Edinburgh College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Edinburgh College

Edinburgh College sídlí ve Skotsku ve Velké Británii a působí ve čtyřech hlavních kampusech v oblasti města Edinburgh.

S přibližně 26 000 zapsanými studenty a 1 200 zaměstnanci je Edinburgh College jednou z největších vysokých škol a předních poskytovatelů dalšího vzdělávání (TVET) financovaných z veřejných zdrojů ve Velké Británii. Vysoká škola vyvinula široké učební osnovy, které zahrnují obchod a správu, vzdělávání v raném věku, strojírenství, STEM a stavebnictví, kreativní průmysly, zdraví a pohodu a cestovní ruch a pohostinství.

Edinburgh College je jedním z největších celoročních poskytovatelů programů anglického jazyka ve Skotsku a je akreditována Britskou radou pro výuku angličtiny ve Velké Británii.

148458_7-min.jpg

Kromě toho Edinburgh College dosáhla statusu STEM Assured - nezávislého, průmyslově podloženého ověřování kvality poskytování vědeckých, technologických, technických a matematických nástrojů instituce. K dosažení tohoto statusu byla Edinburgh College posouzena na základě robustního rámce pro srovnání naší schopnosti navrhovat a poskytovat kurzy STEM, které drží krok s rozvíjejícími se technologiemi a vyvíjejícími se potřebami zaměstnavatelů.

Na Edinburgh College věříme, že poskytneme lidem dovednosti, které potřebují pro budoucnost, kterou chtějí. Chápeme důležitost vzdělání pro rodiče, mladé lidi a profesionály, kteří se snaží rozvíjet svou kariéru. Chápeme také potřeby našich studentů a partnerů, aby školení byla relevantní, účelná a poutavá.

Mezinárodní zkušenosti

Každý rok vítáme studenty z celého světa, aby využili vysoce kvalitního školení a vzdělávání, které nabízíme. Studenti k nám přicházejí na diplomové kurzy, krátké kurzy na míru a na naši každoroční letní školu anglického jazyka. Mnoho našich zahraničních studentů využívá své kvalifikace na Edinburgh College k Pathway k vysokoškolskému studiu nebo k přímé práci.

Stále častěji spolupracujeme se zámořskými partnery na školení studentů, učitelů a odborníků, poradenství při tvorbě osnov a konzultace a podpora při zakládání nových vzdělávacích institucí. Můžeme pracovat s partnery v jejich domovské zemi, v Edinburghu, online nebo pomocí různých těchto metod (kombinované učení).

148460_27-min.jpg

Prostřednictvím našich mezinárodních zkušeností jsme sdíleli své znalosti a zkušenosti, ale také jsme rozšířili své vlastní obzory hlubším porozuměním vzdělávacích a kulturních kontextů v jiných zemích.

Máme zkušenosti s mezinárodní prací v následujících oblastech:

  • Nadnárodní vzdělávací partnerství a programy
  • Školení pro profesionály napříč našimi oblastmi učebních osnov, včetně cestovního ruchu, managementu a vedení a podnikání
  • Odborné vzdělávání / příprava učitelů
  • Výuka anglického jazyka a vzdělávání učitelů
  • Poradenství v oblasti dovedností a odborné přípravy, budování kapacit TVET

Místa

Edinburgh

Adresa, 1. řádek
46 Dalhousie Rd, Eskbank, Dalkeith EH22 3FR
Edinburgh, Skotsko, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium