Přečtěte si oficiální popis

Když jste zvolili kuchařskou kurz ujistěte se, že si vyberete nejlepší kuchařskou školu pro váš trénink. Ashburton Chefs Akademie má pověst pro inspirativních kurzy vaření, vynikající kuchař lektorů, špičkových surovin a nádhernou polohou. To je důvod, proč jsme byli nominováni jako "Kuchařská škola roku" V potravinářském a Travel časopisu Reader Awards za poslední 3 roky.

Dosažených úspěchů Byli jsme úspěšně běží kurzy vaření 7 dní v týdnu, 350 dní v roce za posledních 10 let, a jsou hodnocena jako jedna z nejúspěšnějších kuchařských škol v zemi. Uvítáme více než 5000 studentů na naší škole vaření ročně.

Jsme byly uznány s těmito ocenění:

Food & Travel Magazine - Vítěz Kuchařská škola roku 2013 Small Business roku - vítěz WMN Business Awards 2013 Choice Award Nejlepší kuchařskou školu britských kuchařskou školu Ocenění -Lidé lidové 2013 Britský kuchařskou školu Awards -Winner Best Czech Kuchařka School 2012 Britský kuchařskou školu Awards -Winner Best Large Kuchařská škola 2012 Food & Travel Magazine - Vítěz Kuchařská škola roku 2012

Mnohem důležitější je zpětná vazba od našich studentů. Studenti jsou vyzváni, aby hodnotit naši výkonnost na konci každého samozřejmě učinit - na období 3 let máme 99% pozitivních hodnocení zákazníků spokojenost s více než 80% studentů ratingu nám 5 z 5 hvězdiček.

Široký sortiment Pravidelné kurzy Nabízíme Vám více než 40 pravidelné kurzy vaření z půldenních kurzů a víkendové přestávky profesionálním kulinářských kvalifikací. Jste si jisti, najít kurz pro splnění své dovednosti úroveň, a vaší oblasti zájmu. A co víc, protože náš plán je zveřejněn a pevná po dobu nejméně dalších 6 měsíců, můžete plánovat své kurzy vaření s důvěrou.

Flexibilní učení PATH TO vyhovovat Vytvořili jsme unikátní řadu kurzů s definovanými úrovní dovedností, aby vám vyhovoval bez ohledu na svůj předchozí kuchařství zážitek. Ať už jste na kuchařství, nadšený domácí kuchař nebo profesionální kuchař, najdete úroveň kuchyně a cestu školení, která je ideální pro vás.

Profesionální kuchař TUTOŘI Pokud zvolíte kuchařskou školu, musíte si být jisti, že trénink budete dostávat, je na nejvyšší úrovni. Na Ashburton kuchařů Akademie, všechny naše kuchaře lektorů jsou profesionálními kuchaři s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti stravování, pracují jako šéfkuchaři ve vysoce hodnocených restaurací.

Oni pracují na plný úvazek pro kuchařskou školu a jsou neustále vyvíjí kurzy na nejvyšší úrovni. Věříme, že kvalita vzdělávání nabízených naší profesionální kuchař lektorů je bezkonkurenčně mezi vaření škol, a je důvod, proč tak mnoho z našich studentů se k nám vraceli.

Malá skupina VELIKOSTI Náš průměrný počet žáků ve třídě je 10 studentů. Naši zkušení kuchaři lektoři vědí, že ne každý se učí stejným tempem, nebo stejným způsobem, a proto když budete pracovat společně jako skupina, a v párech, budete také dostávat spoustu individuální pozornost od svých šéfkuchař lektorů.

Praktické školení At The Ashburton kuchařů Akademie věříme, že nejlepší způsob, jak se naučit vařit, je tím vlastně vaření nedívá. Naše kurzy jsou zaměřeny na maximalizaci množství praktické vaření budete provádět v průběhu každého dne. Všechny složky jsou předem připravené pro vás na začátku každého dne, mytí je postaráno, a kuchyň asistent pracuje na pomoc kuchaře a studenty po celý den.

Naše kuchyně jsou navrženy tak, aby pocit, jako blízko k domácí kuchyně, jak je to možné, a můžete si být jisti, že všechny dovednosti nebo recepty budete učit s námi může být stejně snadno replikovány doma jako v profesionální kuchyni.

Udržitelná, etické, LOCAL, ORGANIC Od prvního dne jsme byli odhodláni používat nejlepší kvalitu, eticky surovin v našich silách. Kvalita složek v Devonu je vynikající a my jsme štěstí, že jsme několik fantastických dodavatele přímo na našem prahu v Ashburton.

Naše potraviny se pěstuje a místních zdrojů co nejvíce omezit "potravinové míle" a podporovat místní producenty. Trváme na znát původ naší potravy, a že to je udržitelný a eticky produkoval. Rozdíl v kvalitě můžete ochutnat v každé misce.

Praktické vaření BUDETE POUŽÍVAT Všechny naše kurzy jsou navrženy tak, aby byl dostupný a praktický, jak je to možné pro přípravu doma.

Složky, které používáme jsou snadno získávány od každodenních dodavatelů, a jste zvyklý najít zaměření na vzácných exotických nebo složek, které často trvá déle, než najít, aby se recept sám.

Pro jakékoliv "out-of-the-obyčejný" složek, bude vždy doporučujeme jinou alternativu, které můžete najít snadno. Jsme také vědomi toho, že rozpočty potravin je třeba jít dále v těchto dnech, a rozvíjet naše recepty být cenově dostupné, stejně jako vynikající.

Skvělé místo pro UČIT Studenti nám říkají, že nyní vřelé a přátelské prostředí na Ashburton kuchařů Akademie a mají rádi pocit "vlastnictví" v prostoru, ve kterém pracujete, a pobývá v. Existuje spousta klidných oblastí, a to jak uvnitř, tak vně pro přestávky během a po vašem kurzu, a na konci vzrušující den v kuchyni, malebné město Ashburton nabízí několik dobrých hospod, restaurací a obchodů, aby prozkoumala.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Ashburton Chefs Academy

Certificate in profesní kuchyně je akreditovaná 4-týdenní šéfkuchař nadace program určený pro výuku amatérských kuchařů dovednosti potřebné k vaření na profesionální úrov ... [+]

Certificate in profesní kuchyně je akreditovaná 4-týdenní šéfkuchař nadace program určený pro výuku amatérských kuchařů dovednosti potřebné k vaření na profesionální úrovni. Na konci kurzu budete mít dovednosti začít kariéru jako junior kuchař v profesionální kuchyni, zahájit vlastní catering podnikání, nebo prostě mají životní dovednosti dokonalého kuchaře.

Po dobu 4 týdnů, bude to strukturovaný kurz vám odborné školení od našich zkušených lektorů šéfkuchař v moderních kuchařských postupů. Tento kurz obsahuje úrovně 2 Award v kulinářské umění QCF kvalifikace akreditována Svazu cestovního ruchu a pohostinství.

Tento kurz nabízí více než 30 hodin praktické vaření týdně, aby vás naučí se základní dovednosti potřebné k vaření na profesionální úrovni, ať už v kuchyni restaurace, kavárna, lyžařské chatě nebo jako součást podniku cateringu.... [-]

Spojené království Exeter
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Ashburton Chefs Academy

Cukrárna vyžaduje zvládnutí techniky v kombinaci s představivostí. Naše intenzivní odborné dovednosti kurzy vás naučí základní dovednosti vyžadované moderní šéfcukráře. ... [+]

Cukrárna vyžaduje zvládnutí techniky v kombinaci s představivostí. Naše intenzivní odborné dovednosti kurzy vás naučí základní dovednosti vyžadované moderní šéfcukráře.

Naše 20 týdnů diplom v oboru Professional Patisserie kurzu je intenzivní, profesionální program úroveň navržen tak, aby vám dovednosti moderního šéfcukráře.

Cukráři jsou vždy v poptávce v pohostinství z práce ve špičkových restauracích, vytváření chleba, pečivo a dezerty v podniku stravování, nebo dělat jemné potěšení z klasického cukrárny.

Pečivo a pečení vyžaduje jinou dovednost nastavit od pracoval jako šéfkuchař. Pozornost na detail, preciznost, trpělivost a organizace jsou vlastnosti potřebné, aby byl úspěšný Pastry Chef. Tento kurz je navržen tak, aby vás připraví pro průmysl a je vedena našimi zkušenými cukráře lektorů, kteří vás naučí základní dovednosti a techniky potřebné zvládnout tuto vzrušující řemeslo. ... [-]

Spojené království Exeter
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
20 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ashburton Chefs Academy

Na Ashburton kuchařů Akademie naším posláním je zahájit kariéry budoucích hvězd kulinářského světa. Profesionální Kulinářské Diplom je prestižní vzdělávací program navrže ... [+]

Na Ashburton kuchařů Akademie naším posláním je zahájit kariéry budoucích hvězd kulinářského světa. Profesionální Kulinářské Diplom je prestižní vzdělávací program navržen tak, aby zahájila svou kariéru jako profesionální kuchař nejvyššího kalibru, připraven se setkat s požadavky dnešních zaměstnavatelů.

Stát top kuchař má ambice, odhodlání, vášeň a dovednosti. Velká Británie je ve středu kulinářské renesance a zaměstnavatelé požadují kvalifikované, zkušené a kreativní šéfkuchaři. Navzdory této poptávky je v současné době obrovský nedostatek dovedností v rámci odvětví pro kvalifikované kuchařů. Rozšiřujeme náš trénink, aby plně rozvinout řadu dovedností a kvalit potřebných pro být moderní šéfkuchař z klíčových kuchařské dovednosti, aby vedení vůdčí schopnosti a mimo ni.... [-]

Spojené království Exeter
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
20 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině