Accent International

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O Accent International

Accent International

Výkonný a Odborná příprava

Accent je malý, specialista organizace. I když pracujeme s velkými korporacemi, nikdy mít více než 25 účastníky kurzu na našich kurzů na Bicton College. To je záměrné, protože věříme, že musíme omezit počet osob, které nám umožňují poskytovat osobní, přizpůsobené služby a reagovat na potřeby účastníků.

Naši účastníci jsou zralé dospělé - manažery a odborníky, kteří potřebují dosáhnout rychlého pokroku v konkrétních oblastech.

Naše studijní programy jsou v obecné angličtiny, obchodní angličtiny nebo Specialist angličtině.

Obecná angličtina může obsahovat společenský život, cestování, obecnou komunikaci, studijní účely.

Business English se podívat na všeobecné obchodní jazyk nebo workfocused tématech, jako jsou finance, prodej, marketing, lidské zdroje, výroba, logistika atd

Specialist English může zkoumat takové oblasti, jako je účetnictví, bankovnictví, stavebnictví, strojírenství, pojištění, právo, lékařství, Petroleum, Pharmaceuticals, Technology.

Specifické dovednosti mohou zahrnovat setkání, jednání, prezentace, zprávy, psaní, mezikulturní povědomí, které se účastní konference.

Úvod

Důraz byl založen v roce 1988 jako odborný poradenství a organizace pro výcvik anglického jazyka pro firmy, manažery, manažery a odborníky. Od té doby jsme úzce spolupracovali s firemními klienty i jednotlivci z celého světa a zajišťovat vzdělávací řešení jazykových problémů a pomáhat jim, aby využily příležitosti, které jsou k dispozici v celosvětovém měřítku.

Angličtina je bezesporu jazyk mezinárodní komunikace v podnikání a profesního světa. Firmy a jednotlivci, kteří přidávají angličtinu jejich ostatní schopnosti jsou najednou schopni provést mezinárodně - otevírání nových trhů, globalizační činnosti, vytváří skutečný mezikulturní komunikace, učení se od ostatních zemí a zvýšit obě vyhlídky společnosti a také kariéry.

Accent funguje v oblastech specialista jazyková školení, v podnicích programů, total-intenzivních kurzů, školení managementu, design kurzu, one-to-one, malé formáty skupiny a kombinace výcviku, odborné semináře, simulace, analýzy potřeb a poradenství.

FILOZOFIE

Filozofie Accent lze shrnout takto: „Osobní, profesionální, kvalitní trénink.“

Osobní - protože i když Accent funguje na mezinárodní úrovni, naše centrum je malá a počet účastníků je omezen opatrně. Tímto způsobem můžeme poskytnout osobní pozornost a designové předměty, aby vyhovoval individuálním potřebám.

Profesionální - protože Accent využívá kvalifikované a zkušené trenéry, kteří obvykle mají kvalifikaci a zkušenosti ve specializovaných oblastech, jako je obchod, finance, vědy či IT - vedle výuky jazyků kvalifikací.

Kvalita - protože Accent se zavazuje ke kvalitě - v odborné přípravě, v materiálech, v našich zařízeních, v ubytovacích a ve vztahu klient-podniků. Věříme, že všechny části vzdělávacího programu jsou stejně důležité - od počátečního kontaktu až po závěrečné zprávě.

Cvičení - protože Accent se používá pro práci s podnikatelů, firem a odborníků. Všechny naše služby jsou založeny na tréninkových konceptů, neučí. Atmosféra na Accent kurzu je naprosto odlišná od školy - přístupu, vztahy a prostředí jsou vhodné pro vážné, zralé dospělé s profesionální potřeby pro angličtinu.

Záruka kvality

Důraz je uznáván jako účinný British Council - který nás pravidelně kontroluje a zajišťuje, že vysoký standard i nadále plněny. Accent je také členem English UK, která je odborným orgánem anglického jazyka průmyslu a poskytuje další kvalitní monitor. Nakonec jsme členy BusinessEnglishUK což je specialista na organizaci pro poskytovatele obchodní angličtiny.

To jsou vaše uznávané zárukou kvality.

Skutečná záruka, nicméně, je spokojenost našich klientů a účastníků kurzu, délka doby jsme pracovali s firmami a účastníky, kteří se vracejí pro další vzdělávání s důrazem.

Zaměření na vzdělávání Excellence

Accent založili trenéra - a vynikající výsledky v oblasti vzdělávání je v srdci organizace. Náš tým trenérů je silně podporován zaměstnance úřadu, který poskytuje infrastrukturu a platformu k tomu, aby naše trenéry produkovat vysoce kvalitní programy pro každého účastníka kurzu.

Místa

East Budleigh

Adresa, 1. řádek
Accent International Language Consultancy
Bicton College,
East Budleigh
Devon,
EX9 7BY,
England

East Budleigh, Anglie, Spojené království