Conde Nast College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vysoká škola módy a designu Condé Nast


Vysoká škola módy a designu Condé Nast poskytuje studentům prvotřídní módní vzdělání v centru Londýna.

Naše kurzy spojují vzrušující a intenzivní akademické učení s bezkonkurenčním přístupem k nejlepším a nejjasnějším myslům v oboru, včetně týmů ve Vogue, LOVE, Glamour, GQ a mnoha dalších titulů Condé Nast.

Vysoká škola poskytuje vysoce kreativní kurzy kombinované s pevným základem v obchodní oblasti průmyslu. Účelem našich kurzů je připravit studenty na velké množství pracovních míst /; styling, žurnalistika, nákup módy, marketing, branding, grafický design, PR, digitální strategie, obchod, podnikání v událostech, elektronický obchod a mnoho dalších profesních cest.

V současné době nabízíme následující akreditované kurzy - MA Fashion Media Strategy, MA Creative Direction for Fashion Media, MA Fashion žurnalistika, MA Fashion Communication, MA Entrepreneurship: Fashion and Creative Industries, MA Luxury Brand Management (ve spolupráci s Richmond University), BA (Hons) Fashion Communication, jednoletý program Vogue Foundation a desetidenní Vogue Fashion Certificate.

Mezi naše krátké kurzy patří čtyřtýdenní intenzivní letní kurz Vogue, týdenní kurzy: Kurz módního stylingu, Kurz žurnalistiky módy, Kurz módního podnikání, Business of Beauty, Kultura Streetwear a Brand Drop a Vogue Teen Weekend, stejně jako šestitýdenní Móda a obrázek online program.

Nyní přijímáme žádosti a těšíme se, až vás uvítáme v rodině Condé Nast.


Studentská zkušenost


Studium na Condé Nast College of Fashion & Design je vzrušující, poutavý a jedinečně obohacující zážitek.


Díky přístupu k některým z nejvýznamnějších tvůrčích myslí v podnikání, plus intenzivním odborným stylům a rušnému harmonogramu - v naší nové, moderní budově i mimo ni do galerií, ateliérů atd. - najdou studenti své dny na Vysoká škola Condé Nast je zaneprázdněná a obohacující. Věříme, že přátelství, která si studenti vytvářejí mezi sebou, když studují s námi, jsou stejně důležité jako příležitosti k vytváření sítí, které budou mít s obrovským počtem externích profesionálů v oboru. V důsledku toho podporujeme bohatý, angažovaný a kolegiální postoj našich studentů, když jsou tady s námi, což jim umožňuje navazovat pevná přátelství, která budou pokračovat v jejich nesčetných a bezpochyby hvězdných profesích po celém světě.


Kariéra


Vysoká škola Condé Nast poskytuje našim studentům možnost dosáhnout jejich vysněné kariéry. Vysoká škola nabízí vynikající průmyslové vazby a partnerství. Studenti nejen získají důkladnou přípravu na obchodní život, ale již měli rozsáhlé zapojení do profesionálního světa před odchodem z vysoké školy. Pracovní zkušenosti / stáže v Condé Nast mohou být nabízeny vybrané skupině nejtalentovanějších studentů. Vysoká škola nemůže přislíbit pracovní stáže v jiných společnostech, ale představí úvody a doporučení hvězdným studentům.
Kariérní poradci školy jsou schopni vést studenty o dalším studiu, pracovních příležitostech, stážích, stážích a projektech souvisejících s požadavky každého studenta. Nabízejí profesionální službu navrženou tak, aby odpovídala individuálním potřebám.
Kariérní poradci také pořádají semináře o psaní životopisů, prezentaci portfolia, dovednostech při hledání zaměstnání a technikách pohovoru.
Vezměte prosím na vědomí, že individuální kariérové poradenství je k dispozici pouze studentům na našich akreditovaných kurzech - všechny programy MA, BA (Hons) Fashion Communication, Vogue Foundation Program a Vogue Fashion Certificate.


Vysoké školy

Vysoká škola módy a designu Condé Nast má vynikající zázemí, které bylo vytvořeno a nově postaveno s ohledem na ambice College a našich studentů. Dále nabízíme našim studentům moderní vzdělávací prostředí, které je inspirativní i provokativní.

Vysoká škola je uznávána po celém světě jako středisko vzdělávací excelence - místo, kde nová generace nejlepších marketerů, PR, stylistů, redaktorů, vydavatelů a novinářů módního průmyslu začíná svou kariéru. Vysoká škola to dosáhne tím, že v centru naší praxe využije špičkové studenty zaměřené na "kdekoli a kdykoliv". Aby se ujistili, že naši studenti získají maximální užitek z jedinečného vhledu, který dostávají do módního průmyslu a jeho historickému kontextu, přijímá akademický personalizovaný a vysoce flexibilní přístup k učení studentů.


Vzdělávací prostředí
Naše kurzy jsou založeny na praktických metodách - ne pouze na teorii. Výuka je intenzivní a podpůrná a kombinuje vysoký podíl osobních setkání s online vzdělávacími zařízeními. Tento moderní přístup kombinovaného učení také umožňuje lektorům pravidelně sledovat pokrok studentů a poskytovat účinnou a stálou zpětnou vazbu, která je nezbytná pro zajištění úspěšných výsledků učení. Studenti získají také cenné praktické zkušenosti s poskytováním vizuálních prezentací. Étosem Condé Nast College je vybavit studenty znalostmi a dovednostmi odpovídajícími široké škále profesí v módním průmyslu nebo je připravit na další studium v příslušných oborech.

Knihovna - Tisk a digitální
Studenti mají přístup k velkému množství tištěných a digitálních médií. Centrální londýnská lokace také znamená, že studenti mají snadný přístup k mnoha důležitým veřejným knihovnám a muzeím včetně Britské knihovny, Národní umělecké knihovny ve V&A, Design Museum, Referenční knihovny Westminster, Tate Library a archivních studoven.

Místa

Londýn

Conde Nast College Of Fashion & Design

Adresa, 1. řádek
Condé Nast College of Fashion & Design
 Admissions

16-17 Greek Street
W1D 4DR Londýn, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium