Přečtěte si oficiální popis

Vzdělávání sníte

CCSS je hrdý na to být nastavení vzdělávacím programu pro ambiciózní mladé lidi. úspěchy našich žáků a úspěch našich absolventů odráží naše ambice proměnit aspirace na úspěch.

CCSS ... inspirující vzdělání.

O nás

Cambridge Centrum pro šesté-forma je zavedený a přední nezávislá šestá nepravidelného tvaru vysoká škola nabízí vysokou kvalitu jeden a dva roky maturity a úrovni kurzů.

V průběhu posledních 35 let CCSS vybudoval impozantní reputaci pro stimulaci, úspěšnosti, zaměřené na vzdělávání, připravuje studenty na univerzitě a na celý život.

CCSS se nachází v samém srdci akademického Cambridge, obklopené vysokými školami z University of Cambridge.

Naše malé velikosti tříd a prvotřídní výuka umožnit dosažení a podpořit ambice a sebedůvěru. S oběma den a nástupních míst a široké mezinárodní studentské mix, Velké Británii a zahraniční studenti prospívat a uspět.

Zahraniční studenti jsou nabízeny úvod do vzdělávacího systému Spojeného království prostřednictvím naší mezinárodní letní škole programu nebo naší nadace kurzu Academic, nebo se může rozhodnout se připojit k plné akademické maturity a A. kurzy úrovně.

Studenti UK mohou také zažít "ochutnávku" života na CCSS, spojením buď v našich kurzech velikonoční Revize nebo krátké letní kurz - z nichž oba mají za cíl pomoci studentům z nezávislých nebo státních škol získat ty extra značky, které činí rozdíl stupně.

Vítejte na CCSS ... inspirující vzdělávání. Těšíme se na setkání s Vámi.

Výchova k vám bude vyhovovat

Naši specializovaní učitelé a vynikající učení, které vytvářejí, v těch nejmenších žáků ve třídě kdekoli ve Velké Británii, na mysli naši studenti mají veškerý čas a pozornost, kterou potřebují ke studiu a získání schopnosti a dovednosti učit. Jedinečně podpůrná atmosféra CCSS zajišťuje schopnosti a obzory našich studentů jsou neustále napadán a rozšířen.

CCSS - stanovisko inspektorů

"Vysoká škola si klade za cíl poskytnout vzdělání, které pomáhá všem studentům připravit uvnitř i mimo osnov, pokud jde o požadavky a možnosti dospělého života."

ISI Report 2013

"Určujícím prvkem je úzká harmonie a přátelství, které se vyvinuly mezi těmito mladými lidmi. Rozmanitosti a kultura koleje je jasně dokládá, pokud jde prokazatelně sobě navzájem. "

OFSTED 2010

CCSS výhoda

Vaše kurzy a vzdělávání jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašemu stylu a své ambice.

Inspirující učitelé, malé školné skupiny, bezkonkurenční výběr předmětů, čas navíc výuka a samozřejmě nadšení studenti přispívají, aby se váš čas na CCSS pohádkové vzdělávací zkušenost.

Velikosti malé třídy (v průměru šest) Vynikající národnost mix (40% British / 60% EU a mezinárodní) Až 7,5 hodiny doba výuky na téma za týden na úrovni Vynikající výuka vysoce kvalifikovaných pracovníků Bezkonkurenční navazování kontaktů s akademickými, společenských a obchodních kontaktů Rozmanité a mimoškolní vzdělávací program sportovních a kulturních aktivit Vynikající podporu UCAS a univerzitní progrese Všichni nájemníci žijí v jediném ubytování v CCSS podařilo rezidencích Podpůrné a pečující prostředí, které podporuje nezávislost a zralost

"Individuální pozornost od učitelů world-class je vynikající." Hadley Freeman, absolvent z CCSS, nyní novinář pro The Guardian.

Výsledky a cíle

Až 200 studentů z Velké Británie a po celém světě přijít na CCSS každý rok dokončit své středoškolské vzdělání před postupující na univerzitě. Ve všech případech, naše výsledky ukazují, že studenti těží z malých žáků ve třídě, zkušeného a stimulující učení a individuální osobní konzultace. Drtivá většina studentů CCSS rozhodnout pokračovat ve své učení na univerzitách ve Velké Británii nebo v zahraničí. Mnoho z nich si užil úspěch na špičkových univerzitách ve Velké Británii, včetně Cambridge, Oxford, LSE, Imperial a další.

S studijních předmětech sahat od International Business zákona a medicíny náš akademický úspěch je jasný. V umění se také vynikat s absolventy CCSS pravidelně nabízených míst na vedoucích tvůrčích institucí, například Central St Martin je, London.

Mnozí z našich studentů dosáhnout výsledků mimo jejich původní očekávání, takže naše "přidanou hodnotu" skutečně impozantní statistiku. Můžeme si být jisti, že nás opustí schopni prosazovat své ambice, když dosáhl v jejich silách, s mnoha dosažení stupně A * vyžadované pro nejvíce konkurenceschopných světových univerzit.

Například v roce 2015, pět studentů obdržel nabídky od Oxfordu a Cambridge, z nichž tři nastoupili do svých míst letos v září, jeden odmítal Cambridge ve prospěch Durham, a jeden šel do Edinburghu.

CCSS je jedním z nejúspěšnějších škol a vysokých škol v zemi na dosažení Oxfordu a Cambridge místo, protože vyšší procento našich studentů dosáhnout Oxbridge úspěch než na kterémkoliv z obdobných škol nebo škol, které známe. Pro další podrobnosti o všech 2015 výsledcích a destinací klikněte prosím na odkaz níže (úplný seznam výsledků vyšetření pro je k dispozici poslední akademický rok na požádání od hlavního kanceláři školy).

Vybavení

CCSS má dva centrální výukové stránky a pět stravování rezidencí. Všechny se nacházejí přímo v centru Cambridge během několika minut od sebe a Cambridge City Centre (pěšky nebo na kole, ale trochu déle v autě!) Náš kampus odráží náš styl a étos: Vysoce kvalitní, cílevědomé a milion mil od tradičního školního prostředí. Naše kolegiátní set-up povzbuzuje naše studenty, aby co nejlépe využít prvotřídních výukových zařízení, tiché a dobře vybavených studoven a moderních a dobře vybavených společenských prostor.

učení

Naše výukové budovy patří specializované laboratoře pro vědy, dobře vybavené, světlé studovny a kompletní sadu pro výtvarném umění. Náš poskytování IT je na špičkové úrovni, s superrychlé širokopásmové provozován na drátových a WiFi sítí a jedinečně velkorysé download limity.

nástup do letadla

Naše penziony poskytnout 130 atraktivní, plně podporované jednolůžkové, všechny vysokého standardu a všechny velké "domov mimo domov". Většina našich pokojů má vlastní sociální zařízení a je zde dobrá volba různých stylů, aby vyhovoval individuálním vkusu.

Penziony také těžit z superrychlé širokopásmové připojení, které podporuje spojení s domovem a nejlepší přístup k akademické zdrojům.

AKTIVITY

Všichni studenti jsou vedeni k zažít širokou škálu sportů, umění, kulturních a rekreačních aktivit. Máme spolupracovat s klíčovými našich kulturních spolupracovníků, když to přidanou hodnotu pro naše studenty. Například sdílíme sportovní zařízení s University of Cambridge: náš domov fotbalového hřiště je v Pembroke College, kde studenti zažít kvalitní zázemí, stejně jako vhled do univerzitního života.

Cambridge má tolik co nabídnout a naše učení a obytné lokality jsou během několika minut od kryté tenisové kurty, sportovní hřišť špičkových, olympijské velikosti bazénu a sportovních hal.

Lektoři a pracovníci

CCSS systém

Oporou jedinečný styl CCSS je pastorační systém, který podporuje efektivní komunikaci mezi všemi zaměstnanci, studenti a rodiče. Každý student je přidělen osobní tutor, který úzce spolupracuje s nimi a jejich rodičů, učitelů a stravování zaměstnanců v celé své době na CCSS. Sdílíme společný cíl: zajistit, aby studenti dělat úspěšný přechod k samostatnosti a odpovědnosti. Během svého působení v CCSS, budou studenti podporovány v dosažení akademický úspěch, osobní rozvoj a bohatý kulturní a při mimoškolních zážitek.

Práce s každým jednotlivcem

Výukový program Tým se skládá z více než 20 zkušených a obětavých pracovníků, kteří splňují jejich tutees individuálně na týdenní bázi. Dále jen "tutorial" poskytuje chráněné čas na posouzení otázky, jako:

Pomoc s studii, time management a revizní dovedností Sledování pokroku a poskytování zpětné vazby Podpora při jednáních se pedagogických pracovníků, které vám pomohou překonat předmět specifických obtíží Příležitosti pro diskusi o žádné osobní zájmy Doporučení k našemu SEND oddělení by mělo zvláštní potíže s učebním procesu vznikají Pokyny k výběru vhodných studijní obory se specializovanými Kariéra Profilování Intenzivní pomoc při procesu žádosti UCAS a osobní přípravu výkazu Aplikace na příslušné informace univerzitní a degustátor Days například inženýrské zkušenosti umístěních / Lékařské práce stínová / Právo dílen a náskok kurzy Povzbuzovat vás, aby co nejvíce ze vzdělávacích a kulturních příležitostí je v Cambridge například University of Cambridge otevřená veřejná přednáška programu, a Institute of Astronomy veřejných přednášek.

Vstupní požadavky

Pokud jste dokončili maturitou vyšetření, standardní požadavek na naší 2-leté program Level je určen pro studenty, aby dosáhli stupně A * až C alespoň v pěti subjektů včetně angličtiny a matematiky. Pokud jste nebyli studiu GCSEs budeme hodnotit Vaši žádost jednotlivě.

Jako každá zámořské země má svůj vlastní vzdělávací systém neexistuje jediný záznam požadavkem. Naše zkušenosti při posuzování zahraničních škol přepisy a vyšetření certifikaci (z Evropy, Asie, Afriky, Společenství nezávislých států, USA, atd) znamená, že budeme moci učinit informované rozhodnutí poměrně rychle, na základě své minulosti a nadcházející kvalifikaci. Zprávy a přepisy z vašich současných nebo minulých školách bude důležitá. Vždy bychom povzbudit příchod na pohovor na CCSS, pokud je to vůbec možné, a pokud nemůžete přijít osobně, budeme s vámi mluvit o Skype videokonference.

Co anglický jazyk na úrovni musím připojit CCSS?

Není důležité mít formální anglický jazyk kvalifikace když se připojíte CCSS, ale vyrovnat se se studií úrovně je potřeba úroveň anglického přinejmenším rovnocenné IELTS 5.0. Pro jednoleté A programu na úrovni anglický úroveň nejméně IELTS je vyžadován 6,0, nejméně 6,0 v písemné komponenty. Pro maturity budete potřebovat alespoň IELTS 4.5, a pro naši Pre-programu je zapotřebí minimálně 4,0.

Uděláme posouzení vaší mluvené angličtiny v rozhovoru, protože to je rozhodující pro vaše učení, které jste schopni řádně podílet na výuce. Pokud vaším rodným jazykem není angličtina my vám poskytneme s programem lekcí ESL, as naším požadavkem je, aby vám na vysokou úroveň angličtiny pro úspěch na vysoké škole.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

CCSS dvouletý program Level je populární a úspěšná volba pro studenty. CCSS nabízí záviděníhodnou dosahu předmětů úrovni a můžeme obvykle umístit libovolnou kombinaci stu ... [+]

CCSS dvouletý program Level je populární a úspěšná volba pro studenty.

CCSS nabízí záviděníhodnou dosahu předmětů úrovni a můžeme obvykle umístit libovolnou kombinaci student zvolí. Studenti obvykle si vybrat čtyři předměty ve svém prvním roce a snížit to do tří ve svém druhém roce.

Naši učitelé mají pozoruhodnou odbornost a nabízejí vysokou úroveň individuální podporu a lepší možnosti učení. Naše velkorysé poměry zaměstnanců a výuka čas výsledek studenty požívající dvakrát tolik vyučovacího času na studenta více než na jiných školách, což vede k nejlepším možným zkušeností s výukou a přípravy na jejich vyšetření.... [-]

Spojené království Cambridge
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

CCSS jeden rok s maturitou zrychlený program je výjimečná příležitost získat zlatý standard kvalifikace úrovně za pouhý jeden rok ... ... [+]

Přestože jsou předmětem specifikace pro Úrovně jsou reformovaná, tyto změny nemají nikoho, přičemž jednoletá úrovni kurzy začínají v září 2015 nárazům. Známé údaje i nadále k dispozici v tomto roce.

CCSS jeden rok s maturitou zrychlený program je výjimečná příležitost získat zlatý standard kvalifikace úrovně za pouhý jeden rok.

Na tomto kurzu studenti trvat až tři předměty a je vhodný pro studenty, kteří mají:

ukončené středoškolské vzdělání střední školy v zahraničí a potřebují Úrovně vstoupit do britské univerzitě; dokončil nižší šestý, ale je třeba znovu kryt AS navíc k učení nové A2 materiál, nebo chcete, aby se nové předměty vedle programu A2 založeného; přijato úrovně, ale chtějí, aby re-vzít. Re-vzít studenti obvykle absolvují z CCSS s zlepšených možností vysokých škol a mnohem jasnější pochopení dovedností potřebných, aby se co nejlépe studijní práci na úrovni. ... [-]
Spojené království Cambridge
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

CCSS provozuje velmi úspěšný jednoroční program pro GCSE studenty. Nabízíme širokou škálu subjektů, které poskytují studentům pestré a vyvážené osnov. Matematika, angličt ... [+]

CCSS provozuje velmi úspěšný jednoroční program pro GCSE studenty. Nabízíme širokou škálu subjektů, které poskytují studentům pestré a vyvážené osnov. Matematika, angličtina a věda předmětem jsou povinné na tomto kurzu.

Studenti obvykle trvají pět až sedm předmětů, v závislosti na jejich zázemí a plány do budoucna. Tento přístup dává zkušenosti z celé řady akademických disciplín před volbou, která vystavuje ke studiu na programu A-level.

Osobní, sociální a zdravotní výchova (PSHE) je důležitým prvkem výuky pro naše mladší studenty, a to je protkán v programu maturity.

Kdo si vybere maturity program na CCSS? Studenti UK, který se po dokončení Rok 9 nebo 10 Rok na místních školách pocit, že budou těžit z našich velikostí malé třídy a osobní pozornost, nebo z naší široké nabídky objektu. Studentek, jejichž rodiny plánují přestěhovat do Cambridge, kteří hledají prvotřídní, úspěšnosti, zaměřené na poskytování si. Zahraniční studenti, kteří se chtějí připravit na kurzech A-úrovni. Re-sit studenty, kteří nejsou provedeny stejně jako oni doufali, a chtějí dobýt maturity s cílem zlepšit svůj prospěch a získat pevný základ pro další vzdělávání. Studenti, kteří chtějí stavět na úspěchu maturity rychlým získáním dalších GCSEs v nových subjektů, které se otevřou dveře na světlou budoucnost. individuální podpora ... [-]
Spojené království Cambridge
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Centre for Sixth-Form Studies

Pre-program na CCSS je perfektní kolo příprava pro akademické studium, stejně jako skvělý úvod k životu v nezávislé šestý-form vysoké školy ve Velké Británii ... ... [+]

Pre-program na CCSS je perfektní kolo příprava pro akademické studium, stejně jako skvělý úvod k životu v nezávislé šestý-form vysoké školy ve Velké Británii.

Ideální pro studenty ve věku 14-17, každý Pre-Program dává studentovi individuální vzdělávací zkušenost. Směs expertní Anglický jazyk výuky a za nejlepšího úvodu podrobit lekce, sportovní aktivity a kulturní výlety vytváří hodnotný anglický vzdělávací zkušenost.

Pre-Program na CCSS je nabízen jako plnou jednoletou kurzu a můžeme nabídnout krátké kurzy pro dva termíny, jedno funkční období a půl období. Všechny Pre-Program Kurzy mohou vést k dalšímu prezenční formy studia na CCSS.... [-]

Spojené království Cambridge
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

CCSS - An introduction for students