Přečtěte si oficiální popis

Edinburghská škola potravin a vína (ESFW) je nejstarší nezávislá a oceněná škola ve Skotsku, založená v roce 1986. ESFW se nachází v domě The Coach House of Newliston Estate, EH29 9EB.

Kde jsme:

  • Jen 25 minut od centra města
  • 5 minut od letiště Edinburgh
  • Přístup ke všem hlavním dopravním cestám. (M8, M9, B800)

Kurzy

Vzdělávací, Diplom, Třídy kuchařů jednoho dne, Jídelní a večerní večery, Masterclasses.

Venkovní stravování

Škola také nabízí velký výběr cateringových služeb pro firemní akce, svatby a zvláštní příležitosti.

NÁSLEDOVAT

Edinburgh School of Food & Wine je nejstarší nezávislá a uznávaná skotská školka, založená v roce 1986.

Náš zkušený tým šéfkuchařů naučí studentům širokou škálu schopností, technik a dovedností, pro úplné nováčky pro aspirační profesionály.

Nachází se v The Coach House of Newliston Estate, škola poskytuje perfektní prostředí pro širokou škálu vzdělávacích kurzů, Jednodenní kurzy kuchařství, večeře jídla a vína, Masterclasses, volnočasové aktivity a firemní akce.

Škola také nabízí velký výběr cateringových služeb včetně pravidelné akce v Newliston Estate v Kirklistonu, zámku Dundas v jižní Queensferry a také v rezidenci v Bute House, domov Skotského ministra.

Zúčastníme se mnoha událostí na místní úrovni a pravidelných silničních přehlídek u John Lewis a nákupního centra The Gyle v Edinburghu, takže máte vždy možnost se setkat s týmem a získat pocit života.

Škola je plně akreditována "Britskou akreditační radou" a pracujeme také na plné akreditaci SQA. Spolupracujeme s řadou obchodních partnerů a organizací, abychom poskytli vzdělávacím studentům, nadšencům jednoho dne vaření a návštěvníkům událostí to nejlepší zkušenosti a znalosti, když jsou ve škole.

Snažíme se dodržovat všechny skotské, britské, evropské a mezinárodní zákony a od února 2013 jsme hrdí na to, že říkáme, že se jedná o organizaci nakládání s odpadem nula. Klikněte zde pro více informací.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Chléb, pečení a pečivo Plánování a kalkulace menu Vaření pro větší čísla CV Stavební dílna Jako součást Intenzivního certifikačního kurzu nabízíme také ... [+]

Chléb, pečení a pečivo Plánování a kalkulace menu Vaření pro větší čísla

CV Stavební dílna

Jako součást Intenzivního certifikačního kurzu nabízíme také neocenitelný workshop pro rozhovory a životopis. Zaměřené zkušenými odborníky z oblasti HR a obchodu jsou vynikající příležitostí ke zdokonalení vašeho životopisu a zdokonalení techniky rozhovoru při přípravě buď na změnu v kariéře, nebo na ponoření se do světa práce.

Víno Studies

Během kurzu se studentům podává jednodenní úvod do jídelního a vína, naučil se náš odborný sommelier.

To studentům poskytne základy porozumění, pokud jde o make-up vín a jejich schopnost přizpůsobit se různým typům chutí a potravin.... [-]

Spojené království Edinburgh
Srpen 2019
Denní studium
4 týdnů
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

... [+]

Edinburgh School of Food & Wine přijímá studenty z celého světa, včetně studentů mezitímních ročníků, absolventů škol a změn kariéry. Průřez studentů, které diplom přitahuje, pomáhá vytvářet různorodou skupinu, ve které se zaměřuje pevně na získání neocenitelného úvodu do jídla a vína.

Kariérní možnosti

Edinburgh School of Food & Wine Absolventi absolvovali řadu kariér v profesionálním světě. Patří sem profesionální kuchaři, kuchaři, kuchaři a spisovatelé jídel. Od svého založení v roce 1986 vytvořila Edinburghská škola pro potraviny a víno silné vztahy s průmyslovými profesionály ve Velké Británii a na celém světě. Úzce spolupracujeme s každým studentem, abychom vytvořili správnou příležitost pro jednotlivce.... [-]

Spojené království Edinburgh
Srpen 2019
Denní studium
6 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Je to kurz založený na dovednostech a technikách a je navržen tak, aby vám poskytl platformu, kterou vyžaduje moderní kuchař. Diplom je intenzivní a na profesionální úrov ... [+]

Je to kurz založený na dovednostech a technikách a je navržen tak, aby vám poskytl platformu, kterou vyžaduje moderní kuchař.

Diplom je intenzivní a na profesionální úrovni, který podporuje všechny techniky, které budete potřebovat k úspěchu. Existuje současná poptávka po šéfkuchařovi s jídelním světem, který hledá, abychom se vycvičovali ve vysokých standardech požadovaných a stanovených profesionálními kuchařskými školami. Kurz je určen pro širokou škálu jednotlivců, od těch, kteří chtějí zahájit svou kariéru, chtějí si založit vlastní podnikání, kariéry a ti, kteří chtějí doplnit svou současnou úroveň. Zahrnuje vaši uniformu, osobní sadu nožů a všechny recepty.... [-]

Spojené království Edinburgh
Září 2019
Denní studium
3 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

... [+]

Hra Kouření, konzervace a konzervace Vaření na diety a alergie Dezerty a pudinky Menu psaní a kalkulace Studie vína

Během diplomu se studentům podává jednodenní úvod do shody s jídlem a vínem, který nám pomáhá odborný sommelier.

To studentům poskytne základy porozumění, pokud jde o make-up vín a jejich schopnost přizpůsobit se různým typům chutí a potravin.

Tento kurz poskytne studentům dobré znalosti o odrůdách hroznů a umožní seznámení s výběrem vína a ducha.

Tento kurz poskytuje vynikající základ pro další studium potravin a vína.

zdraví a bezpečnost

Před tím, než pracujete v jakémkoli prostředí jídelního servisu, je zákonem požadováno, aby každý zaměstnanec měl certifikát hygieny potravin REHIS. Samozřejmě, všichni naši studenti nadací absolvují celý den školení s našim důstojníkem pro bezpečnost a ochranu zdraví, na jehož konci je vydána krátká zkouška k získání osvědčení.... [-]

Spojené království Edinburgh
Srpen 2019
Denní studium
3 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině