Cardiff Sixth Form College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Dějiny

Cardiff Sixth Form College : Začátek

Cardiff Sixth Form College byla založena v roce 2004. Jako malá, soukromá výuková škola jsme se věnovali průkopnickému novému přístupu. Kombinace malých tříd, vynikající výuka a individuální pozornost každého studenta; jsme věřili v pěstování potenciálu - a výsledky byly první třídy.

Od té doby se vysoká škola posunula od síly k síle. Rychlý růst si vyžádal vývoj na všech frontách. Přesídlili jsme kolej dvakrát, když se o našich úspěších dostalo slovo a teď bydlíme na Trinity Court, Newport Road. V srdci města Cardiff je náš moderní, prostorný areál ideálním místem pro naše rostoucí ambice - a stále se rozšiřujeme!

V roce 2009 přijala Cardiff Sixth Form College své první zahraniční studenty. Od té doby jsme přijali stále více studentů ze zahraničí, poskytující stravovací zařízení a prvotřídní pastorační péči. Cardiff Sixth Form College je důkladně multikulturní prostředí. Jsme hrdí na naši rozmanitost a nyní máme studenty z více než 30 různých národností studujících na naší vysoké škole.

Vyrostli jsme v každém směru - více zaměstnanců, více učení, větší úspěch! Nyní Cardiff Sixth Form College dosáhla svého cíle - nejlepších nezávislých škol ve Velké Británii na úrovni A výsledky! Jsme hrdí na naše počátky, ale teď se těšíme do budoucnosti. Naším cílem je pokračovat v úsilí o úspěch; stojící v popředí disciplinované a kreativní výuky pro budoucí generace.

Náš jedinečný přístup

Jak to děláme?

Jak dosáhnete vysokých hodnot? Jaká forma vzdělávání formuje nejsilnější studenty? Které učební prostředí skutečně funguje? Jedná se o otázky, které každý den klademe na Cardiff Sixth Form College .

Stejně jako naši studenti, tvrdě pracujeme na našich studiích. Analyzujeme naše třídy a učební styly; neustále se snaží dokonalé. Vždy je možné zlepšit - existuje věda k učení. Posuzováním podrobností o vzdělávání - velkých a malých - poskytujeme našim studentům co nejlepší atmosféru.

Tradice je důležitá. Každá škola potřebuje kulturu. Na Cardiff Sixth Form College je však naše kultura v dnešní době důkladně. Mnoho anglických internátních škol závisí na dlouhých dějinách a dědictví. Tady v Cardiffu se těšíme. Chceme budovat pro budoucnost a být standardem, podle kterého jsou všechny školy posuzovány. A naše výsledky ukazují, že jsme již na cestě ...

V roce 2017 dosáhlo 92% studentů A * -A, zatímco 99% studentů dosáhlo stupně A * -B. Po dobu osmi let jsme získali ocenění Nejvyšší soukromá spoluvládní internátní škola a Nejvyšší nezávislý šestý vysokoškolský sbor v Cenu poradců pro vzdělávání. Kromě toho jsme byli zařazeni na první místo v kategoriích A v tabulkách ligových publikací The Telegraph a The Times po dobu pěti po sobě jdoucích let.

Další informace o našich oceněních a akreditacích naleznete na stránce Ceny.

východ potkává Západ

Cardiff Sixth Form College doslova vyhledává svět pro nejlepší přístup ke vzdělání. Naše filozofie výuky vychází z východu i západu. Stejně jako naše multikulturní studentské tělo se domníváme, že naše integrované metody nás odlišují od jiných vysokých škol.

Východní vzdělání uděluje přísnost a disciplínu a studenti obdrží prvotřídní znalosti základních předmětů v celém studentském orgánu, zatímco západní přístupy hodnotí individuální kreativitu. Každý žák dostává pastýřskou péči a povzbuzuje se, aby podporoval nadání, které jsou pro ně jedinečné.

Na Cardiff Sixth Form College se domníváme, že nemusíte volit. Naše výuka kombinuje silné stránky obou systémů a vytváří jedinečný výchovný přístup. Poskytujeme všem studentům silné, disciplinované učební osnovy základních předmětů a současně monitorujeme a napomáháme individuálnímu pokroku. Pracujeme tvrdě na stupně a vybavíme každého žáka dovednostmi a důvěrou, aby se jim dařilo ve svém životě. Naši studenti jsou připraveni připojit se k univerzitám ve Velké Británii, USA nebo kdekoli jinde na světě! Jejich vzdělání nekončí u nás, ale věříme, že je to nejlepší možný start.

Akreditace a ocenění

Cardiff Sixth Form College je hrdý na to, že se již osmý rok pořadí v kategorii poradců školních poradců nachází ve dvou kategoriích:

  • Nejvyšší soukromá kolední internátní škola
  • Nejvyšší nezávislý šestý vysoká škola

Britští poradci pro vzdělávání, specializované poradenství pro soukromé vzdělávání, které poskytují poradenství rodičům z celého světa, sestavují statistiku úrovně A, kterou jim přímo poskytují školy ve Velké Británii, a každoročně uděluje špičkové instituce na základě A * -A procent.

Křišťálové ceny, jak jsou známé, byly představeny řediteli šesté formy Cardiffu Gareth Collier, generálním ředitelem vzdělávacích poradců Les Webb a poradkyně školství Ryan Crittenden. Cardiff Sixth Form College získala tyto ocenění díky vynikajícím výsledkům na úrovni 2017 A, ve kterých dosáhl 99% stupňů A * - B; Z nichž 92% byly třídy A * - A. Chcete-li vidět úplnou zprávu o našich výsledcích, navštivte naši sekci Výsledky Výsledky.

Akreditace

V návaznosti na naši poslední inspekci (2016) nezávislý školský inspektorát (ISI) klasifikoval Cardiff Sixth Form College jako "nad očekávání ohledně kvality vzdělání".

Zpráva dále říkala:

"Kvalita učebních osnov, výuky a úspěchů studentů je vynikající. Studenti získají mimořádně dobré vzdělání v souladu s jejich cíli a vysokoškolskými cíli ... opatření pro zdraví, bezpečnost a blaho studentů jsou vynikající ... efektivita vedení, vedení a řízení je vynikající. "

Místa

Cardiff

Cardiff Sixth Form College

Telefonní číslo
(+44) 029 2049 3121