Edinburgh School of Food and Wine (ESFW)

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Edinburghská škola potravin a vína (ESFW) je nejstarší nezávislá a oceněná škola ve Skotsku, založená v roce 1986. ESFW se nachází v domě The Coach House of Newliston Estate, EH29 9EB.

Kde jsme:

  • Jen 25 minut od centra města
  • 5 minut od letiště Edinburgh
  • Přístup ke všem hlavním dopravním cestám. (M8, M9, B800)

Kurzy

Vzdělávací, Diplom, Třídy kuchařů jednoho dne, Jídelní a večerní večery, Masterclasses.

Venkovní stravování

Škola také nabízí velký výběr cateringových služeb pro firemní akce, svatby a zvláštní příležitosti.

NÁSLEDOVAT

Edinburgh School of Food & Wine je nejstarší nezávislá a uznávaná skotská školka, založená v roce 1986.

Náš zkušený tým šéfkuchařů naučí studentům širokou škálu schopností, technik a dovedností, pro úplné nováčky pro aspirační profesionály.

Nachází se v The Coach House of Newliston Estate, škola poskytuje perfektní prostředí pro širokou škálu vzdělávacích kurzů, Jednodenní kurzy kuchařství, večeře jídla a vína, Masterclasses, volnočasové aktivity a firemní akce.

Škola také nabízí velký výběr cateringových služeb včetně pravidelné akce v Newliston Estate v Kirklistonu, zámku Dundas v jižní Queensferry a také v rezidenci v Bute House, domov Skotského ministra.

Zúčastníme se mnoha událostí na místní úrovni a pravidelných silničních přehlídek u John Lewis a nákupního centra The Gyle v Edinburghu, takže máte vždy možnost se setkat s týmem a získat pocit života.

Škola je plně akreditována "Britskou akreditační radou" a pracujeme také na plné akreditaci SQA. Spolupracujeme s řadou obchodních partnerů a organizací, abychom poskytli vzdělávacím studentům, nadšencům jednoho dne vaření a návštěvníkům událostí to nejlepší zkušenosti a znalosti, když jsou ve škole.

Snažíme se dodržovat všechny skotské, britské, evropské a mezinárodní zákony a od února 2013 jsme hrdí na to, že říkáme, že se jedná o organizaci nakládání s odpadem nula. Klikněte zde pro více informací.

Místa

Edinburgh

Adresa, 1. řádek
The Coach House
Newliston Estate

EH29 9EB Edinburgh, Skotsko, Spojené království