Celtic English Academy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Celtic English Academy je akreditována British Council, anglický jazyk centrum.

NABÍZÍME anglické kurzy s vynikajícím malým studenta poměr zaměstnancům jako třídy jsou omezeny na maximálně pouhých 10 studentů. To poskytuje přátelské studentské zaměřené učební prostředí a zajistit, aby každý student bude získat pozornost, že on nebo ona potřebuje k úspěchu.

Věděl jsi?

Jsme akreditované British Council a ISI a jsou členy English UK. 98% našich studentů říci, že by v ní doporučilo Celtic anglický Academy se svými přáteli a rodinou. V létě roku 2015 jsme měli studenti až 50 různých národností, kteří studují s námi.

Cardiff je pohodlné místo pobytu rovněž usnadňují studentům prozkoumat více ze Spojeného království vlakem nebo autobusem. Je to low-cost, kosmopolitní City je možné, že má jeden z největších evropských nákupních center, je bývalý olympijský místo a je 2014 Evropské hlavní město sportu.

Naše Name

Dříve známý jako keltské škole, jsme obnovili naši název tak, aby odpovídala svou novou identitu: Celtic odráží kulturní dědictví naší poloze. Nechali jsme si tuto část našeho jména, protože Celtic English Academy získala dobrou pověst díky ústně jako keltské School. Chceme, aby naše obnovená značka těžit z toho.

Angličtina je výrobek jsme se prodávají. Slovo má sílu jako produkt a je symbolem příležitost pro ty, kteří se chtějí učit.

Academy je prestižnější než slovo škole. Školy jsou často spojovány s mladší publikum a povinné docházky. Akademie dává představu o rostoucích studentů a postupujících a je více v souladu s naším kvalita vzdělání přístupného pro všechny věkové kategorie.

Naše hodnoty

Poměr ceny a služeb Etický Osobní Profesionální Pružný Pečující Založena Sociální Rozmanitý multikulturní Student friendly Trezor Vítání kulturně obohacující

Místa

Cardiff

Celtic English Academy

Adresa, 1. řádek
18 Park Grove
CF10 3BN Cardiff, Wales, Spojené království
Telefonní číslo
+44 29 2034 4805