Přečtěte si oficiální popis

Experiment. Otázka. Výzva. Vytvořit. Jen některé z věcí, které vás budou povzbuzovat k letním kurzům.

Napsané našimi kurzy, kteří vyučují naše studijní programy na plný úvazek a podporují hostující učitelé, odborní technici a absolventi studentů, naše vysoce praktické kurzy umožňují prozkoumat celou řadu přístupů k tvůrčímu myšlení a tvorbě v nejrůznějších uměních formuláře.

Stejně jako učení o tvůrčích technikách a procesech, naše letní kurzy mají za cíl zvýšit vaši důvěru ve vaše umělecké schopnosti, což vám dává příležitost k informovanějšímu rozhodnutí o vaší budoucnosti.

Možná se přihlašujete ke zlepšení svého portfolia umění , k doplnění žádosti o vysokoškolské vzdělání, nebo proto, že chcete obohatit svůj životopis nebo zájem o kreativní svět.

Naše kurzy přitahují mladé studenty, tvůrčí profesionály a nezávislé pracovníky z Velké Británie a celého světa z různých věkových skupin, zázemí a zkušeností.

Naše třítýdenní kurzy jsou otevřeny všem nadšencům ve věku 16 a více let; neexistuje horní věková hranice.

Naše letní kurzy vám dávají možnost:

  • Rozvíjet nové tvůrčí dovednosti a techniky
  • Připravte se na umělecký kurz na univerzitě
  • Učte se od kreativních odborníků
  • Zkušenosti studoval na britské umělecké škole
  • Zvyšte své kariérní vyhlídky
  • Sdílejte nápady a dovednosti se studenty z celého světa
  • Trávit čas v jednom z nejlepších letních destinací v UK
  • Získejte poradenství v oblasti portfolia a podporu univerzitních aplikací
  • Osvědčení o účasti AUB

FAQS

Pokud se vaše otázka nevztahuje, kontaktujte nás na adrese summercourses@aub.ac.uk nebo volejte 44 1202 363831/363823. Můžete také Skype us: summercoursesAUB.

Kdo se může zúčastnit letního kurzu AUB?

Naše třítýdenní kurzy jsou přístupné všem tvůrcům nad 16 let a neexistuje horní věková hranice.

Mladší studenti se mohou zúčastnit naší Letní školy Creative Arts , navržené pro nadšené kreativy ve věku 14 a 15 let.

Přestože mnoho našich studentů letního kurzu je ve věku 16 - 21 let, kurzy přitahují studenty, tvůrčí profesionály a nezávislé pracovníky všech věkových skupin z Velké Británie a celého světa s různými zázemím a zkušenostmi.

Naše letní kurzy těží z toho, že zahrnuje takovou kombinaci lidí, kteří se mohou společně učit a spolupracovat.

Existují specifické vstupní požadavky pro letní kurzy?

Neexistují žádné formální vstupní požadavky na naše letní kurzy, protože chceme, aby studenti a kreativy sdíleli a učil se bez ohledu na to, jaké jsou jejich zázemí nebo předchozí zkušenosti.

Kurzy jsou velmi praktické a psané pro ty, kteří mají velký zájem o kreativitu; prostě očekáváme, že letní studenti budou nadšeni a ochotni se učit jako jednotlivci a jako součást týmu.

Nepotřebujete žádnou předchozí kvalifikaci, abyste se připojili k našim kurzům.

Jakým jazykem probíhá kurz? Potřebuji certifikát nebo test angličtiny nebo pálky k účasti?

Všechny letní kurzy jsou vyučovány v angličtině.

Neexistují žádné formální požadavky na vstup do angličtiny, nicméně doporučujeme mít středně pokročilou úroveň angličtiny, abyste mohli plně využít svých zkušeností z letních kurzů a komunikovat se svým vedoucím a spolužáky.

Pokud máte pochybnosti, zda je vaše angličtina dostatečně dobrá, zašlete nám e-mail na adresu summercourses@aub.ac.uk .

Kolik lidí bude na mém kurzu?

Naše kurzy jsou velmi populární, ale proto, abychom se ujistili, že máte vynikající zkušenosti s kurzem a dostatek času pro kontakt se školitelem, udržujeme třídu malých.

Čísla tříd se budou lišit v závislosti na předmětu, avšak letní kurzy obvykle obsahují mezi 15 - 25 studenty na kurz, s vaším vedoucím kurzu, asistentkou kurzu a studentskými studenty AUB, kteří vás podporují.

Jak si objednám letní kurz?

Všechny letní kurzy lze snadno rezervovat prostřednictvím našeho internetového obchodu pomocí debetní nebo kreditní karty.

Pokud se vám nepodaří platit online, požádáme Vás, abyste vyplnili rezervační formulář a poskytneme vám údaje o bankovním účtu, abyste si mohli sjednat bankovní převod (uvědomte si, že při výběru tohoto poplatku budou zaplaceny další bankovní poplatky) metoda).

Více o tom, jak si zde můžete objednat, se dozvíte.

Jsem mezinárodní student - budu potřebovat vízum na letní kurz?

Pokud nejste držitelem pasu UK / EU / EEA, budete potřebovat vízum, které vám umožní studovat zde, abyste mohli absolvovat některý z našich kurzů.

Většina zahraničních studentů, kteří hodlají studovat krátký letní kurz ve Velké Británii, může tak učinit pomocí krátkodobého studijního víza.

Je však vaší povinností určit, zda potřebujete předem žádat o vízum a poskytnout dostatek času na získání víza.

Měli byste mít dostatek času na získání potřebného víza před zahájením našeho letního kurzu a univerzita poskytne potvrzení o podpoře vízového režimu po obdržení úplné platby.

Přečtěte si prosím britské vízum

Všechna víza a cestovní doklady pro potvrzení způsobilosti budou kontrolovány buď při příjezdu do ubytování na univerzitě, nebo v první den při registraci. Pokud nemáte správné vízum, nebudeme vám umožňovat vstup do kurzu a nebudete mít nárok na vrácení peněz.

Pokud žádáte o vízum a potřebujete doklady pro potvrzení cesty a kurzu, abyste zajistili své vízum, vezměte prosím na vědomí, že potvrzení o průběhu kurzu pro žádosti o vízum bude vydán pouze po zaplacení kurzových poplatků a ubytování, které jste rezervovali plně.

K čemu jinému budu muset zaplatit?

Naše letní kurzy jsou plně obsaženy se všemi materiály a zdroji.

Pro ty, kteří pobývají v našem ubytovacím zařízení, jsou poskytovány všechny stravy a studenti budou potřebovat pouze peníze na vlastní nákupy, jako jsou dárky, osobní nákupy, další občerstvení a víkendové aktivity.

Pokud žijete na místě nebo jste se rozhodli rezervovat letní kurz a zajistit si ubytování nezávisle, měli byste mít dostatek finančních prostředků na oběd a jakékoli jiné jídlo, aktivity nebo osobní nákupy.

Co mám dostat na konci kurzu?

Po úspěšném absolvování kurzu dostanete certifikát o absolvování kurzu AUB.

To můžete použít k prokázání práce, která může být přidána do vašeho portfolia nebo CV. Máte také možnost požádat o domácí univerzitní kredity, abyste se zaměřili na jakoukoli studium, kterou právě děláte (např. Jako student zahraniční studium na jiné univerzitě nebo student, který absolvuje IB pro kredity CAS).

V závislosti na letním kurzu, který jste si vzali, budete mít také možnost vzít s sebou práci vyrobenou během vaší doby.

Například studenti Make-up budou mít skicáky a sadu digitálních výtisků dokončených stylů z fotografií, studenti filmu a animace budou mít krátké filmy, módní studenti si mohou vzít domů svůj hotový módní oděv i své módní folie apod.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Tento kurz byl speciálně navržen pro mladé studenty, kteří mají velký zájem o umění, design a média, kteří chtějí rozvíjet své umělecké nadání. Letní škola po dvou týdnec ... [+]

O

PONDĚLÍ 29. ČERVENCE - PÁTEK 39. AUGUST 2019 (2 TÝDENY)

VýkresIlustraceGrafický designMódaDigitální fotografie3D design / modelováníAnimaceVytváření tiskuSmíšená médiaAdobe PackagesPříprava portfolia

Tento kurz byl speciálně navržen pro mladé studenty, kteří mají velký zájem o umění, design a média, kteří chtějí rozvíjet své umělecké nadání. Letní škola po dvou týdnech přináší vzrušující praktický kurz, který kombinuje tvůrčí výuku se stimulačními workshopy a praktickými zasedáními tak, aby studenti mohli prozkoumat kreativní Pathways a rozvíjet dovednosti pro svou budoucnost. Budete vyzváni k experimentování s různými uměleckými předměty, které vám umožňují prozkoumat svůj vlastní kreativní styl a vaše chápání tvůrčího procesu od vývoje myšlenek po dokončený kus.... [-]

Spojené království Bournemouth
July 2019
Kombinované
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Ideální úvod do britské architektury a designu, tento kurz je založen na tvůrčích procesech "myšlení a tvorby", které posílí vaše chápání architektonického designu. ... [+]

O

23. července - 9. srpna 2019

Vysoce praktický kurz, který zahrnuje řadu studijních cest, které představí principy britské architektury a designu.

