Přečtěte si oficiální popis

Experiment. Otázka. Výzva. Vytvořit. Jen některé z věcí, které vás budou povzbuzovat k letním kurzům.

Napsané našimi kurzy, kteří vyučují naše studijní programy na plný úvazek a podporují hostující učitelé, odborní technici a absolventi studentů, naše vysoce praktické kurzy umožňují prozkoumat celou řadu přístupů k tvůrčímu myšlení a tvorbě v nejrůznějších uměních formuláře.

Stejně jako učení o tvůrčích technikách a procesech, naše letní kurzy mají za cíl zvýšit vaši důvěru ve vaše umělecké schopnosti, což vám dává příležitost k informovanějšímu rozhodnutí o vaší budoucnosti.

Možná se přihlašujete ke zlepšení svého portfolia umění , k doplnění žádosti o vysokoškolské vzdělání, nebo proto, že chcete obohatit svůj životopis nebo zájem o kreativní svět.

Naše kurzy přitahují mladé studenty, tvůrčí profesionály a nezávislé pracovníky z Velké Británie a celého světa z různých věkových skupin, zázemí a zkušeností.

Naše třítýdenní kurzy jsou otevřeny všem nadšencům ve věku 13, 15 a 18 let; horní věková hranice není stanovena.

Naše letní kurzy vám dávají možnost:

  • Rozvíjet nové tvůrčí dovednosti a techniky
  • Připravte se na umělecký kurz na univerzitě
  • Učte se od kreativních odborníků
  • Zkušenosti studoval na britské umělecké škole
  • Zvyšte své kariérní vyhlídky
  • Sdílejte nápady a dovednosti se studenty z celého světa
  • Trávit čas v jednom z nejlepších letních destinací v UK
  • Získejte poradenství v oblasti portfolia a podporu univerzitních aplikací
  • Osvědčení o účasti AUB

FAQS

Pokud se vaše otázka nevztahuje, kontaktujte nás na adrese summercourses@aub.ac.uk nebo volejte 44 1202 363831/363823. Můžete také Skype us: summercoursesAUB.

Kdo se může zúčastnit letního kurzu AUB?

Naše letní kurzy jsou přístupné všem kreativním nadšencům

Mladší studenti se mohou zúčastnit letní umělecké školy , která je určena pro nadšené kreativy ve věku 14–16 let (kurz červen) a ve věku 13–14 let (kurz červenec).

Kurzy přitahují studenty, tvůrčí profesionály a nezávislé pracovníky všech věkových skupin z Velké Británie a celého světa, s různým zázemím a zkušenostmi.

Naše letní kurzy těží z toho, že zahrnuje takovou kombinaci lidí, kteří se mohou společně učit a spolupracovat.

Existují specifické vstupní požadavky pro letní kurzy?

Neexistují žádné formální vstupní požadavky na naše letní kurzy, protože chceme, aby studenti a kreativy sdíleli a učil se bez ohledu na to, jaké jsou jejich zázemí nebo předchozí zkušenosti.

Kurzy jsou velmi praktické a psané pro ty, kteří mají velký zájem o kreativitu; prostě očekáváme, že letní studenti budou nadšeni a ochotni se učit jako jednotlivci a jako součást týmu.

Nepotřebujete žádnou předchozí kvalifikaci, abyste se připojili k našim kurzům.

Jakým jazykem probíhá kurz? Potřebuji certifikát nebo test angličtiny nebo pálky k účasti?

Všechny letní kurzy jsou vyučovány v angličtině.

Neexistují žádné formální požadavky na vstup do angličtiny, nicméně doporučujeme mít středně pokročilou úroveň angličtiny, abyste mohli plně využít svých zkušeností z letních kurzů a komunikovat se svým vedoucím a spolužáky.

Pokud máte pochybnosti, zda je vaše angličtina dostatečně dobrá, zašlete nám e-mail na adresu summercourses@aub.ac.uk .

Kolik lidí bude na mém kurzu?

Naše kurzy jsou velmi populární, ale proto, abychom se ujistili, že máte vynikající zkušenosti s kurzem a dostatek času pro kontakt se školitelem, udržujeme třídu malých.

Čísla tříd se budou lišit v závislosti na předmětu, avšak letní kurzy obvykle obsahují mezi 15 - 25 studenty na kurz, s vaším vedoucím kurzu, asistentkou kurzu a studentskými studenty AUB, kteří vás podporují.

Jak si objednám letní kurz?

Všechny letní kurzy lze snadno rezervovat prostřednictvím našeho internetového obchodu pomocí debetní nebo kreditní karty.

Pokud se vám nepodaří platit online, požádáme Vás, abyste vyplnili rezervační formulář a poskytneme vám údaje o bankovním účtu, abyste si mohli sjednat bankovní převod (uvědomte si, že při výběru tohoto poplatku budou zaplaceny další bankovní poplatky) metoda).

Pošlete rezervační formulář e-mailem Summercourses@aub.ac.uk.

Více o tom, jak si zde můžete objednat, se dozvíte.

Jsem mezinárodní student - budu potřebovat vízum na letní kurz?

Pokud nejste držitelem pasu UK / EU / EEA, budete potřebovat vízum, které vám umožní studovat zde, abyste mohli absolvovat některý z našich kurzů.

Většina zahraničních studentů, kteří hodlají studovat krátký letní kurz ve Velké Británii, může tak učinit pomocí krátkodobého studijního víza.

Je však vaší povinností určit, zda potřebujete předem žádat o vízum a poskytnout dostatek času na získání víza.

Měli byste mít dostatek času na získání potřebného víza před zahájením našeho letního kurzu a univerzita poskytne potvrzení o podpoře vízového režimu po obdržení úplné platby.

Přečtěte si prosím britské vízum

Všechna víza a cestovní doklady pro potvrzení způsobilosti budou kontrolovány buď při příjezdu do ubytování na univerzitě, nebo v první den při registraci. Pokud nemáte správné vízum, nebudeme vám umožňovat vstup do kurzu a nebudete mít nárok na vrácení peněz.

Pokud žádáte o vízum a potřebujete doklady pro potvrzení cesty a kurzu, abyste zajistili své vízum, vezměte prosím na vědomí, že potvrzení o průběhu kurzu pro žádosti o vízum bude vydán pouze po zaplacení kurzových poplatků a ubytování, které jste rezervovali plně.

K čemu jinému budu muset zaplatit?

Naše letní kurzy jsou plně obsaženy se všemi materiály a zdroji.

Pro ty, kteří pobývají v našem ubytování, jsou poskytovány snídaně a obědy (pondělí - pátek), takže studenti budou potřebovat další peníze pouze na večerní a víkendová jídla. Je vhodné přinést abit navíc, pokud máte v plánu nakupovat dárky, osobní nákupy, další občerstvení a víkendové aktivity.

Pokud žijete na místě nebo jste se rozhodli rezervovat letní kurz a zajistit si ubytování nezávisle, měli byste mít dostatek finančních prostředků na oběd a jakékoli jiné jídlo, aktivity nebo osobní nákupy.

Co mám dostat na konci kurzu?

Po úspěšném absolvování kurzu dostanete certifikát o absolvování kurzu AUB.

To můžete použít k prokázání práce, která může být přidána do vašeho portfolia nebo CV. Máte také možnost požádat o domácí univerzitní kredity, abyste se zaměřili na jakoukoli studium, kterou právě děláte (např. Jako student zahraniční studium na jiné univerzitě nebo student, který absolvuje IB pro kredity CAS).

V závislosti na letním kurzu, který jste si vzali, budete mít také možnost vzít s sebou práci vyrobenou během vaší doby.

Například studenti Make-up budou mít skicáky a sadu digitálních výtisků dokončených stylů z fotografií, studenti filmu a animace budou mít krátké filmy, módní studenti si mohou vzít domů svůj hotový módní oděv i své módní folie apod.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Tento kurz byl speciálně navržen pro mladé studenty, kteří mají velký zájem o umění, design a média, kteří chtějí rozvíjet své umělecké nadání. Letní škola po dvou týdnec ... [+]

O

PONDĚLÍ 15. ČERVEN - PÁTEK 7. AUGUST 2020 (2 TÝDNY) Věk 14–17

VýkresIlustraceGrafický designMódaDigitální fotografie3D design / modelováníAnimaceVytváření tiskuSmíšená médiaAdobe PackagesPříprava portfolia

Tento kurz byl speciálně navržen pro mladé studenty, kteří mají velký zájem o umění, design a média, kteří chtějí rozvíjet své umělecké nadání. Letní škola po dvou týdnech přináší vzrušující praktický kurz, který kombinuje tvůrčí výuku se stimulačními workshopy a praktickými zasedáními tak, aby studenti mohli prozkoumat kreativní Pathways a rozvíjet dovednosti pro svou budoucnost. Budete vyzváni k experimentování s různými uměleckými předměty, které vám umožňují prozkoumat svůj vlastní kreativní styl a vaše chápání tvůrčího procesu od vývoje myšlenek po dokončený kus.... [-]

Spojené království Bournemouth
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

Arts University Bournemouth - Summer Courses

Budete mít příležitost pracovat s průmyslovými standardy v našich specializovaných animačních studiích včetně profesionálních standardních armatur a světelných krabic. Na ... [+]

O

21. července - 7. srpna 2020 (3 týdny)

Prozkoumejte animační proces a vytvořte vlastní animovaný krátký film.

Mezi hlavní body kurzu patří:

12 Zásady animacePříběh a příběhVýkresové techniky a vývojScriptwriting a StoryboardingVyříznout technikyZastavte Puppety pohybuPixilaceTradiční 2D animaceRozvržení a pozadíEditace výroby po publikování reklamFilmové projekce a kritika

Získejte náhled do světa animace a výrobního designu pomocí zkoumání ručně kreslených technik, vystřihování a zastavení pohybu, stejně jako rozvíjení pozorovacích a designových dovedností pomocí cvičení ve skici, filmovém vyprávění, storyboardingu, scénárismu a nápadu.... [-]

Spojené království Bournemouth
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Ideální úvod do britské architektury a designu, tento kurz je založen na tvůrčích procesech "myšlení a tvorby", které posílí vaše chápání architektonického designu. ... [+]

O

21. července - 7. srpna 2020 (3 týdny)

Vysoce praktický kurz, který zahrnuje řadu studijních cest, které představí principy britské architektury a designu.

Mezi hlavní body kurzu patří:

Principy architektonického návrhuProstorové uvědoměníÚzemní plánováníProhlídky studijních pobytů zahrnují Stonehenge, BathProjekt: Starověký vs. ModerníVýzkum a schéma sešitůReagovat na architektonický výkladExperimentální design a rozsáhlé instalaceArchitektonické materiály, konstrukce a konstrukceDigitální kresleníLaser Cutting a CAD softwareVyvíjení 3D modelu

Ideální úvod do britské architektury a designu, tento kurz je založen na tvůrčích procesech "myšlení a tvorby", které posílí vaše chápání architektonického designu.... [-]

Spojené království Bournemouth
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Britský filmový průmysl je i nadále jedním z největších světových poskytovatelů filmové zábavy a žádá o vášnivost, tvořivost, technické schopnosti, vizi, výzkum a závazek ... [+]

O

21. července - 7. srpna 2020 (3 týdny)

Od scénářství až po dokončený film, možnost seznámit se se základy filmu.

Mezi hlavní body kurzu patří:

Vytvořte krátký film od počáteční myšlenky až po postprodukciNaučte se základy filmuRozvoj výkladů: Narrativní technikyPsaní skriptů a vyvíjení konceptůVýrobní návrhOdlévání a zkouškyUmělecká režie; Práce s herciOsvětlení scényÚhly kamery a výběr snímků2 - 3 dny živé filmové natáčeníTechniky editace a postprodukceZvukové úpravyPromítání filmů se skupinovou kritikou

Britský filmový průmysl je i nadále jedním z největších světových poskytovatelů filmové zábavy a žádá o vášnivost, tvořivost, technické schopnosti, vizi, výzkum a závazek. Ideální pro ty, kteří mají zájem o studium filmů nebo médií, tento intenzivní a rychlý kurz vám poskytne příležitost prozkoumat různé role v rámci filmového procesu a rozvinout porozumění jak tvůrčím, tak technickým aspektům tvorby film.... [-]

Spojené království Bournemouth
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Prostřednictvím kombinace teorie, workshopů a praktických projektů se seznámíte se základy designu včetně linie, tónu, teorie barev, návrhu rozvržení, kompozice, typu a o ... [+]

O

27. července - 7. srpna 2020

Prostřednictvím kombinace teorie, workshopů a praktických projektů se seznámíte se základy designu včetně linie, tónu, teorie barev, návrhu rozvržení, kompozice, typu a obrazu v digitálních a papírových formátech. S důrazem na řešení problémů založených na nápadech si budete rozvíjet své kritické povědomí o vizuální komunikaci a řešit typografické a designové projekty. Rovněž prozkoumáte řadu ilustračních metod a technik, které vám pomohou lépe porozumět procesu návrhu a efektivně komunikovat myšlenky ve 2D a 3D formách.

Zlepšíte své schopnosti, sebedůvěru a porozumění fotografii v řadě kreativních kontextech s možností prozkoumat kompozici, předmět a osvětlení pomocí různých fotografických zařízení, doplňků a softwaru pro úpravu obrázků. Seznámíte se také se sociálními, historickými a teoretickými otázkami souvisejícími s vizuální komunikací, naučíte se, jak nejlépe vytvořit příběh, reagovat na odbornou zprávu a vytvořit si vlastní podpisový fotografický styl.... [-]

Spojené království Bournemouth
Červenec 2020
Angličtina
Kombinované
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Prostřednictvím kombinace praktických workshopů, demonstrací a výzkumu prozkoumáte make-up a design vlasů pro historické i současné drama. Budete experimentovat se speciá ... [+]

27. července - 7. srpna 2020O

Objevte, jak plánovat, vytvářet a používat různé make-up styly a speciální efekty pro film, televizi a divadlo.

Mezi hlavní body kurzu patří:

Zjistěte klíčové techniky a procesy kreativního make-upuAvant Garde experimentováníSimulace obětíRozvíjení znakuZombie Workshop: Latex a speciální efekty20. století, čtyřicátá léta a šedesátá léta Makeup stylyParuka práce a období vlasůStárnutí účinkyPoužijte standardní vybavení v profesionálních ateliérechSérie fotografií, které zaznamenávají vytvořené styly a přidávají do portfolia

Prostřednictvím mixu praktických workshopů, demonstrací a výzkumu prozkoumáte make-up a vlasy pro historické a současné drama. Budete experimentovat se speciálními efekty a prosthetic make-up pro film a televizi a dozvíte se o make-up a paruka práce pro živé představení. Jak budete stavět svůj design a technické dovednosti, budete se také naučit plánovat a vytvářet hotové vzhledy pro módní styling a fotografie výstřely. Naučíte se a procvičíte celou řadu základních technických a kreativních technik, abyste zvýšili důvěru a budete vyzváni k experimentování. rozšířené praktické zasedání vám poskytnou příležitost vytvořit si vlastní vzhled a vytvořit svůj vlastní styl.... [-]

Spojené království Bournemouth
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Tento fotografický kurz je navržen tak, aby vás a vaši kameru přivedl z automatického režimu do studia a ovládal vaši kameru a okolí kolem vás. Kurz je navržen tak, aby v ... [+]

O

27. července - 7. srpna 2020

Tento fotografický kurz je navržen tak, aby vás a vaši kameru přivedl z automatického režimu do studia a ovládal vaši kameru a okolí kolem vás.

Kurz je navržen tak, aby vám pomohl udělat velký skok vpřed ve vaší fotografii. Kurz rozvine vaše porozumění tvůrčím procesům nezbytným pro vytvoření ohromujících záběrů ve studiu, prohloubí vaše znalosti o kompozici, rámování, předmětech a osvětlení.

Prozkoumejte funkce fotoaparátu, vybavení, barvy, správu pracovního postupu a osvětlení studia. Experiment v oblasti portrétu, zátiší a fotografie produktů při rozvíjení vlastní kreativity a nápadů.... [-]

Spojené království Bournemouth
Červenec 2020
Angličtina
Kombinované
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Bournemouth je oblíbeným místem turistů a návštěvníků, zejména během náročných letních měsíců. Mnoho hotelů účtuje za ubytování přibližně 100 liber za noc, což nezahrnuje ... [+]

O

Získejte ubytování, stravu, společenské aktivity a mnohem více za cenu hotelu.

Bournemouth je oblíbené místo pro turisty a návštěvníky, zejména během náročných letních měsíců, přičemž mnohé hotely nabízejí přibližně 100 liber za noc na ubytování, které nezahrnuje jídlo nebo jiné výdaje.

Náš rezidenční program nabízí vynikající hodnotu za peníze, abyste se ujistili, že máte vše, co se postaralo o to, abyste podpořili svůj čas, zatímco zde studujete letní kurz s námi.

Můžete si vybrat, zda si budete chtít zarezervovat náš letní rezidenční program spolu s 2 nebo 3 týdenním letním kurzem, který zahrnuje ubytování na univerzitě, snídani a oběd plus živý společenský program aktivit, které vám umožní co nejvíce využít váš večer a víkendy.... [-]

Spojené království Bournemouth
Srpen 2020
Angličtina
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Ideální pro ty, kteří zvažují další studium nebo kariéru v oblasti módy, tento kurz představí klíčové koncepty v módním designu a povzbudí vás, abyste vyvinuli svou vlast ... [+]

O

27. července - 7. srpna 2020 (2 týdny)

Prozkoumejte klíčové koncepty v módním designu a textilu s možností experimentovat s celou řadou textilií a technik.

Od skicáře a výzkumu módy až po porozumění barevným paletám, zaznamenávání módních tvarů a porozumění manipulaci s tkaninami, řada praktických seminářů a inspirativních studijních relací zlepší vaše znalosti o designu, kritické povědomí a rozvine vaše módní ilustrace. Budete vedeni procesem kreativního designu a povzbuzeni ke svému vlastnímu stylu.

Na základě našich plně vybavených módních ateliérů a pod vedením našich specializovaných lektorů se naučíte překládat své vizuální nápady pomocí mnoha materiálů a technik, včetně experimentování s digitálním tiskem. Závěr kurzu vyvrcholí focením vašich oděvů pomocí našich profesionálních modelů a vizážistky. Odejdete s řadou leštěných fotografií, které jsou ideální pro přidání do vašeho portfolia.... [-]

Spojené království Bournemouth
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Naši odborní pracovníci univerzity vás prostřednictvím workshopů povedou celou řadou různých technik a procesů souvisejících s návrhem kostýmů a performance. Při práci v ... [+]

O

15. – 26. Června 2020

Důraz bude kladen na rozvíjení interpretace designu a koncepčního myšlení, aby byla postava úspěšně převedena na individuální design.

Bezplatné studijní návštěvy míst, jako je Berrington Hall, The Globe Theatre a Angel Costumiers, přidají kontext praktickým workshopům, včetně dvou nočních pobytů a divadelního představení. Ilustrované přednášky odborníků v oboru umožní účastníkům dále rozšířit své znalosti a porozumění tomuto fascinujícímu tématu.

Kurz opustíte s hlubším porozuměním estetiky kostýmní a průmyslové praxe, abyste mohli dále rozvíjet jejich kreativní a technické přístupy k navrhování a interpretaci kostýmů. Působivé studijní cesty a ilustrované přednášky poskytnou důležitý průzkum historických souvislostí a britských kostýmů a zdůrazní nově se vyvíjející trendy v současných kostýmech, aby informovaly o své budoucí práci nebo studiích.... [-]

Spojené království Bournemouth
Červen 2020
Angličtina
Kombinované
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Více než 3 týdny budete produkovat práci pro vaše fyzické a digitální portfolio zkoumat předměty včetně kresby a ilustrace, grafický design, móda, fotografie, film, archi ... [+]

O

21. července - 7. srpna 2020 (3 týdny)

Získejte zkušenosti s různými uměleckými předměty, prozkoumejte tvůrčí výraz a rozvíjejte komplexní portfolio své práce, abyste představili své umělecké schopnosti.

Mezi hlavní body kurzu patří:

Praktické workshopy a tematické projektySkicáky: vývoj kreativních nápadůTypografie a design, experimenty ve složení a kolážKreslení a ilustrace, grafický designMóda a textilFotografováníArchitektura a 3D designSmíšené média a tiskRozložení a ukázka portfoliaKontrola portfolia

Získejte zkušenosti s různými uměleckými předměty a rozvíjejte důvěru ve své tvůrčí schopnosti s tímto různorodým a stimulujícím kurzem.... [-]

Spojené království Bournemouth
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses

Kreslení je nezbytnou součástí každé umělecké a designové specializace, stejně tak pro ty, kteří chtějí pracovat v kreativním průmyslu, a je jádrem toho, co zde děláme v ... [+]

27. července - 7. srpna 2020

Kreslení je nezbytnou součástí každé umělecké a designové specializace, stejně tak pro ty, kteří chtějí pracovat v kreativním průmyslu, a je jádrem toho, co zde děláme v AUB.

Ať už jste začínající ilustrátor, nebo si jen chcete vylepšit své kreslicí schopnosti, abyste podpořili další tvůrčí práci, tento nový kurz vám dává šanci zaseknout se s řadou různých médií, vytvořit vzrušující a originální dílo a rozvíjet svou kresbu. techniky. Budete mít možnost účastnit se širokého spektra kreslicích dílen vedených rozmanitou řadou inspirujících lektorů. Budete nuceni experimentovat, poučit se ze svých chyb a rozvinout kritické chápání své práce.... [-]

Spojené království Bournemouth
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
14 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Arts University Bournemouth - Summer Courses