, osmnáct měsíců. Výsledky GCSE náš student hodnost důsledně vysoko nad průměrem ve Spojeném království.

GCSEs představují první krok na cestě směrem k univerzitě ve Spojeném království. Naši jeden a dva roky GCSE kurzy obě začít v září. Naše osmnáct měsíců maturity kurz začne v lednu 2017.

Dva rok GCSE kurzy

umění a design biologie obchodní studia chemie ekonomika Anglický jazyk (první nebo druhý jazyk) historie matematika Fyzika

Počet předmětů

Studenti studují sedm povinných předmětů maturitou, biologie, Business Studies, chemie, ekonomie, anglický jazyk, matematika a fyzika, a musí si vybrat osmou předmět z obou Art & Design nebo historie.... [-]


Kurzy

Akademická angličtina

Campus forma Denní studium Kombinované August 2019 Spojené království Cambridge

Nabízíme širokou škálu Academic kurzů angličtiny na základě individuálních potřeb a přání studentů. [+]

Nabízíme širokou škálu Academic kurzů angličtiny na základě individuálních potřeb a přání studentů.

Co je Akademická angličtina?

Angličtina je primární globální jazyk podnikání, akademické obce a mezinárodních vztahů, to je globální lingua franca. A kurzy na úrovni Abbey College Cambridge a po celé Velké Británii jsou vyučovány v anglickém jazyce, bude také vyučovacím jazykem pro studijní obory, které budete pokračovat ve studiu na vysoké škole.

Proč studovat Akademická angličtina?

Zatímco celkové výhody, které zvládnutí anglického jazyka přináší, jsou obrovské, je-li vaším hlavním cílem má být přijat do zvolené univerzity ve Velké Británii nebo v jiné anglicky mluvící zemi, budete muset prokázat určitou úroveň znalosti angličtiny. Toto je obvykle svědčí skóre v uznán anglického jazyka testu, jako je například IELTS.... [-]


Přípravný ročník

A-level hřiště

Campus forma Denní studium 18 - 24 měsíců September 2019 Spojené království Cambridge

Naše A-level kurzy jsou vyučovány v průběhu 18 měsíců nebo dvou let. Dvouletý kurz začíná v září a 18 měsíců Kurz začíná v lednu. Studenti se čtyři předměty ve svém prvním roce a tři nebo čtyři předměty ve svém druhém roce. [+]

Naše A-level kurzy jsou vyučovány v průběhu 18 měsíců nebo dvou let. Dvouletý kurz začíná v září a 18 měsíců Kurz začíná v lednu. Studenti se čtyři předměty ve svém prvním roce a tři nebo čtyři předměty ve svém druhém roce. Studenti s IELTS (nebo ekvivalent) nacházející se pod 6,5 bude také studovat angličtinu pro akademické účely během svého prvního roku studia A-Level.

TÉMATA:

umění a design biologie obchodní studia chemie ekonomika Anglická literatura historie Matematika a další matematika Moderní Cizí jazyky psychologie

A-Level Vstupní požadavky

Začátek Samozřejmě Datum a Délka: září (2 roky), leden (18 měsíců) Anglicky Level (minimální): IELTS 5.5 (nebo ekvivalent) Věk: 16 - 19 roků při vstupu Kvalifikace: 5 maturity přechází do platové třídy C nebo jejich ekvivalent ... [-]

Rok založení

Mezinárodní nadace programu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Cambridge

Nabízíme studentům tři Foundation Cesty připravit je ke studiu na vysokých školách ve Velké Británii. Na všech 3 drah studenti kompletní základních dovedností moduly v matematice, informační technologie, prezentaci a výzkumné dovednosti a angličtině pro akademické účely. [+]

Nabízíme studentům tři Foundation Cesty připravit je ke studiu na vysokých školách ve Velké Británii.

Na všech 3 drah studenti kompletní základních dovedností moduly v matematice, informační technologie, prezentaci a výzkumné dovednosti a angličtině pro akademické účely.

Všechny tři dráhy jsou navrženy tak, aby studentům důkladnou průpravu v klíčových pojmů a teorií se setkají v průběhu jejich vysokoškolského studia.

Náš Obchod, ekonomika a účetnictví Základem dráha zahrnuje účetní, obchodní studie, ekonomii a matematiku pro podnikání. Budete rozvíjet kritické chápání organizací, trhů, konkurence a přidanou hodnotou. Typické univerzitní kurzy procházeli touto cestou zahrnují finance a účetnictví, ekonomie, obchodní management, mezinárodní podnikání, bankovnictví a marketing.... [-]


Videos

Why study at Abbey College Cambridge?