Přečtěte si oficiální popis

Jsme neselektivní, koedukační, nezávislý vysoká škola v srdci centra Manchesteru. Většina našich 220 studentů studovat A-levels, GCSEs nebo na našem programu International Foundation. V našich přátelských, trezor, podpůrných studentů životního prostředí dosažení svých cílů a úspěšně přesunout na své zvolené univerzitě. Nabízíme jedinečnou alternativu k tradičním škol s flexibilními programy a individuálního přístupu ke vzdělávání při zachování silné akademické étos.

Naše historie

Abbey College Manchester byl založen v roce 1990 a je součástí Alfa Plus skupinou nezávislých škol a vysokých škol.

Abbey College Manchester je nyní slaví své 25. výročí v roce 2015 a má vyvinula silnou pověst na místní, národní i mezinárodní úrovni pro vysoce kvalitní výuku, malých žáků ve třídě a silný podpůrný systém lektor.

Řada kurzů, aby vyhovovaly potřebám jednotlivých studentů jsou nabízeny: dvouletá-úrovně; Jeden rok Intenzivní znovuzískání A-levels; Jeden rok Business BTEC; Jeden a dva roky International Foundation programů (Business and Engineering) ao rok GCSE.

Vysoká škola se nachází v moderní pěti patrové budovy v srdci centra Manchesteru. Všechny učebny, apartmány a laboratoře jsou dobře vybavené a takové zdroje, a poskytují výuku a studijní prostředí, aby pomohl studentům naplnit jejich očekávání.

Vybavení

Abbey College Manchester má širokou škálu moderního vybavení a zdrojů na pomoc poskytovat vysoce kvalitní výuku pro studenty.

Všechny naše učebny těžit z state-of-the-art zařízení, přístup k moderním technologiím, včetně interaktivní tabule, notebooků a dotykových obrazovek. Všechna oddělení jsou vybaveny specializovanými pokojích a učebnice jsou k dispozici pro všechny kurzy.

Studenti mají svůj vlastní osobní počítač přihlášení a přístup do studentské sdílené jednotce, kde jsou uloženy výukové zdroje. Praktická práce a vyšetřování je stěžejní pro výuku biologie, chemie a fyziky, a tak každý předmět je vyučován v moderním, s výhradou konkrétní laboratoři. Každý pokoj je vybaven na nejvyšší úrovni a je velmi dobře vybaven, aby dodávku širokého spektra experimentů a demonstrací na podporu učení studentů.

Kreativita se daří v rámci kolegia s Art & Design a fotografie učil ve specializovaných, dobře vybavených pokojů. Studenti jsou vedeni k vyjadřovat použitím technik v rozmezí od 3D modelování, textilu, sochařství a fotografii, jakož i konvenční malování a kreslení. K dispozici je také tmavé místnosti, kde může být posílena obrazy a vyvinutý studenty. Velký studijní centrum je k dispozici jako tichý a pod dohledem studované oblasti. Zde mohou studenti použít vlastní nebo vysokoškolské notebooky pro osobní práci. K dispozici je bezdrátové připojení a tady kolem koleje k dispozici.

Výuka a vzdělávání

Vyučování a učení je důsledné a zároveň být kreativní a reagovat na individuální potřeby studentů.

Malé třídy

Jsme přesvědčeni, že malé třídy a vysoká kvalita výuky jsou klíčem k úspěchu. Tento přístup je velmi osobní a znamená, že studenti jsou zaměřeny na své studium a jsou uvedeny hodně pozornosti od učitelů k maximalizaci prospěchu a naplnit potenciál. Vedle malých žáků ve třídě budeme podporovat přátelské prostředí tím, že má žádný jednotnou politiku a vytváření vztahů, kde každý je na křestní jméno podmínek.

Odborní učitelé

Naše specializované učitelé mají vynikající znalost jejich předmětů a specifikace a jako zkoušející pro hlavní zkušebních komisí jsou v dobré pozici nabízet poradenství a podporu při vývoji vyšetřovací techniky. Učitelé rozebrat předmětů do zvládnutelných sekcí tak, aby studenti mohli pracovat snadněji vůči tříd, které potřebují. Studenti se důkladně připravit na zkoušky a získat důležité studijních dovedností.

Studium na vysoké škole

Všichni studenti rozvržené, hlídané studii zabudovaný do svých programů. V našem studijním centru studenti pracují v tichosti, a to staví kulturu soustředění a dodržování vzdělávacím potřebám druhých.

Posouzení a sledování procesů

Malé počet žáků ve třídě znamenají učitelé mohou věnovat více času hodnocení práce každého studenta a dávat verbální a písemnou zpětnou vazbu na jedna ku jedné bázi. Učitelé zhodnotit úsilí studentů a dosažení často. Zprávy jsou posláni domů po půl termín a zahrnují písemné připomínky a údaje týkající docházka, akademický dosažení a úsilí studentů a to jak ve třídě a ve svém volném čase. Studenti a učitelé reflektovat současné práci a zvýšit normy souhlasem cílů v oblastech, jako je znalost předmětu, time management, revizní technik a pokroku na práci v kurzu. To na druhé straně posiluje důvěru a zvyšuje standardy.

Účast

Účast je monitorována prostřednictvím každodenní registraci a na začátku každé lekce. Rodiče / opatrovníci jsou uvedeny do kontaktu v případě, že student není přítomen ve třídě.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

A-levels

Abbey College Manchester

Existuje více než 130 studentů v šestém ročníku, z nichž většina berou tři nebo čtyři-úrovně na dva roky programu AS a A2. Vstup je závislá na uspokojivých stupňů, obvykl ... [+]

Existuje více než 130 studentů v šestém ročníku, z nichž většina berou tři nebo čtyři-úrovně na dva roky programu AS a A2. Vstup je závislá na uspokojivých stupňů, obvykle včetně řady A *, A, B a C tříd spolu s dobré reference z předchozího školu maturitou.

Pokud jste studovali jsou úrovně jinde a k nám chtějí připojit k A2 Levels, dáme naše nejlepší rady o jaké kurzy přijmout. Někdy je třeba převést zkušební komisí. To je obvykle jednoduchý úkol a my vám dále poradí v této záležitosti. Vysoká škola má zkušenosti s úspěchem umožňující přechod žáků do horního šestým rokem.

U některých zahraničních studentů, jejichž English dovednosti jsou posouzeny jako ne zcela na úrovni potřebné k provedení programu Dvouletý A-Level, tři roky varianta A-Level je v současné době k dispozici. To se provádí na poněkud pomalejším tempem k tradičnímu dvouletého programu.... [-]

Spojené království Manchester
Srpen 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

Abbey College Manchester

Vysoká škola nabízí jedinečný a velmi úspěšný jeden rok maturity program pro studenty, kteří chtějí převést polovině maturity do roku 11. Studenti jsou schopni trvat až 6 ... [+]

Vysoká škola nabízí jedinečný a velmi úspěšný jeden rok maturity program pro studenty, kteří chtějí převést polovině maturity do roku 11. Studenti jsou schopni trvat až 6 předmětů a kurz je dodáván v plném rozsahu za rok. Očekává se, že za normálních okolností budou studenti ve věku 16 let na 1. září roku nebo navrhované studie.

Studenti mají základní pokoj a specializované a zkušený vedoucí roku dohlížet na úspěšné dokončení kurzu. Studenti statutárního školního věku byly rozvržené osobní, sociální a zdravotní výchovu (PSHE) a sportu.

Po ukončení své GCSEs jsou mnozí studenti vyzvány, aby se naše dvouletá programů úrovni.... [-]

Spojené království Manchester
Srpen 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Abbey College Manchester

Angličtina je primární globální jazyk podnikání, akademické obce a mezinárodních vztahů, to je globální lingua franca. A kurzy na úrovni Abbey College Cambridge a po celé ... [+]

Co je Akademická angličtina?

Angličtina je primární globální jazyk podnikání, akademické obce a mezinárodních vztahů, to je globální lingua franca. A kurzy na úrovni Abbey College Cambridge a po celé Velké Británii jsou vyučovány v anglickém jazyce, bude také vyučovacím jazykem pro studijní obory, které budete pokračovat ve studiu na vysoké škole.

Proč studovat Akademická angličtina?

Zatímco celkové výhody, které zvládnutí anglického jazyka přináší, jsou obrovské, je-li vaším hlavním cílem má být přijat do zvolené univerzity ve Velké Británii nebo v jiné anglicky mluvící zemi, budete muset prokázat určitou úroveň znalosti angličtiny. Toto je obvykle svědčí skóre v uznán anglického jazyka testu, jako je například IELTS.... [-]

Spojené království Manchester
Srpen 2019
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Rok založení

Abbey College Manchester

Jedná se o plný úvazek kurz určený k přípravě mezinárodní studenty pro přímý vstup do většiny britských univerzitách. Tyto univerzity patří Bristol, Bath, Manchester, She ... [+]

Jedná se o plný úvazek kurz určený k přípravě mezinárodní studenty pro přímý vstup do většiny britských univerzitách. Tyto univerzity patří Bristol, Bath, Manchester, Sheffield, Leeds, Birmingham Aston, Nottingham, York, Southampton University College London, Salford a Queen Mary. To se obvykle dodává v průběhu jednoho roku. Nicméně, to může také být provedena více než 18 měsíců nebo dvou let pro ty studenty, kteří by vyhovovalo pomalejší tempo nebo jste nestudovali na ekvivalent Level 3 (tj A-Level) dříve.

Je plně akreditované NCFE v souladu s UK Visa imigraci (UKVI) požadavky.

Cesty

Studenti mají na výběr ze čtyř drah, z nichž každá obsahuje základní dovednosti a Pathway specifické moduly:... [-]

Spojené království Manchester
Srpen 2019
Denní studium
1 - 2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Abbey College Manchester - The Gold Standard in Education