Cirencester Tertiary College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cirencester College je specializovaná šestá vysoká škola ve venkovském prostředí na okraji Cirencesteru v Gloucestershire. Cirencester College, jedna z pouhých tří specializovaných šestých vysokých škol na jihozápadě, je jednou z nejvýznamnějších šestých vysokých škol v zemi.

Vysoká škola poskytuje most mezi školou a univerzitou, učňovským vzděláváním nebo zaměstnáním. Studenti zažívají akademickou výzvu, pastorační podporu a obohacení očekávané v nejlepší šesté formě, ale s dospělejším étosem založeným na vzájemném respektu, který vás připraví na úspěšnou nezávislou osobu.

Vysoká škola nabízí bezkonkurenční výběr předmětů z upgrade programu na studia úrovni. Velký výběr úrovní A, odborných kurzů a odborného učňovského vzdělávání je hlavním důvodem, proč nás tolik studentů dělá svou první volbou.

Cirencester zajišťuje, aby studenti naplno využili svůj potenciál prostřednictvím samostatných výukových programů pro studenty. Reputace Cirencester Sixth Form College pro vynikající výuku, učení, inovace a podporu studentů vytváří trvale vysoké skóre přidané hodnoty a míru úspěšnosti.

Místa

Cirencester

Adresa, 1. řádek
Stroud Road,
GL7 1XA Cirencester, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: