Coventry College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Co děláme

Ať už potřebujete zlepšit své základní dovednosti nebo studium na vysokoškolské vzdělání, můžeme poskytnout nejkvalitnější technické a odborné vzdělání k zajištění vašeho úspěchu.

Naše kurzy pokrývají stovky potenciálních Pathways , které jsou navrženy tak, aby zlepšily vaše kariérní vyhlídky a pomohly vám pokročit na univerzitě i mimo ni.

Naše síla vychází z našich blízkých vztahů s průmyslem a místními zaměstnavateli, kteří přispívají k navrhování našich kurzů, aby zajistili, že zůstanou aktuální a relevantní pro své potřeby. Poskytují také cenné pracovní zkušenosti, odborné poradenství a hostující řečníky, které všechny zvýší vaše šance na zajištění vašeho vysněného zaměstnání.

Spolupracujeme s Vámi, abychom zajistili přístup k veškeré potřebné pomoci a podpoře, ať už je to osobní, vzdělávací nebo finanční. Věříme, že Coventry je skvělé místo pro život, práci a růst a slavíme úspěchy našich studentů.

Proč Coventry College ?

Budoucnost bez kvalifikací a / nebo dovedností se stává stále obtížnějším. Coventry College je zde, aby poskytla lidem v Coventry podporu, informace, školení, dovednosti a znalosti, které vám pomohou pokročit ve vaší kariéře a realizovat vaše ambice.

Pýcha na vysoké škole, pýcha ve městě

Tato nová vysoká škola vznikla, když se City College Coventry a Henley College Coventry sloučily v úterý 1. srpna 2017. Máme dva kampusy, městský areál a areál Henley, které se nacházejí na předchozích místech bývalých vysokých škol. Jsme největší univerzitou pro další vzdělávání ve městě a okolí. Naším posláním je obsluhovat tuto oblast, zdokonalovat dovednosti, zachovávat dokonalost a užívat si tohoto nádherného města.

Učit se pro všechny fáze a všechny věkové kategorie

Od úrovně vstupní úrovně až po odborné kurzy na úrovni a specializované kurzy je zde něco pro studenty s malým nebo žádným formálním vzděláním až do kariérových letáků.

Očekávejte živé prostředí, kde se můžete setkat s lidmi z různých prostředí a kultur.

Vynikající zařízení

Městský areál byl dokončen v roce 2008 a je snadno dostupný z centra města a autobusových linek. Jakmile jste uvnitř, uvidíte fantastické zařízení od venkovních stavebních prostor až po média a nahrávací centra. Taneční studia žijí vedle IT apartmá a relaxační společenské místnosti. Místo pro jídlo, studium, setkání a tvorbu pro studenty na všech kurzech.

Nová budova Henley Campus byla dokončena v březnu 2014. Zařízení Henley s kapacitou 8 milionů liber zahrnuje atrium s výstavním prostorem pro zobrazení studentských prací, nový blok se 14 velkými učebnami a nejmodernějšími konferenčními zařízeními, čtyři nové vlasy a salony krásy, živá restaurace, sportovní a fitness centrum a školka.

Místa

Coventry

Adresa, 1. řádek
City Campus
50, Swanswell Street
Coventry

CV1 5DG Coventry, Anglie, Spojené království

Coventry

Adresa, 1. řádek
Henley Campus
Henley Road
Bell Green
Coventry

CV2 1ED Coventry, Anglie, Spojené království