ELITE FOOTBALL ACADEMY

Úvod

Read the Official Description

Akademie je jedinečná, protože je navržena tak, aby umožnila talentovaným hráčům získat přístup k profesionální / non-ligové hře, stejně jako přístup k americkým univerzitám a klubům. Hrací Pathways pro hráče zahrnují:

  • UK Club Links
  • Mezinárodní klubové odkazy
  • Americké fotbalové stipendia

Akademie bude soutěžit v BUCS lize a bude soutěžit s různými kluby ze Spojeného království a zámoří ve vitrínách. Kromě toho budou každoroční koncertní tábory pořádané v evropských zemích, aby hráči získali pocit z evropského fotbalu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Stupeň fotbalu

Campus forma Denní studium August 2019 Spojené království London

Future Elite Sports může nabídnout fotbalový program na plný úvazek pro talentované hráče fotbalových mužů a současně studovat na vysokou školu. Fotbalová akademie je fotbalový program na plný úvazek, který poskytuje perfektní platformu pro hráče, kteří budou trénovat a soutěžit na vysoké úrovni ve Velké Británii. [+]

Future Elite Sports může nabídnout fotbalový program na plný úvazek pro talentované hráče fotbalových mužů a současně studovat na vysokou školu. Fotbalová akademie je fotbalový program na plný úvazek, který poskytuje perfektní platformu pro hráče, kteří budou trénovat a soutěžit na vysoké úrovni ve Velké Británii.

Na základě amerického Collegiateho systému umožňuje Future Elite Academy pokračovat v pronásledování snu profesionálního hraní a současně získávat mezinárodně uznávaný titul. Nachází se v živém městě Northampton, Academy nabízí nejmodernější školicí zařízení v kombinaci s fantastickými učebními prostory.... [-]