Carfax College Oxford

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O naší vysoké škole

Soukromá vysoká škola umístěná v srdci Oxfordu, společnost Carfax College, se specializuje na poskytování nejkvalitnější výuky individuální a malé skupiny.

Společnost Carfax nabízí strukturované vzdělávací prostředí a přátelskou a citlivou komunitu. Zde každý žák obdrží individuální pozornost, podporu a povzbuzení, a to nejen při sledování akademických cílů, ale také z hlediska jejich osobního blahobytu. Studenti, kteří studují na úrovni A, GCSE nebo jiné kvalifikace, revidují na zkoušku nebo se znovu setkávají, mají žáci z personalizovaných programů s vyučováním, které jsou v těsném souladu s jejich cíli a potřebami, včetně specializovaných opatření pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami. Mladší žáci následují nezávislé učební plán, který byl odborně navržen tak, aby je připravoval na postup do vedoucích vyšších škol.

Díky bohatému kulturnímu dědictví v jeho prahu a sportovním a kulturním společnostem, které prosperují po celém městě, podporuje společnost Carfax žáky, aby se podíleli na šíři mimoškolních aktivit v komunitě. K dispozici je také řada možností ubytování.

Skupinové kurzy začínají v září a únoru, ale jednotlivé kurzy mohou začít kdykoli v roce. Krátkodobé i externí kurzy jsou také nabízeny po celý rok, včetně víkendů a svátků.

Místa

Oxford

Adresa, 1. řádek
39-42 Hythe Bridge Street
OX1 2EP Oxford, Anglie, Spojené království