Read the Official Description

O Accent International

Accent International

Výkonný a Odborná příprava

Accent je malý, specialista organizace. I když pracujeme s velkými korporacemi, nikdy mít více než 25 účastníky kurzu na našich kurzů na Bicton College. To je záměrné, protože věříme, že musíme omezit počet osob, které nám umožňují poskytovat osobní, přizpůsobené služby a reagovat na potřeby účastníků.

Naši účastníci jsou zralé dospělé - manažery a odborníky, kteří potřebují dosáhnout rychlého pokroku v konkrétních oblastech.

Naše studijní programy jsou v obecné angličtiny, obchodní angličtiny nebo Specialist angličtině.

Obecná angličtina může obsahovat společenský život, cestování, obecnou komunikaci, studijní účely.

Business English se podívat na všeobecné obchodní jazyk nebo workfocused tématech, jako jsou finance, prodej, marketing, lidské zdroje, výroba, logistika atd

Specialist English může zkoumat takové oblasti, jako je účetnictví, bankovnictví, stavebnictví, strojírenství, pojištění, právo, lékařství, Petroleum, Pharmaceuticals, Technology.

Specifické dovednosti mohou zahrnovat setkání, jednání, prezentace, zprávy, psaní, mezikulturní povědomí, které se účastní konference.

Úvod

Důraz byl založen v roce 1988 jako odborný poradenství a organizace pro výcvik anglického jazyka pro firmy, manažery, manažery a odborníky. Od té doby jsme úzce spolupracovali s firemními klienty i jednotlivci z celého světa a zajišťovat vzdělávací řešení jazykových problémů a pomáhat jim, aby využily příležitosti, které jsou k dispozici v celosvětovém měřítku.

Angličtina je bezesporu jazyk mezinárodní komunikace v podnikání a profesního světa. Firmy a jednotlivci, kteří přidávají angličtinu jejich ostatní schopnosti jsou najednou schopni provést mezinárodně - otevírání nových trhů, globalizační činnosti, vytváří skutečný mezikulturní komunikace, učení se od ostatních zemí a zvýšit obě vyhlídky společnosti a také kariéry.

Accent funguje v oblastech specialista jazyková školení, v podnicích programů, total-intenzivních kurzů, školení managementu, design kurzu, one-to-one, malé formáty skupiny a kombinace výcviku, odborné semináře, simulace, analýzy potřeb a poradenství.

FILOZOFIE

Filozofie Accent lze shrnout takto: „Osobní, profesionální, kvalitní trénink.“

Osobní - protože i když Accent funguje na mezinárodní úrovni, naše centrum je malá a počet účastníků je omezen opatrně. Tímto způsobem můžeme poskytnout osobní pozornost a designové předměty, aby vyhovoval individuálním potřebám.

Profesionální - protože Accent využívá kvalifikované a zkušené trenéry, kteří obvykle mají kvalifikaci a zkušenosti ve specializovaných oblastech, jako je obchod, finance, vědy či IT - vedle výuky jazyků kvalifikací.

Kvalita - protože Accent se zavazuje ke kvalitě - v odborné přípravě, v materiálech, v našich zařízeních, v ubytovacích a ve vztahu klient-podniků. Věříme, že všechny části vzdělávacího programu jsou stejně důležité - od počátečního kontaktu až po závěrečné zprávě.

Cvičení - protože Accent se používá pro práci s podnikatelů, firem a odborníků. Všechny naše služby jsou založeny na tréninkových konceptů, neučí. Atmosféra na Accent kurzu je naprosto odlišná od školy - přístupu, vztahy a prostředí jsou vhodné pro vážné, zralé dospělé s profesionální potřeby pro angličtinu.

Záruka kvality

Důraz je uznáván jako účinný British Council - který nás pravidelně kontroluje a zajišťuje, že vysoký standard i nadále plněny. Accent je také členem English UK, která je odborným orgánem anglického jazyka průmyslu a poskytuje další kvalitní monitor. Nakonec jsme členy BusinessEnglishUK což je specialista na organizaci pro poskytovatele obchodní angličtiny.

To jsou vaše uznávané zárukou kvality.

Skutečná záruka, nicméně, je spokojenost našich klientů a účastníků kurzu, délka doby jsme pracovali s firmami a účastníky, kteří se vracejí pro další vzdělávání s důrazem.

Zaměření na vzdělávání Excellence

Accent založili trenéra - a vynikající výsledky v oblasti vzdělávání je v srdci organizace. Náš tým trenérů je silně podporován zaměstnance úřadu, který poskytuje infrastrukturu a platformu k tomu, aby naše trenéry produkovat vysoce kvalitní programy pro každého účastníka kurzu.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Accent International

Specifický jazyk pro specifické potřeby ... [+]

Specifický jazyk pro specifické potřeby

Dvoutýdenní programy

Angličtina pro medicínu

U lékařů a studentů medicíny, tento kurz se podívá na jazyku obecných a specifických oblastech medicíny. Z praktického lékaře, a to prostřednictvím oborů, jako je onkologie, dermatologii, gynekologii, porodnictví, Cardiac-, Thoracic-, ENT- a neuro, chirurgii a mnoho dalších technických, složitých a citlivých jazykových oblastí.

Angličtina pro právo

Pro právníky, advokáty, notáře, advokáty a právníky, specialista angličtina pro právo je složitá, ale nutná dovednost. Zda je kladen důraz na občanské, trestní, firmy, rodiny, Chancery, International Fiscal, veřejné nebo právními předpisy upravujícími lidská práva, tento kurz pomáhá s konkrétní jazyk a dovednosti potřebné. ... [-]

Spojené království East Budleigh
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Accent International

Většina lidí se vzdělává na Accent, protože potřebují angličtinu ve své práci. V Accent dostáváme mužů a žen z velmi velkého množství podniků a profesí - od bankovnictví ... [+]

Většina lidí se vzdělává na Accent, protože potřebují angličtinu ve své práci. V Accent dostáváme mužů a žen z velmi velkého množství podniků a profesí - od bankovnictví až Pharmaceuticals, od inženýrství k medicíně, z pojištění do drah, z kosmického Corporations právníkům.

Ve skutečnosti, od Automotive Industries zoologů - jsme doslova pracovat od A do Z. Každý kurz je jiný a zvláštní a nějaké dva finanční manažery, například, mají různé potřeby. Existuje však celá řada oborů, které se zdají být více v poptávce, než ostatní a tento leták je poskytnout vám představu o nich. Tento seznam pouze vzorek. Jak uvidíte na zadní straně této příbalové informaci, můžeme obvykle poskytují specializovaný program, - bez ohledu na své specifické potřeby.... [-]

Spojené království East Budleigh
Denní studium
1 týden
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Accent International

Navrženo pro vaše potřeby. Specializacích z AZ. ... [+]

Navrženo pro vaše potřeby. Specializacích z AZ.

Jednotlivé Intenzivní kurzy

Individuální intenzivní kurzy poskytují nejvíce osobní, na míru šité a individuálně navržených programů anglické jazykové přípravy nabízené Accent.

Obsah kurzu

Obsah kurzu na individuálním programu je přesně to, co chce účastník kurzu! Školitelé poradí, ale nakonec rozhodnutí je s účastníkem. Na ndil.idual programu, můžete studovat i obecně a specialista anglicky. Obecná angličtina může zahrnovat práci na přesnosti a plynulosti v mluvení, poslech, čtení a psaní, nebo některý z nich. To se může zaměřit na komunikativní schopnosti nebo se může soustředit na přesnost v porozumění nebo číst anglicky individuálním potřebám. Specialist English může eiclude mnoho různých oblastí práce - všech oblastech podnikání, například, nebo profesních oblastech, jako je medicína, právo, reklama, Pharmaceuticals, inženýrství, atd Kromě toho pracují na specifických dovedností, jako jsou setkání, jednání. Prezentace, telefonování nebo hlášení Writi-Ig mohou být proškoleni na jednotlivé kurzy - jako součást širšího plánu, nebo jako se zvláštním zaměřením na jedno-týdenní program je. ... [-]

Spojené království East Budleigh
Denní studium
Kombinované
40 hodin
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Accent International

Navrženo pro vaše potřeby. Specializacích z AZ. ... [+]

Navrženo pro vaše potřeby. Specializacích z AZ.

Kombinované kurzy

Kombinované kurzy nabízejí smíšené program nějaké individuální trénink a některých malých skupin tréninku.

Individuální Součást Combination kurzy

Tato komponenta se zaměřuje na individuálních potřeb účastníka kurzu. To může napravit osobní gramatické problémy, soustředit se na výslovnosti individuální nebo zlepšit plynulost, například. To může poskytnout intenzivní práci zaměřenou na jakékoliv konkrétní dovednosti potřebné např poslech, čtení nebo psaní. Nakonec to může být věnováno velmi specifická angličtina - pro finance, marketing, právo, inženýrství, lékařství, atd Kombinované kurzy poskytují širokou škálu individuálního tréninku denně. ... [-]

Spojené království East Budleigh
Denní studium
40 hodin
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Accent International

Navrženo pro vaše potřeby. Specializacích z AZ. ... [+]

Navrženo pro vaše potřeby. Specializacích z AZ.

Malá skupina kurzy

Malé skupinové kurzy jsou po dobu minimálně 2 a maximálně 4 účastníky podobné úrovni. Skupiny jsou chováni na základě informací získaných při analýze formulář žádosti a počáteční potřeb. Občas se účastník bude telefonoval zkontrolovat hladinu. Při posuzování první den, kurz kompozice je potvrzena nebo pozměněné školitelem.

Obsah malý skupinový kurz

Malá skupina kurzy mohou být obecně, nebo Business English. Kurz se obvykle skládá ze čtyř modulů - první se soustředí na přesnost, a proto se dívá na správném používání gramatiky a slovní zásoby, druhá se zaměřuje na chápání - nebo pasivních dovednostech - a pomáhá par6cOants s cílem zlepšit jejich poslech a čtení; třetí se dívá na dovednosti a poskytuje školení v jednáních, telefonování, znárodnit, prezentace, atd a konečná složka re-klade důraz na komunikaci a pracuje v oblasti plynulosti, výslovnosti, intonace a důvěry. Obsah každé malé skupiny samozřejmě není pevně stanovena, nicméně, a je upravena podle požadavků jednotlivých členů skupiny. To je průběžně vyhodnocován a podle potřeby revidovány.... [-]

Spojené království East Budleigh
Denní studium
40 hodin
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

A Quick Look - Accent International Language Consultancy

The Philosophy and The Reality - Accent International