Brockenhurst College

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na jedné z nejlepších vysokých škol ve Velké Británii

Vítejte na Brock, vysoké-dosažení vysoké školy v přátelské 27 akrů areálu v krásném prostředí Národní park New Forest.

Národní uznání pro excelenci a inovaci v oblasti dalšího vzdělávání, Brockenhurst je Beacon College, přičemž každoročně přiláká kolem 3000 studentů ze šesté formy z celého regionu spolu s kombinací mezinárodních studentů z celého světa.

V loňském roce 57% našich zahraničních studentů postupovalo na vysoké školy Russell Group a v roce 2015 získali na Cambridge tři zahraniční studenti. Navíc 85% našich zahraničních studentů pokročilo na 50 nejlepších univerzit ve Velké Británii.

Vítáme studenty z celého světa, kteří s námi studují, s více než 30 národnostmi zastoupenými mezi téměř 130 zahraničními studenty.

Brockenhurst College má vynikající akademickou pověst a je odhodlána poskytovat nejvyšší kvalitu vzdělávání všem. Věříme, že klíčem k našemu úspěchu je naše vášeň pro učení a naše odhodlání každému jednotlivému studentovi, ať už se rozhodli studovat s námi a v jakékoliv fázi života. Naše poskytování je poskytováno v přátelském, inkluzivním a stimulujícím prostředí, kde jsou všichni povzbuzováni a schopni plnit svůj potenciál a realizovat své ambice.

Jsme prvním výběrem šesté formy pro více než 3 000 absolventů škol v celém regionu; jejich úspěch je důkazem toho, že postupují k vysokoškolskému vzdělávání a řadu kariér, místně, národně i mezinárodně. Stále vysoké výsledky našich studentů a jejich postup do špičkových univerzit svědčí o naší akademické dokonalosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět A-levels » Vidět Rok založení »

Programs

Tato škola dále nabízí:

A-levels

A úroveň kurzů

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2019 Spojené království Brockenhurst

[+]

Pokud se rozhodnete pokračovat v kurzu, provedete další dva / tři moduly ve druhém ročníku, abyste dokončili svou úplnou úroveň.

[-]

Rok založení

International Foundation Year Science and Engineering

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Brockenhurst

[+]

Posouzení Progrese příležitosti Vstupní požadavky

*Studenti s vysokou akademickou výkonností, ale s celkovým skóre IELTS nižšího než 5,0, mohou mít možnost se připojit k některému z našich kurzů podpory angličtiny, které vám umožní splnit naše požadavky na vstup do angličtiny.

[-]

Mezinárodní nadace rok podnikání a finance

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Brockenhurst

[+]

Na konci tohoto kurzu budete schopni:

Posouzení Progrese příležitosti Vstupní požadavky

[-]

Contact
Adresa destinace
Lyndhurst Road
Brockenhurst, England, SO42 7ZE GB
Social Media