Cambridge Marketing College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Proč si vybrat Cambridge Marketing vysokou školu?

Pověst a zkušenosti

Cambridge Marketing College nabízí kontinuální a diplom kurzy v oblasti marketingu a komunikace pro více než 21 let. Potvrzujeme, více než 8000 odborníků po celém světě pomocí kombinace skupinových lekcí a on-line. Jsme přední školící středisko v Evropě, s 8 center ve Velké Británii, ale i center v Holandsku, Německu, Kanadě, Rusku, Asii .... V loňském roce 99% našich delegátů uvedlo, že by se nám doporučit.

Výcvik

Všechny naše kurzy jsou

• v angličtině, bude to vám umožní zlepšit své marketingové dovednosti a zároveň dává vám možnost studovat v angličtině. Tyto nové dovednosti vám umožní pracovat s obchodníky na celém světě. Musíte mít dobrou znalost angličtiny na tyto kurzy.

• kvalifikace - Akreditace CIM, CAM, MRS a ICRP, vedoucí organizace v oblasti marketingu a mezinárodně uznávané členové EMC (European Marketing konfederace). Váš kvalifikace vám kvalifikační standard uznávána po celém světě, a usnadnit si profesionální mutace.

• Vzdálená školení / vzdělávání en-Linkový, jaké je uvedeno v "face-to" z hlediska obsahu a podpory.

• Povinné třída v Anglii.

Vysoce kvalitní vzdělání

Naši lektoři jsou profesionální marketing a public relations. To nám umožňuje obohatit náš vzdělávací a odborného vzdělávání, a poskytují vynikající úspěšnost. V současné době máme schopnost více než 60 profesorů z různých prostředí, s různými zkušenostmi a dovednostmi.

Úspěšnost

Naši delegáti měli vždy vynikající výsledky. V loňském roce jsme měli 75 tříd s úspěšností 100%

Training Materiál: Hosté mají k dispozici vzdělávací podporu vysokou kvalitu

  • Osobní tutor Vás bude kontaktovat v průběhu tréninku - Samozřejmě, že obsahují vyhodnocení cvičení průvodce, skutečné příklady, příprava vzorku cvičení, další zdroje k prohloubení - kopie zkoušek prošel Zprávy zkoušejících, úkoly a odpovědi vzorky vybrány - odkazy na další zdroje - Přístup k naší internetové diskusní fórum pro diskusi a školit místní podpůrné skupiny - Online Webináře - Konferenční Podcast

Místa

Cambridge

Adresa, 1. řádek
Cambridge Marketing Colleges
Cygnus Business Park
Middlewatch
Swavesey

CB24 4AA Cambridge, Anglie, Spojené království