Churchill Square Training And Development

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jak vám můžeme pomoci

Naši vysoce zkušení konzultanti vám umožňují být nejlepšími, co můžete v našich kurzech osobních akcelerátorů nabídnout, nabízíme také řadu odborných školení pro firemní vzdělávání, které poskytnou konkrétní výhody jak pro jednotlivce, tak pro organizaci.

Pomocí inovativních technik, včetně světově uznávaných psychometrických nástrojů, které zlepšují sebevědomí a posilují týmové vztahy, ať už jde o výrobu vysoce výkonných týmů nebo o řešení konfliktů, máme k dispozici tréninkový kurz a soubor průlomových technik. Také provozujeme naše extrémně populární "dny strávené zaměstnanci", kde je zábavný den kombinován s speciálně přizpůsobeným tréninkovým prvkem.

Kdo jsme

Na Churchill Square jako poskytovatel školení věříme, že silná kombinace akademických, praktických, organizačních a vodcovských dovedností a zkušeností nám činí jedinečnou. Všichni naši konzultantští tými a spolupracovníci mají osvědčené zkušenosti jako poskytovatel školení ve svém oboru a mohou okamžitě poskytnout na míru poradenskou řadu koučování, školení nebo poradenství v oblasti řízení pro vaše podnikání. Všechny naše produkty a služby jsou konkurenceschopné a nabízejí vám dlouhodobá řešení.

Training & Development

Kvalitní školení pro zvýšení individuálního nebo týmového potenciálu a rozvíjení nových dovedností. Z police nebo na zakázku školení řešení.

Inspirující, motivující, vášnivý!

Susan LLOYD, řídící konzultant

Susan zahájila svou kariéru jako pověřený důstojník v královském námořnictvu. Odcházela z MBA a psychometrických testovacích kvalifikací a zahájila rozsáhlou průběžnou kariéru, pracující v rámci ústřední vlády, Whitehall, Nato, soukromého a veřejného sektoru a globálních charit. Zkušený odborník v oblasti výcviku a vývoje, psychometrie, komunikace, je schopna obrátit ruku na téměř cokoliv, s ohledem na to, co organizace chtějí za správnou cenu.

Místa

Portsmouth

Adresa, 1. řádek
Churchill Square Consulting Ltd
Gatcombe House
Copnor Rd, Portsmouth

PO3 5EJ Portsmouth, Anglie, Spojené království

Programy

Tato škola dále nabízí: