Cambridge Immerse

Úvod

Read the Official Description

Cambridge Immerse" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/40/40182_rsz_camb-feature.jpg" alt="Cambridge Immerse" />

Přehled

Unikátní vzdělávací zážitek se koná v historickém univerzitním městě Cambridge

 • 1. sekce: 8. července - 21. července 2018
 • 2. sekce: 22. července - 4. srpna 2018
 • 3. sekce: 5. srpna - 18. srpna 2018
 • Globální vedení: 1. července - 7. července 2018


Cambridge Immerse je dvoutýdenní rezidenční akademický program s různorodým a obohacujícím učebním plánem, který je určen pro studenty ve věku 16-18 let, kteří jsou ochotni ochutnat, co je to, že studovat předmět na univerzitní úrovni. Tutoriály a semináře jsou navrženy a vyučovány odbornými instruktory v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření. A náš pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje unikátní zkušenost univerzitního města prostřednictvím množství mimoškolních aktivit./>

Studenti bydlí v jedné z největších a nejkrásnějších vysokých škol v Cambridge. V rámci historických hradeb naší vysoké školy jsme hrdí na to, že poskytneme jedinečné zkušenosti z vedení a akademické excelence prostřednictvím inspirativního programu pro účastníky. Díky svým různorodým a obohacujícím učebním plánům program umožňuje studentům prozkoumat a rozšířit znalosti o vybraném předmětu v bezkonkurenčním akademickém prostředí. Studenti se více ujistějí a jsou připraveni k tomu, aby se vyjadřovali tím, co se naučili, se znalostí svých vybraných oborů, které poskytují jedinečné vědecké poznatky - a samozřejmě také mnoho nezapomenutelných vzpomínek.

Výjimečné učení

Cambridge Immerse teaching" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/40/40173_teaching.jpg" alt="Cambridge Immerse teaching" />

Nabízíme účastníkům výběr z řady předmětů, od umění až po vědy. Všechny předměty vyučované v Cambridge Immerse jsou vyučovány současnými nebo minulými učiteli Cambridge University nebo Oxford University. Náš důkladný proces prověřování zajišťuje, že všichni studenti jsou vyučováni učiteli, kteří se angažují a podporují - a především nadšeni, že sdílejí své odborné znalosti.

Naší filozofií je, že naši účastníci by měli být vyzváni se zajímavými akademickými koncepty; zatímco naši učitelé vytvářejí příjemné a podpůrné prostředí, ve kterém se naši účastníci cítí pohodlně a prospívají. vyučování Budete povzbuzováni, abyste se ponořili do a prozkoumali aktuální diskuse a problémy v rámci vaší vybrané disciplíny v pečlivě naplánovaných cvičeních, které napodobují jedinečný systém Oxbridge, který se účastní studentů a debat. Jedná se o přístup, který přesahuje povrchní a poskytuje jedinečné poznatky, které jsou jak osvěžující, tak intelektuálně podněcující.

Je jisté, že se ve vaší zvolené disciplíně bezpochyby objeví mnohem více sebevědomí a znalostí a řešíme náročné, přesto zajímavé témata, které doufáme, že podpoří vaše akademické vášně. Studenti se nyní mohou rozhodnout pro studium až dvou předmětů během programu. Předměty, které nabízíme, zahrnují:

 • Medicína
 • Zákon
 • Inženýrství
 • Fyzika
 • Matematika
 • Chemie

Cambridge Assessments

Hodnocení účastníků

Po celou dobu programu naši instruktoři monitorují zapojení studentů do témat, která byla učena. Po ukončení programu je učitel vypracován hodnocení účastníků, vyhodnocující pokrok účastníků a také doporučení, jak nejúčinněji porozumět účastníkům pochopení a zájmu o témata, která byla prozkoumána.

