Airways Aviation

Úvod

Read the Official Description

S globální síť pro výcvik pilotů akademií, centry Simulator / posouzení a nadace škol Airways letectví je dobře zaveden jako vedoucí mezinárodní letový organizace pro výcvik.

Působí v 15 místech po celé Evropě, na Středním východě, Asii a Austrálii, Airways Aviation poskytuje mezinárodní letecké linky s přímým přístupem k nejvíce vysoce kvalifikované a nejlépe vycvičených pilotů komerčních. Díky našim 30 plus let od world-class letového výcviku zkušenosti, organizace je dokonale umístěn na podporu domácích i zahraničních studentů a splnit rychlý růst poptávky po komerčních piloty po celém světě.

Nabízíme začínající piloty Evropská agentura pro bezpečnost letectví (EASA) nebo Úřad pro civilní bezpečnost letectví (CASA) schválené výcvikové dráhy a využívat partnerství s leteckým průmyslem, aby se naše vysoce motivované postgraduální piloty se přestěhovat do kariéry leteckých společností.

Airways Aviation se zavázala poskytovat vysoce kvalitní výuku a výsledky učení, spolu s nezapomenutelným zážitkem na souši i ve vzduchu. Zajišťujeme plně vybavený, účelové učebny a studentské oblastí, a udržovat prvotřídní flotilu letadel, aby bylo zajištěno, že naši studenti a zaměstnanci létat bezpečně as důvěrou.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Diplomy » Zobrazit kurzy » Vidět Bakalář »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Diplom

Diplom letectví (komerční pilotní licence - letadlo) - Gold Coast, Austrálie

Campus forma Denní studium 52 týdnů February 2019 Austrálie Bilinga

V Austrálii nabízíme našim zahraničním studentům diplom letectví (komerční pilotní průkaz - letadlo) jako nejrychlejší a nejpřímější cestu k kariéře v letectví. Tento intenzivní kurz je schválen Úřadem pro bezpečnost civilního letectví (CASA) a byl navržen ve spolupráci s průmyslem, aby zajistil, že po dokončení budete vybaveni dovednostmi a znalostmi, které potřebujete k létání jako profesionální pilot. [+]

V Austrálii nabízíme našim zahraničním studentům diplom letectví (komerční pilotní průkaz - letadlo) jako nejrychlejší a nejpřímější cestu k kariéře v letectví. Tento intenzivní kurz je schválen Úřadem pro bezpečnost civilního letectví (CASA) a byl navržen ve spolupráci s průmyslem, aby zajistil, že po dokončení budete vybaveni dovednostmi a znalostmi, které potřebujete k létání jako profesionální pilot. Piloti s diplomem letectví (komerční pilotní průkaz - letadlo) pracují v rozmanité oblasti průmyslu - od zemědělství a cestovního ruchu až po letecký dohled a osobní dopravu.

Tento kurz zahrnuje jak letový výcvik, tak teoretický výcvik - to znamená, že budete zvládnout praktickou práci s teoretickou činností./>... [-]


Kurzy

Modulární výcvik EASA - licence pilotní letecké dopravy - Spojené království

Campus forma Kombinované 85 - 90 týdnů Přihlašování započato Spojené království Oxford Španělsko Huesca + 2 více

Modulové výcvikové kurzy EASA Airways Aviation nabízejí studentům flexibilní alternativní ATPL alternativu k našemu integrovanému kurzu na plný úvazek. Můžete absolvovat každý samostatný kurz (nebo modul) v době, která vám vyhovuje, budovat své dovednosti a kvalifikaci jako vy. [+]

Modulové výcvikové kurzy EASA Airways Aviation nabízejí studentům flexibilní alternativní ATPL alternativu k našemu integrovanému kurzu na plný úvazek. Můžete absolvovat každý samostatný kurz (nebo modul) v době, která vám vyhovuje, budovat své dovednosti a kvalifikaci jako vy.

STRUKTURA KURZUSTÁVA 1 - Strukturované hodiny pro soukromé pilotní licence (PPL)

ŠPANĚLSKO

PPL je oprávnění k letu letadla pro soukromé použití. Budete dokončovat minimálně 45 hodin letu, navíc budete muset dokončit strukturovanou pracovní dobu 150 letových hodin (70 hodin jako velící pilot), než začnete CPL. Noční kvalifikace je pokročilé hodnocení letového výcviku pro piloty létání v noci. Tento modul zahrnuje 4 hodiny dvojího času letu a 1 hodinu sjednané doby letu.... [-]


Předmět: Integrovaná pilotní výcvik EASA - Pilotní licence pro leteckou dopravu - UK

Campus forma Denní studium 80 - 85 týdnů January 2019 Spojené království Oxford Španělsko Huesca + 2 více

Systém Airways Aviation EASA EASA je známý jako program Elite Pathways , který byl vyvinut pro splnění rostoucí potřeby průmyslu pro znalé, vysoce kvalifikované a zaměstnatelné absolventy. [+]

Systém Airways Aviation EASA EASA je známý jako program Elite Pathways , který byl vyvinut pro splnění rostoucí potřeby průmyslu pro znalé, vysoce kvalifikované a zaměstnatelné absolventy.

Naše osnovy byly navrženy ve spolupráci s předními leteckými společnostmi a klíčovými průmyslovými subjekty a jsou plně v souladu s iniciativou IATA pro školení a kvalifikaci.

Tento plně integrovaný program vás provede bez zkušeností s leteckou dopravou (ab initio) s licencovaným pilotem připraveným společností EASA.

STRUKTURA KURZUSTAGE 1 - Teorie ATPL

SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ

První fáze výcviku se skládá z 36 týdnů teorie ATPL. Budete provádět celou řadu modulů, včetně všeobecných znalostí letadel, leteckého práva a komunikace IFR až po výkonnost letounu a provozní postupy. Podílíte se také na školení pro přípravu letadel, které dodávají současní letečtí piloti.... [-]


Contact

Adresa, 1. řádek London Oxford Airport Langford Lane Kidlington Oxfordshire
OX5 1RA Oxford, England, Spojené království
Telefonní číslo undefined

Adresa, 1. řádek Huesca-Pirineos Airport Carretera 1217 Km. 3 Monflorite-Alcala del Obispo
22111 Huesca, Aragon, Španělsko

Adresa, 1. řádek Airways Aviation Academy Gold Coast Hangar 51 Lores Bonney Circuit
4225 Bilinga, Queensland, Austrálie