Cardiff and Vale College

Úvod

Read the Official Description

Cardiff a Vale College (CAVC) je jedním z největších vysokých škol v zemi - transformaci vzdělávání a odbornou přípravu v hlavním městě regionu Wales. Máme více než 20.000 studentů každý rok a velký personál tým odborníků v oboru, specialistů sektoru a znalosti a zkušenosti podpůrných týmů.

Učíme lidi ve špičkových průmyslových zařízení a středisek excelence v celé Cardiff a Vale of Glamorgan; v komunitě a na pracovištích v celém regionu, Walesu a ve světě.

Jsme hrdí na naše studentské úspěšnosti - jeden z nejlepších v tomto odvětví, přičemž 87% dosažení jejich hlavní kvalifikace - 2% nad národním komparátor.

Naším cílem není jen o odborné kvalifikaci, ale také rozvíjí dovednosti jednotlivci a zaměstnavatelé potřebovat pro budoucí úspěch. A funguje to - s 82% našich studentů postupují k dalšímu studiu či zaměstnání ve lhůtě dvou měsíců od ukončení jejich průběh. Loni to zahrnovalo neuvěřitelných 850 studenty postupující do studia vysokoškolské úrovni.

Naši studenti jsou uvedeny jedinečnou příležitost rozvíjet své širší dovednosti, stát se podnikatelské a zaměstnatelnosti a vyčnívat z davu. Loni to viděl tisíce našich studentů se zavazují pracovní stáže, soutěžit v národních podnikatelských výzev a soutěží dovedností a vyhrát více národní ocenění než kdykoliv předtím.

Neustále se snažíme zajistit, abychom se nabízí nejlepší kvalitu vzdělávání a odborné přípravy - s Jejího Veličenstva Inspektorát pro vzdělávání a odbornou přípravu, Estyn, nám k udělení "Double dobré" pro kvalitu naší výuky a učení, Naše práce se zaměstnavateli je oceněný a dále roste tempem. Byli jsme hrdí na to být jmenován Wales Business Insider 'College of the Year " Pro naše partnerství se zaměstnavateli a byla rovněž uznána za našeho předního práci in People rozvoj.

Pracujeme s partnery transformovat vzdělávání a odborné přípravy v našem regionu - rozvoj inspirující nových lokalit a zařízení, které podporují jednotlivcům, zaměstnavatelům a společenství pro budoucnost. To zahrnuje otevření našeho mezník £ 45m City Centre kampusu v srdci centra Cardiffu; vytvoření stand-out domov pro CAVC sport v Cardiff Mezinárodní sportovní Campus; a pracuje ve spolupráci s místními zastupitelstvy vyvíjet inovativní novou školu a partnerství s cílem podpořit mladé lidi v Cardiff a Vale.

Také věří v sílu a rozsahu sektoru FE na podporu ekonomického rozvoje. My zůstávají jedinými Welsh kolej být členem Gazelle Vysoké školy Group a jeden ze dvou velšských škol být hrdým členem všech 157 skupina vysokých škol - to vše nás podporuje sdílet osvědčené postupy a spolupracovat s ostatními zúčastněnými stranami, aby se šampiona sektor pro budoucí dopad to může přinést.

Naše vize, Naše poslání

NAŠE VIZE:

Inspirativní. Inclusive. Vlivný.

Naše mise:

Mění životy lidí uvolněním potenciálu a rozvíjení dovedností

Setkání naši vizi:

Cardiff a Vale vysoká škola má tříletého rozvojového plánu. Tento krátký dokument stanovuje své priority pro příští tři roky, které nám umožní naplnit naši vizi a poslání. Kliknutím na níže uvedeném dokumentu stáhnout kopii tohoto plánu.

Cardiff a Vale College International je významným poskytovatelem vzdělávání a odborné přípravy ve Walesu.

Cardiff hlavní město Walesu je skvělým místem k návštěvě a studovat v. Angličtina UK souhlasí s tím, že studuje ve Walesu je velký výběr a čtenáři knih Rough Guide z celého světa se nedávno zvolen Wales jako jeden z nejlepších zemí na světě k návštěvě.

Cardiff a Vale College International se nachází v centru města s dobrou dopravní dostupností a přístup k vybavenosti města. Vysoká škola má stovky zahraničních studentů, kteří přicházejí z více než 30 různých zemí.

Naše podpora pro zahraniční studenty

Od dotaz k bodu dotyku, slaví úspěchy studentů a loučí, když studenti dokončí jejich průběh, Cardiff a Vale College International nabízí kompletní program podpory času. Můžete si prohlédnout více podrobností o službách a poradenství nabízíme přes odkazy na levé straně této stránky.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět A-levels » Vidět Advanced Diplomas » Vidět Diplomy » Zobrazit kurzy » Vidět Health Diplomy »

Programs

Tato škola dále nabízí:


A úrovně

Campus forma Denní studium 34 týdnů September 2019 Spojené království Cardiff

Program pokročilé úrovně (A Level) je tradiční akademický kurz a oblíbenou volbou pro studenty, kteří chtějí získat vstup na britskou univerzitu. Můžete vybrat až tři předměty, které jsou studovány po dobu dvou let. Náš obrovský výběr více než 30 možností úrovně A se pohybuje od anglické literatury po fotografie, biologie až po sociologii. [+]

Program pokročilé úrovně (A Level) je tradiční akademický kurz a oblíbenou volbou pro studenty, kteří chtějí získat vstup na britskou univerzitu. Můžete vybrat až tři předměty, které jsou studovány po dobu dvou let. Náš obrovský výběr více než 30 možností úrovně A se pohybuje od anglické literatury po fotografie, biologie až po sociologii.

Naši studenti úrovně A studují na našem ikonickém novém City Centre Campus a těží z fantastických témat specifických zařízení. Patří k nim specializované středisko pro vědu, technologie a matematiku s působivými průmyslovými standardními odbornými laboratořemi. Naše obecné učební místnosti jsou také vzrušující prostory a všichni studenti mají přístup k obrovskému učebnímu centru pro studium mimo hodiny.... [-]


Cambridge obecný anglický kurz

Campus forma Denní studium Kombinované

Cardiff a Vale College International nabízí řadu flexibilních kurzů anglického jazyka na všech úrovních pro ty, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu z obecných, profesních nebo akademických důvodů. Nabízíme nabídku kurzů od Nadace po Vyšší úroveň pro ty, kteří chtějí zlepšit své angličtiny z obecných, odborných nebo akademických důvodů. [+]

Cardiff a Vale College International nabízí řadu flexibilních kurzů anglického jazyka na všech úrovních pro ty, kteří chtějí zlepšit svou angličtinu z obecných, profesních nebo akademických důvodů.

Nabízíme nabídku kurzů od Nadace po Vyšší úroveň pro ty, kteří chtějí zlepšit své angličtiny z obecných, odborných nebo akademických důvodů.

Jsme akreditováni britskou radou pro výuku angličtiny ve Velké Británii a nedávno jsme získali status Mezinárodního centra excelence v roce 2017 přes El. Úřední list.

Cardiff a Vale College je také akreditovaným členem anglického UK.

Vstupní požadavky:

Studenti, kteří se připojí k tomuto kurzu, budou před zasláním nabídky dotazováni prostřednictvím Skype. Žadatelé musí být starší 16 let. ... [-]

Přípravný kurz IELTS

Campus forma Denní studium

Kurz angličtiny pro zahraniční studenty, kteří se chtějí připravit na zkoušku IELTS. Je určen pro studenty s úvodem do formátu zkoušky IELTS a seznámit je s různými typy úkolů, které jsou prezentovány na zkoušku. [+]

Kurz angličtiny pro zahraniční studenty, kteří se chtějí připravit na zkoušku IELTS. Je určen pro studenty s úvodem do formátu zkoušky IELTS a seznámit je s různými typy úkolů, které jsou prezentovány na zkoušku.

Je vhodný pro studenty, kteří plánují pokročit na univerzitě v anglicky mluvící zemi.

Jsme akreditováni britskou radou pro výuku angličtiny ve Velké Británii a nedávno jsme získali status Mezinárodního centra excelence v roce 2017 přes El. Úřední list.

Cardiff a Vale College je také akreditovaným členem anglického UK.

Vstupní požadavky: Studenti, kteří se připojí k tomuto kurzu, budou před zasláním nabídky dotazováni prostřednictvím Skype. Žadatelé musí být starší 16 let. Poplatek za kurz od £ 4,080 [-]

Pokročilý diplom v účetnictví

Online & Campus forma Denní studium 34 týdnů September 2019 Spojené království Barry

PDS Advanced Diploma v oboru účetnictví zahrnuje řadu složitých účetních úkolů, včetně zachování cenové účetních záznamů a přípravu zpráv a výnosů. Studenti se naučí a zvládnout finanční procesy, včetně účetních zásad a konceptů, pokročilé vedení účetnictví, účetní závěrky, otázky daně z přidané hodnoty v oblasti obchodu, vedení účetních technik kalkulace a etické postupy pro účetní. [+]

Asociace :

Kvalifikace :

AAT Pokročilý diplom v účetnictví (úroveň 3)

Přehled kurzu:

PDS Advanced Diploma v oboru účetnictví zahrnuje řadu složitých účetních úkolů, včetně zachování cenové účetních záznamů a přípravu zpráv a výnosů. Studenti se naučí a zvládnout finanční procesy, včetně účetních zásad a konceptů, pokročilé vedení účetnictví, účetní závěrky, otázky daně z přidané hodnoty v oblasti obchodu, vedení účetních technik kalkulace a etické postupy pro účetní. Tato kvalifikace dále poskytuje softwarové dovednosti prostřednictvím tabulkového školení pro účetnictví.

Tato kvalifikace obsahuje šest povinných jednotek (390 Řízené způsoby výuky hodin). Účelem této kvalifikace je zajistit, aby studenti jsou dobře připraveni postoupit do obchodu, financí či profesní organizace účetních kariéry nebo do dalšího vzdělávání.... [-]


Letecké inženýrství [2 roky rozšířeného diplomu]

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené království Barry

Kurz, který je rovnocenný s 3 úrovněmi A (včetně 90 kreditního diplomu), ukončí vaše vzdělávání jako potenciálního technika letadel nebo povolí postup na vyšší vzdělání, včetně leteckého inženýrství BSc (Hons). [+]

Kvalifikace:

BTEC 90 kreditový diplom v leteckém inženýrství

Přehled kurzu:

Kurz, který je rovnocenný s 3 úrovněmi A (včetně 90 kreditního diplomu), ukončí vaše vzdělávání jako potenciálního technika letadel nebo povolí postup na vyšší vzdělání, včetně leteckého inženýrství BSc (Hons).

Tento kurz vám umožní dále rozšiřovat své analytické dovednosti tím, že provedete komplexní projekt, vylepšený sadou dalších témat letadel.

Témata mohou zahrnovat:

lidské faktory Letectví Mechanická věda Letecké materiály a hardware Strukturální koncepce draku letadla Engineering Project Elektrické zásady Další matematika pro techniků ... [-]

Electrical & Electronic Engineering [1 Year Subsidiary Diploma]

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Cardiff

[+]

Asociace:

Kvalifikace:

Témata mohou zahrnovat:

Zdraví a bezpečnost na pracovišti Engineering Elektrické a elektronické zásady Matematika pro technici

Vstupní požadavky:

Výuka a hodnocení:

Písemné a praktické úkoly

[-]

Computing [1 Year - Foundation Diploma]

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Cardiff

[+]

Kvalifikace:

Vývoj webu

Jedná se o program, který běží vedle kurzu k zajištění transformační cesty. Program pomůže poskytnout vám vstoupit do světa práce nebo univerzity s důvěrou, dovedností a profesních sítí nutných ke splnění jejich potenciál.

Z nichž všechny budou společně pracovat a stavět na své studium, které jim pomohou rozvíjet dovednosti a důvěru, kterou potřebují k úspěchu v jejich budoucí kariéru.

Vstupní požadavky:

[-]

Grafický design [dvouletý rozšířený diplom]

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené království Cardiff

Tento kurz BTEC rozšířeného diplomu v grafickém designu nabízí širokou škálu přístupů k digitálním interaktivním designům a zároveň využívá nejnovějších maker Apple a softwaru Adobe k vytváření stimulačních výsledků. Rozvíjíte řadu pokročilých dovedností vhodných pro vaši individuální oblast zájmu a tvůrčího potenciálu. [+]

Kvalifikace:

Rozšířený diplom v grafickém designu Úroveň 3

Přehled kurzu:

Tento kurz BTEC rozšířeného diplomu v grafickém designu nabízí širokou škálu přístupů k digitálním interaktivním designům a zároveň využívá nejnovějších maker Apple a softwaru Adobe k vytváření stimulačních výsledků. Rozvíjíte řadu pokročilých dovedností vhodných pro vaši individuální oblast zájmu a tvůrčího potenciálu.

Kurz je projektově řízený a studiově založený s injekcí živých projektů a soutěží podporujících inovace a tvořivost, které vám umožní tvůrčím způsobem reagovat na svazky projektových jednotek a ochutnat specializované oblasti grafického designu. Během celého roku se uskuteční řada odborných oborů bez nutnosti dalších zkoušek. Všechny projekty vycházejí z principů odborné praxe při zohlednění výsledku, estetiky a interactivity uživatelů.... [-]


BTEC diplom v oboru podnikání

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené království Cardiff

EDEXCEL Level 3 BTEC rozšířený certifikát a BTEC diplom v podnikovém kurzu je praktická, pracovní kvalifikace. Tento kurz je ekvivalentem dvou úrovní A. Studenti se učí dokončením projektů a úkolů, které jsou založeny na realistických pracovních situacích, aktivitách a požadavcích. [+]

Kvalifikace:

Edexcel Level 3 BTEC Rozšířený certifikát v podnikání [na konci roku 1] a diplom v oboru [na konci roku 2] - Diplom BTEC odpovídá 2 stupňům A

Přehled kurzu:

EDEXCEL Level 3 BTEC rozšířený certifikát a BTEC diplom v podnikovém kurzu je praktická, pracovní kvalifikace. Tento kurz je ekvivalentem dvou úrovní A. Studenti se učí dokončením projektů a úkolů, které jsou založeny na realistických pracovních situacích, aktivitách a požadavcích.

Rozšířený certifikát úrovně 3 EDEXCEL je studován v prvním roce a je složen ze 4 jednotek:

Za poznáním Obchodní Vypracování marketingového plánu Osobní a finanční řízení podniku Plus 1 volitelná jednotka ... [-]

Aplikovaná věda (forenzní věda) - národní diplom

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené království Cardiff

Národní diplom BTEC úrovně 3 v aplikované vědě je kvalifikaci pro studenty po 16 letech, kteří chtějí pokračovat ve svém vědeckém vzdělávání prostřednictvím aplikovaného a praktického učení a jejichž cílem je pokročit buď na univerzitu, nebo na zaměstnání ve vědeckém sektoru. [+]

Kvalifikace:

BTEC Národní diplom v aplikované vědě

Přehled kurzu:

Národní diplom BTEC úrovně 3 v aplikované vědě je kvalifikaci pro studenty po 16 letech, kteří chtějí pokračovat ve svém vědeckém vzdělávání prostřednictvím aplikovaného a praktického učení a jejichž cílem je pokročit buď na univerzitu, nebo na zaměstnání ve vědeckém sektoru. Kurz je ideální pro studenty, kteří mají zájem být laboranty; pracovat ve forenzní, analytické nebo lékařské vědě; stát se zdravotní sestrou nebo záchranářem nebo pro studenty, kteří chtějí studovat všeobecnou / aplikovanou vědu na univerzitě.

Jedná se o dvouletý kurz. Kvalifikace získaná na konci dvou let odpovídá dvěma úrovním A.... [-]


Kreativní mediální produkční kurz

Campus forma Denní studium 2 let September 2019 Spojené království Cardiff

Tento kurz kreativní mediální produkce poskytuje vzdělání a odbornou přípravu pro odvětví, která hodlá pracovat nebo která již pracuje v odvětví tvůrčích médií. [+]

Kvalifikace:

90 kreditový diplom v Creative Media Full-Time Level 3 - Rok 1 Rozšířený diplom v úrovni 3 kreativních médií v roce 2 Základní dovednosti Walesu 6 Kvalifikace za 2 roky, stejně jako kvalifikace BTEC pro pracovní dovednosti

Přehled kurzu:

Tento kurz kreativní mediální produkce poskytuje vzdělání a odbornou přípravu pro odvětví, která hodlá pracovat nebo která již pracuje v odvětví tvůrčích médií.

Kurz vám poskytne příležitost dosáhnout národně uznávané úrovně 3 odborné kvalifikace, která vám umožní buď vstoupit do zaměstnání v odvětví tvůrčích médií, nebo pokročit do vysokoškolského vzdělávání. Kvalifikace vám dává příležitost rozvíjet dovednosti, znalosti a porozumění týkající se mediálního průmyslu. Poskytuje také příležitost rozvinout řadu dovedností a technik nezbytných pro úspěšný výkon v pracovním životě.... [-]


Hudební technika [Diplom za 1 rok]

Campus forma Denní studium 34 týdnů September 2019 Spojené království Cardiff

90 kreditů v hudební technologii je 1 rok, na plný úvazek kurz pro každého, kdo má zájem o kariéru v technické stránce hudebního průmyslu. Budete studovat širokou škálu témat, která rozvíjí vaše schopnosti a připraví vás na zaměstnání. Budete pracovat na různých projektech, které vám poskytnou realistické scénáře založené na práci, které rozvíjejí vaše průmyslové dovednosti. [+]

Kvalifikace:

90 kreditový diplom v hudební technice Úroveň 3V rámci kurzu budou všichni studenti studovat waleskou maturitu a rozvíjet klíčové dovednosti a být přihlášeni k akreditaci. Velšská maturita a klíčové dovednosti jsou důležité přenositelné dovednosti pro život obecně a body získané akreditací jsou uznávány vysokoškolskými institucemi.

Přehled kurzu:

90 kreditů v hudební technologii je 1 rok, na plný úvazek kurz pro každého, kdo má zájem o kariéru v technické stránce hudebního průmyslu. Budete studovat širokou škálu témat, která rozvíjí vaše schopnosti a připraví vás na zaměstnání. Budete pracovat na různých projektech, které vám poskytnou realistické scénáře založené na práci, které rozvíjejí vaše průmyslové dovednosti. Kurz je vhodný pro lidi všech věkových kategorií, kteří chtějí rozvíjet a rozvíjet své dovednosti v oblasti hudební produkce, organizování a marketing živých akcí, skladby a uspořádání a praktiky hudebního průmyslu.... [-]


Umělecké umění - 90 kreditních diplomů btec

Campus forma Denní studium 34 týdnů September 2019 Spojené království Cardiff

Tento kurz Performing Arts, 90 Credit Diploma je určen pro zájemce o herectví nebo práci v oboru umění. Nabízí příležitost ke studiu na národní uznávanou kvalifikaci v oblasti uměleckých děl, která vám umožní rozvíjet mnoho dovedností potřebných pro výkon v divadle. [+]

Kvalifikace:

90 Úspěšný diplom ve výtvarné tvorbě Úroveň 3

Přehled kurzu:

Tento kurz Performing Arts, 90 Credit Diploma je určen pro zájemce o herectví nebo práci v oboru umění. Nabízí příležitost ke studiu na národní uznávanou kvalifikaci v oblasti uměleckých děl, která vám umožní rozvíjet mnoho dovedností potřebných pro výkon v divadle. K dispozici je také možnost rozvíjet dovednosti pro televizní představení.

V rámci kurzu budou všichni studenti studovat Waleskou maturitu a rozvíjet klíčové dovednosti a být přihlášeni k akreditaci. Velšská maturita a klíčové dovednosti jsou důležité přenositelné dovednosti pro život obecně a body získané akreditací jsou uznávány institucemi vysokoškolského vzdělávání.... [-]


Engineering with CAD [2 Year Extended Diploma]

Campus forma Denní studium 34 týdnů September 2019 Spojené království Cardiff

[+]

Kvalifikace:

Témata mohou zahrnovat:

Elektrické zásady elektronika Programovatelné automaty

Vstupní požadavky:

Výuka a hodnocení:

Další kroky:

UNIVERZITA [-]

Diploma in Business Administration

Campus forma Denní studium 34 týdnů September 2019 Spojené království Cardiff

[+]

Kariéra Ready

Program pomůže poskytnout vám vstoupit do světa práce nebo univerzity s důvěrou, dovedností a profesních sítí nutných ke splnění jejich potenciál.

Z nichž všechny budou společně pracovat a stavět na své studium, které jim pomohou rozvíjet dovednosti a důvěru, kterou potřebují k úspěchu v jejich budoucí kariéru.

Vstupní požadavky:

Výuka a hodnocení:

Další kroky:

UNIVERZITA Zaměstnání [-]

Diplom v oblasti financí, rizik a investic (úroveň 3)

Campus forma Denní studium 34 týdnů September 2019 Spojené království Cardiff

Cílem CISI Level 3 diplom v oboru Finance, Risk & Investment je dát kandidátům pochopení klíčových vlastností, mechanismů a vlivů na finančních trzích a institucí, a zahrnuje průpravu v analýze dat, ohodnocení investice i účetnictví a role a odpovědnost finančních služeb ve společnosti jako celku. [+]

Kvalifikace:

Diplom v oblasti financí, rizik a investic - úroveň 3 - Chartered Institute of Securities and Investments - (ekvivalent úrovně)

Přehled kurzu:

Cílem diplomu CISI úrovně 3 v oblasti financí, rizik a investic je poskytnout kandidátům pochopení klíčových charakteristik, mechanismů a vlivů na finančních trzích a institucích a zahrnuje základy analýzy dat, hodnocení investic a účetnictví a úlohu a odpovědnost finančních služeb ve společnosti jako celku.

Diplom se skládá z následujících čtyř jednotek: Jednotka 1 - peníze, ekonomika a nejistota **

The Nature of Money Ekonomika Vlády a ekonomika Mezinárodní rozměr (obchod a Exchange) Analýza a interpretace dat (Statistics, vzorkování) Riziko a nejistota ... [-]

Cestovní ruch a cestovní ruch - [1 rok 90 kreditního diplomu]

Campus forma Denní studium 34 týdnů September 2019 Spojené království Cardiff

Tento diplom BTEC v oblasti cestovního ruchu a cestovního ruchu na úrovni 3 je prvním ročníkem dvouletého kurzu, který získal diplom v oblasti kvalifikace a cestovního ruchu na úrovni 3. [+]

Kvalifikace:

Diplom BTEC v oblasti cestovního ruchu a cestovního ruchu Agromed Cymru konverzace francouzštiny úrovně 1 základní dovednosti Wales - komunikace

Přehled kurzu:

Tento diplom BTEC v oblasti cestovního ruchu a cestovního ruchu na úrovni 3 je prvním ročníkem dvouletého kurzu, který získal diplom v oblasti kvalifikace a cestovního ruchu na úrovni 3. Tento kurz byl navržen tak, aby vyhovoval potřebám studentů, kteří již pracují nebo chtějí pracovat:

Overseas Resort Reps UK jako cíl cesty Cestování a cestovní ruch Cestovní destinace Long-Haul Pracovní stáž pro cestování a cestovní ruch Výletní společnosti Konference

Jednotky, které tvoří kvalifikaci, umožňují studentům učit se, rozvíjet a procvičovat dovednosti potřebné pro zaměstnání a / nebo kariérní postup v oblasti cestovního ruchu a cestovního ruchu.... [-]


Sportovní výkon a excelence (QCF) - s futsal [2 roky rozšířený diplom]

Campus forma Denní studium 34 týdnů September 2019 Spojené království Cardiff

Studenti budou pracovat na dokončení BTEC Level 3 rozšířeného diplomu ve sportu (Performance and Excellence), což je rovnocenná kvalifikace na úrovni 3 úrovní. Mnoho jednotek zapojených do kvalifikace BTEC bude dokončeno během praktických zasedání, které zahrnují až 5 hodin týdně školení. [+]

Kvalifikace:

Rozšířený diplomový sport (CCFC) Úplný časový stupeň 3

Přehled kurzu:

Studenti budou pracovat na dokončení BTEC Level 3 rozšířeného diplomu ve sportu (Performance and Excellence), což je rovnocenná kvalifikace na úrovni 3 úrovní. Mnoho jednotek zapojených do kvalifikace BTEC bude dokončeno během praktických zasedání, které zahrnují až 5 hodin týdně školení.

Futsal je vzrušující, rychlá obratná fotbalová hra, hra kladla velký důraz na technické dovednosti a schopnosti v situacích s vysokým tlakem a následně je vynikajícím místem pro fotbalové kompetence, které lze přeložit do 11-ti strany formát hry.... [-]


Sport

Campus forma Denní studium 34 týdnů September 2019 Spojené království Cardiff

Tato škola a výuka přírodních věd rozšířená diplomová úroveň 3 navazuje na sportovní a cvičné vědy BTEC dceřiný diplom. To odpovídá třem stupňům A a bude vyhovovat všem, kteří se zajímají o sport a vědy za nimi a těmi, kteří chtějí pokročit do sportovní kariéry. [+]

Kvalifikace:

Rozšířený diplom SportMezi další kvalifikační přednosti patří: - Cena fotbalového lídra, 2. cena instruktora pro výcvik na úrovni 2 a národní kvalifikace pro plavčíka plavčíka (NPLQ)

Přehled kurzu:

Tento sportovní a výcvikový vědecký rozšířený diplomový stupeň 3 následuje od titulu Sport and Exercise Science BTEC Diploma Supplement. To odpovídá třem stupňům A a bude vyhovovat všem, kteří se zajímají o sport a vědy za nimi a těmi, kteří chtějí pokročit do sportovní kariéry. Budete mít příležitost provádět praktické sportovní aktivity každý týden a každý student bude v rámci své kvalifikace absolvovat odpovídající pracovní stáži.... [-]


Interactive Media / Design [2 Year Extended Diploma]

Campus forma Denní studium 34 týdnů September 2019 Spojené království Cardiff

[+]

Kvalifikace:

Témata studoval patří:

grafický design ilustrace

Vstupní požadavky:

Výuka a hodnocení:

Další kroky:

UNIVERZITA Zaměstnání [-]

Videos

CAVC International

Contact

Cardiff and Vale College

Adresa, 1. řádek Cardiff and Vale College City Centre Campus Dumballs Road Cardiff CF10 5FE Wales - UK
Cf10 5FE Cardiff, Wales, Spojené království
Website http://www.cavc.ac.uk/
Telefonní číslo +44 (0)29 2090 8004