Bosworth Independent College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč si vybrat Bosworth?

Založena v roce 1977 jako malá výuka, dnes je Bosworth vedoucím nezávislým vysokoškolským učilištěm ve Velké Británii. Naše vynikající akademické výsledky, zavedené univerzitní vazby a pečovatelský a podpůrný etos vyústily ve záviděníhodnou pověst. Výuka na všech úrovních je charakterizována nadšením a vášní a my se pyšníme tím, že jsme neselektivní vysoká škola s osvědčeným rekordem, a to jak na místní, tak i zahraniční úrovni, pro zvýšení aspirací studentů.

Bosworth má více než 310 studentů a každý z nich se těší na plnění svého individuálního akademického potenciálu. S různorodou národnostní mix každoročně, Bosworth studenti pravidelně pracují spolu s spolužáky různého kulturního, společenského a náboženského původu. Tím je zajištěno, že opouštějí vysokou školu jako dobře zaokrouhlené osoby s vynikající příležitostí uspět v širším světě. Bosworth může nabídnout širokou škálu znalostí a zkušeností, které jsou pro studenty nezbytné.

Poskytování akademických programů ve věku 14-19 let Bosworth zajišťuje, že každý student bude mít na míru přizpůsobený časový plán. Existuje jen velmi málo omezení týkajících se kombinací předmětů na úrovni GCSE a A a při průměrné třídě tříd každý student získá individuální pozornost, kterou potřebují k dosažení svého akademického potenciálu. Vzhledem k tomu, že akademie staví na své úspěšné minulosti, očekává budoucí vzdělávání britských, evropských a mezinárodních studentů v rámci své Kultura úspěchu.

Sdružení nezávislých škol (ISA)

Do roku 2015 byl Bosworth kontrolován Ofstedem, vládním oddělením pověřeným zodpovědností za kontrolu standardů škol. Můžete si přečíst naši poslední inspekční zprávu na webových stránkách Ofsted. Nyní jsme se připojili k Asociaci nezávislých škol, takže jakékoli budoucí kontroly budou spadat pod ISI (Independent Schools Inspectorate). Členové inovace a inspirace hodnoty ISA vycházejí z nejlepších tradic podporujících integritu, vysoké standardy, průmysl a odpovědnost.

Fiona Pocock, ředitelka, také sedí v představenstvu IHE (Independent Higher Education) http://independenthe.com/about-us/our-board/

Bosworth Values

Naším cílem je vychovávat a vzdělávat každého studenta v naší společnosti bez ohledu na jeho schopnost, kulturu, etnický původ nebo sociální pozadí. Snažíme se povzbudit každého žáka k růstu důvěry, kultivovat celoživotní zvědavost pro svět kolem nás, komunikovat s nadšením, spolupracovat a přispívat k naší komunitě se závazkem a kreativitou. Naším cílem je podporovat akademickou excelenci, která je potlačena péčí a starostí pro ty, kteří jsou kolem nás.

Hlavní zpráva

Jsou to lidé, kteří tvoří Bosworth Independent College jedinečný. Studenti, učitelé a zaměstnanci spolupracují jako tým, aby zajistili dosažení co nejlepších výsledků v rámci pečlivého, bezpečného a šťastného prostředí. Nabízíme strukturu vyrovnanou s flexibilitou, vedením temperovanou s porozuměním a neúnavným povzbuzením nabízeným s teplem a optimismem. Každý člen školy by se měl cítit oceňován a respektován, když se učíme a rosteme společně.

Naši studenti sdílejí vysoké a realistické touhy, které pro ně máme a současně přispíváme k blahu celé naší globální komunity. Máme bohatou a rozmanitou identitu, v níž prosazujeme dokonalost a oslavujeme individuální úspěchy, včetně zábavy a originality. Naši studenti se dobře setkávají s výchovným a soucitným prostředím, který je plný pozitivních výsledků.

Doufám, že máte příležitost navštívit nezávislou vysokou školu Bosworth. Ráda bych, abyste prožili naši příjemnou atmosféru, v níž studenti prospívají.

Fiona Pococková MA PGCE

Hlavní

College Life

Bosworth Hall a tři z našich dohlížených penzionů mají výhled na park o celkové ploše 5 akrů nazvaný Dostihová dráha. Je ideální pro venkovní sporty s nejoblíbenějším fotbalem. Ve stejném okolí využíváme sportovní halu, kde se ve večerních a víkendových dnech mohou účastnit řada halových sportů: badminton, basketbal, volejbal, stolní tenis a 5-a-side-fotbal.

Každý týden zajišťujeme obohacení a studenti se mohou rozhodnout zúčastnit se řady různých aktivit. Tyto se liší každým termínem, ale zahrnují aktivity jako: jóga, fotbal, fotografie, umění, vaření, pletení, mandarínka, korálek, běh, jóga, debatování, hraní na kytaru a šachy.

Bosworthova Studentská rada se intenzivně podílí na organizaci zimních a letních míčů a na organizování každoročních akcí na fundraising. Ti, kteří se účastní Studentské rady, mají hodně zábavy. Další večerní a víkendové aktivity jsou nabízeny pro studenty, aby se připojili, mezi něž patří rocková škola, pilates, kurzy sebeobrany a sobotní výlety do oblastí zájmu ve Velké Británii, např. Oxford a Cambridge.

Můžeme uspořádat individuální hudební výuku na vysoké škole pro různé nástroje od začátečníků po diplomovou úroveň. Stupňové zkoušky mohou být organizovány na Northampton School of Music. Studenti rockové školy také vždy hrají na vánočních a letních koncertech spolu s dalšími talentovanými studenty, kteří se chtějí zúčastnit.

Každým rokem se vyvíjejí nové události a aktivity; tyto jsou velmi často motivovány zájmy nových studentů, kteří jsou povzbuzováni k tomu, aby se mohli volit do Studentské rady. Na našich webových stránkách naleznete další informace o aktivitách studentů a událostech, které držíme nebo se účastníme.

A-level výsledky v den 2017

Jsme rádi, že výsledky tohoto roku opět překonaly národní průměr Spojeného království, přičemž 74,6% dosáhlo stupně A * až B a 89,4% dosáhlo stupně A * až C.

Fiona Pococková, ředitelka státu Bosworth,

"Jsme potěšeni, že tolik našich studentů dostalo takové uspokojivé výsledky v důsledku jejich tvrdé práce, nezapomínáme na podporu jejich rodičů a na vedení týmu zde v Bosworthu. Zažili jsme mimořádně úzkostné letošní léto, protože to byl první cyklus s revidovanou specifikací v řadě předmětů, zejména věd. Je to svědectvím odhodlaného plánování našich učitelů a mimořádného odhodlání našich studentů, že výsledky jsou tak příjemné. Jsme s pýchou a jen trochu reliéf! "

Jsme tak hrdí všichni naši studenti, kteří se nyní mohou přestěhovat do další fáze své akademické kariéry, kde jim přejeme pokračovat v úspěchu a zvědavosti, abychom se učil. Víme, že se na ně můžeme spolehnout, že nás dobře reprezentuje.

Místa

Northampton

Adresa, 1. řádek
Nazareth House
Barrack Road
Northampton

NN2 6AF Northampton, Anglie, Spojené království

Programy