Anglolang Academy of English

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Tradiční britský umístění

Anglolang je mezinárodní anglická jazyková škola, která byla založena v roce 1985 v historickém turistickém letovisku Scarborough na krásné North Yorkshire pobřeží. Škola se nachází pouhých 15 minut chůze od pláže a většina ubytování. Nabízí tradiční britské místo pro studium a pohodlný přístup do hlavního města Anglie a Skotska.

Dobře zavedené Kvalitní anglická škola

Škola je 19. století Manor House s velkou zahradou. Zařízení, které nabízí patří Wi-Fi, interaktivní tabule, kino, velkou oranžerii kavárnu, knihovnu a studentskou místnost.

Široký sortiment celoročně kurzů, včetně programu Erasmus + kurzy

Kurzy angličtiny Anglolang je rozvíjet dovednosti potřebné ke komunikaci v angličtině s jistotou. Nabízíme široký sortiment celoroční kurzy pro dospělé, včetně vzdělávání učitelů, přípravu na zkoušku IELTS a profesionální angličtině. Nabízíme kurzy pro rodiny s dětmi a mladší studenty během léta.

Anglolang on-line

Všechny Anglolang studenti měli přístup k Anglolang online - Náš student prostoru, který nabízí 24-hodinový přístup k lekce zdarma, stejně jako odkazy na užitečné webové stránky.

Vítání ubytování

Máme dávat velký pozor při výběru ubytování a zajistíme pro Vás k pobytu s anglickou rodinou, v penzionu, hotelu nebo self-catering ubytování.

Místa

Scarborough

Anglolang Academy Of English Language

Adresa, 1. řádek
Anglolang Academy of English
20 Avenue Road

YO12 5JX Scarborough, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1723 367141