Chichester College

Úvod

Read the Official Description

The Mezinárodní oddělení Dovolujeme si Vás pozvat ke studiu na vysoké škole Chichester. Více než jazykové školy, jsme přivítali studenty z celého světa za posledních 30 let.

Naše řada akademických, odborných a nadační programy nabízejí vynikající s osvědčeným úspěch napříč všemi tematických oblastí. Bereme pýchu v podpoře nabízíme našim zahraničním studentům. Chichester College je domov daleko od domova.

K dispozici je pohodlná a bezpečná na místě ubytování. Živý sociální program vám pomůže splnit a navázat nová přátelství, která vás ven a asi objevovat nádherné město Chichester a okolních vrcholů během svého pobytu. Vychutnejte si výborné zázemí jak studovat a stýkat se s britskými studenty s podobnými zájmy.

Těšíme se na Vás!

perfektní Umístění

Chichester se nachází na jižním pobřeží Anglie. Město je známé pro své přírodní krásy a historické památky. Město Chichester nabízí skutečnou britskou zkušenost s nádhernou architekturou a bezpečném prostředí. Centrální poloha areálu umožňuje přístup k místní vlakové a autobusové stanice během pěti minut. Chichester má dobré spojení na mezinárodní letiště a přímé vlaky do Brightonu, Portsmouth a Londýn. Cestování po Británii je snadné, když žijete v Chichester.

Programy nabízeny v Chichester

V Heart of the City

Centrum města je jen pět minut chůze od areálu a má mnoho věcí vidět a vychutnat, jako jsou obchody, kina, divadla, bowling, sportovní centrum a plavecký bazén, katedrála zahrad, galerií a mnoho dalšího.

fantastické Vybavení

Aby poskytovaly co nejlepší vzdělání, musíte mít nejlepší vybavení. To je důvod, proč jsme neustále zlepšovat naši širokou škálu kvalitních učebny, zdrojů a služeb poskytnout ideální vzdělávací prostředí.

sociální program

Aby co nejvíce svého času o víkendech a ve večerních hodinách. Zúčastněte se kulturní výlety a večerní aktivity. Je to ideální způsob, jak se stýkat se všemi svými novými kamarády a navštívit některé z anglických slavných měst.

Události zahrnují:

  • Celodenní výlety do historických památek a měst, jako je Oxford, Cambridge, Bath, Portsmouth, Arundel a Windsor Castle
  • Fun výlety do Harry Potter World a Thorpe Park
  • Večerní aktivity, jako je bowling, filmové večery, večírky, kvíz noci atd

Volnočasové aktivity

Aby co nejvíce ze svého času po třída Účast na sportovních a rekreačních aktivit vám dává možnost míchat, sdílet nápady a procvičit si angličtinu s našimi studenty UK. Učit se nové dovednosti, nebo vyzkoušet nový sport během svého pobytu.

ZDARMA všem studentům (aktivity se mohou mírně lišit)

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Obecná angličtina 15

Campus forma Kombinované 2 - 24 týdnů Přihlašování započato Spojené království Pulborough Chichester + 1 více

Primárním cílem tohoto kurzu je angličtina pro komunikaci. [+]

Primárním cílem tohoto kurzu je angličtina pro komunikaci.

15 hodin týdně všeobecné angličtiny tříd

K dispozici na úrovni A1-C2 Studenti věku 16+ Maximální počet žáků ve třídě 16 Začít Jakékoliv pondělí Doba trvání 15 hodin týdně Minimální délka pobytu 2 týdny Výhody Studovat na akademické půdě s více než 3500 britských studentů a zahraničních studentů z celého světa Užijte si širokou škálu zajímavých aktivit a klubů s UK a mezinárodní studenty Přístup k nové Chi365 samostudium portál a app Celoroční mezinárodní sociální program, výlety a události [-]

Obecná angličtina 21

Campus forma Kombinované 2 - 24 týdnů Přihlašování započato Spojené království Pulborough Chichester + 1 více

Primárním cílem tohoto kurzu je, aby vám maximální možnost studovat angličtinu. [+]

21 hodin týdně všeobecné angličtiny tříd

Primárním cílem tohoto kurzu je, aby vám maximální možnost studovat angličtinu.

K dispozici na úrovni A1-C2 Studenti věku 16+ Maximální počet žáků ve třídě 16 Začít Jakékoliv pondělí Doba trvání 21 hodin týdně Minimální délka pobytu 2 týdny Výhody Studovat na akademické půdě s 3,500 britských studentů a zahraničních studentů z celého světa Vyberte si jednu ze tří možností odpoledních vyzvat své znalosti angličtiny Po své třídě aktivity se studenty ve Velké Británii a celoroční sociálního programu pro zahraniční studenty Přístup k nové Chi365 samostudium portál a app Možnosti odpoledne ... [-]

Studijní pobyt

Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Spojené království Pulborough Chichester + 1 více

Více než jen jazykový kurz, studijní rok v zahraničí vám umožní studovat akademické předměty vedle studentů UK. Doba trvání: 1, 2 nebo 3 terms.This Samozřejmě je ideální příležitost mít leté zkušenosti mezery ve Velké Británii. [+]

Více než jen jazykový kurz, studijní rok v zahraničí vám umožní studovat akademické předměty vedle studentů UK. Doba trvání: 1, 2 nebo 3 termíny. Tento kurz je ideální příležitost mít leté zkušenosti mezery ve Velké Británii.

Můžete studovat A-level nebo odborných předmětů se studenty ve Velké Británii a zlepšit své jazykové dovednosti s mezinárodními studenty v General anglického jazyka.

Akademický Studium Rok

Vyberte si z 10, různé nájemné, na něž párů

B2 angličtina je vyžadováno pro vstup Studovat dva objekty se studenty UK A-level a studovat angličtinu s dalšími zahraničními studenty Program je navržen tak, aby rozvíjet své akademické předmět znalosti a zlepšit svou angličtinu. To také umožňuje úplnou studii UK v zahraničí zkušenosti Vyberte si pár předmětů, které nejlépe vyhovují vašim zájmům a my připravíme studijní harmonogram - míst je omezený, proto prosím aplikovat brzy Odborné Studium Rok ... [-]

Videos

What do our international students think of Chichester College?

Contact
Adresa destinace
Westgate Fields,
Chichester, England, PO19 1SB GB
Adresa destinace
North Heath,
Pulborough, England, RH20 1DL GB