Přečtěte si oficiální popis

Učte se anglicky v Excelu College! Jsme přátelský jazyková škola s nabídkou kvalitní kurzy angličtiny v centru Manchesteru.

Nabízíme General kurzy anglického jazyka na všech úrovních od začátečníků až po pokročilé. Jsme specializuje na poskytování přípravných kurzů IELTS a zároveň pomoci studentům připravit se na FCE a CAE.

Náš International Foundation Year Kurz poskytne studentům dovednosti, které potřebují ke studiu na univerzitě ve Spojeném království. Excel College je také uveden poskytovatel SELT Samozřejmě. Naši zkušení učitelé vytvářet kurzy se zaměřením na komunikaci. Oni používají širokou škálu materiálů s cílem zlepšit své dovednosti ve všech aspektech anglického jazyka. S dalšími One-to-one tříd a tříd akademických dovedností, můžeme přizpůsobit kurz angličtiny, který vám pomůže splnit vaše cíle.

Dále nabízíme ubytování v hostitelské rodině a pobytu ubytování, kalendář pravidelných společenských akcí a možnost vykonávat dobrovolnou činnost v rámci komunity v Manchesteru. To znamená, že budete mít spoustu příležitostí, aby nové přátele a procvičovat angličtinu mimo vyučování taky.

platí ještě dnes! Nebo nás kontaktujte podstoupit test na úrovni a zkusit své první anglické třídu zdarma!

Společenské aktivity Jsme si vědomi, jak důležité je procvičit angličtinu mimo vyučování.

Pořádáme pravidelné výlety a aktivity v Manchesteru a jejím okolí, včetně pěší turistiku, fotbalových zápasů a výlety do muzeí. Také jsme ti o všechny úžasné věci, které se dějí v Manchesteru každý týden. Naše aktivity jsou inzerovány na našem kalendáři akcí. Můžete si také najít informace na nástěnce ve škole, na Facebooku, Meetup a Twitter. A pokud byste chtěli pomoci místní komunitě, zatímco vy procvičit si angličtinu, podívejte se na naši dobrovolnické stránce.

týdenní akce

Káva ráno - zdarma Conversation Club - zdarma Stolní tenis - zdarma 5-kopaná - £ 4.50 (přibližné)

Další akce - příklad ceny

Výlet do John Ryland knihovna - zdarma Výlet do Manchester muzeum - zdarma Celodenní výlet do Peak District - £ 25 Old Trafford Tour - £ 16 Celodenní výlet do Liverpoolu - £ 23

Dobrovolnictví Dobrovolnictví je skvělý způsob, jak procvičit angličtinu, zlepšit svůj životopis a zjistit více o Manchesteru a lidé, kteří zde žijí.

Excel College je v kontaktu s řadou dobrovolnických organizací, včetně komunitních skupin, družinách, ochranářských organizací životního prostředí a bezdomovce charitu. Všechny tyto organizace mají řadu stále se měnících nabídnout příležitosti, které nabízí, některé trvající po dobu několika měsíců až jeden rok, některé jen na jeden den. Můžete se podívat na stávajících možností při návštěvě blogu Excel College.

Máte-li zájem o dobrovolnictví, dejte nám prosím vědět, když si žádost. Budeme vás požádat, abyste vyplnit formulář o tom, proč chcete, aby dobrovolně a co doufáte dosáhnout. I když nemůžeme zaručit, dobrovolník úkolem bude k dispozici pro data Samozřejmě, budeme se snažit najít vhodnou příležitost, která odpovídá vašim zájmům a zapadá kolem své studium.

Všichni studenti z EU mohou dobrovolně. Studenti, kteří potřebují vízum ke studiu ve Velké Británii mohou dobrovolně tak dlouho, jak jejich vízum umožňuje.

Další požadavky

Upper intermediate úroveň angličtiny nebo vyšší Studovat studium v ​​délce nejméně osmi týdnů

Hostitelská rodina

Procvičujte svoji angličtinu s rodilými mluvčími Zkušenosti Britská kultura Všechny účty a snídaně a večeře zahrnuta

Žijící v našem ubytování v hostitelské rodině je skvělý způsob, jak zlepšit svoji angličtinu a dostanete chuť britské kultury. Naši hostitelé jsou pečlivě vybírány a kontrolovány s cílem zajistit, že jste rádi, bezpečné a pohodlné po celou dobu pobytu. Všichni naši hostitelé v rodině mluví anglicky jako jejich rodná řeč, ale je důležité si uvědomit, že Británie je multikulturní zemí a naši hostitelé mají celou řadu kulturních a etnických skupin.

Naši hostitelé žijí v různých částech Manchesteru. Obvykle žijí v obytných prostorách, jízdy autobusem od vysoké školy, to vše mezi 20 a 50 minut od College. Některé z našich hostitelů mají malé děti, některé z nich jsou v důchodu páry a některé z nich jsou jednolůžkové, pracující lidé. Všechny z nich nyní hostí studenty a poznávání různých kultur.

Studenti mají svůj vlastní prostor a jsou považovány za dalšího člena rodiny. To znamená, že lze očekávat pomoci s některými domácími pracemi, jako je mytí nádobí po jídle a udržet váš pokoj uklizené. To také znamená, že máte neocenitelnou praxi mluví anglicky s rodilými mluvčími a zkušenosti z reálného života ve Velké Británii.

Můžete se podívat na naše zpravodaje pro rozhovory s některými z našich hostitelských rodin.

Bydliště

Žít v centru města Sdílet byt s dalšími zahraničními studenty Zůstat ve svém pokoji s koupelnou

Pokud hledáte ubytování s vlastním stravováním v centru města jste, rezidence Excel College je vynikající volba. pouhých 15 minut chůze od Excel College a do centra města, naše ubytování pro studenty je velmi dobré předpoklady pro získání třídy a zkoumání Manchester ve svém volném čase. Každý byt má šest jednolůžkových pokojů (všechny s vlastním sociálním zařízením) a společnou kuchyň a obývací prostor. Tam je týdenní úklid na společných prostorách, ale studenti se očekává, že k mytí nádobí, čištění vlastní koupelnu a udržet jejich ložnici pořádek.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Certifikát

Excel College Manchester

Naše kurzy obecné angličtiny jsou navrženy tak, aby vám pomůže rozvíjet své jazykové dovednosti v zajímavých a podnětných způsoby. To bude zahrnovat využití multimediální ... [+]

Naše kurzy obecné angličtiny jsou v dopoledních hodinách, od 9.15 do 12.30. Můžete studovat 6, 9 nebo 15 hodin týdně, nebo přidat odpolední kurzy, aby se intenzivnější průběh.

rozřazovací test zdarma týdenní odhady Pravidelné konzultace s učitelem Žádné registrační poplatky Spustit jakýkoli den od pondělí do pátku Maximálně 15 studentů ve třídě Minimální věk: 16

Naše kurzy obecné angličtiny jsou navrženy tak, aby vám pomůže rozvíjet své jazykové dovednosti v zajímavých a podnětných způsoby. To bude zahrnovat využití multimediální, scének a diskusí, stejně tak, že zahrnuje všechny slovní zásobu a gramatiku odpovídají úrovni vašeho studia. Každý týden můžete očekávat, že pokrývají všechny čtyři dovednosti; čtení, psaní, mluvení a poslechu.... [-]

Spojené království Manchester
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
6 - 30 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kurzy

Excel College Manchester

Můžete studovat Intenzivní kurz angličtiny pro 21, 24 a 30 hodin týdně. Existuje mnoho různých možností kurz pro studenty, kteří studují intenzivní kurs. Podívejte se na ... [+]

Můžete studovat Intenzivní kurz angličtiny pro 21, 24 a 30 hodin týdně. Existuje mnoho různých možností kurz pro studenty, kteří studují intenzivní kurs. Podívejte se na níže uvedených harmonogramů vidět různé typy kurzů, které nabízíme.

Pokud si rezervovat intenzivní kurz, budeme diskutovat s vámi kurzy, které budou nejlépe vyhovují svou studijní plán a pomůže vám navrhnout svůj časový rozvrh.

Intenzivní angličtina Příklad jízdní řády

Kombinovat kurzy navrhnout svůj vlastní kurz angličtiny, přijmout doučování dovedností nebo moduly v horní části denního kurzu a přidat další hodiny, kdykoliv budete chtít.

... [-]
Spojené království Manchester
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
21 - 30 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Excel College Manchester

Studenti budou muset mít střední úroveň obecné angličtiny před nástupem k Foundation Class IELTS. Tento kurz bude i nadále zlepšovat své všeobecné znalosti anglického jaz ... [+]

IELTS přípravné kurzy na vysoké školy Excel jsou provozovány pod vedením zkušených lektorů IELTS. Můžete studovat po dobu 6, 9 nebo 15 hodin týdně v odpoledních hodinách od 1.30 hod do 4.45 hod

rozřazovací test zdarma týdenní odhady Pravidelné konzultace s učitelem Žádné registrační poplatky Spustit jakýkoli den od pondělí do pátku Maximálně 15 studentů ve třídě Minimální věk: 16 Úrovně kurzu Obecná angličtina Level IELTS kapely skóre nadace B1-B2 5.04.-5.05. Pokročilý C1-C2 6.0+ úroveň Foundation Studenti budou muset mít střední úroveň obecné angličtiny před nástupem k Foundation Class I... [-]
Spojené království Manchester
Srpen 2020
Angličtina
Kombinované
6 - 15 hodiny
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Excel College Manchester: Welcome to the College

Excel College Manchester: Meet Mark the Principal

Excel College Manchester: Gloria and Miguel say why they chose to study at Excel College