Abbey College Manchester

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jsme neselektivní, koedukační, nezávislý vysoká škola v srdci centra Manchesteru. Většina našich 220 studentů studovat A-levels, GCSEs nebo na našem programu International Foundation. V našich přátelských, trezor, podpůrných studentů životního prostředí dosažení svých cílů a úspěšně přesunout na své zvolené univerzitě. Nabízíme jedinečnou alternativu k tradičním škol s flexibilními programy a individuálního přístupu ke vzdělávání při zachování silné akademické étos.

Naše historie

Abbey College Manchester byl založen v roce 1990 a je součástí Alfa Plus skupinou nezávislých škol a vysokých škol.

Abbey College Manchester je nyní slaví své 25. výročí v roce 2015 a má vyvinula silnou pověst na místní, národní i mezinárodní úrovni pro vysoce kvalitní výuku, malých žáků ve třídě a silný podpůrný systém lektor.

Řada kurzů, aby vyhovovaly potřebám jednotlivých studentů jsou nabízeny: dvouletá-úrovně; Jeden rok Intenzivní znovuzískání A-levels; Jeden rok Business BTEC; Jeden a dva roky International Foundation programů (Business and Engineering) ao rok GCSE.

Vysoká škola se nachází v moderní pěti patrové budovy v srdci centra Manchesteru. Všechny učebny, apartmány a laboratoře jsou dobře vybavené a takové zdroje, a poskytují výuku a studijní prostředí, aby pomohl studentům naplnit jejich očekávání.

Vybavení

Abbey College Manchester má širokou škálu moderního vybavení a zdrojů na pomoc poskytovat vysoce kvalitní výuku pro studenty.

Všechny naše učebny těžit z state-of-the-art zařízení, přístup k moderním technologiím, včetně interaktivní tabule, notebooků a dotykových obrazovek. Všechna oddělení jsou vybaveny specializovanými pokojích a učebnice jsou k dispozici pro všechny kurzy.

Studenti mají svůj vlastní osobní počítač přihlášení a přístup do studentské sdílené jednotce, kde jsou uloženy výukové zdroje. Praktická práce a vyšetřování je stěžejní pro výuku biologie, chemie a fyziky, a tak každý předmět je vyučován v moderním, s výhradou konkrétní laboratoři. Každý pokoj je vybaven na nejvyšší úrovni a je velmi dobře vybaven, aby dodávku širokého spektra experimentů a demonstrací na podporu učení studentů.

Kreativita se daří v rámci kolegia s Art & Design a fotografie učil ve specializovaných, dobře vybavených pokojů. Studenti jsou vedeni k vyjadřovat použitím technik v rozmezí od 3D modelování, textilu, sochařství a fotografii, jakož i konvenční malování a kreslení. K dispozici je také tmavé místnosti, kde může být posílena obrazy a vyvinutý studenty. Velký studijní centrum je k dispozici jako tichý a pod dohledem studované oblasti. Zde mohou studenti použít vlastní nebo vysokoškolské notebooky pro osobní práci. K dispozici je bezdrátové připojení a tady kolem koleje k dispozici.

Výuka a vzdělávání

Vyučování a učení je důsledné a zároveň být kreativní a reagovat na individuální potřeby studentů.

Malé třídy

Jsme přesvědčeni, že malé třídy a vysoká kvalita výuky jsou klíčem k úspěchu. Tento přístup je velmi osobní a znamená, že studenti jsou zaměřeny na své studium a jsou uvedeny hodně pozornosti od učitelů k maximalizaci prospěchu a naplnit potenciál. Vedle malých žáků ve třídě budeme podporovat přátelské prostředí tím, že má žádný jednotnou politiku a vytváření vztahů, kde každý je na křestní jméno podmínek.

Odborní učitelé

Naše specializované učitelé mají vynikající znalost jejich předmětů a specifikace a jako zkoušející pro hlavní zkušebních komisí jsou v dobré pozici nabízet poradenství a podporu při vývoji vyšetřovací techniky. Učitelé rozebrat předmětů do zvládnutelných sekcí tak, aby studenti mohli pracovat snadněji vůči tříd, které potřebují. Studenti se důkladně připravit na zkoušky a získat důležité studijních dovedností.

Studium na vysoké škole

Všichni studenti rozvržené, hlídané studii zabudovaný do svých programů. V našem studijním centru studenti pracují v tichosti, a to staví kulturu soustředění a dodržování vzdělávacím potřebám druhých.

Posouzení a sledování procesů

Malé počet žáků ve třídě znamenají učitelé mohou věnovat více času hodnocení práce každého studenta a dávat verbální a písemnou zpětnou vazbu na jedna ku jedné bázi. Učitelé zhodnotit úsilí studentů a dosažení často. Zprávy jsou posláni domů po půl termín a zahrnují písemné připomínky a údaje týkající docházka, akademický dosažení a úsilí studentů a to jak ve třídě a ve svém volném čase. Studenti a učitelé reflektovat současné práci a zvýšit normy souhlasem cílů v oblastech, jako je znalost předmětu, time management, revizní technik a pokroku na práci v kurzu. To na druhé straně posiluje důvěru a zvyšuje standardy.

Účast

Účast je monitorována prostřednictvím každodenní registraci a na začátku každé lekce. Rodiče / opatrovníci jsou uvedeny do kontaktu v případě, že student není přítomen ve třídě.

Místa

Manchester

Abbey College Manchester

Adresa, 1. řádek
5-7 Cheapside
Off King Street

M2 4WG Manchester, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 161 817 2700