CAE

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Žádost o nové piloty nikdy nebyla větší. Vzhledem k tomu, že komerční letecká doprava by měla v příštích 20 letech očekávat dvojnásobný nárůst, existují vzrušující příležitosti pro mladé muže a ženy, které se chopí kariéry nad mraky jako letecké piloti.

CAE odhaduje, že v příštích deseti letech bude potřebováno 255 000 nových pilotních letadel, aby se udržel růst odvětví obchodní letecké dopravy. Rychlá expanze flotily a vysoká míra odchodu do důchodu vytvářejí další potřebu rozvinout 180 000 prvních důstojníků do nových kapitánů leteckých společností více než v předchozích deseti letech. Tato čísla znamenají, že více než 50% pilotů, kteří letí po celosvětovém obchodním letadle za deset let, ještě nezačalo trénovat. Je zapotřebí, aby 70 nových pilotů s kvalifikovanou kvalifikací zahájilo svou kariéru s leteckými společnostmi každý den v příštích 10 letech!

Kdo je CAE ?

70 let vynikající kvality
Naučte se létat s CAE a udělejte si sen o tom, jak se stát pilotem skutečností. CAE je světovou jedničkou v oblasti školení v oblasti civilního letectví, obrany a bezpečnosti a trhy zdravotní péče. Podporované 70tiletým rekordem prvních průmyslových odvětví, jsme výcvikovým partnerem volby světových leteckých společností a světového lídra v oblasti výroby simulátorů v plném provozu. Učte se s námi a buďte CAE pilot na celý život!
Výcvikové programy CAE pokrývají celý životní cyklus profesionálního pilota, takže jsme schopni poskytnout vám školení, které budete potřebovat po celou svou kariéru, od cadet po kapitána. Je to součást toho, proč s námi trénuje každý rok více než 120 000 pilotů. S 50 výcvikovými místy po celém světě má CAE největší síť pro výcvik v oblasti civilního letectví na světě a poskytuje školení o co nejširším pokrytí výrobních a servisních modelů letadel.
CAE vede odvětví v pilotním umístění
Poté, co se setkáme s tréninkovými potřebami více než 300 leteckých společností na celém světě, mnoho lidí se domnívá, že najímá nejlepší talent pro svou leteckou společnost. S četnými leteckými akademiemi, které se nacházejí po celém světě a našimi leteckými náborovými službami, žádná jiná organizace nezavedí více pilotů s více leteckými společnostmi než CAE .

CAE je největší síť leteckých výcviků na světě s leteckými letadly světové třídy v těchto lokalitách:

 • Brusel, Belgie
 • Gondia, Indie
 • Madrid, Španělsko
 • Melbourne, Austrálie
 • Oxford, Velká Británie
 • Perth, Austrálie
 • Phoenix - Falcon Field, USA
 • Rae Bareli, Indie

S využitím více než 85 let zkušeností s pilotním výcvikem poskytují pilotní výcvikové programy CAE Cadet Pilotní výcvik zaměřený ab initio na ctižádostivé piloty po celém světě. Škála programů zahrnuje výcvikové cesty CPL, ATPL a MPL, které všechny kombinují přední pozemní školní kurzy s vysoce kvalitními instrukcemi pro létání, které jsou dodávány v souladu s požadavky národních leteckých úřadů. Provozuje flotilu více než 170 letadel, CAE má prostředky a odborné znalosti pro školení až 2000 pilotů cadet ročně.

Proč CAE

 • Živý život v kampusu
 • Úzce propojené společenství
 • Velké letové školy
 • Poslední letadlový loď
 • Tisíce spokojených kadetů
 • Probíhající podpora kariéry
 • Interaktivní učení
 • CAE Global Training Network
 • CAE Parc Pilot Resources

Trénink CAE

Letové instruktory

Poskytování kadetů s potřebnými znalostmi a dovednostmi, které jim pomohou bezpečně a efektivně létat komerčními letadly, jsou naše programy vyučovány praktickými praktickými instruktory, kteří přinášejí zkušenosti z reálného světa do učebního prostředí ve třídě.

Bezpečnost

Naše zařízení jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi a uplatňují nejnovější průmyslové směrnice a předpisy. CAE je první letecká akademie na světě, která provozuje letadla vybavená systémy řízení vlastních letových dat a technologií pro zvýšení povědomí o provozu. Tyto systémy zaznamenávají během letu data, zvuk a video a umožňují studentům okamžitě po letu posoudit a umožnit CAE shromáždit statistické trendy pro dlouhodobé výhody v oblasti bezpečnosti a výkonu.

Rodinné pocity

Naši studenti nám říkají, že rodina má pocit, že v našich akademiích rezonuje, opravdu nás odlišuje od jiných leteckých akademií. Náš tým specializovaných pracovníků zákaznického servisu a instruktorů vám pomůže cítit se jako doma a podporovat vás během vašeho tréninku s pastorační péčí a osobním na jedné výuce. Jsme vášniví tím, co děláme, a my jsme odhodláni udělat svůj pilotní sen realitou.

Místa

Oxford

CAE Oxford Aviation Academy

Adresa, 1. řádek
CAE Oxford Aviation Academy HQ
Oxford Airport,Kidlington,

OX5 1QX Oxford, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1865 841234

Steenokkerzeel

Adresa, 1. řádek
CAE Oxford Aviation Academy Brussels
Brussels Airport - Building 201
Tervuursesteenweg

1820 Steenokkerzeel, Flandry, Belgie

Gondia

Adresa, 1. řádek
CAE Oxford Aviation Academy Gondia
National Flying Training Institute (NFTI)
c/o Airport Authority of India
Birsi Airport
PO Paraswada

441-614 Gondia, Maharashtra, Indie

Madrid

Adresa, 1. řádek
Polígono Industrial N°2
La Muñoza, Barajas Madrid
Spain

28042 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Phoenix

Adresa, 1. řádek
Phoenix, Arizona, Spojené státy americké