Arts University Bournemouth - Summer Courses

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Experiment. Otázka. Výzva. Vytvořit. Jen některé z věcí, které vás budou povzbuzovat k letním kurzům.

Napsané našimi kurzy, kteří vyučují naše studijní programy na plný úvazek a podporují hostující učitelé, odborní technici a absolventi studentů, naše vysoce praktické kurzy umožňují prozkoumat celou řadu přístupů k tvůrčímu myšlení a tvorbě v nejrůznějších uměních formuláře.

Stejně jako učení o tvůrčích technikách a procesech, naše letní kurzy mají za cíl zvýšit vaši důvěru ve vaše umělecké schopnosti, což vám dává příležitost k informovanějšímu rozhodnutí o vaší budoucnosti.

Možná se přihlašujete ke zlepšení svého portfolia umění , k doplnění žádosti o vysokoškolské vzdělání, nebo proto, že chcete obohatit svůj životopis nebo zájem o kreativní svět.

Naše kurzy přitahují mladé studenty, tvůrčí profesionály a nezávislé pracovníky z Velké Británie a celého světa z různých věkových skupin, zázemí a zkušeností.

Naše třítýdenní kurzy jsou otevřeny všem nadšencům ve věku 13, 15 a 18 let; horní věková hranice není stanovena.

Naše letní kurzy vám dávají možnost:

  • Rozvíjet nové tvůrčí dovednosti a techniky
  • Připravte se na umělecký kurz na univerzitě
  • Učte se od kreativních odborníků
  • Zkušenosti studoval na britské umělecké škole
  • Zvyšte své kariérní vyhlídky
  • Sdílejte nápady a dovednosti se studenty z celého světa
  • Trávit čas v jednom z nejlepších letních destinací v UK
  • Získejte poradenství v oblasti portfolia a podporu univerzitních aplikací
  • Osvědčení o účasti AUB

FAQS

Pokud se vaše otázka nevztahuje, kontaktujte nás na adrese summercourses@aub.ac.uk nebo volejte 44 1202 363831/363823. Můžete také Skype us: summercoursesAUB.

Kdo se může zúčastnit letního kurzu AUB?

Naše letní kurzy jsou přístupné všem kreativním nadšencům

Mladší studenti se mohou zúčastnit letní umělecké školy , která je určena pro nadšené kreativy ve věku 14–16 let (kurz červen) a ve věku 13–14 let (kurz červenec).

Kurzy přitahují studenty, tvůrčí profesionály a nezávislé pracovníky všech věkových skupin z Velké Británie a celého světa, s různým zázemím a zkušenostmi.

Naše letní kurzy těží z toho, že zahrnuje takovou kombinaci lidí, kteří se mohou společně učit a spolupracovat.

Existují specifické vstupní požadavky pro letní kurzy?

Neexistují žádné formální vstupní požadavky na naše letní kurzy, protože chceme, aby studenti a kreativy sdíleli a učil se bez ohledu na to, jaké jsou jejich zázemí nebo předchozí zkušenosti.

Kurzy jsou velmi praktické a psané pro ty, kteří mají velký zájem o kreativitu; prostě očekáváme, že letní studenti budou nadšeni a ochotni se učit jako jednotlivci a jako součást týmu.

Nepotřebujete žádnou předchozí kvalifikaci, abyste se připojili k našim kurzům.

Jakým jazykem probíhá kurz? Potřebuji certifikát nebo test angličtiny nebo pálky k účasti?

Všechny letní kurzy jsou vyučovány v angličtině.

Neexistují žádné formální požadavky na vstup do angličtiny, nicméně doporučujeme mít středně pokročilou úroveň angličtiny, abyste mohli plně využít svých zkušeností z letních kurzů a komunikovat se svým vedoucím a spolužáky.

Pokud máte pochybnosti, zda je vaše angličtina dostatečně dobrá, zašlete nám e-mail na adresu summercourses@aub.ac.uk .

Kolik lidí bude na mém kurzu?

Naše kurzy jsou velmi populární, ale proto, abychom se ujistili, že máte vynikající zkušenosti s kurzem a dostatek času pro kontakt se školitelem, udržujeme třídu malých.

Čísla tříd se budou lišit v závislosti na předmětu, avšak letní kurzy obvykle obsahují mezi 15 - 25 studenty na kurz, s vaším vedoucím kurzu, asistentkou kurzu a studentskými studenty AUB, kteří vás podporují.

Jak si objednám letní kurz?

Všechny letní kurzy lze snadno rezervovat prostřednictvím našeho internetového obchodu pomocí debetní nebo kreditní karty.

Pokud se vám nepodaří platit online, požádáme Vás, abyste vyplnili rezervační formulář a poskytneme vám údaje o bankovním účtu, abyste si mohli sjednat bankovní převod (uvědomte si, že při výběru tohoto poplatku budou zaplaceny další bankovní poplatky) metoda).

Pošlete rezervační formulář e-mailem Summercourses@aub.ac.uk.

Více o tom, jak si zde můžete objednat, se dozvíte.

Jsem mezinárodní student - budu potřebovat vízum na letní kurz?

Pokud nejste držitelem pasu UK / EU / EEA, budete potřebovat vízum, které vám umožní studovat zde, abyste mohli absolvovat některý z našich kurzů.

Většina zahraničních studentů, kteří hodlají studovat krátký letní kurz ve Velké Británii, může tak učinit pomocí krátkodobého studijního víza.

Je však vaší povinností určit, zda potřebujete předem žádat o vízum a poskytnout dostatek času na získání víza.

Měli byste mít dostatek času na získání potřebného víza před zahájením našeho letního kurzu a univerzita poskytne potvrzení o podpoře vízového režimu po obdržení úplné platby.

Přečtěte si prosím britské vízum

Všechna víza a cestovní doklady pro potvrzení způsobilosti budou kontrolovány buď při příjezdu do ubytování na univerzitě, nebo v první den při registraci. Pokud nemáte správné vízum, nebudeme vám umožňovat vstup do kurzu a nebudete mít nárok na vrácení peněz.

Pokud žádáte o vízum a potřebujete doklady pro potvrzení cesty a kurzu, abyste zajistili své vízum, vezměte prosím na vědomí, že potvrzení o průběhu kurzu pro žádosti o vízum bude vydán pouze po zaplacení kurzových poplatků a ubytování, které jste rezervovali plně.

K čemu jinému budu muset zaplatit?

Naše letní kurzy jsou plně obsaženy se všemi materiály a zdroji.

Pro ty, kteří pobývají v našem ubytování, jsou poskytovány snídaně a obědy (pondělí - pátek), takže studenti budou potřebovat další peníze pouze na večerní a víkendová jídla. Je vhodné přinést abit navíc, pokud máte v plánu nakupovat dárky, osobní nákupy, další občerstvení a víkendové aktivity.

Pokud žijete na místě nebo jste se rozhodli rezervovat letní kurz a zajistit si ubytování nezávisle, měli byste mít dostatek finančních prostředků na oběd a jakékoli jiné jídlo, aktivity nebo osobní nákupy.

Co mám dostat na konci kurzu?

Po úspěšném absolvování kurzu dostanete certifikát o absolvování kurzu AUB.

To můžete použít k prokázání práce, která může být přidána do vašeho portfolia nebo CV. Máte také možnost požádat o domácí univerzitní kredity, abyste se zaměřili na jakoukoli studium, kterou právě děláte (např. Jako student zahraniční studium na jiné univerzitě nebo student, který absolvuje IB pro kredity CAS).

V závislosti na letním kurzu, který jste si vzali, budete mít také možnost vzít s sebou práci vyrobenou během vaší doby.

Například studenti Make-up budou mít skicáky a sadu digitálních výtisků dokončených stylů z fotografií, studenti filmu a animace budou mít krátké filmy, módní studenti si mohou vzít domů svůj hotový módní oděv i své módní folie apod.

Místa

Bournemouth

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium