Chef Academy London

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Chef Academy London byla založena v roce 2007. Po obrovském úspěchu v Itálii jsme otevřeli první školu ve Velké Británii, která se nachází v centrálním Londýně. Naším cílem je vyškolení našich studentů, aby se stali profesionálními kuchaři.

Nabízíme efektivní praktický výcvikový program, který nám dává studentům veškeré nástroje a dovednosti, jak začít kariéru jako profesionální kuchař. Během kurzu budete trénovat v jedné z našich partnerských restaurací s jedním z našich školitelů kuchařů. Budete se cítit pracovat v živé profesionální kuchyni a získat vnitřní pohled na restauraci podnikání. Budete se zabývat každým aspektem rutiny kuchařů, od výběru čerstvých produktů až po vyvážení potravinových nákladů. Budete se učit všechny techniky potřebné začít pracovat hned. Nejdůležitějším aspektem a důvodem, proč jsme přesvědčeni, že vyučujeme v nejúčinnější formě, je, že se učíte od odborníků v profesionálním prostředí. Jsme jediná škola, která nabízí tento druh školení a to je důvod, proč naši studenti mají tak vysokou úspěšnost.

V současné době nabízíme následující kurzy: Hospitality Management

Po dokončení jednoho z našich kurzů budete mít k dispozici všechny nástroje potřebné k okamžité zahájení kariéry. Budete mít certifikát HACCP, máte diplom z Chef Academy London který je mezinárodně uznávaný a akreditován ASIC (Akreditační služba pro mezinárodní vysoké školy). Budete vědět cestu kolem kuchyně s důvěrou a máte všechny techniky, které vám umožní vstoupit do kuchyně jako aktivní člen Brigády.

Tady na Chef Academy chceme to nejlepší pro budoucnost našich studentů. Po dokončení kurzu vám člen našeho kariérového týmu najde tu perfektní práci a zařídit vám rozhovory. V současné době máme 100% míru zaměstnanosti.

Nové a vzrušující kurzy!

Podívejte se na náš zcela nový kurz Hospitality Management a pokročilou potravinářskou vědu! Naučte se stát se profesionálním šéfkuchařem a jak úspěšně a efektivně spravujete vlastní kuchyni.

Sníte o tom, jak přeměnit vaši vášeň o jídlo na vzrušující nový obchod nebo kariéru?

Připojte se k nám k jednomu z našich kurzů a zahajte vaši budoucnost v kulinářské oblasti!


Cíle kurzu

Šéfkuchaři akademie se učí umění vaření z profesionální platformy, aby získali zkušenosti v oboru. Nabízíme zakázkové, praktické a efektivní kurzy, které se zaměřují nejen na výuku hlavních technik vaření, ale také učí význam toho, co to je být kuchařem pracujícím v profesionální kuchyni.

Naši studenti mají možnost vychutnat si vedle nejlepších londýnských kuchařů, od vynikajících restaurací až po hvězdy Michelin, v kuchyních restaurací. Budou připraveni začít pracovat ihned po úspěšném absolvování kurzu. Budou mít všechny praktické a teoretické dovednosti, aby mohli s důvěrou vstoupit do profesionální kuchyně.

Chef Academy je prestižní škola, která je mezinárodně uznávaná. Akademie byla založena v Itálii a kvůli obrovskému úspěchu byla v Londýně brzy otevřena další škola, která patří k nejvýznamnějším ve Velké Británii. Absolvování šéfkuchaře vám umožní přístup do profesionálního světa vaření. Naše škola je také mezinárodně uznávaná ASIC (Akreditační služba pro mezinárodní vysoké školy).


Osvědčení šéfkuchaře

Chef Academy London je prestižní a mezinárodně uznávaná vzdělávací instituce. Každý den se stále více a více kandidátů chystá přihlásit se k jednomu z našich vysoce profesionálních kurzů. Chef Academy London je jednou z nejuznávanějších vzdělávacích zařízení v Londýně. Jsme hrdí na to, že nabízíme kvalitní kurzy a připravíme nejlepší profesionální kuchaře v oboru!

Naše škola je mezinárodně uznávaná ASIC (akreditační služba pro mezinárodní vysoké školy), což umožňuje našim studentům vykonávat kariéru na celostátním nebo mezinárodním území.

Místa

Mayfair

Adresa, 1. řádek
Hanover Square,17
W1S 1BN Mayfair, Anglie, Spojené království

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: