Cambridge International Education Centre

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kdo jsme

kdo jsme

Jsme specialisté na podnikání a vzdělávání managementu a anglické jazykové přípravy s globálním profilem publikování mít psaný a vyvinula texty a sérií v případě větších vydavatelů, jako je Pearsona a Kaplan s více než 10 milionů kusů po celém světě, včetně hlavních textů v čínštině, ruštině a mnoha dalších jazycích ,

Máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti poradenství a výzkumu s orgány, jako je OECD a velkých nadnárodních společností, a validaci samozřejmě, vnější zkoumání a rozvíjení učebních materiálů pro četné UK a zahraničních univerzitách.

CIEC má také vysokou úroveň zkušenosti ve vzdělávání vedoucích pracovníků a při poskytování a posouzení širokého spektra kvalifikací anglický jazyk, včetně Pearson Test z angličtiny (PTE Academic) a IELTS. My se označují jako oficiální Cambridge testovací centrum PTE Academic. CIEC je také spoluvlastníkem Cambridge Semináře College nachází ve městě Cambridge, UK, kde náš předseda CIEC, profesor Stuart Wall, je Principal.

Co děláme

co děláme

Vyvíjíme a dodáváme programů vysokoškolského vzdělávání, jako jsou kurzy na vysoké školy, bakalářský, Pre-Master a magisterských studijních programů v oblasti podnikání a řízení, jakož i anglické odborné přípravy.

Naše programy předuniverzitního vybavit studenty s znalosti, dovednosti a schopnosti jazykové úspěšně provádět vzdělání a magisterské programy v anglicky mluvících univerzitách.

Také jsme vyvíjet, dodávat a posoudit modulů zapojených do těchto studijních a magisterských programů pro celou řadu vysokých škol a univerzit ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni. CIEC má také bohaté zkušenosti s vývojem on-line a výukových materiálů na dálku oblasti podnikání a řízení pro vysokoškoláka a postgraduálních kurzů, včetně těch, které akreditovaný Pearson / Edexcel.

V rámci naší anglické školících programů tvoříme a poskytovat školení na míru pro řadu institucí a státních orgánů po celém světě.

Naše kanceláře

Naše kanceláře jsou umístěny v historické a krásné město Cambridge, Anglie. Cambridge je přilehlý k M11 a A14 silnice, a je asi 49 minut od londýnského Kings Cross od non-stop vlak s ostatními železničními spojeními na Norwich, Birmingham a jinde. Je také blízko k mezinárodním letišti Londýn Stansted.

Místa

Cambridge

Adresa, 1. řádek
Sheraton House
Castle Park


CB3 0AX Cambridge, Anglie, Spojené království