Přečtěte si oficiální popis

The Condé Nast vysoká škola módy


Vysoká škola módy Condé Nast

Naše kurzy spojují vzrušující a intenzivní akademické učení s bezkonkurenčním přístupem k nejlepším a nejjasnějším myslům v oboru, včetně týmů ve Vogue, LOVE, Glamour, GQ a mnoha dalších titulů Condé Nast.

Vysoká škola poskytuje vysoce kreativní kurzy kombinované s pevným základem v obchodní oblasti průmyslu. Účelem našich kurzů je připravit studenty na velké množství pracovních míst /; styling, žurnalistika, nákup módy, marketing, branding, grafický design, PR, digitální strategie, obchod, podnikání v událostech, elektronický obchod a mnoho dalších profesních cest.

V současné době nabízíme následující akreditované kurzy - MA Fashion Media Practice, MA Fashion Communication, MA Entrepreneurship: MA and Fashion Industries, MA Luxury Brand Management (ve spolupráci s Richmond University), BA (Hons) Fashion Communication, jednoroční Vogue Foundation Program a desetidenní Vogue Fashion Certificate.

Mezi naše krátké kurzy patří čtyřtýdenní intenzivní letní kurz Vogue, týdenní kurz Styling, týdenní kurz žurnalistiky módy, týdenní kurz Fashion Business, týdenní kurz Business of Beauty a Vogue Teen Weekend. Nyní přijímáme žádosti a těšíme se, až vás uvítáme v rodině Condé Nast.


Studentská zkušenost


Studium na Fashion College v Condé Nast


Díky přístupu k některým z nejvýznamnějších tvůrčích myslí v podnikání, plus intenzivním odborným stylům a rušnému harmonogramu - v naší nové, moderní budově i mimo ni do galerií, ateliérů atd. - najdou studenti své dny na Vysoká škola Condé Nast je zaneprázdněná a obohacující. Věříme, že přátelství, která si studenti vytvářejí mezi sebou, když studují s námi, jsou stejně důležité jako příležitosti k vytváření sítí, které budou mít s obrovským počtem externích profesionálů v oboru. V důsledku toho podporujeme bohatý, angažovaný a kolegiální postoj našich studentů, když jsou tady s námi, což jim umožňuje navazovat pevná přátelství, která budou pokračovat v jejich nesčetných a bezpochyby hvězdných profesích po celém světě.


Kariéra


Vysoká škola Condé Nast poskytuje našim studentům možnost dosáhnout jejich vysněné kariéry. Vysoká škola nabízí vynikající průmyslové vazby a partnerství. Studenti nejen získají důkladnou přípravu na obchodní život, ale již měli rozsáhlé zapojení do profesionálního světa před odchodem z vysoké školy. Pracovní zkušenosti / stáže v Condé Nast mohou být nabízeny vybrané skupině nejtalentovanějších studentů. Vysoká škola nemůže přislíbit pracovní stáže v jiných společnostech, ale představí úvody a doporučení hvězdným studentům.
Kariérní poradci školy jsou schopni vést studenty o dalším studiu, pracovních příležitostech, stážích, stážích a projektech souvisejících s požadavky každého studenta. Nabízejí profesionální službu navrženou tak, aby odpovídala individuálním potřebám.
Kariérní poradci také pořádají semináře o psaní životopisů, prezentaci portfolia, dovednostech při hledání zaměstnání a technikách pohovoru.
Vezměte prosím na vědomí, že individuální kariérové poradenství je k dispozici pouze pro studenty našich akreditovaných kurzů - MA Fashion Media Practice, MA Fashion Communication, MA Entrepreneurship: Fashion and Creative Industries, BA (Hons) Fashion Communication, Program Vogue Foundation a Vogue Fashion Osvědčení.


Vysoké školy


Vysoká škola módy Condé Nast


Vysoká škola je uznávána po celém světě jako středisko vzdělávací excelence - místo, kde nová generace nejlepších marketerů, PR, stylistů, redaktorů, vydavatelů a novinářů módního průmyslu začíná svou kariéru. Vysoká škola to dosáhne tím, že v centru naší praxe využije špičkové studenty zaměřené na "kdekoli a kdykoliv". Aby se ujistili, že naši studenti získají maximální užitek z jedinečného vhledu, který dostávají do módního průmyslu a jeho historickému kontextu, přijímá akademický personalizovaný a vysoce flexibilní přístup k učení studentů.

Vzdělávací prostředí
Naše kurzy jsou založeny na praktických metodách - ne pouze na teorii. Výuka je intenzivní a podpůrná a kombinuje vysoký podíl osobních setkání s online vzdělávacími zařízeními. Tento moderní přístup kombinovaného učení také umožňuje lektorům pravidelně sledovat pokrok studentů a poskytovat účinnou a stálou zpětnou vazbu, která je nezbytná pro zajištění úspěšných výsledků učení. Studenti získají také cenné praktické zkušenosti s poskytováním vizuálních prezentací. Étosem Condé Nast College je vybavit studenty znalostmi a dovednostmi odpovídajícími široké škále profesí v módním průmyslu nebo je připravit na další studium v příslušných oborech.

Knihovna - Tisk a digitální
Studenti mají přístup k bohatému tisku a digitálním médiím. Centrální umístění školy v Collegeu také znamená, že studenti mají snadný přístup k mnoha důležitým veřejným knihovnám a muzeím, jako je British Library, National Art Library at V
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


Conde Nast College

Tento desetidenní intenzivní kurz byl navržen tak, aby poskytoval studentům jedinečný pohled na módní průmysl. Kurz je rozdělen do tří hlavních oblastí studia: Fashion Me ... [+]

Tento desetidenní intenzivní kurz byl navržen tak, aby poskytoval studentům jedinečný pohled na módní průmysl. Kurz je rozdělen do tří hlavních oblastí studia: Fashion Media, Fashion Marketing a Vizuální komunikace pro módu.

O kurzuJednotka vizuální komunikace běží po celou dobu kurzu, která podporuje praktické dovednosti v oblasti módních médií a marketingu. Klíčovým cílem je poskytnout studentům řadu příležitostí, jak zvýšit své praktické zkušenosti, například poskytnout příležitost plánovat a stylovat módní natáčení ve studiu studia ve škole. Od počátku jsou studenti povzbuzováni a podporováni při vytváření vysoce kvalitních výsledků, které poskytnou základ pro silné portfolio. Studenti se naučí základy nebo rozvíjet své stávající dovednosti v příslušném softwaru, jako je InDesign a Photoshop.Během prvního pololetí kurzu studenti analyzují současný vývoj v oblasti digitálních médií a zhodnotí, jaký dopad mají na časopisový průmysl. Cílem je také zvýšit porozumění rozmanitým rolím v časopise, stejně jako proces vytváření nového čísla titulu Condé Nast. Projekt na toto téma zahrnuje práci v týmu a rozvoj řady přenositelných dovedností, včetně tvorby nápadů, řízení projektů a verbální a interpersonální komunikace.Marketingová módní jednotka je zaměřena na druhou polovinu kurzu a umožňuje studentům soustředit se na oblast osobního zájmu v módním průmyslu. Jednotkovým projektem je rozvíjet marketingovou strategii, která se sděluje ve vizuálním, verbálním a písemném formátu. To by mohla být strategie pro zavedenou značku módy nebo obchodní plán pro nový start-up. Klíčová témata zahrnují principy marketingu, PR, nákupu a merchandisingu a brandingu.Struktura programuBěhem kurzu budou studenti povzbuzováni, aby se soustředili na svůj vlastní profesní rozvoj a budou mít zaneprázdněný rozvrh průmyslových... [-]
Spojené království Londýn
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
10 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Conde Nast College

Intenzivní letní kurz Vogue je čtyřtýdenní program vhodný pro studenty z široké škály zázemí, včetně absolventů a absolventů, kteří doufají pracovat v módě, stejně jako t ... [+]

Intenzivní letní kurz Vogue je čtyřtýdenní program vhodný pro studenty z široké škály zázemí, včetně absolventů a absolventů, kteří doufají pracovat v módě, stejně jako těch, kteří hledají novou kariéru.

O kurzuTento kurz je soustředěný čtyřtýdenní program, který nabízí široký úvod do módního průmyslu prostřednictvím objektivu britského Vogue. Jako ikonický časopis každé generace, která se věnují stylům, tento kurz využívá mnohostranný svět Vogue a širší portfolio produktů Condé Nast (včetně GQ, Tatler, Love atd.), Aby studentům získal jedinečný pohled na módní průmysl.Ačkoli britská Vogue působí jako katalyzátor pro hlubší prozkoumání světa módy, kurz čerpá také z širších vlivů, které informují tento rychlý a vzrušující průmysl. Kurz se bude zabývat širokou škálou témat od žurnalistiky a PR až po kreativní směr.Každá týden se zajímá o široké klíčové téma a během celého kurzu budete pracovat na skupinových projektech a aktivitách, včetně stylingu v našem fotografickém studiu a navržení vlastního krytu Vogue.Struktura programuŠiroká struktura kurzu je následující:1. týden: Indukce vysokých škol a úvod do klíčových tématVedle týdenních témat probíhají pravidelná zasedání o níže uvedených tématech, z nichž všechny jsou představeny během prvního týdne:Vývoj módy ve 20. stoletíProfesionální plánování vývoje pro kariéru módního průmysluVizuální komunikace a dovednosti v oblasti digitálního designu2. týden: Kreativní praxe: MódaAnalýza trendůCelebrity stylingVliv uličního styluStyl zátišíVytvoření tabulek nálad3. týden: Role médií v móděMódní žurnalistikaEditor a Publisher / CIOPorozumění divákůmZnačení časopisů a vytváření obalůPR a médiíTýden 4: Budoucnost módyMódní marketing a spotřebitelské vlivyEtické otázky v oblasti módyFashion 2050Vytvoření portfoliaLondýn poskytuje pozadí tohoto intenzivního studijního programu s návštěvami galerií a výstav, stejně jako... [-]
Spojené království Londýn
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Conde Nast College

Kurz Condé Nast College Fashion Styling je intenzivní týdenní program s cílem seznámit studenty s řadou praktických dovedností a základních informací o dané problematice. ... [+]

Kurz Condé Nast College Fashion Styling je intenzivní týdenní program s cílem seznámit studenty s řadou praktických dovedností a základních informací o dané problematice. Je vhodný pro každého, kdo má zájem o styling, který by se rád dozvěděl více o tom, jak se vytvářejí módní obrazy.

O kurzu

Během kurzu budou studenti rozvíjet nápady pro módní natáčení v ateliéru, než začnou pracovat s týmem odborníků z oboru, aby vytvořili své vlastní módní obrazy. Studenti také naplánují a fotografují zátiší, které dodávají zátiší.

Budou slyšet od odborníků na módní průmysl řadu souvisejících témat, jako je například pouliční fotografie, vytváření vzhledových knih a nákupních stránek, styling celebrit a výzkum trendů. Vedle zkoumání práce inspirativních stylistů a fotografů se studenti také dozví, jak fungují agentury, jak jsou produkty vyráběny na výhonky a klíčové rozdíly mezi redakční a reklamní tvorbou.... [-]

Spojené království Londýn
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Conde Nast College

Kurz Condé Nast Fashion Journalism je intenzivní týdenní program zaměřený na seznámení studentů s řadou praktických dovedností a základních informací o dané problematice. ... [+]

Kurz Condé Nast Fashion Journalism je intenzivní týdenní program zaměřený na seznámení studentů s řadou praktických dovedností a základních informací o dané problematice. Je vhodný pro každého, kdo má zájem o módní a životní styl žurnalistiku, který se chce dozvědět více o médiích a rozvíjet své psací schopnosti.

O kurzu

Během kurzu budou studenti prozkoumat a rozvíjet nápady na články předtím, než začnou vytvářet webové stránky, které budou fungovat jako přehlídka jejich osobního díla.

Studenti budou slyšet od zaměstnanců společnosti Condé Nast a dalších odborníků na módní média řadu souvisejících témat, jako je porozumění hlavičce, roli redaktora, vedení rozhovorů a profilování čtenářů. Vedle zkoumání práce inspirujících autorů a redaktorů a zkoumání jazyka módy se také dozví, jak fungují časopisy, jak vytvářet příjmy z mediálního obsahu a klíčové rozdíly mezi tištěnými a digitálními formáty.... [-]

Spojené království Londýn
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Conde Nast College

Tento týdenní intenzivní kurz poskytuje široký úvod do módy. Klíčové charakteristiky módního průmyslu a jedinečné způsoby marketingu budou zkoumány s ohledem na fyzické i ... [+]

Tento týdenní intenzivní kurz poskytuje široký úvod do módy. Klíčové charakteristiky módního průmyslu a jedinečné způsoby marketingu budou zkoumány s ohledem na fyzické i digitální zkušenosti spotřebitelů.

O kurzuProgram zahrnuje přednášky, semináře, workshopy zaměřené na řešení problémů a případové studie týkající se následujících klíčových témat:principy marketinguNákup a distribuce módyGlobální maloobchodní a rozvíjející se trhyBrandingVztahy s veřejnostíKomunikace značkyNový Pracovní VývojTento kurz je vhodný pro každého, kdo má zájem o to, jak funguje módní podnikání, a byl by také užitečným ochutnávkou pro ty, kteří zvažují studium módního podnikání v budoucnu.Termíny kurzů... [-]
Spojené království Londýn
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Conde Nast College

Vogue Teen Weekend je dvoudenní program vhodný pro šestnáct a sedmnáctileté. Tento víkendový kurz nabízí jedinečný pohled na módní průmysl prostřednictvím objektivu brits ... [+]

Vogue Teen Weekend je dvoudenní program vhodný pro šestnáct a sedmnáctileté. Tento víkendový kurz nabízí jedinečný pohled na módní průmysl prostřednictvím objektivu britského Vogue. O kurzuSobota:Vývoj módy: Workshop časopisůAdopce trenduMódní cyklus: módní přechod na chodníkÚvod do módy brandinguNeděle:Úvod do módních médiíProjekt skupiny: Workshop Miss Vogue / Teen VoguePráce v módě: KariéraStejně jako poslouchání rozhovorů o klíčových tématech je kurz navržen tak, aby podporoval aktivní účast na diskusích, skupinových aktivitách a projektové práci. Maximální počet studentů na kurzu je 50, přičemž kohorta je rozdělena na menší skupiny.Oběd a občerstvení budou poskytovány oba dny. Vezměte prosím na vědomí, že neposkytujeme ubytování a naše péče o studenty se vztahuje pouze na třídu - rodiče / opatrovníci jsou povinni potvrdit souhlas s našimi bezpečnostními zásadami.Nejedná se o hodnocený nebo formálně akreditovaný kurz, ale obdržíte certifikát o účasti.Vogue Teen Weekend je výhradně pro šestnáct a sedmnáctileté děti a všichni studenti jsou povinni předložit svůj pas k ověření jejich věku při příjezdu a na britské a Visa imigrační předpisy. Každý, kdo neposkytuje doklad o věku, se nemůže zúčastnit - podrobnosti viz další podrobnosti.Termíny kurzůČervenec 2020 (Diffiled dayes bude potvrzen na podzim)Kurzovné2020: 552 GBP včetně DPH Vstupní požadavky... [-]
Spojené království Londýn
Červenec 2020
Angličtina
Denní studium
2 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Conde Nast College

Kurz Business of Beauty je intenzivní týdenní program, který studentům poskytne podrobný úvod do vnitřního fungování kosmetického průmyslu. Tento kurz je vhodný pro každé ... [+]

Jeden týden obchodní kurz krásy

Kurz Business of Beauty je intenzivní týdenní program, který studentům poskytne podrobný úvod do vnitřního fungování kosmetického průmyslu. Tento kurz je vhodný pro každého, kdo má zájem o krásu, který by se rád dozvěděl více o tom, jak funguje tento vzkvétající sektor.

O kurzu

Během kurzu se studenti dozví o vnitřním fungování kosmetického průmyslu, dotýkají se všeho od krásy, redakce, blogování krásy, kosmetické reklamy, krásy, krásy, krásy, krásy PR

Délka kurzu

20. - 24. dubna 2020

21. - 25. září 2020

Na tomto kurzu je k dispozici 30 míst, přiděleno na základě prvního příchodu, první doručení. Vezměte prosím na vědomí, že vaše místo na kurzu není vyhrazeno, dokud nebudeme obdrženi celý školný poplatek, který musí být zaplacen v plné výši a předem.... [-]

Spojené království Londýn
Duben 2020
Angličtina
Denní studium
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Conde Nast College

Program Vogue Foundation je úvodním kurzem, který připraví studenty na další studium na vysokých školách. Tento předkulturní kurz třetí úrovně (120 kreditů) je vhodný pro ... [+]

Program nadace

Začněte svou cestu do vysokoškolského vzdělávání s nadací programu Condé Nast College Foundation! Jedná se o úvodní kurz, který studenty připraví na další studium vysokoškolského vzdělávání. Nadace je tříletá (120 kreditů) pre-univerzitní kurz je vhodný pro UK, EU a mezinárodní studenty, kteří se zajímají o studium módních předmětů na úrovni stupně v pozdější fázi. Studenti budou seznámeni s klíčovými aspekty kreativního průmyslu s důrazem na módu a média. Program se zaměří na rozvoj přenositelných dovedností ve výzkumu, akademické praxi a vizuální komunikaci.

Nadace je vhodná pro absolventy, kteří se zajímají o módní kurzy, které si zatím nejsou jisti, na kterou oblast se chtějí specializovat na úrovni. Je také vhodný pro ty, kteří nesplňují vstupní požadavky pro naše BA (Hons) módní komunikace nebo ekvivalentní studijní programy v jiných institucích. Studijní a výzkumné dovednosti jsou zakomponovány do všech modulů, aby studenti byli efektivně připraveni na přechod na vyšší vzdělávání a podpora s vysokoškolským vzděláním je prioritou. Úspěšní a zapojení studenti, kteří dokončí nadaci, budou považováni za BA (Hons) Fashion Communication, pokud se chtějí připojit k tomuto kurzu.... [-]

Spojené království Londýn
Říjen 2020
Angličtina
Denní studium
3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Inside the Condé Nast College photo studio

What the students say

Conde Nast College Of Fashion & Design
Adresa, 1. řádek
Condé Nast College of Fashion & Design
 Admissions 
16-17 Greek Street
W1D 4DR Londýn, Anglie, Spojené království
Website