Rozhovory o dovednostech (volitelné)

Cambridge interviews

V rámci našich pečlivě navržených workshopů pro rozhovory, studenti získají přehled o základních dovednostech potřebných k úspěšnému vyjádření svých názorů ve stresovém prostředí. Tyto workshopy se zaměřují na rozvíjení důvěry a intelektuální houževnatosti potřebné k řešení některých klíčových otázek, které by mohly být během pohovoru požádány, kromě řešení diskusí týkajících se nejdůležitějších otázek v rámci dané disciplíny. Workshopy Interview Skills jsou zahrnuty do programového poplatku, ačkoli účast je dobrovolná.

Konzultace osobního prohlášení (volitelné)

Během trvání kurzu Cambridge Immerse budou mít studenti možnost vypracovat návrhy osobních prohlášení potřebných pro přístup na univerzity po celém světě s odbornými znalostmi a pomoci vysoce kvalifikovaných učitelů. Studenti se naučí technikám, aby stručně vyjádřili svůj zájem o určitou disciplínu, vytvářet přesvědčivé osobní prohlášení, které předvádí úspěchy a zájem o předmět. Konzultace osobního prohlášení jsou zahrnuty v programovém poplatku, ačkoli účast je volitelná.

Mimoškolní rozmanitost

Cambridge extracurricular

Cambridge Immerse nabízí opravdový zážitek z univerzitního života. Nejen, že objevíte a rozšiřujete své akademické zájmy, ale také se budete ponořit do vzrušujícího a často fascinujícího spektra kulturních aktivit dostupných v Cambridge. Příležitost prožívat každodenní organizované výlety také umožňuje oslovit si s podobně smýšlenými vrstevníky z různorodého prostředí a rychle se seznámit s městem.

Aktivity organizované v rámci programu zahrnují:

 • Letní odpoledne prochází řeka Cam, což je typická záležitost Cambridge.
 • Denní výlet do Oxfordu, který je domovem archového 'soupeře' Cambridge University.
 • Formální stolování ve slavných středověkých slavnostních sálech v Cambridge.
 • Navštivte naši stránku aktivit, kde naleznete celou řadu nabízených témat.

Jízdní řád

Program Cambridge Immerse je vybaven širokou škálou jedinečných akademických i mimoškolních aktivit.

Účastníci začínají den se snídaní v hlavní jídelně koleje, s různými kontinentálními a teplými možnostmi snídaně. Následuje první akademické zasedání dne, které se koná ve formě semináře nebo přednášky. Účastníci jsou pak vedeni na oběd v některé z nejlepších sendvičových barů a kaváren v Cambridge a jsou vítáni prozkoumat město v malých skupinkách. Po obědě pokračují akademické zasedání ve formě malých výukových skupin nebo workshopů. Po dokončení všech základních akademických zasedání jsou studenti zpracováni na jednu ze široké nabídky exkurzí a kulturních aktivit, včetně punting, návštěvy muzeí a sportovních aktivit. Večeře ve třech chodech v jídelně ve škole je následována večerní společenskou událostí, která pomáhá účastníkům vítat a společensky se sbalit po celý den.

Rozvrh zobrazený na straně nabízí přehled o typickém denním rozvrhu, i když se může lišit v závislosti na událostech plánovaných v daný den.

Typický den...

Začněte den buď s kontinentálními nebo vařenými snídaněmi v jídelně. Široká škála snídaní pomáhá účastníkům připravit se na náročný den dopředu.

Cambridge a typical day

Bezkonkurenční podpůrný systém

Cambridge Immerse" src="//cdn04.masterstudies.com/element_db/40/40178_rsz_studentsbreak-e1477319276223.jpg" alt="Cambridge Immerse" />

Na Cambridge Immerse klademe velký důraz na vytvoření podpůrného a přístupného prostředí. Naši učitelé jsou tým přátelských, speciálně vyškolených absolventů a vysokoškoláků z Cambridge University, kteří pomáhají našim účastníkům rychle se usadit v programu. Mentori mají zkušenosti z první ruky s nejrůznějšími akademickými a neakademickými tématy, a proto jsou v nejlepším postavení nabídnout přátelskou a důvěrnou individuální poradenství. Je to bezkonkurenční podpůrná síť, na kterou jsme neuvěřitelně hrdí.

Mentori studovali řadu disciplín a umožnili jim sdílet své vlastní pohledy a zkušenosti z jejich akademické kariéry. Každému účastníkovi je také přidělen mentor, v poměru šest studentů k jednomu mentoru, všichni jsou nadšeni, že pomáhají účastníkům pomoci při vytváření "domova mimo domov".

Ubytování

Cambridge Mentors

Cambridge Immerse se odehrává na nejhezčích a historických střediscích vysoké školy Cambridge University. Chcete-li zjistit, na které vysoké škole budete ubytováni, kontaktujte nás.

Všichni účastníci budou ubytováni ve svých vlastních ložnicích vybavených vysokorychlostním připojením na internet. Chodby nebo schodiště oddělují žáky a studenty a koupelny jsou obývané nebo sdílené pouze několika účastníky. Místo školy je zajištěno a sledováno po celou dobu. Navštivte naši stránku Campus pro další informace.

Praktické informace

Informace o cestě:

Poplatek za Cambridge Immerse nezahrnuje cestování do Cambridge. K dispozici je několik možností dopravy, včetně příjezdu do Cambridge po železnici, autobusu nebo letu. Kontaktujte nás, pokud potřebujete pomoc při plánování cesty do Cambridge.

Pro mezinárodní účastníky zajišťujeme společnou dopravu z letiště London Heathrow do Cambridge. Vyhrazené pracovníky se setkají s účastníky letištního terminálu při příjezdu. Účastníci si mohou tuto službu objednat poté, co si zajistí místo v programu.

Lékařské a dietní požadavky:

Jsme schopni uspokojit většinu dietních požadavků (vegetariánské, veganské, alergie na ořechy, halal, kosher); neváhejte nás kontaktovat, pokud si nejste jisti, zda můžeme uspokojit vaše dietní požadavky. Snídaně a večeře jsou zahrnuty v Cambridge Immerse a od účastníků se očekává, že udělají vlastní ustanovení pro oběd v různých vynikajících restauracích kolem Cambridge.

Jiná informace:

Studenti musí být ve věku 16-18 let v době navštěvování v roce 2017. Očekává se, že studenti budou plynule / blízce plynout anglicky.

Účast v roce 2018

Cambridge Immerse je rezidenční letní kurz, který se skládá z vynikajících akademických tříd, vynikajících dovedností, workshopů a vzrušujících mimoškolních aktivit v historickém univerzitním městě Cambridge. Cambridge Immerse probíhá v následujících dvoutýdenních zasedáních:

 • 1. sekce: 8. července - 21. července 2018
 • 2. sekce: 22. července - 4. srpna 2018
 • 3. sekce: 5. srpna - 18. srpna 2018
 • Globální vedení: 1. července - 7. července 2018

Rádi Vám pomůžeme, pokud máte nějaké dotazy, než si rezervujete své místo.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět Summer courses » Vidět Health Kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Letní kurzy

Anglická literatura

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz anglické literatury Cambridge Immerse je náročný a angažovaný, přičemž studenti se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kurz anglické literatury Cambridge Immerse je ideální pro ty, kteří zvažují studium angličtiny na univerzitní úrovni. Kurz se zaměřuje na vybavení studentů dovednostmi, které jsou nezbytné pro studium anglické literatury na univerzitě: zejména schopnost vytvářet logická, soudržná a výmluvná argumentace a analyzovat různé rysy textů, aby položila otázku - co dělá literární "literární jazyk?... [-]


Architektura

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018

---

Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvoutýdenní pobytová vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Architecture je náročný a zapojení, přičemž studenti se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Navrženy jako úvod k vysokoškolskému vzdělání v oboru architektura, studenti zkoumají fascinující témata na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kurz Cambridge Immerse Architecture je ideální pro ty, kteří zvažují studium architektury na univerzitě, a pro ty, kteří by rádi získali ochutnávku toho, co je to, aby studoval předmět. Program je ideální pro ty s nadšením pro umění i vědy. A s řadou příkladů vznešené architektury - s budovami pocházejícími ze středověku až po současnost, jedinečné město Cambridge je perfektním prostředím pro studium tohoto předmětu./>... [-]


Biologie

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018

---

Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvoutýdenní pobytová vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě plánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale poskytuje také jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Biology je náročný a angažovaný se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kromě konsolidace stávajících znalostí studentů o biologii, kurz zavádí studenty k pokročilejším tématům a debatám, které nejenže podnítí intelektuální zvědavost, ale také pomohou při přípravě studovat disciplínu na univerzitní úrovni./>... [-]


Chemie

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018

---

Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Navrženy tak, aby byly náročným ochutnávačem toho, co je třeba studovat na univerzitní úrovni, vyučují kurzy odborníci v optimálním učebním prostředí, které stimuluje intelektuální šetření. Pečlivě plánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Cílem Cambridge Immerse Chemistry je obtížné a zapojení se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kromě konsolidace stávajících znalostí z oblasti chémie studenti představí studenty pokročilým tématům a debatám, které nebudou pouze podněcovat intelektuální zvědavost, ale také pomohou připravit se na studium disciplíny na univerzitní úrovni.... [-]


Dějiny

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse History je obtížný a angažovaný se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kurz Cambridge Immerse History je ideální pro ty, kteří zvažují studium historie a souvisejících disciplín na univerzitní úrovni. Tento kurz poskytne účastníkům zajímavý a bezkonkurenční pohled na to, co by studium historie na univerzitě znamenalo. Získaná témata umožní studentům vnímat klíčové akademické koncepty v současném historickém studiu spolu s povzbuzením, aby kriticky přemýšleli a rozvíjeli informované a logické argumenty - základní dovednosti stanovené pro univerzitní historii. Akademický obsah... [-]


Ekonomika

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvoutýdenní pobytová vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě plánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Economics je náročný a angažovaný se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kromě konsolidace stávajících znalostí studentů o ekonomii, kurz zavádí studenty k pokročilejším tématům a debatám, které nejenže podnítí intelektuální zvědavost, ale také pomohou při přípravě studovat disciplínu na univerzitní úrovni.... [-]


Filozofie

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Philosophy je obtížný a zapojení se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Studenti jsou vyučováni na univerzitní úrovni takovým způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Cambridge Immerse Philosophy kurz je ideální pro ty, kteří se chtějí dozvědět více o zajímavých tématech, které lze nalézt v předmětu filozofie. Kurz zavádí studenty k tématům a debatám, které nejen podpoří intelektuální zvědavost, ale pomáhají při přípravě studovat disciplínu na předních univerzitách. Kurz nevyžaduje, aby studenti měli předchozí znalosti filosofie.... [-]


Fyzika

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Physics je jak náročný, tak zapojení, přičemž studenti se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kromě konsolidace stávajících znalostí studentů z oblasti fyziky se kurz seznámí s pokročilejšími tématy a diskusemi, které nebudou jen podněcovat intelektuální zvědavost, ale také pomohou připravit se na studium disciplíny na univerzitní úrovni. Témata zahrnují: klasickou mechaniku, fenomény vlny, elektřinu a magnetismus, astrofyziku, optiku, speciální relativitu a kvantovou mechaniku.... [-]


Inženýrství

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvoutýdenní pobytová vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě1. část: 23. července 2017 - 5. srpna 20172. sekce: 6. srpna 2017 - 19. srpna 2017Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit.... [-]


Kreativní psaní

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě1. část: 23. července 2017 - 5. srpna 20172. sekce: 6. srpna 2017 - 19. srpna 2017

---

Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit.... [-]


Matematika

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účasti

souhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Mathematics je náročný a poutavý, se studenty se učí v malých skupinách, aby zajistily, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Kromě zakrývání materiálů, které jsou studovány na úrovni A a IB, jsou studenti také vyučováni pokročilými tématy na univerzitní úrovni způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kromě konsolidace stávajících znalostí studentů o matematice, kurz zavádí studenty k pokročilejším tématům a debatám, které nejenže podnítí intelektuální zvědavost, ale také pomohou při přípravě studovat disciplínu na univerzitní úrovni.... [-]


