Eurocentres

Úvod

Read the Official Description

Eurocentres vyučuje jazyky, kde se skutečně mluví, a nabízí jazykové kurzy v místech na šesti kontinentech. Více než 13 000 studentů ročně z celého světa dělá z jazykových kurzů mezikulturní dobrodružství.

Eurocentres Jazykové vzdělávání - naše poslání

Posláním Eurocentres je připravit studenty na studium, práci a úspěšné žít v cizím jazyce a kultuře. Našim studentům odpovídáme s jedním z mnoha vynikajících kurzů, kde se mohou naučit nový jazyk a ponořit se do nové kultury ve stejném čas. Pomáháme našim studentům překonávat kulturní rozdíly a jazykové bariéry a garantujeme nezapomenutelný výlet s úspěchy, které mohou odnést a udržet po celý život.

Proč si rezervovat s Eurocentres .com?

  • Snadnější

Ohromen širokou škálu jazykových škol, které jsou k dispozici? V Eurocentres ulehčujeme rozhodovací proces, protože všechny uvedené školy byly vybírány našimi odbornými konzultanty na základě přísných kritérií kvality. Dáváme vám na dosah globální síť akreditovaných kvalitních škol, abyste se mohli soustředit na plnohodnotné využívání svých jazykových zkušeností.

  • Lepší

Již více než 6 desetiletí organizuje Eurocentres úspěšné jazykové kurzy a studijní pobyty v zahraničí se zaměřením na lidský a vzdělávací rozvoj. Během této doby, Eurocentra com / en / Eurocentres -success-systém "target = "_ blank" rel = "noreferrer noopener"> Eurocentres Success System ( cílová Eurocentra .com / en / úspěch garančního-Cambridge-zkoušky, Anglie" Je vypracována záruční zkouška , která zajistí úspěšné dokončení vašeho jazykového kurzu, přizpůsobením vašich zkušeností s výukou prostřednictvím individuálních cílů a průběžného hodnocení pokroku a uplatňuje se na všech školách Eurocentres .

Dále platforma eLearning Eurocentres .com / en / můj Eurocentres - volání na interní kampusu "target =" _ blank "rel =" noreferrer noopener "> můj. Eurocentres ke kterým získáte přístup před, během a po vašem pobytu, nezávislá a personalizovaná možnost výuky vedle pravidelných tříd, poskytuje náhled na program pro volný čas a usnadňuje interakci s ostatními studenty.

  • Rychlejší

Náš exkluzivní online systém umožňuje procházet jazykovými kurzy a destinacemi 24/7 z pohodlí vašeho domova. Online rezervace jsou k dispozici nepřetržitě, abyste ušetřili čas a peníze.

  • Více osobní

V Eurocentres nejprve Eurocentres spokojenost zákazníků tím, že poskytneme jedinečnou personalizovanou službu, která přesahuje všechny očekávání. S Eurocentres můžete mít to nejlepší z obou světů a vychutnat si pohodlí našeho online rezervačního systému, stejně jako individuální podporu od našeho profesionálního a dobře cestovaného týmu konzultantů.

  • Více flexibilní

Catering na globální publikum vyžaduje flexibilitu a v Eurocentres jsme hrdí na to, že jsme tuto výzvu dostali. Naše webové stránky jsou k dispozici v 10 různých jazycích a mnohojazyčný poradenský tým je připraven nabídnout poradenství na míru a individuální konzultace v angličtině, francouzštině, španělštině, italštině, němčině, portugalštině, arabštině, turečtině, japonštině a korejštině.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Kurz IELTS

Campus forma Denní studium 2 - 52 týdnů August 2019 Spojené království London Cambridge Brighton Bournemouth Irsko Dublin Kanada Toronto Vancouver Austrálie Melbourne Perth Sydney Cairns Spojené státy americké San Diego Galway Malta Msida + 18 více

Získejte na plný úvazek přípravu a praxi pro akademický test IELTS (mezinárodní testovací systém angličtiny), který je vstupním požadavkem pro britské, australské, kanadské, novozélandské a jihoafrické univerzity. [+]

Získejte na plný úvazek přípravu a praxi pro akademický test IELTS (mezinárodní testovací systém angličtiny), který je vstupním požadavkem pro britské, australské, kanadské, novozélandské a jihoafrické univerzity.

IELTS testuje poslech, mluvení, čtení a psaní v akademickém kontextu. Učte se dovednosti, které potřebujete pro studium na univerzitě: zpracování textu, porozumění přednáškám a seminářům a účast na akademické diskusi. Během těchto lekcí získáte spoustu praxe IELTS a soustředíte se na dovednosti v oblasti zkoušek, jako je například akademické psaní pro IELTS, abyste zajistili dosažení cílového skóre.

Jazyková úroveň: 5-9 (B1-C1)Zaměření: Příprava na akademický IELTS na plný úvazekDoba trvání (v týdnech): 2-52Max. Velikost třídy: 14Učte se jako králové - Eurocentres Language School... [-]

Obecný jazykový kurz

Campus forma 2 - 52 týdnů August 2019 Spojené království London Francie Paris Cambridge Brighton Bournemouth Irsko Dublin Jihoafrická republika Cape Town Spojené státy americké Los Angeles New York Kanada Toronto Vancouver Nový Zéland Auckland Austrálie Brisbane Melbourne Gold Coast Perth Sydney Cairns Lunenburg Miami San Diego Santa Barbara Galway Malta Msida + 30 více

ur Kurz obecné angličtiny zahrnuje gramatiku, slovní zásobu a všechny klíčové dovednosti, které budete potřebovat rozvíjet, abyste mluvili a rozuměli angličtině. Všechny naše lekce jsou naplánovány a předány zkušenými učiteli, kteří se zaměřují na vaše individuální potřeby a styl učení. Chcete-li cestovat, vytvářet nové přátele a komunikovat v angličtině s důvěrou, zkuste tento inovativní kurz a připravte se na to, jak můžete učinit rychlý pokrok při zábavě. [+]

Pokud jste se rozhodli, že je čas na konečnou výuku angličtiny, náš kurz obecné angličtiny vám může pomoci dosáhnout tohoto cíle a poskytnout vám pevnou základnu pro rozvíjení znalostí cizích jazyků. Víme, že učení nového jazyka může být hrozivou výzvou, a proto jsme vyvinuli moderní a inspirativní řadu metod výuky a učení, která vás bude motivovat, abyste se mohli učit a dosáhnout skutečného pokroku. Kurz obecné angličtiny zahrnuje gramatiku, slovní zásobu a všechny klíčové dovednosti, které budete potřebovat rozvíjet, abyste mluvili a rozuměli angličtině. Všechny naše lekce jsou naplánovány a předány zkušenými učiteli, kteří se zaměřují na vaše individuální potřeby a styl učení. Chcete-li cestovat, vytvářet nové přátele a komunikovat v angličtině s důvěrou, zkuste tento inovativní kurz a připravte se na to, jak můžete učinit rychlý pokrok při zábavě.... [-]


Videos

Eurocentres Paris

Eurocentres London

Eurocentres Classroom Experience

Contact

Adresa, 1. řádek 56 Eccleston Square
London, England, Spojené království

Adresa, 1. řádek 13 Passage Dauphine
Paris, Île-de-France, Francie

Adresa, 1. řádek 70 Court Rd
London, England, Spojené království

Adresa, 1. řádek 57 Bateman St, Cambridge CB2 1LR, Reino Unido
Cambridge, England, Spojené království

Adresa, 1. řádek 20 North St
Brighton, England, Spojené království

Adresa, 1. řádek 26 Dean Park Rd
Bournemouth, England, Spojené království

Adresa, 1. řádek Dublin, County Dublin, Irsko

Adresa, 1. řádek Cape Town, Western Cape, Jihoafrická republika

Adresa, 1. řádek Los Angeles, California, Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek New York, New York, Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek Toronto, Ontario, Kanada

Adresa, 1. řádek Vancouver, British Columbia, Kanada

Adresa, 1. řádek Auckland, Auckland, Nový Zéland

Adresa, 1. řádek Brisbane, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek Melbourne, Victoria, Austrálie

Adresa, 1. řádek Gold Coast, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek Perth, Western Australia, Austrálie

Adresa, 1. řádek Sydney, New South Wales, Austrálie

Adresa, 1. řádek Cairns, Queensland, Austrálie

Adresa, 1. řádek Lunenburg, Nova Scotia, Kanada

Adresa, 1. řádek Miami, Florida, Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek San Diego, California, Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek Santa Barbara, California, Spojené státy americké

Adresa, 1. řádek Galway, County Galway, Irsko

Adresa, 1. řádek Msida, Malta