DLD College London

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

DLD je nejstarší a jedna z nejprestižnějších vysokých škol ve Velké Británii, která od svého založení v roce 1931 vybudovala silnou pověst mezi studenty, rodiči, školami a univerzitami.London, United Kingdom - Palace of Westminster (Houses of Parliament). UNESCO World Heritage Site.

DLD College London působí z účelového areálu v centru Londýna s výhledem na Westminster a řeku Temži.

Zaměřujeme se na každého studenta jako jednotlivce, nabízející každému člověku nejlepší výukové a vzdělávací zdroje. Naším cílem je vybudovat důvěru v naše studenty a umožnit jim přístup k širokému spektru vysokoškolských kurzů na špičkových univerzitách. Jsme vysoká škola známá pro svou přívětivost a neformálnost a zacházíme s našimi studenty jako s mladými dospělými.

Jako součást skupiny Alpha Plus chce společnost DLD College udržovat "zlatý standard" kvality vzdělávání. Třídy jsou malé a umožňují studentům a učitelům soustředit se na nejúčinnější způsoby učení. Rozvíjíme a vyzýváme naše studenty, motivujeme je a zvyšujeme jejich vlastní očekávání, navíc naše učící komunita je podporována e-learningovou platformou.

College nabízí vynikající, moderní výukové ubytování a zdroje v jedné z nejbezpečnějších a nejvíce dostupných oblastí Londýna, co by kamenem dohodil od Westminsterského mostu a parlamentů. Zatímco akademie je silná ve všech akademických oblastech, naše tvůrčí umění je průhledně úspěšné a naše divadlo, umění a design, hudební a fotografické studia jsou scintilační místa.

Na vysoké škole je asi 500 studentů , z nichž někteří se připravují na úroveň A, někteří studují pro své GCSE a některé studují pro programy BTEC a International Foundation Programs. Naše velká šestá forma umožňuje vysoké škole nabízet širokou škálu předmětů podporovaných silným systémem sociálního zabezpečení a vysoce kvalitním vysokoškolským vzděláním a poradenstvím v oblasti kariéry. Pro studenty, kteří vyžadují ubytování v rezidenční oblasti, nabízí DLD College více než 200 pokojů v našem účelově vybudovaném studentském sídle přímo nad budovou naší vysoké školy. DLD má rozsáhlou škálu aktivit mimo třídu, sportovní, kulturní a sociální. Je zřejmé, že zde máme něco zvláštního, něco, co můžete zažít jen tím, že nás navštívíte. Těším se na setkání s Vámi.

Irfan Latif, ředitel

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
199 Westminster Bridge Road
London
SE1 7FX

SE1 7FX Londýn, Anglie, Spojené království