Read the Official Description

110930_Social_Media-8.jpg

Přehled

Unikátní vzdělávací zážitek se koná v historickém univerzitním městě Cambridge

 • 1. sekce: 7. - 20. července
 • 2. sekce: 21. července - 4. srpna
 • Sekce 3: 28. července - 10. srpna
 • 4. sezení: 4. - 17. srpna
 • 5. sekce: 11. - 24. srpna

Ponořit se do vzdělání je dvoutýdenní rezidenční akademický program s různorodým a obohacujícím učebním plánem, určeným pro studenty ve věku 11-18 let - poskytne ochutnávku toho, co je třeba studovat na vyšší úrovni. Tutoriály a semináře jsou navrhovány a vyučovány odbornými instruktory v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření. A náš pečlivě plánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje unikátní zkušenost univerzitního města prostřednictvím množství mimoškolních aktivit.

Studenti bydlí v jedné z největších a nejkrásnějších vysokých škol v Cambridge. V rámci historických hradeb naší vysoké školy jsme hrdí na to, že poskytneme jedinečné zkušenosti z vedení a akademické excelence prostřednictvím inspirativního programu pro účastníky. Díky svým různorodým a obohacujícím učebním plánům program umožňuje studentům prozkoumat a rozšířit znalosti o vybraném předmětu v bezkonkurenčním akademickém prostředí. Studenti se více ujistějí a jsou připraveni k tomu, aby se vyjadřovali tím, co se naučili, se znalostí svých vybraných oborů, které poskytují jedinečné vědecké poznatky - a samozřejmě také mnoho nezapomenutelných vzpomínek.

Výjimečné učení

Cambridge Immerse teaching" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/40/40173_teaching.jpg" alt="Cambridge Immerse teaching" />

Nabízíme účastníkům výběr z řady předmětů, od umění až po vědy. Všechny předměty vyučované v Cambridge Immerse jsou vyučovány současnými nebo minulými učiteli Cambridge University nebo Oxford University. Náš důkladný proces prověřování zajišťuje, že všichni studenti jsou vyučováni učiteli, kteří se angažují a podporují - a především nadšeni, že sdílejí své odborné znalosti.

Naší filozofií je, že naši účastníci by měli být vyzváni se zajímavými akademickými koncepty; zatímco naši učitelé vytvářejí příjemné a podpůrné prostředí, ve kterém se naši účastníci cítí pohodlně a prospívají. vyučování Budete povzbuzováni, abyste se ponořili do a prozkoumali aktuální diskuse a problémy v rámci vaší vybrané disciplíny v pečlivě naplánovaných cvičeních, které napodobují jedinečný systém Oxbridge, který se účastní studentů a debat. Jedná se o přístup, který přesahuje povrchní a poskytuje jedinečné poznatky, které jsou jak osvěžující, tak intelektuálně podněcující.

Je jisté, že se ve vaší zvolené disciplíně bezpochyby objeví mnohem více sebevědomí a znalostí a řešíme náročné, přesto zajímavé témata, které doufáme, že podpoří vaše akademické vášně. Studenti se nyní mohou rozhodnout pro studium až dvou předmětů během programu. Předměty, které nabízíme, zahrnují:

 • Medicína
 • Zákon
 • Inženýrství
 • Fyzika
 • Matematika
 • Chemie

Cambridge Assessments

Hodnocení účastníků

Po celou dobu programu naši instruktoři monitorují zapojení studentů do témat, která byla učena. Po ukončení programu je učitel vypracován hodnocení účastníků, vyhodnocující pokrok účastníků a také doporučení, jak nejúčinněji porozumět účastníkům pochopení a zájmu o témata, která byla prozkoumána.

Rozhovory o dovednostech (volitelné)

Cambridge interviews

V rámci našich pečlivě navržených workshopů pro rozhovory, studenti získají přehled o základních dovednostech potřebných k úspěšnému vyjádření svých názorů ve stresovém prostředí. Tyto workshopy se zaměřují na rozvíjení důvěry a intelektuální houževnatosti potřebné k řešení některých klíčových otázek, které by mohly být během pohovoru požádány, kromě řešení diskusí týkajících se nejdůležitějších otázek v rámci dané disciplíny. Workshopy Interview Skills jsou zahrnuty do programového poplatku, ačkoli účast je dobrovolná.

Konzultace osobního prohlášení (volitelné)

Během trvání kurzu Cambridge Immerse budou mít studenti možnost vypracovat návrhy osobních prohlášení potřebných pro přístup na univerzity po celém světě s odbornými znalostmi a pomoci vysoce kvalifikovaných učitelů. Studenti se naučí technikám, aby stručně vyjádřili svůj zájem o určitou disciplínu, vytvářet přesvědčivé osobní prohlášení, které předvádí úspěchy a zájem o předmět. Konzultace osobního prohlášení jsou zahrnuty v programovém poplatku, ačkoli účast je volitelná.

Mimoškolní rozmanitost

Cambridge extracurricular

Cambridge Immerse nabízí opravdový zážitek z univerzitního života. Nejen, že objevíte a rozšiřujete své akademické zájmy, ale také se budete ponořit do vzrušujícího a často fascinujícího spektra kulturních aktivit dostupných v Cambridge. Příležitost prožívat každodenní organizované výlety také umožňuje oslovit si s podobně smýšlenými vrstevníky z různorodého prostředí a rychle se seznámit s městem.

Aktivity organizované v rámci programu zahrnují:

 • Letní odpoledne prochází řeka Cam, což je typická záležitost Cambridge.
 • Denní výlet do Oxfordu, který je domovem archového 'soupeře' Cambridge University.
 • Formální stolování ve slavných středověkých slavnostních sálech v Cambridge.
 • Navštivte naši stránku aktivit, kde naleznete celou řadu nabízených témat.

Jízdní řád

Program Cambridge Immerse je vybaven širokou škálou jedinečných akademických i mimoškolních aktivit.

Účastníci začínají den se snídaní v hlavní jídelně koleje, s různými kontinentálními a teplými možnostmi snídaně. Následuje první akademické zasedání dne, které se koná ve formě semináře nebo přednášky. Účastníci jsou pak vedeni na oběd v některé z nejlepších sendvičových barů a kaváren v Cambridge a jsou vítáni prozkoumat město v malých skupinkách. Po obědě pokračují akademické zasedání ve formě malých výukových skupin nebo workshopů. Po dokončení všech základních akademických zasedání jsou studenti zpracováni na jednu ze široké nabídky exkurzí a kulturních aktivit, včetně punting, návštěvy muzeí a sportovních aktivit. Večeře ve třech chodech v jídelně ve škole je následována večerní společenskou událostí, která pomáhá účastníkům vítat a společensky se sbalit po celý den.

Rozvrh zobrazený na straně nabízí přehled o typickém denním rozvrhu, i když se může lišit v závislosti na událostech plánovaných v daný den.

Typický den...

Začněte den buď s kontinentálními nebo vařenými snídaněmi v jídelně. Široká škála snídaní pomáhá účastníkům připravit se na náročný den dopředu.

Cambridge a typical day

Bezkonkurenční podpůrný systém

Cambridge Immerse" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/40/40178_rsz_studentsbreak-e1477319276223.jpg" alt="Cambridge Immerse" />

Velký důraz klademe na vytváření podpůrného a přístupného prostředí na adrese alt = "Cambridge Immerse. Naši učitelé jsou tým přátelských, speciálně vyškolených absolventů a vysokoškoláků z Cambridge University, kteří pomáhají našim účastníkům rychle se usadit v programu. zkušenosti z první ruky s různými akademickými a neakademickými záležitostmi a jsou proto v nejlepším postoji k nabídce přátelské, důvěrné individuální rady. Je to bezkonkurenční podpůrná síť, na kterou jsme neuvěřitelně hrdí.

Mentori studovali řadu disciplín a umožnili jim sdílet své vlastní pohledy a zkušenosti z jejich akademické kariéry. Každému účastníkovi je také přidělen mentor, v poměru šest studentů k jednomu mentoru, všichni jsou nadšeni, že pomáhají účastníkům pomoci při vytváření "domova mimo domov".

Ubytování

Cambridge Mentors

Cambridge Immerse se odehrává na nejhezčích a historických střediscích vysoké školy Cambridge University. Chcete-li zjistit, na které vysoké škole budete ubytováni, kontaktujte nás.

Všichni účastníci budou ubytováni ve svých vlastních ložnicích vybavených vysokorychlostním připojením na internet. Chodby nebo schodiště oddělují žáky a studenty a koupelny jsou obývané nebo sdílené pouze několika účastníky. Místo školy je zajištěno a sledováno po celou dobu. Navštivte naši stránku Campus pro další informace.

Praktické informace

Informace o cestě:

Poplatek za Cambridge Immerse nezahrnuje cestování do Cambridge. K dispozici je několik možností dopravy, včetně příjezdu do Cambridge po železnici, autobusu nebo letu. Kontaktujte nás, pokud potřebujete pomoc při plánování cesty do Cambridge.

Pro mezinárodní účastníky zajišťujeme společnou dopravu z letiště London Heathrow do Cambridge. Vyhrazené pracovníky se setkají s účastníky letištního terminálu při příjezdu. Účastníci si mohou tuto službu objednat poté, co si zajistí místo v programu.

Lékařské a dietní požadavky:

Jsme schopni uspokojit většinu dietních požadavků (vegetariánské, veganské, alergie na ořechy, halal, kosher); neváhejte nás kontaktovat, pokud si nejste jisti, zda můžeme uspokojit vaše dietní požadavky. Snídaně a večeře jsou zahrnuty v Cambridge Immerse a od účastníků se očekává, že udělají vlastní ustanovení pro oběd v různých vynikajících restauracích kolem Cambridge.

Jiná informace:

Studenti musí být ve věku 16-18 let v době navštěvování v roce 2017. Očekává se, že studenti budou plynule / blízce plynout anglicky.

Účast v roce 2018

Cambridge Immerse je rezidenční letní kurz, který se skládá z vynikajících akademických tříd, vynikajících dovedností, workshopů a vzrušujících mimoškolních aktivit v historickém univerzitním městě Cambridge. Cambridge Immerse probíhá v následujících dvoutýdenních zasedáních:

 • 1. sekce: 8. července - 21. července 2018
 • 2. sekce: 22. července - 4. srpna 2018
 • 3. sekce: 5. srpna - 18. srpna 2018
 • Globální vedení: 1. července - 7. července 2018

Rádi Vám pomůžeme, pokud máte nějaké dotazy, než si rezervujete své místo.

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

Cambridge Immerse

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli ... [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz anglické literatury Cambridge Immerse je náročný a angažovaný, přičemž studenti se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kurz anglické literatury Cambridge Immerse je ideální pro ty, kteří zvažují studium angličtiny na univerzitní úrovni. Kurz se zaměřuje na vybavení studentů dovednostmi, které jsou nezbytné pro studium anglické literatury na univerzitě: zejména schopnost vytvářet logická, soudržná a výmluvná argumentace a analyzovat různé rysy textů, aby položila otázku - co dělá literární "literární jazyk?... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Z pevného, brutalistického designu britské knihovny, až po futuristický styl Národní vesmírné centrum v Leicesteru a funkční krásu Terminálu 3 Heathrow - každá z těchto i ... [+]

Uvědomujeme si, že přizpůsobení se životnímu cyklu školní docházky, dodržování přísného harmonogramu studia a učení se nezávislému životu může být i pro ty nejdůležitější studenty naprosto ohromující. Proto se při dvoutýdenním letním programu Immerse Architecture snažíme poskytnout zkušenosti, které účastníkům pomáhají představit si, co by mohlo být jako studium na univerzitní úrovni. Účastníci budou schopni se zapojit do prvotřídního architektonického materiálu, bydlet na univerzitě v Cambridge University a rozvíjet nové dovednosti, když pracují prostřednictvím pečlivě zkonstruované osnovy.

Architektura je disciplína, která je zřídkakdy zkoumána v typických středních školách, přesto je to fascinující umění na křižovatce designu a inženýrství. Program Architecture je zaměřen na potenciální studenty, kteří se zajímají o studium architektury na univerzitní úrovni, nebo kteří se prostě snaží získat více informací o architektuře světa. Během programu účastníci zkoumají různé architektonické styly a rozvíjejí klíčové dovednosti a poskytují jim jedinečný pohled na studium architektury na univerzitní úrovni. Po dvou týdnech vedení studenty opustí program s lepším pochopením historie a trendů za moderní architekturou, stejně jako reálných problémů, které jsou dnes součástí praktického architekta.... [-]

Spojené království Cambridge
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Odhalte tajemství za všechno od nejmenších světových mikroorganismů až po největší ekosystémy známé člověku. Během dvouměsíčního programu biologie Immerse budou mít účast ... [+]

Program přiměje účastníky, aby spolupracovali při odhalení mechanismů, které vytvářejí stavební prvky života, upevňují nové znalosti prostřednictvím řady plánovaných činností a rozvíjejí se v pokročilých tématech, které nejsou typicky zahrnuty v osnově středních škol. Kurikulum začíná hlubokým ponořením do teorie buněk, předtím, než zkoumáme svět infekčních onemocnění, a přejeme k širokému spektru dalších náročných materiálů.

Když účastníci pracují prostřednictvím tohoto učebního plánu, budou trávit své dny studováním na univerzitě v Cambridgeské univerzitě a budou samostatně zodpovědní za své učení. To pomáhá zajistit, že účastníci budou mít na konci kurzu nejen pracovní znalosti o komplexních prvotřídních koncepcích biologie, ale také nové uznání rutin a odpovědností univerzitního života také... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli ... [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018

---

Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Navrženy tak, aby byly náročným ochutnávačem toho, co je třeba studovat na univerzitní úrovni, vyučují kurzy odborníci v optimálním učebním prostředí, které stimuluje intelektuální šetření. Pečlivě plánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Cílem Cambridge Immerse Chemistry je obtížné a zapojení se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kromě konsolidace stávajících znalostí z oblasti chémie studenti představí studenty pokročilým tématům a debatám, které nebudou pouze podněcovat intelektuální zvědavost, ale také pomohou připravit se na studium disciplíny na univerzitní úrovni.... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli ... [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse History je obtížný a angažovaný se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kurz Cambridge Immerse History je ideální pro ty, kteří zvažují studium historie a souvisejících disciplín na univerzitní úrovni. Tento kurz poskytne účastníkům zajímavý a bezkonkurenční pohled na to, co by studium historie na univerzitě znamenalo. Získaná témata umožní studentům vnímat klíčové akademické koncepty v současném historickém studiu spolu s povzbuzením, aby kriticky přemýšleli a rozvíjeli informované a logické argumenty - základní dovednosti stanovené pro univerzitní historii. Akademický obsah... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse je jedinečná dvoutýdenní pobytová vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli ... [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě plánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Economics je náročný a angažovaný se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kromě konsolidace stávajících znalostí studentů o ekonomii, kurz zavádí studenty k pokročilejším tématům a debatám, které nejenže podnítí intelektuální zvědavost, ale také pomohou při přípravě studovat disciplínu na univerzitní úrovni.... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli ... [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Philosophy je obtížný a zapojení se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Studenti jsou vyučováni na univerzitní úrovni takovým způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Cambridge Immerse Philosophy kurz je ideální pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o zajímavých tématech, které lze nalézt v předmětu filozofie. Kurz zavádí studenty k tématům a debatám, které nejen podpoří intelektuální zvědavost, ale pomáhají při přípravě studovat disciplínu na předních univerzitách. Kurz nevyžaduje, aby studenti měli předchozí znalosti filosofie.... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli ... [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Physics je jak náročný, tak zapojení, přičemž studenti se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kromě konsolidace stávajících znalostí studentů z oblasti fyziky se kurz seznámí s pokročilejšími tématy a diskusemi, které nebudou jen podněcovat intelektuální zvědavost, ale také pomohou připravit se na studium disciplíny na univerzitní úrovni. Témata zahrnují: klasickou mechaniku, fenomény vlny, elektřinu a magnetismus, astrofyziku, optiku, speciální relativitu a kvantovou mechaniku.... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse je jedinečná dvoutýdenní pobytová vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli ... [+]

Přehled samozřejmě1. část: 23. července 2017 - 5. srpna 20172. sekce: 6. srpna 2017 - 19. srpna 2017Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit.... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli ... [+]

Přehled samozřejmě1. část: 23. července 2017 - 5. srpna 20172. sekce: 6. srpna 2017 - 19. srpna 2017

---

Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit.... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli ... [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účasti

souhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Mathematics je náročný a poutavý, se studenty se učí v malých skupinách, aby zajistily, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kromě konsolidace stávajících znalostí studentů o matematice, kurz zavádí studenty k pokročilejším tématům a debatám, které nejenže podnítí intelektuální zvědavost, ale také pomohou při přípravě studovat disciplínu na univerzitní úrovni.... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli ... [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse International Relations je náročný a angažovaný se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Studenti jsou vyučováni na univerzitní úrovni takovým způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kurz Cambridge Immerse International Relations je ideální pro ty, kteří zvažují studium mezinárodních vztahů, politických věd, společenských věd nebo příbuzných disciplín na univerzitní úrovni. Předmět seznamuje studenty s klíčovými tématy a diskusemi v rámci oboru, které nejenže podnítí intelektuální zvědavost, ale také pomáhají při přípravě na studium na předních univerzitách.... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Oblasti počítačové vědy jsou v pokračujícím stavu vzrušující inovace, která revoluci disciplína z jednoho roku na jiný - nemluvě o tom, že má obrovský dopad na naše použí ... [+]

Letní program Immerse Computer Science nabízí účastníkům úžasný pohled na to, jakým způsobem je studium informatiky na univerzitě. Prostřednictvím učebních osnov vyvinutých odborníky z předních světových univerzit program Computer Science učí studenty středních škol o některých nejzajímavějších a základních tématech zkoumaných v typickém bakalářském studijním oboru Computer Science. Studenti ve věku 16-18 let se naučí přivézt své myšlenky, vytvářet nové programy a diskutovat o možných důsledcích práce v oblasti, která se tak rychle přizpůsobí.

Každá lekce byla pečlivě naplánována odborníky v oboru, jejichž cílem je setkat účastníky na jejich úrovni a postupně je tlačit k hlubšímu a náročnějšímu obsahu. Účastníci tohoto programu začnou se základy a seznámí se s pokročilejšími současnými pohyby ve výpočetní technice, jako je umělá inteligence, strojní učení a kryptografie. Navíc účastníci zváží, jak mohou být tyto nové nápady použity k řešení největších problémů světa.... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli ... [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Law je náročný a angažovaný se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Studenti jsou vyučováni na univerzitní úrovni takovým způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kurz Cambridge Immerse Law je ideální pro ty, kteří uvažují o právu nebo právu na univerzitní úrovni a nemají žádnou formální akademickou zkušenost se zákonem. Kromě poskytnutí studenta základem teoretických a praktických principů práva se kurz zaměřuje na konkrétní dovednosti, které jsou nezbytné pro studium práva na univerzitě, včetně schopnosti vytvářet logické a soudržné argumenty a rysy efektivního rozprava. Zákonný program navíc poskytuje přehled o teoretických rámcích klíčových oblastí práva, včetně trestního práva, mezinárodního práva a práva obchodních společností, stejně jako prozkoumání fascinujících případů a pozoruhodných událostí v jednotlivých oblastech. Vezměte prosím na vědomí, že žádné předchozí znalosti nebo zkušenosti se zákonem... [-]

Spojené království Cambridge London
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Cambridge Immerse
Address
Cambridge Immerse 23 King Street Cambridge CB1 1AH United Kingdom
Cambridge, England, Spojené království
Website
Address
Royal Hospital School, Suffolk
IP9 2RX London, England, Spojené království
Telefonní číslo
undefined