Přečtěte si oficiální popis

Dobrodružství prostřednictvím vzdělávání

Vítejte v Bayswater College , která byla založena v roce 1973. Nabízíme vzdělávání ve všech fázích života. Ať už jste ve škole nebo na univerzitě, hledáte zaměstnání, profesionální nebo důchodce, naše kurzy vám pomohou rozvinout vaši kariéru a posílit váš život.

Prostřednictvím dobrodružství, vzdělávání a formálních kvalifikací, Bayswater College poskytuje globálním občanům cenné zkušenosti více než 45 let.

Zpráva od zakladatelů:

Založili jsme Bayswater Education, protože víme, že vzdělání a cestování jsou největšími dobrodružstvími života. Naše poslání inspirovat a vzdělávat začíná v našich krásných, moderních třídách a rozšiřuje se na komunity a kultury po celém světě.

Poskytujeme platformu pro efektivní učení prostřednictvím cest, ubytování, tříd a programů aktivit a nabízíme strukturované poradenství během vaší cesty. Chceme také rozšířit naše poslání za hranice, takže když se zaregistrujete u nás, nabízíme stejné vzdělání znevýhodněné osobě.

James Herbertson a Stephan Roussounis

Časová osa:

2017

 • Založeno Bayswater Education

2018

 • Akvizice LSC Stanton, vysoké školy v centru Londýna tvořené dvěma dlouhodobě založenými školami v Londýně v roce 2015. Stanton School of English byla založena v roce 1973 a v roce 1975 bylo založeno London Study Center (LSC).

2019

 • Spuštění Bayswater College London

117334_Pano_2110_2113-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Bayswater College je

Pro globální občany

 • Díváme se za hranice; přijímáme nové kultury a jsme pro ně bohatší. Poskytujeme přístup ke vzdělání ze srdce Londýna do zbytku světa. Všichni jste vítáni.

Pro poradenství

 • Postaráme se o drobnosti v každém kroku vaší cesty. Od zápisu do promoce, chceme, abyste věděli, že je tu vždy někdo, kdo vám pomůže.

Pro studenty

 • Vše, co děláme, je zaměřeno na úspěch a bezpečnost studentů. Víme, že důvěra je základním nástrojem pro učení a je tu proto, abychom tuto důvěru podpořili. Zaměřujeme se na to, co děláte.

Pro seriózní zábavu

 • Váš celkový zážitek je pro nás důležitý a víme, že zábava je velkou součástí dobrodružství. Naším cílem je seznámit vás s podobně smýšlejícími lidmi, aby vaše přátelství bylo naším odkazem.

Podnikání pro dobro

 • Poskytujeme dovednosti ke změně života lidí. Pro každého učitele, kterého vyučujeme, budeme učit druhého ze znevýhodněného prostředí. Zajišťujeme výuku mimo naše hranice a rozšiřujeme náš závazek ke vzdělávání do regionů, kde jsou nejvíce potřební.

Na první pohled

 • 15 Učebny
 • 4 Studentské salonky
 • 65 "Interaktivní televizory."
 • 5 minut od Hyde Parku

Kurzy

Bayswater College nabízí řadu kurzů, které mohou pomoci zlepšit vaše komunikační dovednosti nebo rozvíjet specializované odborné znalosti potřebné pro vaši kariéru. Naši učitelé jsou vášniví o tom, co dělají, starají se o váš pokrok a zajišťují splnění vašich cílů.

Náš tým podpory je zde, aby se ujistil, že váš život mimo učebnu jde tak dobře, jak je to jen možné.

Jsme zde, abychom vám pomohli a poradili, vaše štěstí je měřítkem našeho úspěchu.

117332_Pano_1770_1775-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Vzdělání pro dobro

Víme, že prostřednictvím vzdělávání můžeme nabídnout příležitosti těm, kteří je nejvíce potřebují. To je důvod, proč jsme zavázáni k obchodnímu modelu, který staví lidi před zisk.

Vzdělávání poskytuje lidem klíč k světu. Naším posláním je otevírat dveře všem a inspirovat generaci průzkumníků.

Co děláme:

Pro každého učitele, kterého vyučujeme, budeme učit druhého ze znevýhodněného prostředí. Na jednom základě. Čas, odbornost a finanční prostředky věnujeme na podporu dětí a charitativních organizací v domovských zemích našich studentů.

Používáme náš hlas k aktivní účasti na příčinách, které jsou v souladu s našimi hodnotami. Naše akční programy zahrnují přednášející z mezinárodních charitativních organizací, fundraisingové aktivity a zapojení do akcí, jako je Mezinárodní den žen nebo uprchlický týden.

Nejsme pasivní instituce a povzbuzujeme naše studenty, aby se angažovali jako způsob, jak prosazovat dobré a ponořit se do jazyka.

Proč to děláme:

Možnost učit se by neměla být omezena na ty, kteří si to mohou dovolit. Cestování po celém světě za účelem studia angličtiny jako cizího jazyka je jedinečným a pohlcujícím zážitkem, který buduje důvěru a poskytuje lepší vyhlídky na zaměstnání. Tyto možnosti však nejsou pro všechny dostupné. Naším posláním je dát mladým a znevýhodněným lidem možnost naučit se základní dovednosti, které obohatí jejich život bez ohledu na jejich ekonomické postavení. Chceme inspirovat příští generaci průzkumníků, ať jsou kdekoli.

Jak to děláme:

Spolupracujeme s organizacemi, které sdílejí a podporují naše poslání poskytovat vzdělání tam, kde je to nejvíce potřeba. Zavazujeme fondy, které by jinak představovaly zisk.

Každý týden studentské studium s námi věnujeme týden na charitu z jejich země nebo regionu. Využíváme stávajících místních charitativních organizací a darujeme buď učitele, nebo ekvivalentní financování pro výuku.

117333_Pano_1725_1731-110619_Tigg__Coll_Bayswater_College_Edit-Medium.jpg

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Bayswater College

Kurz Luxury Brand Management nabízí úvod do základů marketingových a komunikačních strategií pro módní průmysl. ... [+]

Kurz Luxury Brand Management nabízí úvod do základů marketingových a komunikačních strategií pro módní průmysl.

Dozvíte se o významu sociálních digitálních platforem při vytváření úspěšného brandingu a o tom, jak přistupovat k pojmu luxusního brandingu v srdci světového módního kapitálu

Pro koho to je?

Tento kurz je určen pro každého, od začátečníků až po módní profesionály, kteří si chtějí rozšířit povědomí o módě v důležitém módě módy nebo vykonávat titul nebo kariéru v oblasti řízení luxusní značky.

Klíčová fakta4 týdny, 60 hodinový kurzPřednášky o luxusních značkáchPřednášky o luxusních značkách(9 hodin týdně)Skupinové projekty(3 hodiny týdně)Workshopy a návštěvy v průmyslu(3 hodiny týdně)Závěrečná prezentaceVyšší středně pokročilá úroveň angličtinyDatum zahájení: 3. února, 4. května, 3. srpna, 2. listopaduLuxusní certifikát řízení značky od Bayswater CollegeZkombinujte svůj kurz sLekce anglického jazykaProfesní diplom v oblasti digitálního marketinguDalší módní certifikátyKombinujte 3 módní certifikáty pro módní diplomVzorový rozvrh... [-]
Spojené království Londýn Marylebone Hatfield
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bayswater College

Tento kurz nabízí nahlédnutí do světa módy a různých metod a profesí zaměřených na komunikaci módy. Zahrnuje public relations, módní žurnalistiku, fotografii a digitální ... [+]

Tento kurz nabízí nahlédnutí do světa módy a různých metod a profesí zaměřených na komunikaci módy. Zahrnuje public relations, módní žurnalistiku, fotografii a digitální platformy s přehledem o teorii módy.

Pro koho to je?

Tento kurz je zaměřen na všechny úrovně a zkušenosti, od začátečníků až po módní profesionály. Je to úvod do různých metod módní komunikace a je vhodný pro ty, kteří si chtějí rozšířit své módní povědomí.

Klíčová fakta4 týdny, 60 hodinový kurzPřednášky o módním stylu(9 hodin týdně)Skupinové projekty(3 hodiny týdně)Workshopy a návštěvy v průmyslu(3 hodiny týdně)Závěrečná prezentaceVyšší středně pokročilá úroveň angličtinyDatum zahájení: 2. března, 1. června, 7. záříMódní komunikační certifikát od Bayswater CollegeZkombinujte svůj kurz sLekce anglického jazykaProfesní diplom v oblasti digitálního marketinguDalší módní certifikáty *... [-]
Spojené království Londýn Marylebone Hatfield
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bayswater College

Tento kurz se zabývá současným módním obrazem a tvůrčím životem v Londýně. Učte se od akademických pracovníků a profesionálů v módním průmyslu o současném módě, jak inspi ... [+]

Tento kurz se zabývá současným módním obrazem a tvůrčím životem v Londýně. Učte se od akademických pracovníků a profesionálů v módním průmyslu o současném módě, jak inspirovat a poznat hlavní vlivy měst a módní umělce. Získáte přístup k londýnským zasvěceným módním událostem a vytvoříte módní příběh pro svůj projekt na konci kurzu.

Pro koho to je?

Tento kurz je zaměřen na všechny úrovně a zkušenosti, od začátečníků až po módní profesionály. Je určen pro ty, kteří chtějí zvýšit povědomí o módě a rozšířit své módní dovednosti z londýnské módy.

4 týdny, 60 hodinový kurzPřednášky o módním stylu(9 hodin týdně)Skupinové projekty(3 hodiny týdně)Workshopy a návštěvy v průmyslu(3 hodiny týdně)Závěrečná prezentaceVyšší středně pokročilá úroveň angličtinyDatum zahájení: 6. ledna, 6. dubna, 6. července, 5. říjnaMódní stylingový certifikát od Bayswater CollegeZkombinujte svůj kurz sLekce anglického jazykaProfesní diplom v oblasti digitálního marketinguDalší módní certifikáty *... [-]
Spojené království Londýn Marylebone Hatfield
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Bayswater College

Tento certifikační program, vyvinutý špičkovými odborníky z oboru, vás seznámí s nejdůležitějšími a nejvýznamnějšími aspekty digitálního marketingu. Odborníci z předních ... [+]

Tento certifikační program, vyvinutý špičkovými odborníky z oboru, vás seznámí s nejdůležitějšími a nejvýznamnějšími aspekty digitálního marketingu. Odborníci z předních společností, jako jsou Google, Facebook a Linkedin, spolupracují s Institutem digitálního marketingu na návrhu a vývoji programových materiálů, takže vaše učení je formováno praktickými zkušenostmi, odbornými znalostmi a případovými studiemi.

Staňte se odborníkem v online mediálních strategiíchSeznamte se s nejnovějšími trendy a získejte přehled o tom, jak společnosti vyvíjejí úspěšné kampaněZískejte kvalifikaci, která zvýší vaše kariérní možnostiVhodné pro různé úrovně dovednostíPro koho to je?Marketingoví manažeři, Manažeři, Senior ManagementIT manažeryMajitelé firemKaždý, kdo odpovídá za vývoj a / nebo implementaci strategie digitálního marketingu pro svou organizaciKaždý, kdo hledá kariéru v digitálním marketinguKlíčová fakta:4 týdnyPočáteční termíny každý měsíc10 hodin přednášek týdně5 hodin práce ve skupině za týdenHorní mezitřída (B2) Angličtina Požadovaná úroveňCena: £ 219530k Absolventi po celém světě115 zemí1 Průmysl StandardObsah kurzuDigitální marketingové nadaceOptimalizace webových stránekMarketing obsahuMarketing sociálních médiíSEOPlacené vyhledáváníZobrazitEmailový marketingAnalyticsDigitální strategie... [-]
Spojené království Londýn
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Bayswater College

Naše obecné kurzy angličtiny se zaměřují na čtyři základní jazykové dovednosti: poslech, mluvení, čtení a psaní, které vám pomohou efektivněji používat anglický jazyk. ... [+]

Naše obecné kurzy angličtiny se zaměřují na čtyři základní jazykové dovednosti: poslech, mluvení, čtení a psaní, které vám pomohou efektivněji používat anglický jazyk.

Přidání lekcí modulu do kurzu zlepší váš kurz a pomůže vám přizpůsobit vaše učení. Typické moduly zahrnují gramatiku, konverzaci, IELTS přípravu, obchod a další.

Kurz vám pomůže:

Ať už studujete angličtinu pro zlepšení své kariéry, přípravu na univerzitu nebo pro osobní rozvoj, tento kurz vám pomůže dosáhnout vašich cílů.

Komunikujte mnohem sebejistějiMluvte přesněji a plynuleZlepšete gramatikuZvyšte svůj slovníkBýt schopen se více angažovat v angličtiněKurzy angličtinyStandardní (základní kurzy)20 lekcí týdněObecná angličtinaPříprava IELTSRozpočet angličtina (pouze PM)Intenzivní (nejoblíbenější)25 lekcí týdněObecná angličtinaPříprava IELTSSuper intenzivní30 lekcí týdněObecná angličtinaPříprava IELTSProzkoumejte Londýn... [-]
Spojené království Londýn
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
15 - 22 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bayswater College

Prozkoumejte Londýn je standardní kurz angličtiny v kombinaci s aktivitami vedenými učiteli v Londýně po třídě. Každý týden zkoumáme téma a vyvinuli jsme učební plán zalo ... [+]

Prozkoumejte Londýn je standardní kurz angličtiny v kombinaci s aktivitami vedenými učiteli v Londýně po třídě.

Každý týden zkoumáme téma a vyvinuli jsme učební plán založený na úkolech, který vám umožní komunikovat s Londýňany a poznat město spolu se svým učitelem.

Kurz vám pomůže:

Procvičte si angličtinu, kterou jste se naučili ve třídě, a zároveň se svými spolužáky prozkoumejte tématická témata Londýna.

Klíčová fakta:30 lekcí týdně20 lekcí ráno Standard English10 lekcí aktivit v Londýně se svým učitelem

Očekávejte, že bude každý den mimo třídu!

Témata:UměníNavštivte muzea a galerieKrálovská opera, koncerty atdSlavná filmová umístěníLondýnské vesnice: Notting Hill, Hampstead, Maida Vale, Brixton atd.JídloStudentský příběh... [-]
Spojené království Londýn
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
1 - 11 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bayswater College

Připravte se na tuto mezinárodně uznávanou zkoušku, která je standardní kvalifikací pro univerzity, zaměstnavatele a pro účely udělování víz. Zlepšete své znalosti v angl ... [+]

Připravte se na tuto mezinárodně uznávanou zkoušku, která je standardní kvalifikací pro univerzity, zaměstnavatele a pro účely udělování víz. Zlepšete své znalosti v angličtině a naučte se dovednosti potřebné k dosažení vašich cílů.

Kurz vám pomůže:

Dosáhněte nejlepších možných výsledků zkoušky IELTS tím, že zlepšíte své dovednosti čtení, poslechu, mluvení a akademického psaní. Zlepšíte také znalosti gramatiky a slovní zásoby. Kvalifikovaní instruktoři budou sdílet techniky přípravy na zkoušky a pravidelné zkoušky vás připraví na sebevědomou zkoušku.

Klíčová fakta:Úroveň: Střední IntermediateLekce týdně - 20, 25 nebo 30Datum zahájení: každý pondělíMinimální počet týdnů: 1Studentský příběh... [-]
Spojené království Londýn
Přihlašování započato
Denní studium
1 - 24 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Letní kurzy

Bayswater College

Bayswater Summer nabízí interaktivní lekce a vzrušující aktivity, takže výuka angličtiny je zábavná v našem programu Denní tábor nebo Homestay. Kvalifikovaní učitelé použ ... [+]

Bayswater Summer nabízí interaktivní lekce a vzrušující aktivity, takže výuka angličtiny je zábavná v našem programu Denní tábor nebo Homestay.

Termíny: 30. června 2019 - 11. srpna 2019Věk: 10 - 17 letFunkce programuUbytováníUbytování v soukromí ve společných pokojíchZvyšte své zkušenosti s výukou anglického jazyka tím, že budete žít s hostitelskou rodinou. Hostitelské rodiny sídlí v zóně 4, průměrně 30-40 minut cesty do školy. Naše rodiny se řídí standardy Britské rady.Věkové rozpětí pro Homestay: 12-17 (14-17 pro jednotlivce)Typ pokoje: Dvoulůžkový pokoj standardněKoupelny: společnéWifi zdarmaStravování a menuSnídaně a večeře jsou s hostiteli. Ve škole se od pondělí do pátku podává teplý oběd o 2 chodech. Oběd na oběd poskytnou hostitelé o víkendech.Standardní oběd: voda, ovoce, sendvič, brambůrky, sušenky / dortDietní požadavky jsou zajištěnyProč Marble Arch... [-]
Spojené království Londýn Marylebone
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
43 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bayswater College

Bayswater Summer nabízí interaktivní lekce a vzrušující aktivity, takže výuka angličtiny je zábavná. Kompaktní, moderní kampus na univerzitě v Hertfordshiru je ideálním m ... [+]

Bayswater Summer nabízí interaktivní lekce a vzrušující aktivity, takže výuka angličtiny je zábavná.

Areál zařízeníUbytování

Moderní rezidenční ubytování s vlastní koupelnou a společnými prostory.

Typ pokoje: Jednolůžkový pokojČištění: TýdenníRučníky: za předpokladu, týdenní změnaPovlečení: za předpokladu, týdenní změnaPraní prádla: 1 za ubytovací blok, mincovnaBezpečné: K dispozici ve služební kancelářiZáloha: 30 GBP při vkladu při příjezduWi-Fi je k dispozici v celém areáluNa kampusuVíceúčelové sportovní centrum včetně bazénuVenkovní sportovní hřištěUniverzitní obchodBankomat (bankomat)Nákupní centrum Galleria přes silnici z areáluObchodyBankyZdravotní péčeStravování a menuVelká samoobslužná jídelnaSnídaně: Kontinentální včetně kávy, toast, džem obilovin a ovoceOběd: 2 kursy, 3 možnostiVečer: 2 kursy, 3 možnostiObčerstvení: Prodejní automaty na nápoje a cukrovinkyObědové balíčky jsou k dispozici na výletní dny: voda, ovoce, sendvič, brambůrky, sušenky / dortDietní požadavky jsou zajištěnyTermíny:Turn 1: 1–15 JulyTurn 2: 15–29 červenceTurn 3: 29. července - 12. srpnaDalší termíny příjezdu závisí na dostupnosti... [-]
Spojené království Hatfield
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
15 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bayswater College

Bayswater College nabízí anglický svátek pro celou rodinu. Rodiče a děti navštěvují standardní kurz angličtiny v dopoledních hodinách ve stejnou dobu, ale v různých částe ... [+]

Bayswater College nabízí anglický svátek pro celou rodinu. Rodiče a děti navštěvují standardní kurz angličtiny v dopoledních hodinách ve stejnou dobu, ale v různých částech vysoké školy. Odpoledne je možné zdarma prozkoumat Londýn nebo se zapojit do programu Letní aktivity pro rodiny.

Kurz vám pomůže:

Zkombinujte dovolenou v Londýně s pedagogickou zkušeností s rodinou. Kulturní svátek pro vás a vaše děti vám umožní zdokonalit se v angličtině, prozkoumat Londýn prostřednictvím specializovaného programu aktivit nebo si vytvořit vlastní trasu.

Klíčová fakta:Termíny: 17. června - 28. srpnaStandardní angličtina: 20 lekcíStandardní anglické plus letní aktivityVolitelný - Program rodinné aktivity (3 odpoledne týdně)Věk: 8Prozkoumejte témata v Londýně:... [-]
Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
73 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Bayswater College

Adresa, 1. řádek
Bayswater College, 167 Queensway
W2 4SB Londýn, Anglie, Spojené království