Přečtěte si oficiální popis

O nás

Jsme jedním z předních britských poskytovatelů služeb v oblasti kariéry a vzdělávání. Nabízíme řadu pobytových, jednodenních a školních kurzů, které poskytují studentům nezapomenutelné vzdělávací zkušenosti, poskytují jim neocenitelný náskok ve zvoleném oboru a rozvíjejí klíčové kompetence potřebné pro jejich potenciální budoucí profesní dráhu. Naše kurzy - které všechny kladou důraz na vzdělávání prostřednictvím zkušeností - pokrývají několik hlavních profesních Pathways jako je medicína, obchod, právo, strojírenství a veterinářství. Spojením odborných konzultací a zapojením výukových prostředí pomáháme rozvíjet dovednosti studentů v oblasti komunikace, vedení, týmové práce a řešení problémů. Studenti budou také budovat a udržovat efektivní vztahy s podobně smýšlejícími tvůrci změn po celém světě, kteří jsou nadšeni stejnými tématy a mohou je podpořit procesem zvolené cesty.

Společnost byla založena v roce 2015 s naším hlavním poskytovatelem kurzů profesního porozumění, Medical Projects, a jejím cílem je vzdělávat, inspirovat a zmocňovat studenty, aby přijímali ambiciózní - a informovaná - rozhodnutí o své budoucnosti, což povede ke vzniku skupiny Education Projects Group v roce 2018. Věříme, že zažíváme věci z první ruky jsou pro studenty nejúčinnější metodou učení, a proto jsme rádi, že můžeme studentům ve věku 13 let nabídnout kariérní vhled.

Naše vzdělávací mise

Naším posláním je poskytovat studentům po celém světě ocenění v kariéře prostřednictvím zážitkového učení.122785_rsz_adobestock_289737282.jpg

Oceněná společnost

Cena za nejlepší vzdělávací produkt

Lékařské projekty byly (a stále jsou) hrdým vítězem ceny za nejlepší vzdělávací produkty na British Youth Travel Awards v prosinci 2018. Prestižní národní ceny pořádá British Educational Travel Association a posuzuje je skupina odborníků z celé mládeže, studentský a vzdělávací cestovní ruch. Tým Medical Projects je potěšen, že je uznáván jako poskytovatel nejlepšího britského vzdělávacího produktu. Zde je to, co o výhře řekl náš generální ředitel, Mark Williams:

„Toto je uznání služby a hodnoty, kterou náš tým a umístění poskytují. Je to velká čest, ale také potvrzuje vysokou kvalitu a odhodlání, které dáváme našim studentům, učitelům a rodičům, “řekl.

"Školy se k nám vracejí znovu a znovu z důvodu úrovně péče o zákazníka, kterou poskytujeme, a naší schopnosti přizpůsobit si výlety - a toto ocenění potvrzuje, že v našem přístupu máme naprostou pravdu."

Rozšířená podpora

Spolupracujeme s Kaplanem, abychom studentům vzdělávacích projektů poskytli zlevněný přístup k jejich předním třídám přípravy na zkoušky. Od chvíle, kdy zahájili kurzy, sloužil více než 1 milionu studentů, je Kaplan ve své zkušenosti s přípravou studentů na testy bezkonkurenční.

Pojištění

Díky 17 letým zkušenostem a více než 130 zemím je World Nomads skvělým místem pro začátek vyhledávání v cestovním pojištění. Vzdělávací projekty Studenti mohou získat nabídku přímo prostřednictvím jejich Student Dashboard, díky našemu partnerskému partnerství s World Nomads.

Poradenství a poradenství

Jako oficiální studentský zástupce spolupracujeme se studentským pokojem a poskytujeme studentům rady ohledně pracovních zkušeností a profesního vhledu. To nám umožňuje zajistit, aby studenti dostávali nejlepší rady o našich kurzech přímo od nás, a to způsobem, který jim vyhovuje.

Jak to funguje

Komplexní podpora

Všechny naše kurzy a projekty jsou plně podporovány specializovanými a zkušenými týmy a profesionály. Studentům poskytujeme podporu před, během a po jejich kurzu u nás.

 • Než si objednáte : Přihlaste se do kurzu se členem Education Projects Group je jednoduché. Jakmile se studenti rozhodnou, ke kterému kurzu se chtějí připojit, jednoduše vyplňte náš online formulář žádosti a zaplaťte registrační poplatek, abyste si zajistili místo. Pokud si studenti nejsou jisti, ke kterému kurzu se chtějí připojit, nebo by chtěli jen trochu více informací, mohou vždy mluvit s členem našeho přátelského studentského týmu pro umístění, který jim může pomoci.
 • Jakmile si knihu zarezervujete: Poté, co si student zajistil místo ve zvoleném kurzu, získá přístup ke svému studentskému informačnímu panelu - online plánovači výletů se všemi informacemi poskytnutými pro přípravu na jeho kurz. Každému studentovi je přidělen osobní poradce pro umístění studentů, který je bude provázet přípravou na jeho kurz, přičemž zajistí, aby studenti posílali všechny důležité informace potřebné k organizaci vybraného programu. Navíc jsou vždy připraveni odpovědět na otázky!
 • Před příjezdem: Každý student obdrží poštou uvítací balíček obsahující tričko, identifikační kartu a karty pro nouzové kontakty spolu s informacemi, které jim pomohou připravit se na svůj kurz. Budeme v kontaktu se všemi studenty, kteří jsou v přípravě na jejich kurz, abychom se ujistili, že jsou si vědomi postupů při příjezdu, odpovídat na jakékoli dotazy na poslední chvíli a poskytovat informace a kontaktní údaje o tom, co dělat v případě nepravděpodobných mimořádných událostí .
 • Den příjezdu: Studentům jsou poskytována okna pro příjezd a odjezd, ve kterých by si měli zarezervovat dopravu do a ze zvoleného kurzu. Během těchto oken budou naši zaměstnanci na určených místech setkání. Obvykle se jedná o místní letiště nebo vlakové stanice poblíž místa kurzu. Studenti jsou potom doprovázeni našimi zaměstnanci, aby se setkali se zbytkem naší studentské skupiny a zúčastnili se zábavných ledoborců! Všichni studenti se také účastní studentské indukce prvního večera na kurzu. Zde jim naši zaměstnanci řeknou, co se bude dít během týdne, spolu s jakýmikoli dos a don'ts.
 • Během kurzu: Studenti stráví od pondělí do pátku učením o své zvolené kariéře Pathway prostřednictvím různých pohlcujících a praktických zkušeností, odborného doučování od světových učitelů a návštěv místních zajímavých míst. Večery a víkendy jsou navrženy tak, aby poskytovaly studentům příležitost co nejlépe využít místní oblasti a kultury. V závislosti na cíli kurzu, který si studenti vybrali, by to mohlo zahrnovat návštěvy divadla, kurzy vaření, lekce místního tance nebo dokonce hledání lvů, tygrů a medvědů na safari divoké zvěře!
 • Post-kurz: Náš závazek vůči studentům nekončí, když s námi absolvují své kurzy. Všichni studenti, kteří se účastní rezidenčního kurzu, obdrží osobní certifikát, který jim pomůže s jejich univerzitními přihláškami. Jsme také rádi, že poskytujeme reference studentům, a často zjistíme, že naši studenti získávají tolik času ze svého času se skupinou Education Projects Group , že se k nám vracejí, aby se k nám přidali pro další kurz - nebo dva!122786_rsz_adobestock_57558261.jpg

Problém, který řešíme

Otázky Pouze pracovní zkušenosti mohou odpovědět ...

 • Co chceš dělat?
 • Co chceš být, když jsi starší?
 • Kde chcete studovat?
 • Co chcete studovat na univerzitě?
 • Chcete se vydat učňovskou cestou?

Je snadné zapomenout, že většina mladých lidí nemá pracovní zkušenosti potřebné k tomu, aby mohla na tyto otázky poskytnout informovanou odpověď. To bychom chtěli změnit.

Věříme, že zážitkové učení je klíčem k tomu, aby mladí lidé mohli informovaně rozhodovat o své budoucnosti. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby poskytovaly realistický vhled do různých profesních Pathways a zároveň pomáhaly studentům rozvíjet klíčové dovednosti a kompetence potřebné k uskutečnění jejich ambicí a dosažení jejich zvolené kariéry.

Náš projektový závazek je:

1. Osvícení další generace studentů
2. Umožněte studentům přijímat informovaná rozhodnutí o kariéře
3. Povzbuzujte globální myšlení

Věříme, že tím, že takto pomáhají studentům, nechávají naše kurzy připravené na kariéru a jsou motivováni k dosažení svých cílů; s pochopením globálního profesionálního světa - a jejich místa v něm.

Náš závazek vůči studentům

Každý prvek každého kurzu je navržen tak, aby studentům poskytoval co nejlepší vzdělávací zkušenosti, a to jak akademicky, tak osobně. Chceme, aby nás studenti nechali osvícenými, zmocněnými a povzbuzenými k přemýšlení s globálním přístupem. Naše odborně navržené kurzy se zaměřují na pět klíčových oblastí rozvoje studentů:

 • 1 Osobní rozvoj
 • 2 Kulturní ponoření
 • 3 Profesionální expozice
 • 4 Rozšíření akademických horizontů
 • 5 zábava
Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Education Projects Group

Kurz Business, Finance a Enterprise poskytuje studentům hlubší porozumění kariérním možnostem a klíčovým dovednostem potřebným k tomu, aby byli obchodními vůdci budoucnos ... [+]

Přehled kurzu

Kurz Business, Finance a Enterprise poskytuje studentům hlubší porozumění kariérním možnostem a klíčovým dovednostem potřebným k tomu, aby byli obchodními vůdci budoucnosti. Studenti absolvují výuku od řady zkušených obchodních profesionálů včetně generálních ředitelů, generálních ředitelů, marketingových a brandingových manažerů, makléřů, finančních ředitelů a investorů.

Studentům je dán nový obchodní koncept, který musí během týdne uvést do života. Jedná se o workshopy od předních představitelů v oblasti podnikového plánování, marketingu, brandingu, financí, podnikání a investic, kteří budou schopni poskytovat poradenství a vedení, když vezmou svůj podnikatelský nápad z konceptu na trh. Praktický kurz, který poskytuje skutečný pohled do světa podnikání.... [-]

Spojené království Londýn
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Education Projects Group

Náš britský právní pracovní zkušební kurz je rezidenční týdenní vzdělávací program, který má studentům poskytnout nejlepší možný náhled do pracovního života jako právník ... [+]

Přehled kurzu

Náš britský právní pracovní zkušební kurz je rezidenční týdenní vzdělávací program, který má studentům poskytnout nejlepší možný náhled do pracovního života jako právník v právním systému Spojeného království. Tento kurz, který nabízí výuku od kvalifikovaných právnických profesionálů, umožňuje studentům v průběhu týdne převzít roli právního zástupce a advokáta.

V kombinaci s odbornou univerzitní aplikací a kariérním poradenstvím tento kurz ponechá studenty připravené začít kariéru v právnické profesi! Kurz se sídlem v pulzujícím hlavním městě Londýně, kde sídlí nejvyšší soudní dvory ve Velké Británii, poskytuje studentům také šanci se ponořit do britské kultury.... [-]

Spojené království Londýn
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
1 týden
Kampus
Přečtěte si více v češtině