Alpha Gateway College

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Alpha Gateway College

Alpha Gateway College - dříve známá jako Alpha Care Agency byla založena v červenci 2000 a provozovala od 5 Blackhorse Lane London E17 6DS. Začali jsme s jednou kanceláří a jednou školící místností v obchodním centru Waltham Forest, které je nyní zničeno.

Začali jsme s:

Ředitelé

Audrey Soyam, Daniel Meguille, Anthony Fomuso

Alpha Gateway College sídlí ve Waltham Forest a od roku 2003 se podílí na poskytování akreditovaného učení a profesionálního rozvoje dospělých a mladých lidí. Vzhledem k kvalitě dodávek v průběhu let jsme podpořili více než 5000 žáků, kteří získali akreditované a certifikované kvalifikace z národních odborných kvalifikací na diplomy a vyšší státní diplomy z úrovně 1 až 5.

Jsme hrdí na dodávku přizpůsobeného a pružného školení, které bude vyhovovat potřebám našich zaměstnavatelů, studentů, studentů a našich hlavních zúčastněných stran. Ve Walthamském lese jsme měli příležitost podpořit různorodou multikulturní komunitu. To má za sebou dlouhou cestu, abychom zvýšili naši schopnost porozumět rozmanitosti a řídit programy, které byly nastaveny tak, aby vyhovovaly různým a rozmanitým potřebám našich uživatelů služeb. To se odráží v kalibru a kvalitě studujících a zaměstnanců, které jsme v průběhu let přijali.

60340_60313_4.jpg

Během našeho posledního ročníku jsme absolvovali více než 250 studentů v následujících oborech:

 • Úroveň podnikání a správce 3
 • Zákaznické služby úroveň 3
 • Zdravotní a sociální péče úroveň 3, 5
 • Úroveň CYPWF 3, 5
 • Úroveň řízení 3, 5

Nyní provozujeme následující akreditované financované kurzy:

 • Učení ve zdravotnictví a sociální péči úroveň 2, 3, 5
 • Učení v péči o děti a mládež úrovně 2, 3, 5
 • Úrovně řízení 3, 5
 • Učení v podnikání a administrativě úrovně 2, 3
 • Učení v zákaznických službách Úrovně 2, 3
 • Učení na úrovni vedoucího týmu 2

V současné době máme dohody o partnerství s těmito hlavními dodavateli:

 • New City College
 • V rámci výcviku (NCG)
 • ESFA

Všechny výše uvedené kurzy jsou učení na pracovišti a většina z nich probíhá na pracovišti našich učňů. Pracujeme na workshopech o funkčních dovednostech zde na vysoké škole Alpha Gateway College a také na několika základních znalostech.

Mezi podpůrné služby patří:

 • Jedna až jedna podpora pro všechny studenty
 • konzultační podpora
 • E-mailová podpora
 • Semináře
 • Sada ICT
 • Administrativní kancelářská podpora

60339_60311_3.jpg

Vynikáme při poskytování školení v oblasti zdravotní péče

Celková míra úspěšnosti ve všech kvalifikacích

Máme prokázanou zkušenost s úspěšným náborem, dodávkou a dokončením s výše uvedenými dodavateli. Naše úspěšnost v roce 2015/2016 v učebním rámci je 91% a včasná míra úspěšnosti bude 67,5% ve srovnání s celonárodním průměrem 58%.

Specializujeme se na poskytování zdravotní a sociální péče, pracovní síly pro děti a mládež, obchodní a administrativní služby, péče o zákazníky a programy účetnictví. Výše uvedené kvalifikace celkové a včasné míry úspěšnosti jsou vždy vyšší než 90%.

Neustálý profesní rozvoj zaměstnanců (CPD)

Aktivně podporujeme a monitorujeme nepřetržitý profesní rozvoj všech našich zaměstnanců a konzultantů, kteří s námi spolupracují. Konzultanti nebo nezávislí kolegové jsou povinni předkládat čtvrtletní informace o činnostech, které prošly svým CPD.

CPD může zahrnovat jakoukoli relevantní vzdělávací aktivitu, ať již formální a strukturovanou nebo neformální a samo-řízenou. Jsme přesvědčeni, že toto jsou prostředky, kterými si lidé udržují znalosti a dovednosti týkající se jejich profesního života a mohou se držet kroků se změnami a aktualizacemi v daném odvětví.

Pastorální péče a podpora pro naše studenty

Na Alpha Gateway College usilujeme o to, aby se studentům blahobytu postarala o to, aby jim poskytli poradenství a poradenství. Vítáme problémy studentů a máme schopnost pochopit, že jejich zkušenosti mají zásadní význam pro to, aby mohli efektivně pracovat na svých problémech.

Máme povinnost zajistit, aby byli studenti chráněni před diskriminací a obtěžováním, a aby byly provedeny přiměřené úpravy, aby se zdravotně postiženým studentům umožnil přístup ke všem aspektům studia. Podporujeme studenty tím, že jim povzbuzujeme a připomínáme, že je důležité mít kvalifikaci a podporovat je během celé cesty, abychom jim umožnili dosáhnout jejich kvalifikace.

60342_60314_5.jpg

Rozvoj zaměstnanců v rámci organizace

V Alpha Gateway College je jednou z našich klíčových silných stránek investice do vývoje a školení zaměstnanců. Naše specializované oddělení lidských zdrojů na počátku každého roku připravuje balíček personálního rozvoje pro každého člena personálu na základě jejich výkonů za poslední rok, nové a vznikající potřeby organizace a také na základě nových právních předpisů a aktualizací v rámci daného sektoru.

Tyto balíčky jsou v souladu s cíli a cíli organizace, jak by bylo dohodnuto na výroční valné hromadě představenstva. Každý člen personálu pracující na Alpha Gateway College využívá každoroční vzdělávací balíček založený na všech výše uvedených a v souladu s jejich osobním a profesním plánem.

Budování a udržování partnerství

Neustále se snažíme vytvářet a udržovat partnerství, která podpoří náš cíl poskytovat financované kurzy všem našim studentům ve všech sektorech, ve všech věkových skupinách a napříč všemi finančními prostředky od místních orgánů k financování z ESF.

Naším cílem je identifikovat a spolupracovat s partnery, kteří jsou ochotni spolupracovat s námi na zajištění finančních prostředků všem našim studentům. V současné době máme více než 10 partnerů v různých projektech financování.

Pravidelně se setkáváme s našimi partnery, abychom mohli aktivně diskutovat o úspěchu našich programů a zajistit, aby byla dodržena kvalita požadovaná našim hlavním dodavatelem, zadávacími organizacemi a vlastním vnitřním systémem jakosti.

Zachování a spokojenost zaměstnavatelů

Zabýváme se zhruba 150 zaměstnavateli v Londýně a za účelem uznání jejich hodnoty pro nás a prosazování silného pracovního vztahu jsou průzkumy spokojenosti zaměstnavatelů prováděny dvakrát ročně.

Z těchto průzkumů vykazují naše statistiky celkově značnou míru spokojenosti. Nicméně, s ohledem na vyšší spokojenost a optimální zachování zaměstnavatelů, jsme přesvědčeni, že se snažíme zvýšit kvalitu každého kurzu, který poskytujeme, přizpůsobením požadavkům zaměstnavatelů.

Zapojování a udržování nových pracovních partnerství

Vždy hledáme nové partnery a hlavní dodavatele, kteří mají financování, které by mohly být dostupné našim studentům. Věříme v získávání prostředků prostřednictvím všech dostupných kanálů od místních orgánů, agentury pro financování dovedností nebo evropských sociálních fondů. Ty jsou předány našim studentům, kteří jsou konečnými příjemci.

