Chichester College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

The Mezinárodní oddělení Dovolujeme si Vás pozvat ke studiu na vysoké škole Chichester. Více než jazykové školy, jsme přivítali studenty z celého světa za posledních 30 let.

Naše řada akademických, odborných a nadační programy nabízejí vynikající s osvědčeným úspěch napříč všemi tematických oblastí. Bereme pýchu v podpoře nabízíme našim zahraničním studentům. Chichester College je domov daleko od domova.

K dispozici je pohodlná a bezpečná na místě ubytování. Živý sociální program vám pomůže splnit a navázat nová přátelství, která vás ven a asi objevovat nádherné město Chichester a okolních vrcholů během svého pobytu. Vychutnejte si výborné zázemí jak studovat a stýkat se s britskými studenty s podobnými zájmy.

Těšíme se na Vás!

perfektní Umístění

Chichester se nachází na jižním pobřeží Anglie. Město je známé pro své přírodní krásy a historické památky. Město Chichester nabízí skutečnou britskou zkušenost s nádhernou architekturou a bezpečném prostředí. Centrální poloha areálu umožňuje přístup k místní vlakové a autobusové stanice během pěti minut. Chichester má dobré spojení na mezinárodní letiště a přímé vlaky do Brightonu, Portsmouth a Londýn. Cestování po Británii je snadné, když žijete v Chichester.

Programy nabízeny v Chichester

V Heart of the City

Centrum města je jen pět minut chůze od areálu a má mnoho věcí vidět a vychutnat, jako jsou obchody, kina, divadla, bowling, sportovní centrum a plavecký bazén, katedrála zahrad, galerií a mnoho dalšího.

fantastické Vybavení

Aby poskytovaly co nejlepší vzdělání, musíte mít nejlepší vybavení. To je důvod, proč jsme neustále zlepšovat naši širokou škálu kvalitních učebny, zdrojů a služeb poskytnout ideální vzdělávací prostředí.

sociální program

Aby co nejvíce svého času o víkendech a ve večerních hodinách. Zúčastněte se kulturní výlety a večerní aktivity. Je to ideální způsob, jak se stýkat se všemi svými novými kamarády a navštívit některé z anglických slavných měst.

Události zahrnují:

  • Celodenní výlety do historických památek a měst, jako je Oxford, Cambridge, Bath, Portsmouth, Arundel a Windsor Castle
  • Fun výlety do Harry Potter World a Thorpe Park
  • Večerní aktivity, jako je bowling, filmové večery, večírky, kvíz noci atd

Volnočasové aktivity

Aby co nejvíce ze svého času po třída Účast na sportovních a rekreačních aktivit vám dává možnost míchat, sdílet nápady a procvičit si angličtinu s našimi studenty UK. Učit se nové dovednosti, nebo vyzkoušet nový sport během svého pobytu.

ZDARMA všem studentům (aktivity se mohou mírně lišit)

Místa

Chichester

Adresa, 1. řádek
Westgate Fields,
PO19 1SB Chichester, Anglie, Spojené království

Pulborough

Adresa, 1. řádek
North Heath,
RH20 1DL Pulborough, Anglie, Spojené království