Brookfield Aviation

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O NÁS

Kdo jsme a co budeme dělat?

Brookfield Letectví je předním světovým dodavatelem piloty, inženýry a řešení lidských zdrojů na letecký průmysl po celém světě.

Od svého založení v roce 1993 naše traťový rekord pro rychlou odezvu a poskytování odborných dovedností na velmi krátkém časovém horizontu je na špičkové úrovni a naše služby jsou využívány po celém světě ze strany leteckých společností, leasingové letadla společnosti, vzdělávání a organizací zajišťujících údržbu. Máme jít do krajnosti, aby splňoval všechny požadavky, které naši klienti k dispozici, a to buď na krátkodobé, střednědobé i dlouhodobé přiřazení.

S naší schopnosti poskytovat v krátké době, širokou škálu dobře kvalifikovaných a velmi zkušenými pracovníky letové posádky / údržby pro většinu západní letadla, pomáháme doplnit stálých zaměstnanců našich klientů, zatímco nová letadla jsou implementovány do loďstva nebo přeškolení typ je dokončen , To také umožňuje klientům využít příležitostí v souvislosti s neplánovanými pracovního zatížení a požadavky na další personál v hlavní sezóně operací.

Také jsme pracovali s nově zavedených operátorů jim dodává s kvalifikovaným a zkušeným posádkám, instruktorů a zkoušejících, vysoce kvalifikovaných a zkušených vývojových pracovníků, které poskytují pomoc a se všemi příslušnými documentation.We hrdi na poskytování vynikající služby zákazníkům s náležitou péčí a pozorností ke klientům a personál podobně. Dáváme dobrou radu, nabízejí zajímavé a náročné úkoly, platby včas, osobní pozornost a kontinuitu práce na jednotlivých pilotů a personálu údržby.

Naše minulost zaznamenala fenomenální růst a naše budoucnost vypadá jasnější jako každý rok prochází. Neustále pohybovat dále do světa a známější stáváme, tím více klientských letecké společnosti mají touhu využívat naše služby, což odpovídá více letové posádky / personálu údržby, kteří chtějí pracovat pro us.Longevity přináší stabilitu, a to je to stabilita, aby pracovníci stále více klientů, letové posádky a údržbu přišli se spoléhat na.

Místa

Epsom

Brookfield Aviation International

Adresa, 1. řádek
Brookfield Aviation International
P.O. Box 279, Epsom, Surrey
KT19 8YX, England

Epsom, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1372 747044