Přečtěte si oficiální popis

O nás

Cheshire vysoká škola - jih

Naším cílem je poskytnout našim studentům dovednosti, zkušenosti a kvalifikace, které je připraví na jejich budoucí kariéru nebo vyšší úroveň studia na vysoké škole nebo univerzitě. Doporučujeme našim studentům, aby se stali sebevědomými jednotlivci, kteří budou ve své budoucí kariéře cenně přispívat podnikům a místní ekonomice.

Naše nabídka

Pro naše místní komunity nabízíme řadu kurzů od úrovně vstupu do úrovně 7 v následujících:

  • Úroveň
  • Denní kurzy
  • Učňovská praxe
  • Kombinované kurzy pro dospělé
  • Přístupové a vysokoškolské kurzy
  • Zakázkové školení pro zaměstnavatele
  • Kurzy matematiky, angličtiny, IT a ESOL pro dospělé
  • Programy pro zahraniční studenty
  • Program budoucnosti

Silné vazby s podniky

Jsme hrdí na naše silné vazby s místními podniky všech velikostí, které těží z přizpůsobeného školení poskytovaného na pracovišti nebo na univerzitních kampusech, a z našeho poskytování široké škály učňovských oborů, jako je účetnictví, stravování, stavebnictví, strojírenství a zubní ošetřovatelství. Spolupracujeme s mnoha hlavními místními zaměstnavateli v regionech, jako jsou Bentley, Brownlow Furniture, Ecolab, Vauxhall Motors, Scottish Power, Unilever, Brunning a Price a National Grid.

Schválený poskytovatel učňovské přípravy

Jako schválený poskytovatel učňovského vzdělávání můžeme podporovat místní zaměstnavatele, kteří využívají nový systém Levy k náboru a školení učňů v rámci svého podnikání. Náš tým pro rozvoj podnikání může také provést analýzu vzdělávacích potřeb a navrhnout strategii školení na míru šitou na míru organizaci a zároveň mít přístup k finanční podpoře dostupné pro podniky.124013_boy-524512_960_720.jpg
TaniaVdB / Pixabay

Programy se vyučují na:
  • English (UK)

Tato škola dále nabízí:

A-levels

Cheshire College - South & West

Cheshire College - South ... [+]

Úrovně

Cheshire vysoká škola - jih

Úrovně A jsou mezinárodně uznávané kvalifikace pro vstup na univerzitu. Studenti obvykle volí 3 předměty na období dvou let. Na konci studia absolvují zkoušky ze všech vybraných předmětů.

Ve špičkovém uměleckém areálu a ve specializované mezinárodní kanceláři dostávají studenti veškerou podporu, kterou potřebují, aby se rychle usadili a cítili se pohodlně.

455992 / Pixabay

Nabízíme širokou škálu předmětů úrovně A:Umění - MódaUmění - výtvarné uměníUměníBiologieObchodní studieChemieKlasické civilizacePočítačová vědaTanec (certifikát BTEC)Činohra a divadloEkonomikaAnglický jazykAnglická literaturafrancouzštinaDalší matematikyZeměpisGeologieNěmecDějinyZákonMatematikaMatematická studia (Core Maths Cert)Matematika (certifikát úrovně 3 AQA)Mediální studiaHudební vystoupení (certifikát BTEC)Hudební technologie (certifikát BTEC)Filozofie, etikaFotografováníTělesná výchovaFyzikaPolitikaPsychologieSociologiešpanělštinaOslava vynikajících výsledků!... [-]
Spojené království Crewe
Září 2020
English (UK)
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině