Coventry University London

Úvod

Read the Official Description

Mezinárodní studijní středisko

The Mezinárodní studijní středisko Coventry University v Londýně, založené obchodním centrem Londýna, poskytuje zahraničním studentům přímou cestu na univerzitu na univerzitě.

Naše programy se skládají z akademických modulů, studijních dovedností a výcviku v anglickém jazyce, abyste zajistili, že máte dovednosti, které uspějete, když budete postupovat na zvolený studijní program.

Na Coventry University London International Study Centre můžete vybrat mezi třemi programy v závislosti na vašich dovednostech, akademickém zázemí a věku:

Mezinárodní nadace Rok v oboru podnikání, management, účetnictví, finance a móda

Tento kurz je navržen tak, aby pomohl zahraničním studentům uspět v prostředí britské učebny a splnil vstupní požadavky na bakalářské studium.

Mezinárodní rok jedna v oboru podnikání, managementu, účetnictví a financí

Tento kurz je ekvivalentní prvnímu ročníku vysokoškolského studia a vede k druhému ročníku zvoleného oboru.

Předmanželský program v oblasti podnikání, managementu, účetnictví a financí

Tento kurz je speciálně navržen tak, aby vyhovoval potřebám mezinárodních studentů. Získáte odborné dovednosti a znalosti, které potřebujete k úspěšnému absolvování magisterského studia.

Chuť univerzitního života

Programy mezinárodního studijního střediska vás seznámí se stylem výuky a učení, které zažijete, když pokročíte do svého oboru. Naučíte se prostřednictvím individuálních cvičení, malých seminářů a v rámci větších skupin přednášek.

Přístup k zařízením světové úrovně

Vedle studia v našem dobře vybaveném centru budete mít také přístup k rozsáhlému spektru zařízení na areálu, včetně knihovny a nejmodernějších předmětů.

Na konci zvoleného programu budete plně připraveni na studium a mít dovednosti, které budete potřebovat k úspěchu na univerzitě.

Proč zvolit Coventry University London?

Reálné obchodní zkušenosti v srdci Londýna, s kariérovou výukou a programy

Celosvětově uznávaná instituce

Při vstupu do Coventry University v Londýně můžete být přesvědčeni, že jste se připojili k celosvětově uznávané instituci.

  • Univerzita Coventry se umístila na 15. britské univerzitě (Guardian University Guide 2017)
  • Moderní univerzita roku za tři roky (The Times a The Sunday Times Good University Guide 2014, 2015 a 2016)
  • 91% studentů spokojených s výukou na svém kurzu (NSS 2014)
  • Č. 1 univerzita ve Velké Británii za uspokojení zpětné vazby na základě Národního průzkumu studentů (Guardian University League Table 2015)
  • Univerzita roku pro zkušenosti studentů (The Times a The Sunday Times Good University Guide 2015)
  • Nejlepší iniciativa zaměstnatelnosti (ceny Univerzity Guardian 2015)
  • Jeden z největších poskytovatelů programů obchodních studií v Evropě

Univerzita trvale dodává kvalitu v mnoha klíčových oblastech, jako je spokojenost studentů, kvalita výzkumu, vyhlídky na pozici absolventů, dosažené výsledky a poměr mezi studenty a zaměstnanci.

Mezinárodně orientovaná perspektiva

Nachází se poblíž Canary Wharf, globálního obchodního a finančního centra, Coventry University v Londýně nabízí vynikající pracovní příležitosti v globálních organizacích a vytváří síťové události s vedoucími pracovníky v oboru.

Unikátní škála mezinárodních programů poskytuje studentům dovednosti a znalosti potřebné k tomu, aby fungovaly napříč národními a kulturními hranicemi a úspěšně pracují v organizacích budoucnosti.

Průmyslové odkazy

Naše odborné znalosti, hluboké porozumění požadavkům průmyslu a blízkým vztahům se zaměstnavateli informovaly o učebních osnovách, které jsou relevantní a aktuální. Pomocí předních odborníků jsme vytvořili intenzivní a na míru programy, které se zaměřují na přípravu studentů na úspěšnou mezinárodní kariéru. Řada partnerů zahrnuje společnosti Jaguar Land Rover, Deloitte a Lloyds Banking Group.

Kariéra zaměřená výuka

Coventry University London je prvním krokem k vaší budoucí kariéře. Zaměstnatelnost studentů je naší prioritou a snažíme se vytvářet vysoce zaměstnatelné absolventy. Zdroje učení na světové úrovni vám zajistí, abyste v budoucím mezinárodním obchodním prostředí mohli uplatnit to, co jste se naučili, na skutečné obchodní problémy a úspěchy. Také poskytujeme stáže a pracovní stáže jak ve Velké Británii, tak iv zahraničí.

Inovativní dodávky programů

Programy na Coventry University London jsou živé, interaktivní a relevantní pro mezinárodní obchodní sféru. Vynikající zařízení a prostředí pro učení zahrnují jedinečnou simulovanou obchodní plochu, která se rozvíjí s vůdci finančního průmyslu; technologické výukové a učební prostředí; a nejmodernější centrum pro knihovny a učební dovednosti. S celou řadou mezinárodně zaměřených programů získáte znalosti a dovednosti potřebné pro úspěch v dnešní globální ekonomice.

Odborní odborníci

Jsme hrdí na naše oddaný a zkušený personál. Pocházím z více než 20 zemí, naši lektoři mají bohaté zkušenosti z globálního rozsahu průmyslů. Pomocí přední odborníci, vytvořili jsme intenzivní a na míru programy, které jsou zaměřené na přípravu studentů pro úspěšnou mezinárodní obchodní kariéru.

Podpora Student

Náš přátelský personál bude k dispozici na to, abyste odpověděli na vaše dotazy, když přijdete na školní areál a během studia. Coventry University London zkušenosti začíná formálním indukčním a orientačním programem. Zaměstnanci vám poskytnou poradenství ohledně záležitostí, jako je ubytování, otevření bankovního účtu, připojení k klubům a cestování.

K dispozici je specializovaný tým pro akademické a studentské služby, který nabízí průběžné poradenství všem zahraničním studentům. Máme také specializovaný tým Zaměstnatelnost, který se zaměřuje na odkazy na stavební průmysl a připravuje vás na umístění.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Rok založení »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Rok založení

Ročník mezinárodního založení

Campus forma Denní studium 3 semestry October 2019 Spojené království London

Mezinárodní ročník ročníku je tříletý program, jehož cílem je pomoci mezinárodním studentům uspět ve třídě v britském prostředí a splnit vstupní požadavky na vysokoškolské studium. [+]

The ročník mezinárodního založení je tříletý program, jehož cílem je pomoci studentům úspěšně uspět v prostředí britské učebny a splnit vstupní požadavky na vysokoškolské studium.

Vaše kurzy se budou pohybovat od přednášek a workshopů až po interaktivní aktivity a setkání s hostujícími řečníky. Dozvíte se o významu řízení výkonu s cílem dosáhnout úspěchu v obchodě a prozkoumáte podnikatelská a kreativní řešení obchodních problémů. Budete také studovat základní principy, koncepty a modely mikroekonomické a makroekonomické analýzy a získáte řadu obchodních a základních matematických dovedností relevantních pro vysokoškolské studium na Coventry University v Londýně. Program je modulární ve struktuře s akademickými subjekty, studijními dovednostmi a výukou angličtiny. Naše odborné výuky, malé třídy a podpůrné prostředí vám zajistí získání odborných dovedností a znalostí, které potřebujete k úspěchu ve svém oboru na Coventry University v Londýně. ... [-]