Mezi hlavní body kurzu patří:

Principy architektonického návrhuProstorové uvědoměníÚzemní plánováníProhlídky studijních pobytů zahrnují Stonehenge, BathProjekt: Starověký vs. ModerníVýzkum a schéma sešitůReagovat na architektonický výkladExperimentální design a rozsáhlé instalaceArchitektonické materiály, konstrukce a konstrukceDigitální kresleníLaser Cutting a CAD softwareVyvíjení 3D modelu

Ideální úvod do britské architektury a designu, tento kurz je založen na tvůrčích procesech "myšlení a tvorby", které posílí vaše chápání architektonického designu.... [-]

Spojené království Bournemouth
July 2019
Kombinované
3 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Prostřednictvím mixu praktických workshopů, demonstrací a výzkumu prozkoumáte make-up a vlasy pro historické a současné drama. Budete experimentovat se speciálními efekty ... [+]

O

Objevte, jak plánovat, vytvářet a používat různé make-up styly a speciální efekty pro film, televizi a divadlo.

Mezi hlavní body kurzu patří:

Zjistěte klíčové techniky a procesy kreativního make-upuAvant Garde experimentováníSimulace obětíRozvíjení znakuZombie Workshop: Latex a speciální efekty20. století, čtyřicátá léta a šedesátá léta Makeup stylyParuka práce a období vlasůStárnutí účinkyPoužijte standardní vybavení v profesionálních ateliérechSérie fotografií, které zaznamenávají vytvořené styly a přidávají do portfolia

Prostřednictvím mixu praktických workshopů, demonstrací a výzkumu prozkoumáte make-up a vlasy pro historické a současné drama. Budete experimentovat se speciálními efekty a prosthetic make-up pro film a televizi a dozvíte se o make-up a paruka práce pro živé představení. Jak budete stavět svůj design a technické dovednosti, budete se také naučit plánovat a vytvářet hotové vzhledy pro módní styling a fotografie výstřely. Naučíte se a procvičíte celou řadu základních technických a kreativních technik, abyste zvýšili důvěru a budete vyzváni k experimentování. rozšířené praktické zasedání vám poskytnou příležitost vytvořit si vlastní vzhled a vytvořit svůj vlastní styl.... [-]

Spojené království Bournemouth
July 2019
Kombinované
3 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Britský filmový průmysl je i nadále jedním z největších světových poskytovatelů filmové zábavy a žádá o vášnivost, tvořivost, technické schopnosti, vizi, výzkum a závazek ... [+]

O

Od scénářství až po dokončený film, možnost seznámit se se základy filmu.

Mezi hlavní body kurzu patří:

Vytvořte krátký film od počáteční myšlenky až po postprodukciNaučte se základy filmuRozvoj výkladů: Narrativní technikyPsaní skriptů a vyvíjení konceptůVýrobní návrhOdlévání a zkouškyUmělecká režie; Práce s herciOsvětlení scényÚhly kamery a výběr snímků2 - 3 dny živé filmové natáčeníTechniky editace a postprodukceZvukové úpravyPromítání filmů se skupinovou kritikou

Britský filmový průmysl je i nadále jedním z největších světových poskytovatelů filmové zábavy a žádá o vášnivost, tvořivost, technické schopnosti, vizi, výzkum a závazek. Ideální pro ty, kteří mají zájem o studium filmů nebo médií, tento intenzivní a rychlý kurz vám poskytne příležitost prozkoumat různé role v rámci filmového procesu a rozvinout porozumění jak tvůrčím, tak technickým aspektům tvorby film.... [-]

Spojené království Bournemouth
July 2019
Kombinované
3 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Bournemouth je oblíbené místo pro turisty a návštěvníky, zejména během náročných letních měsíců, přičemž mnohé hotely nabízejí přibližně 100 liber za noc na ubytování, kt ... [+]

O

Získejte ubytování, jídlo, společenské aktivity a další za pouhých 65 GBP za den.

Bournemouth je oblíbené místo pro turisty a návštěvníky, zejména během náročných letních měsíců, přičemž mnohé hotely nabízejí přibližně 100 liber za noc na ubytování, které nezahrnuje jídlo nebo jiné výdaje.

Náš rezidenční program nabízí vynikající hodnotu za peníze, abyste se ujistili, že máte vše, co se postaralo o to, abyste podpořili svůj čas, zatímco zde studujete letní kurz s námi.

Můžete si rezervovat náš letní rezidenční program vedle svého 3-týdenního letního kurzu, který zahrnuje ubytování na univerzitě, snídani a oběd a náš živý společenský program aktivit, abyste mohli co nejvíce využít večer a víkendů.... [-]

Spojené království Bournemouth
August 2019
3 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Ideální pro ty, kteří zvažují další studium nebo kariéru v oblasti módy, tento kurz představí klíčové koncepty v módním designu a povzbudí vás, abyste vyvinuli svou vlast ... [+]

O

23. července - 9. srpna 2019

Rozvíjet klíčové dovednosti a znalosti o módním průmyslu.