Mezinárodní vztahy

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse International Relations je náročný a angažovaný se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Studenti jsou vyučováni na univerzitní úrovni takovým způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kurz Cambridge Immerse International Relations je ideální pro ty, kteří zvažují studium mezinárodních vztahů, politických věd, společenských věd nebo příbuzných disciplín na univerzitní úrovni. Předmět seznamuje studenty s klíčovými tématy a diskusemi v rámci oboru, které nejenže podnítí intelektuální zvědavost, ale také pomáhají při přípravě na studium na předních univerzitách.... [-]


Počítačová věda

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvoutýdenní pobytová vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018

---

Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Computer Science je náročný a angažovaný, přičemž studenti se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Studenti jsou vyučováni na univerzitní úrovni takovým způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kurz Cambridge Immerse Computer Science je ideální pro ty, kteří zvažují studium informatiky na univerzitě a nemají žádnou formální akademickou zkušenost s informatikou. Kurz zavádí studenty k základním tématům, které nejenže poskytnou solidní pochopení klíčové teorie, ale podpoří intelektuální zvědavost a pomohou při přípravě studovat disciplínu na univerzitní úrovni.... [-]


Zákon

Campus forma Denní studium 2 týdnů July 2019 Spojené království Cambridge London + 1 více

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. [+]

Přehled samozřejmě8. července - 21. července 201822. července - 4. srpna 20185. srpna - 18. srpna 2018Rezidenční v centrální univerzitě v CambridgiTřídy navržené a vyučované vysokoškolskými učiteliŘada pečlivě plánovaných workshopů o dovednostechVyhrazené univerzitní a odborné poradenstvíZahrnuje všechny výlety a mimoškolní výukuRozmanitý rozsah mezinárodních účastníkůHodnocení účastníkůPotvrzení o účastisouhrn

Cambridge Immerse je jedinečná dvouletá rezidenční vzdělávací zkušenost s různorodým a obohacujícím učebním plánem, navrženým a vyučovaným Cambridge University a učiteli z Oxfordské univerzity. Výukové kurzy a semináře jsou vyučovány odborníky v optimálním učebním prostředí, které stimuluje akademické šetření; ale pečlivě naplánovaný harmonogram zajišťuje, že program nejenže splňuje akademické potřeby účastníků, ale také poskytuje jedinečný pohled na univerzitní město prostřednictvím množství mimoškolních aktivit. Kurz Cambridge Immerse Law je náročný a angažovaný se studenty, kteří se učí v malých skupinách, aby se ujistili, že jsou řešeny potřeby každého studenta. Studenti jsou vyučováni na univerzitní úrovni takovým způsobem, který je přístupný a snadno pochopitelný. Kurz Cambridge Immerse Law je ideální pro ty, kteří uvažují o právu nebo právu na univerzitní úrovni a nemají žádnou formální akademickou zkušenost se zákonem. Kromě poskytnutí studenta základem teoretických a praktických principů práva se kurz zaměřuje na konkrétní dovednosti, které jsou nezbytné pro studium práva na univerzitě, včetně schopnosti vytvářet logické a soudržné argumenty a rysy efektivního rozprava. Zákonný program navíc poskytuje přehled o teoretických rámcích klíčových oblastí práva, včetně trestního práva, mezinárodního práva a práva obchodních společností, stejně jako prozkoumání fascinujících případů a pozoruhodných událostí v jednotlivých oblastech. Vezměte prosím na vědomí, že žádné předchozí znalosti nebo zkušenosti se zákonem... [-]


Videos

Cambridge Immerse

People I Met

People I Met

Contact

Cambridge Immerse

Adresa, 1. řádek Cambridge Immerse 23 King Street Cambridge CB1 1AH United Kingdom
Cambridge, England, Spojené království
Website https://www.cambridgeimmerse.com/

Adresa, 1. řádek London, England, Spojené království
Telefonní číslo undefined