British School of Marketing International

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Požádejte o stipendium zde!

Naše mise

BSMI poskytuje odborné a akademické kurzy v oblasti obchodu a marketingu, které jsou přizpůsobeny tak, aby mladí lidé a stávající odborníci byli připraveni na vysokoškolské studium a kariéru v rozvíjející se globální digitální ekonomice.

Prohlášení o víře

Naší vizí na BSMI je poskytovat akademické marketingové a obchodní kurzy jako přípravy na vysokoškolské a vysokoškolské vzdělávání a odborné kurzy pro kariéry. Snažíme se rozvíjet školu tím, že rozšiřujeme naše stávající partnerství v oblasti vysokoškolského vzdělávání a dále se spojujeme s univerzitami po celém světě. S naším cílem stát se třídou britské školy BSMI bude pokračovat v transformaci studentů a odborníků na globální marketingové a obchodní vedoucí prostřednictvím studie od nadace až po postgraduální úroveň.

BSMI vítá studenty ze všech koutů světa, aby podpořili své kariérní vyhlídky. Studenti si mohou vybrat z odborných kurzů v oblasti Business Administration, Digitální Marketing, Zákaznický servis, Vedení a Management a kariérní programy přizpůsobené průmyslu.

106052_pexels-photo-785667.jpeg

O nás

British School of Marketing International je obchodní a marketingová specializovaná škola, která nabízí studentům programy Pathway na univerzity ve Velké Británii, odborné kurzy a kariérové ​​programy v oborech zaměřených na obchod a marketing, stejně jako kurzy angličtiny. Máme silný pracovní vztah s britskými univerzitami, který umožňuje našim studentům postupovat na první nebo poslední ročník na univerzitě.

Britská škola marketingu je mladá a dynamická škola. Jsme hrdí na naši uvolněnou, pohostinnou atmosféru a věříme, že si studenti budou také vzít domů některé nádherné vzpomínky z studia s námi. Toto rodinné prostředí nám umožňuje sledovat postup studenta při studiu u nás.

Tato škola je pravidelně kontrolována britskou radou a splňuje standardy požadované pro akreditaci pro výuku angličtiny jako cizího jazyka.

BSMI nabízí studentům řadu možností stáží, kde mohou zlepšit svou angličtinu a stavět na profesionálních dovednostech získaných z programů zaměřených na kariéru BSMI. British School of Marketing International sídlí v srdci Bournemouthu. Škola se skládá ze dvou učeben, umístěných ve druhém patře, vhodných pro patnáct studentů. Obě učebny obsahují tabulky a jeden má počítač a projektor. Vzhledem k expanzi od počátku roku 2019 bude BSMI v nejvyšším patře budovy další čtyři učebny.

BSMI má počítačový pokoj, který mohou studenti používat po celý den. Počítače spouštějí aplikace MS Word, PowerPoint a Excel a jsou ideální pro studenty, kteří se zabývají projektovými pracemi a prezentací.

Bournemouth je živé pobřežní město, které už desítky let vítají mezinárodní studenty. BSMI má výhled na Bournemouthské centrální zahrady, které se proplétají dolů k písečné pláži vzdálené méně než kilometr. V pěší vzdálenosti od školy jsou kina, obchody, divadlo, tělocvičny a místní autobusy, železniční stanice Bournemouth je vzdálená krátkou jízdou autobusem. Pláž Bournemouth získala mnoho ocenění za čistý písek a vodu. Bournemouth je přibližně dvě hodiny od Londýna vlakem, autobusem nebo autem a asi stejnou vzdáleností od Oxfordu a designérskými značkami obce Bicester.

Těšíme se na pozvání studentů ze všech koutů světa na BSMI.

Místa

Bournemouth

Adresa, 1. řádek
4 Westover Rd
BH1 2BY Bournemouth, Anglie, Spojené království