60341_60310_1.jpg

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Certifikáty » Zobrazit kurzy » Vidět Diplomy » Vidět Certificates »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Certifikát úrovně 2 Pro Pracovníky Dětí A Mládeže

Campus forma Denní studium 12 - 14 měsíců January 2019 Spojené království London

Tato kvalifikace poskytuje dovednosti a zkušenosti pro rozvoj vaší kariéry v péči o děti v širokém spektru nastavení. Oblasti zahrnují: Pochopení vývoje dítěte a mladistvých, Kontext a zásady pro poskytování prvních let, Podpora blahobytu a odolnosti dětí a mladých lidí a Podpora dětí a mladých lidí k dosažení jejich vzdělávacího potenciálu. [+]

Proč CYPW

Tato kvalifikace poskytuje dovednosti a zkušenosti pro rozvoj vaší kariéry v péči o děti v širokém spektru nastavení. Oblasti zahrnují: Pochopení vývoje dítěte a mladistvých, Kontext a zásady pro poskytování prvních let, Podpora blahobytu a odolnosti dětí a mladých lidí a Podpora dětí a mladých lidí k dosažení jejich vzdělávacího potenciálu.

Relevantní pro

Úroveň 2 bude vyhovovat těm, kteří pracují nebo se chystají pracovat jako pomocný asistent v péči o děti, ošetřovatelka nebo pomocník se speciálními vzdělávacími potřebami v podpůrné roli. Chcete pracovat s dětmi, ale obecně pracujete pod dohledem.

Vstupní požadavky?... [-]


Kurzy

Functional Skills Course Level 1 and 2 Maths

Campus forma Denní studium 12 - 16 týdnů January 2019 Spojené království London

[+]

Naše kurzy jsou speciálně navrženy;

Noční pracovníci Matky s malými dětmi

Jsou vášniví, že vám pomohou a podporují rozvíjení pevných vůdčích schopností a dosažení vaší formální kvalifikace.

Co mám dělat dál

Budete muset přijít s hodnocením, abyste se ujistili, že vás odkazujeme na správnou třídu pro vaši úroveň angličtiny. Žádná schůzka není zapotřebí, stačí přijít do domu Sutherland a jeden z nás bude mít počáteční rozhovor s vámi a pak naplánovat schůzku, aby se podíval na učitele.... [-]


Funkční Dovednosti Kurzy úrovně 1 A 2 Angličtina

Campus forma Denní studium 12 - 16 měsíců January 2019 Spojené království London

Na Alpha Gateway College se domníváme, že kurzy funkcionálních dovedností angličtiny (FSE) nabízejí příležitost stát se více sebejistými v angličtině a zlepšit vaše pracovní vyhlídky a zlepšit váš kariérní postup. FSE vám může také pomoci připravit se na další kurzy nebo získat kvalifikaci (včetně těch, které se týkají matematiky a gramotnosti dospělých). Tyto kurzy vám mohou pomoci rozvíjet praktické dovednosti v angličtině, které musíte žít, studovat a pracovat. Naučíte se aplikovat dovednosti angličtiny v reálných situacích prostřednictvím čtení, psaní, mluvení a poslechu. [+]

Proč funkční dovednosti angličtina

Na Alpha Gateway College se domníváme, že kurzy funkcionálních dovedností angličtiny (FSE) nabízejí příležitost stát se více sebejistými v angličtině a zlepšit vaše pracovní vyhlídky a zlepšit váš kariérní postup.

FSE vám může také pomoci připravit se na další kurzy nebo získat kvalifikaci (včetně těch, které se týkají matematiky a gramotnosti dospělých). Tyto kurzy vám mohou pomoci rozvíjet praktické dovednosti v angličtině, které musíte žít, studovat a pracovat. Naučíte se aplikovat dovednosti angličtiny v reálných situacích prostřednictvím čtení, psaní, mluvení a poslechu.

Co zahrnují kurzy FSE ... [-]