Bournemouth & Poole College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Široká škála programů

Vysoká škola Bournemouth a Poole je velká vládní instituce, která nabízí širokou škálu programů dalšího vzdělávání a vysokoškolského vzdělávání. Každý rok se kolem 300 zahraničních studentů z mnoha různých zemí a zemí rozhodne procházet s námi.

Jako jedna z největších státních fondů pro další vzdělávání ve Velké Británii vám nabízíme vynikající zařízení a výukové týmy a nabízíme širokou škálu odborných a technických kurzů, které poskytují vstup na vysokou školu, členství v mezinárodně uznávaných profesních organizacích a přípravu na svět práce.

Životní styl a výběr

Bournemouth a Poole College každoročně vzdělává kolem 20 000 studentů, včetně mezinárodních studentů z celého Středního východu, Evropy, Asie, Latinské Ameriky, Afriky a Pacifiku. Ať už se připravujete na univerzitu, rozvíjíte své odborné nebo technické dovednosti nebo studujete jazyky, obdržíte vysoce kvalitní vzdělání a kvalifikaci uznávanou univerzitami a zaměstnavateli po celém světě.

Místní oblast je velmi populární volbou destinace pro mezinárodní studenty a nabízí vynikající životní styl; při studiu s námi máte zaručenou cennou a nezapomenutelnou zkušenost.

Nejlepší péče o mezinárodní studenty

Od okamžiku, kdy dorazíte na letiště, až do okamžiku, kdy nás opustíte, můžete být ujištěni o nejlepší péči a podporu. Vysoká škola získala prestižní cenu Beacon Award za podporu mezinárodních studentů.

Poskytování školení v anglickém jazyce a podpora studijních dovedností

Vysoká škola je jedním z britských center výuky angličtiny. Budete vyučováni předními odborníky a budete mít přístup k některým z nejlepších vzdělávacích zařízení v zemi, včetně rozsáhlých knihoven, zvukových knih a podpůrných materiálů. Nabízíme flexibilní programy anglického jazyka s pravidelným počátkem a podporou anglického jazyka při studiu na běžném kurzu.

Studium s britskými studenty

Jako největší státní univerzita v regionu budete studovat společně s tisíci studenty ve Velké Británii. To poskytuje vynikající příležitost zlepšit vaše angličtinu a dozvědět se o britském životě a kultuře.

Skvělá lokalita

Místní region, včetně měst Bournemouth a Poole, je známý jako hlavní britská turistická destinace a plážové rekreační středisko. Podnebí je dobré a jsou zde aktivity pro každého, včetně skvělých obchodů, nočního života, restaurací a samozřejmě také 7 mil pláží a širokého výběru vodních sportů.

Tam jsou rychlé vlaky do Londýna trvat asi jednu hodinu a čtyřicet minut a naše pozice na jihu Anglie nabízí vynikající možnosti pro kulturní výlety do Londýna, Bath, Oxford a Thorpe Park, abychom jmenovali jen několik.

Místa

Bournemouth

Adresa, 1. řádek
International Operations
The Bournemouth and Poole College
The Lansdowne
Dorset

BH1 3JJ Bournemouth, Anglie, Spojené království