Acudemy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jednoduché, efektivní

Acudemy je poskytovatel školení se sídlem v centru Londýna, který se specializuje na akreditované školení na zakázku. Populární kurzy, které pokryjeme, zahrnují účetnictví106224_pexels-photo-1438072.jpeg

Kdo jsme

Acudemy Ltd je vzdělávací středisko se sídlem v centru Londýna, které se specializuje na akreditované školení pro malé a střední podniky a jednotlivce.

Založena profesionálními účetními a Senior Business Entrepreneur, která si přeje zvýšit a rozšířit účast a úspěchy lidí v rámci tohoto odvětví, a stát se tak cenným zdrojem pro zaměstnavatele.

Acudemy poskytuje akreditované a specializované školení v populárních obchodních kategoriích, jako jsou účetnictví a finance, prodej a marketing a řízení projektů. Nabízíme krátkodobé kurzy, víkendové kurzy a interní školení v našem londýnském výcvikovém středisku nebo na místě, které si vyberete.

Naše mise

S týmem, který se skládá z profesionálů a senior podnikatelů, je naším posláním umožnit a povzbudit lidi v tomto odvětví, aby se účastnili školení a maximalizovali své úspěchy. Nepochybně cenným zdrojem pro všechny typy firem bude naše jméno skutečně spojeno s nadstandardním tréninkem.

Acudemy Training pracuje v souladu s ethosem založeným na přísných hodnotách.

Hodnoty výcviku

  • Poskytnout účastníkům prostředí, které jim umožní rozvíjet dovednosti
  • Usilovat o efektivní partnerství mezi zaměstnavateli a zaměstnanci
  • Odměňování odhodlání, odhodlání a úsilí poskytnutím nejlepších výcviků ve své třídě
  • Odhodlána naplňovat potřeby klientů a řídit očekávání studentů i zaměstnavatelů
  • Práce v souladu s osvědčenou praxí
  • Oslava úspěchu ostatních

Naše vzdělávací programy jsou navrženy tak, aby posluchačům umožňovaly dosáhnout svých vzdělávacích a kariérních cílů. Budeme vytvářet jasné budoucnosti tím, že účastníkům ukážeme dovednosti, které jim povedou jedinečnou kombinaci výhod pro sebe a zaměstnavatele.106226_pexels-photo-1153213.jpeg

proč nás vybrat

Od roku 2013 poskytuje společnost Acudemy Training akreditované a specializované školení v rámci specializací, jako je účetnictví a finance, vedení a řízení. Zde jsou tři malé věci, které dělají speciální trénink s Acudemy .

Dosažte své cíle v oblasti kariéry

Naše služba je speciálně navržena tak, aby umožnila jednotlivcům dosáhnout svých vzdělávacích a kariérních cílů využitím praktického přístupu ke vzdělávacím programům, který je strukturován tak, aby účastníkům povzbuzoval k dalšímu rozvoji jejich teoretických znalostí prostřednictvím praktické aplikace.

Ideální pro ty, kteří chtějí dále rozvíjet svůj vlastní rozvoj.

Flexibilní

Zaměřujeme se především na poskytování flexibilních možností učení v menších skupinách, čímž zajistíme maximální interakci a účast kandidátů. Věnujeme také čas sledovat naše náklady, protože jednou z našich silných stránek je zajistit, aby naše kurzy byly dostupné všem kandidátům na kariéře, bez ohledu na úroveň znalostí a zkušeností.

Výjimečná podpora

Náš zkušený tým je vždy po ruce, aby vám pomohl. Naše výjimečné úrovně podpory a poradenství znamenají vždy, když budete potřebovat radu nebo povzbuzení, budeme tam po vaší straně. Ať už chcete zlepšit své kariérní vyhlídky, získat podporu, vrátit se do práce nebo jednoduše vyniknout z davu, Acudemy vám může pomoci, protože nikdo jiný nemůže.106225_pexels-photo-1096773.jpeg

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Acu Empire House,
Grays Inn Road,225

WC1X 8RH Londýn, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: