Přečtěte si oficiální popis

Jsme Anglická škola V srdci východního Londýna, živé a zvláštní oblasti nabízí multikulturní zážitek.

Nabízíme řadu kurzů angličtiny, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a uspokojily vaše schopnosti. Výuka je dynamická a komunikativní, takže můžete prakticky učinit vše, co se naučíte a užívat je denně.

Naši profesionální, nadšení a přístupní učitelé vám pomohou dosáhnout vašich cílů v anglickém jazyce a vždy vám pomohou během vašeho času s námi, abyste maximálně využili své zkušenosti z učení.

Naši zaměstnanci jsou zde, aby vám odpověděli na jakékoli dotazy, které vám mohly mít, a aby vás vedli během vašeho času ve škole. Máme mnohojazyčný personál, který bude vždy k dispozici, aby vám pomohl a usnadnil váš pobyt.

Doufáme, že se vám líbí čas v Londýně a že budete mít prospěch ze všeho, co toto město nabízí.

Co budete dosáhnout, když budete s námi studovat?

  • Zlepšujte své jazykové znalosti a úroveň angličtiny prostřednictvím nepřetržité praxe a zapojení aktivit.
  • Používejte angličtinu přesně se správnou výslovností a gramatikou.
  • Zvyšte důvěru svého akademického a profesního života.
  • Další informace o jiných kulturách. Díky naší mezinárodní atmosféře budete moci přivézt nové přátele z různých zemí.
  • Naučte se životní dovednosti, které budou každodenně cenné, zlepšíte vyhlídky na kariéru a dosáhnete svých cílů.
  • Vyučujte zkušení a profesionální učitelé, vždy tam, abyste vám pomohli zlepšit svou angličtinu.
Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Bethnal Student Academy

Naše kurzy všeobecné angličtiny jsou k dispozici pro studenty všech úrovní: od začátečníků (A1) až po pokročilé (C2). Naše kurzy vám pomohou rozvíjet své dovednosti v obl ... [+]

Kurz obecné angličtiny Naše kurzy všeobecné angličtiny jsou k dispozici pro studenty všech úrovní: od začátečníků (A1) až po pokročilé (C2) . Naše kurzy vám pomohou rozvíjet své dovednosti v oblasti angličtiny, abyste mohli zlepšit mluvení a plynulost. Naším cílem je procvičovat komunikační dovednosti se zaměřením na mluvení, naslouchání a výslovnost. Naše metodika výuky zajišťuje, že máte spoustu příležitostí k používání vaší angličtiny a jsme vždy k dispozici, abychom vám poskytli další praxi. Chceme, abyste si vychutnali své zkušenosti z učení a také zajistili, že to, co vás naučíme v hodinách, je relevantní a užitečné mimo třídu. Přijímáme studenty ve věku 16 a více let *. Naše kurzy angličtiny probíhají po celý rok *. BSA udržuje maximální počet 20 studentů v každé třídě, průměrná třída je 12 studentů. Můžete si vybrat, jak dlouho chcete studovat. Nabízíme vám různé možnosti od 1 týdne hodin až po tolik týdnů, kolik chcete. Můžete si vybrat 9, 15, 20, 25 nebo 30 hodin týdně. ... [-]
Spojené království London
Přihlašování započato
Denní studium
9 - 30 hodin
Kampus
Přečtěte si více v češtině