Abbey Road Institute

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

VÍTEJTE NA ABBEY ROAD INSTITUTE.

Institut Abbey Road je školicí přízemí pro novou generaci hudebních producentů a zvukových inženýrů.

Využitím odborných znalostí a inovací vytvořených na Abbey Road Studios a spolupráci s odborníky v průmyslu učíme profesionální ročník Pokročilý diplom v hudební výrobě a zvukové technice.

Úzce spolupracujeme s inženýry a výrobci, abychom vytvořili rozsáhlé učební osnovy. To připravuje naše studenty k tomu, aby začali svou kariéru v hudebním průmyslu tak jedinečný, jaký jsou. To, co spojuje naše studenty a tým, je láska k hudbě a vášeň k tvorbě.

PROSTŘEJTE VAŠE HUDEBNÍ VÝROBU A HUDEBNÍ KARIÉRA S NÁMI.

Naši studenti se učí od tvůrčích špičkových výrobců, technických odborníků, obchodních profesionálů a zavedených a zkušených jmen v celém hudebním průmyslu. Volba studia na Institutu Abbey Road je životně důležité rozhodnutí a jednou za život.

Naši absolventi jsou budoucností hudebního a nahrávacího průmyslu.

POHLED NA NAŠE STUDIO

Naše vlajková škola, Abbey Road Institute London, se sídlem v Abbey Road Studios v severozápadním Londýně, zahájila v září 2015. Škola je integrována do budovy Abbey Road Studios a nabízí našim studentům vyhrazený učební prostor a prostor pro studiové studio, který je určen k práci 7 dní v týdnu. Jsme hrdí na to, že jsme naši školu v dynamickém výukovém prostoru, který podporuje všechny oblasti kurzu. V našich profesionálních studiích budete pracovat špičkovým způsobem, průmyslovým standardem.

Přehled prostoru

Během kurzu budete mít přístup k oběma výukovým a komerčním studiím v různých etapách, v závislosti na modulech, na kterých pracujete. Naše účelová zařízení zahrnují živé nahrávací prostory a profesionální standardní řídící místnost, dvě výrobní prostory, míchací místnost a přednáškovou místnost s jednotlivými pracovišti.

Studenti mají přístup do ateliéru ústavu jak v rámci učebního plánu, tak i mimo školní čas pro samostatně řízené nahrávání, výrobu a mixování. Každý student má přístup k výkonné počítačové pracovní stanici, která je k dispozici před, během a po třídě.

Projekt můžete zahájit ve studiu a pokračovat v nahrávání, editování a mixování na pracovních stanicích ve třídách nebo v produkčních apartmánech nebo místech. Studenti Abbey Road Institute si mohou být jisti, že se učí o nejlepších průmyslových standardech v učebně a studiu. Naše studia mají širokou škálu softwaru a hardwaru, což umožňuje různé hybridní sestavy, které jsou praktické a vhodné pro moderní prostředí výroby zvuku.

Praktický čas je přidělen individuálně a plně pod dohledem kvalifikovaných pracovníků. Praktické zasedání mohou studenty rezervovat každý týden nebo měsíčně během provozních hodin ústavu. Neexistuje žádný limit na množství praktického času, který může student během svého kurzu rezervovat, pouze na základě dostupnosti.

Místa

Londýn

Abbey Road Institute

Adresa, 1. řádek
Abbey Road Institute London
Abbey Road Studio
3 Abbey Road

NW8 9AY Londýn, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 20 7266 7397