Přečtěte si oficiální popis

Tradiční britský umístění

Anglolang je mezinárodní anglická jazyková škola, která byla založena v roce 1985 v historickém turistickém letovisku Scarborough na krásné North Yorkshire pobřeží. Škola se nachází pouhých 15 minut chůze od pláže a většina ubytování. Nabízí tradiční britské místo pro studium a pohodlný přístup do hlavního města Anglie a Skotska.

Dobře zavedené Kvalitní anglická škola

Škola je 19. století Manor House s velkou zahradou. Zařízení, které nabízí patří Wi-Fi, interaktivní tabule, kino, velkou oranžerii kavárnu, knihovnu a studentskou místnost.

Široký sortiment celoročně kurzů, včetně programu Erasmus + kurzy

Kurzy angličtiny Anglolang je rozvíjet dovednosti potřebné ke komunikaci v angličtině s jistotou. Nabízíme široký sortiment celoroční kurzy pro dospělé, včetně vzdělávání učitelů, přípravu na zkoušku IELTS a profesionální angličtině. Nabízíme kurzy pro rodiny s dětmi a mladší studenty během léta.

Anglolang on-line

Všechny Anglolang studenti měli přístup k Anglolang online - Náš student prostoru, který nabízí 24-hodinový přístup k lekce zdarma, stejně jako odkazy na užitečné webové stránky.

Vítání ubytování

Máme dávat velký pozor při výběru ubytování a zajistíme pro Vás k pobytu s anglickou rodinou, v penzionu, hotelu nebo self-catering ubytování.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Anglolang Academy of English

Anglolang je intenzivní kurz angličtiny a IELTS kurz je ideální pro studenty, kteří doufají, že ke studiu na vysoké škole nebo univerzitě ve Velké Británii v budoucnosti, ... [+]

Anglolang je intenzivní kurz angličtiny a IELTS kurz je ideální pro studenty, kteří doufají, že ke studiu na vysoké škole nebo univerzitě ve Velké Británii v budoucnosti, ale nemají dostatečně vysoké úrovně angličtiny.

Tento kurz zahrnuje 25 hodin skupinové výuky týdně v malých mezinárodních tříd. Kombinace dopoledního vyučování, které se zaměřují na čtyři dovednosti, jakož i gramatiky a rozvoj slovní zásoby a odpoledním vyučováním, které se zaměřují na IELTS zkoušek strategií, pomáhá studentům, aby se dosáhlo skóre, které potřebují v testu IELTS. Proto což jim k postupu do Unversity stupně podle svého výběru.

IELTS kurzy je možné rezervovat po dobu 4 týdnů nebo déle.... [-]

Spojené království Scarborough
Přihlašování započato
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Anglolang Academy of English

S více než dvacet let zkušeností z přípravy učitelů, Anglolang nabízí dynamické, motivační a vysoce praktické kurzy pro primární, sekundární a terciární učitelů. Cílem na ... [+]

S více než dvacet let zkušeností z přípravy učitelů, Anglolang nabízí dynamické, motivační a vysoce praktické kurzy pro primární, sekundární a terciární učitelů. Cílem naší dva týdny kurzu je poskytnout stimulující praktické výuky, nápady a rozvíjet znalosti anglického jazyka.

Metodické setkání mohou zahrnovat: - Vocabulary učení, nahrávání a Recyklace - samostatnost studenta - motivovat studenty mluvit - Projektové práce ve třídě - využití dramatu a hraní rolí - Různé způsoby výuky gramatiky Tento kurz je k dispozici v pravidelných termínech během rok.

Erasmus +

Lidé pracující v rámci školy, vysoké školy nebo vzdělávací instituce mohou být způsobilé pro financování Erasmus + pro absolvování tohoto předmětu. Pokud jste učitel z členského státu EU nebo mimo EU, země programu (bývalá jugoslávská, Lichtenštejnsko, Švýcarsko, republika Makedonie, Norsko, Turecko a Island) a Vaše instituce by se měly použít k financování Erasmus +.... [-]

Spojené království Scarborough
Přihlašování započato
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Anglolang Academy of English

Letní poplatky Dovolená kurz Anglolang zahrnuje: 4 hodiny skupinové výuky každé ráno (maximálně 15 studentů ve třídě), organizované sociální program každé odpoledne, celo ... [+]

Bavte se a učit se

Poplatky na letní dovolenou kurz Anglolang zahrnuje: - 4 hodiny skupinové výuky každé ráno (maximálně 15 studentů ve třídě) - organizovaný společenský program každé odpoledne - celodenní studijní cestu do místa zájmu každou středu (vzdělávací cestu, která je část akademického programu) Studenti mohou také připojit volitelnou víkendové celodenní výlety s průvodcem za příplatek cca 25 liber - 35 liber.

Příklady odpolední aktivity Sea Life Centre - Sea Cruise - Scarborough Castle - Krytý bazén - Indoor Bowls - Sportovní centrum - Scarborough Art Gallery - Minigolf - výtvarná dílna Vezměte prosím na vědomí, že během... [-]
Spojené království Scarborough
Kontaktuj školu
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Anglolang Academy of English

Tím, že zažije řadu praktických výukových metod, budou účastníci rozšíří své vlastní pracovní třídě myšlenky, zatímco osvěžující a rozvíjet svou angličtinu ... [+]

Tento kurz je určen pro učitele, kteří by chtěli zvýšit jejich povědomí a využití technologií v pedagogické kontextu. Dopolední zasedání zaměří na rozvoj jazyka, kde účastníci získali důvěru v používání angličtiny. Metodické odpoledne zasedání představí čerstvé a komunikativní přístupy k používání technologií ve výuce.

Tím, že zažije řadu praktických výukových metod, budou účastníci rozšíří své práci ve třídě a zároveň osvěžující nápady a rozvíjet své znalosti anglického jazyka.

Do konce roku účastníků kurzu budou mít: - Zvýšení povědomí o tom, jak technologie může být použita ve třídě - získali nové nápady motivovat své studenty - Sebrané portfolio výukových zdrojů - Společná nápady a zkušenosti - zvýšení povědomí o tom, jak kulturní zázemí mohou mít vliv na dynamiku ve třídě - vytvořila síť výukových kontaktů v rámci Evropy Tento kurz je k dispozici v pravidelných termínech v průběhu celého roku. Přestože se jedná o dva-týdenní kurz, je možné připojit pouze jeden týden.... [-]

Spojené království Scarborough
Přihlašování započato
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

About the School

Accomodation

Scarborough

Nightlife!