Mezi hlavní body kurzu patří:

Prozkoumejte klíčové pojmy v módním designu a propagaciVytvořte si módní portfolioLondýn Studijní cesta: učebnice ulic ve stylu, návštěva módních sbírekVýzkumné dílny: 3D experimenty, barevné palety, povědomí o tkanináchMóda Ilustrace: Kresba módní postavyPraktické dílny v oblasti drapování, skicování, dekonstrukce oděvů, šití strojůÚvod do módního průmyslu včetně blogování a reklamyVytvořte si vlastní kus módyRozvíjet svou identitu módyProfesionální fotografování navrženého oděvu.

Ideální pro ty, kteří zvažují další studium nebo kariéru v oblasti módy, tento kurz představí klíčové koncepty v módním designu a povzbudí vás, abyste vyvinuli svou vlastní módní identitu, napadli předpoklady, nepředvídatelně mysleli a dosáhli překvapivých řešení.... [-]

Spojené království Bournemouth
July 2019
Kombinované
3 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Více než 3 týdny budete produkovat práci pro vaše fyzické a digitální portfolio zkoumat předměty včetně kresby a ilustrace, grafický design, móda, fotografie, film, archi ... [+]

O

Získejte zkušenosti s různými uměleckými předměty, prozkoumejte tvůrčí výraz a rozvíjejte komplexní portfolio své práce, abyste představili své umělecké schopnosti.

Mezi hlavní body kurzu patří:

Praktické workshopy a tematické projektySkicáky: vývoj kreativních nápadůTypografie a design, experimenty ve složení a kolážKreslení a ilustrace, grafický designMóda a textilFotografováníArchitektura a 3D designSmíšené média a tiskRozložení a ukázka portfoliaKontrola portfolia

Získejte zkušenosti s různými uměleckými předměty a rozvíjejte důvěru ve své tvůrčí schopnosti s tímto různorodým a stimulujícím kurzem.

Více než 3 týdny budete produkovat práci pro vaše fyzické a digitální portfolio zkoumat předměty včetně kresby a ilustrace, grafický design, móda, fotografie, film, architektura, smíšené média a tisk.... [-]

Spojené království Bournemouth
July 2019
Kombinované
3 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Kreslení je nezbytnou součástí každé umělecké a designové specializace, stejně tak pro ty, kteří chtějí pracovat v kreativním průmyslu, a je jádrem toho, co zde děláme v ... [+]

Kreslení je nezbytnou součástí každé umělecké a designové specializace, stejně tak pro ty, kteří chtějí pracovat v kreativním průmyslu, a je jádrem toho, co zde děláme v AUB.

Ať už jste začínající ilustrátor, nebo si prostě přejete zlepšit své dovednosti v oblasti kreslení, abyste podpořili jinou tvůrčí práci, tento nový kurz vám dává šanci zablokovat se různými médii, vytvářet vzrušující a originální dílo a rozvíjet své kresby techniky. Budete mít možnost zúčastnit se celé řady výcvikových workshopů vedených různorodým okruhem inspirativních lektorů. Budete se snažit experimentovat, učit se ze svých chyb a rozvíjet kritické porozumění vaší práci.... [-]

Spojené království Bournemouth
July 2019
Denní studium
18 dny
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Budete mít příležitost pracovat s průmyslovými standardy v našich specializovaných animačních studiích včetně profesionálních standardních armatur a světelných krabic. Na ... [+]

O

Prozkoumejte animační proces a vytvořte vlastní animovaný krátký film.

Mezi hlavní body kurzu patří:

12 Zásady animacePříběh a příběhVýkresové techniky a vývojScriptwriting a StoryboardingVyříznout technikyZastavte Puppety pohybuPixilaceTradiční 2D animaceRozvržení a pozadíEditace výroby po publikování reklamFilmové projekce a kritika

Získejte náhled do světa animace a výrobního designu pomocí zkoumání ručně kreslených technik, vystřihování a zastavení pohybu, stejně jako rozvíjení pozorovacích a designových dovedností pomocí cvičení ve skici, filmovém vyprávění, storyboardingu, scénárismu a nápadu.

Prostřednictvím řady seminářů, seminářů a praktických zasedání budete seznámeni s 12 principy animace v teorii a praxi, prozkoumáte základy animace pomocí 2D animačních cvičení a naučíte tradiční a současné techniky.... [-]

Spojené království Bournemouth
July 2019
Kombinované
3 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses