Boston College UK

Úvod

Read the Official Description

50 let, boston College Má poskytuje vysoce kvalitní další vzdělávání tisícům studentů.

Kde jsme?

Vysoká škola se nachází v blízkosti centra města Boston se třemi školními areály v těsné blízkosti vedle sebe. V našem hlavním kampusu - Rochford, najdete náš specializovaný šestou formu centrum a univerzitní centrum spolu s workshopy a průmyslových stylizovaný učeben našich odborných kurzů. Peter Paine je naše sportovní a Performing Arts Center a Sam Newsom je náš specializovaný hudební centrum.

Naše kurzy

Vysoká škola poskytuje více než 400 kurzů, až do úrovně stupně, včetně široké nabídky kurzů odborné přípravy, jakož i / AS úrovních, GCSEs a diplomů. Bez ohledu na váš věk, můžete si vybrat něco, co bude rozšířit své obzory a dá vám důvěru uspět.

Naši studenti

Každoročně College vítá zhruba 8000 studentů prostřednictvím svých dveří. Asi 1500 z těchto studii s námi na plný úvazek, a to až do 200 jsou zahraniční studenti z celého světa a 200 více studují na úrovni vysokých školách. Naši part-time studenti se liší od absolventů škol a učni vzdělávání dospělých a studijních studentů.

Vidění

"Chcete-li být brilantní vysoká škola, která transformuje lidské životy a dělá výrazně přispívají k hospodářskému, sociálnímu a kulturního života Lincolnshire."

Hodnoty

Boston College je inkluzivní organizace, která je založena na následujících hodnotách:

Důvěra Otevřenost Respect Výzva Poctivost

Rovnost a rozmanitost

Prosazování rovnosti, rozmanitosti a začlenění tak, že je ústředním bodem naší Vysokoškolská kultura je jedním z našich klíčových strategických cílů. To přispěje k naplnění naší vize "Být brilantní vysoká škola, která transformuje lidské životy a dělá výrazně přispívají k hospodářskému, sociálnímu a kulturního života Lincolnshire".

Prozkoumat tuto stránku vidět, jak pracujeme s našimi studenty, zaměstnance a partnery, k postupu mužů prostřednictvím našich zásad a postupů, spolu s pestrou škálu projektů a činností.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět A-levels » Vidět Rok založení » Vidět Přípravný ročník » Zobrazit kurzy » Vidět Health Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

A-levels

A-levels (univerzitní přípravná / přístupový program)

Campus forma Denní studium 2 let August 2019 Spojené království Boston

A-levels jsou tradiční cestou k britských univerzit. Studenti se čtyři jako předměty v prvním roce a může pokračovat tří předmětů do druhého roku, pokud chtějí postoupit na univerzitu. [+]

Najít nové pracovní příležitosti a studovat své-úrovně na Boston College

A-úrovně jsou tradiční cestou k britských univerzit. Studenti se čtyři jako předměty v prvním roce a může pokračovat tří předmětů do druhého roku, pokud chtějí postoupit na univerzitu. Předměty v nabídce jsou: Komunikace a kultura, ekonomika, Anglická literatura, Film Studies, Vláda a politika, historie, zákon, Matematika a další Matematika.

Studenti jsou schopni postoupit do top univerzit, včetně: York, Durham, Nottingham, Kings College v Londýně, Warwick, Birmingham, Manchester, Sheffield, Leeds a Leicester.

Studiem A-úrovní, na Boston College otevírá dveře k novým subjektům a příležitosti, které nemusí být zažili dříve. Nejen, že nabízíme tradiční předměty jako matematika, anglickou literaturu a historii, ale také různé možnosti, jako filmových studií, sociologie, psychologie.... [-]


Kurzy

Angličtina jako cizí jazyk

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 34 týdnů August 2019 Spojené království Boston + 1 více

Nabízíme kurzy od září do června. Můžete navštěvovat po dobu 2 týdnů, nebo za celý akademický rok (34 týdnů). [+]

Nabízíme kurzy od září do června. Můžete navštěvovat po dobu 2 týdnů, nebo za celý akademický rok (34 týdnů). Budete studovat angličtinu po dobu 20 hodin týdně, a navíc máme moderní zařízení a přátelský a zkušený personál. Jaké lepší místo, naučit se anglicky než v Anglii - domov anglického jazyka!

Mnozí studenti rozhodnou studovat angličtinu v Anglii, protože věří, že jim dává nejlepší možný start do získání jazykových dovedností potřebných, a to jak pro univerzity a Mezinárodní Práce trh budoucnosti.

Na Boston College, můžete

Co budu dělat?

Máte dvě možnosti: - buď studovat angličtinu jako na plný úvazek studia, nebo - Žací angličtinu s dalšími subjekty. Například byste mohli mít angličtinu s ekonomie nebo filmových studií či sportu nebo Media. ... [-]


Úroveň obchodní HND 5

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2019 Spojené království Boston

5 HND Edexcel BTEC Level poskytuje větší šíři a specializaci než úroveň 4 HNC. Struktura programu poskytuje inovativní a kreativní osnov, které pokrývají klíčových oblastech, jako podnikatelského prostředí, obchodní komunikace a informací, marketingu a lidských zdrojů - to vše zásadní pro úspěch podnikání organizace. [+]

Edexcel BTEC Level 5 HND poskytuje větší šíři a specializaci než úroveň 4 HNC. Struktura programu poskytuje inovativní a kreativní osnov, které pokrývají klíčových oblastech, jako podnikatelského prostředí, obchodní komunikace a informací, marketingu a lidských zdrojů - to vše zásadní pro úspěch podnikání organizace.

Co budu dělat?

Edexcel BTEC Level 5 HND se skládá z 16 jednotek: osm povinné a osm specializovaných jednotek.

Mandatorní jednotky zahrnují: - podnikatelské prostředí - Správa finančních prostředků a rozhodnutí - organizace a chování - Zásady marketingový specialista jednotky by mohly zahrnovat: - Projektový management... [-]


Přípravný ročník

Obchodní studia - univerzitní přípravný program,

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Boston

Tento přístup k programu ekonomických studií je určen pro dospělé zájemce o podnik kariéru v obchodu a marketingu, právo, práce na počítači, nebo financí polí. [+]

Tento Přístup k programu ekonomických studií je určen pro dospělé zájemce o podnik kariéru v obchodu a marketingu, právo, práce na počítači, nebo financí polí.

Tento kurz je k dispozici v Bostonu.

Úspěšné absolvování kurzu by mohlo také vést k pokroku na hřiště akademie vysokoškolské úrovni. Dalo by se studovat HNC / HND Business, Travel and Management cestovního ruchu na dosah ruky a rychlostí až polovinu nákladů univerzitních poplatků.

Co budu dělat?

Diplom je získána tím, že dosáhne 24 Level 3 kredity v podnikání.

Budete si také vybrat další 2 hlavní témata, jež získají 15 kreditů. Tyto subjekty zahrnuty právo, matematiku a výpočetní techniky. ... [-]


Věda - univerzita přístup k programu

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Boston

Tento přístup k programu Věda je určen pro dospělé zájemce o podnik kariéru v oblasti vědy a inženýrství. [+]

Tento Přístup k programu Science je určen pro dospělé zájemce o podnik kariéru v oblasti vědy a inženýrství.

Tento kurz je k dispozici v Bostonu.

Úspěšné absolvování kurzu by mohlo také vést k progresi do kurzů akademie vysokoškolské úrovni. Dalo by se studovat HNC / HND aplikovaných věd nebo počítačových systémů a vývoj na dosah ruky a rychlostí až polovinu nákladů univerzitních poplatků.

Co budu dělat?

Diplom je získána tím, že dosáhne 18 Level 3 kredity do 3 hlavních předmětů. Můžete si vybrat ty z následujících témat, biologie, fyziky, matematiky, chemie nebo Computing.

Budete také kompletní 3 Level 3 kreditů ve studijních dovedností: Výzkum a odkazování a 3 Level 3 kredity v něm pro akademické účely.... [-]


Rok založení

Mezinárodní přístup k vysokoškolskému vzdělávání (nadace Program)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Boston

Mezinárodní Přístup k HE Samozřejmě je speciální jednoroční kurz pro studenty, kteří se chtějí připravit na vstup do britské univerzity. Cílem kurzu je poskytnout vám potřebné znalosti a dovednosti k úspěchu v systému britské univerzity. To zajišťuje, že vaše angličtina bude dost dobrý, aby vyrovnat se s vysokoškolské úrovni studie. [+]

Mezinárodní Přístup ke kurzu vysokých školách je speciální jednoroční kurz pro studenty, kteří se chtějí připravit na vstup do britské univerzity.

Cílem kurzu je poskytnout vám potřebné znalosti a dovednosti k úspěchu v systému britské univerzity. To zajišťuje, že vaše angličtina bude dost dobrý, aby vyrovnat se s vysokoškolské úrovni studie. Dozvíte se, jak dobře využít knihoven a výukových materiálů a budete trávit čas zlepšit své studijní dovednosti, takže si můžete vzít dobré poznámky, psát eseje a zprávy, prezentovat a připravit ke zkouškám.

Podívejte se, proč studenti z celého světa si vybrat ke studiu na Boston College ... [-]

Videos

Experience College, Experience Boston College