Excel College Manchester

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Učte se anglicky v Excelu College! Jsme přátelský jazyková škola s nabídkou kvalitní kurzy angličtiny v centru Manchesteru.

Nabízíme General kurzy anglického jazyka na všech úrovních od začátečníků až po pokročilé. Jsme specializuje na poskytování přípravných kurzů IELTS a zároveň pomoci studentům připravit se na FCE a CAE.

Náš International Foundation Year Kurz poskytne studentům dovednosti, které potřebují ke studiu na univerzitě ve Spojeném království. Excel College je také uveden poskytovatel SELT Samozřejmě. Naši zkušení učitelé vytvářet kurzy se zaměřením na komunikaci. Oni používají širokou škálu materiálů s cílem zlepšit své dovednosti ve všech aspektech anglického jazyka. S dalšími One-to-one tříd a tříd akademických dovedností, můžeme přizpůsobit kurz angličtiny, který vám pomůže splnit vaše cíle.

Dále nabízíme ubytování v hostitelské rodině a pobytu ubytování, kalendář pravidelných společenských akcí a možnost vykonávat dobrovolnou činnost v rámci komunity v Manchesteru. To znamená, že budete mít spoustu příležitostí, aby nové přátele a procvičovat angličtinu mimo vyučování taky.

platí ještě dnes! Nebo nás kontaktujte podstoupit test na úrovni a zkusit své první anglické třídu zdarma!

Společenské aktivity Jsme si vědomi, jak důležité je procvičit angličtinu mimo vyučování.

Pořádáme pravidelné výlety a aktivity v Manchesteru a jejím okolí, včetně pěší turistiku, fotbalových zápasů a výlety do muzeí. Také jsme ti o všechny úžasné věci, které se dějí v Manchesteru každý týden. Naše aktivity jsou inzerovány na našem kalendáři akcí. Můžete si také najít informace na nástěnce ve škole, na Facebooku, Meetup a Twitter. A pokud byste chtěli pomoci místní komunitě, zatímco vy procvičit si angličtinu, podívejte se na naši dobrovolnické stránce.

týdenní akce

Káva ráno - zdarma Conversation Club - zdarma Stolní tenis - zdarma 5-kopaná - £ 4.50 (přibližné)

Další akce - příklad ceny

Výlet do John Ryland knihovna - zdarma Výlet do Manchester muzeum - zdarma Celodenní výlet do Peak District - £ 25 Old Trafford Tour - £ 16 Celodenní výlet do Liverpoolu - £ 23

Dobrovolnictví Dobrovolnictví je skvělý způsob, jak procvičit angličtinu, zlepšit svůj životopis a zjistit více o Manchesteru a lidé, kteří zde žijí.

Excel College je v kontaktu s řadou dobrovolnických organizací, včetně komunitních skupin, družinách, ochranářských organizací životního prostředí a bezdomovce charitu. Všechny tyto organizace mají řadu stále se měnících nabídnout příležitosti, které nabízí, některé trvající po dobu několika měsíců až jeden rok, některé jen na jeden den. Můžete se podívat na stávajících možností při návštěvě blogu Excel College.

Máte-li zájem o dobrovolnictví, dejte nám prosím vědět, když si žádost. Budeme vás požádat, abyste vyplnit formulář o tom, proč chcete, aby dobrovolně a co doufáte dosáhnout. I když nemůžeme zaručit, dobrovolník úkolem bude k dispozici pro data Samozřejmě, budeme se snažit najít vhodnou příležitost, která odpovídá vašim zájmům a zapadá kolem své studium.

Všichni studenti z EU mohou dobrovolně. Studenti, kteří potřebují vízum ke studiu ve Velké Británii mohou dobrovolně tak dlouho, jak jejich vízum umožňuje.

Další požadavky

Upper intermediate úroveň angličtiny nebo vyšší Studovat studium v ​​délce nejméně osmi týdnů

Hostitelská rodina

Procvičujte svoji angličtinu s rodilými mluvčími Zkušenosti Britská kultura Všechny účty a snídaně a večeře zahrnuta

Žijící v našem ubytování v hostitelské rodině je skvělý způsob, jak zlepšit svoji angličtinu a dostanete chuť britské kultury. Naši hostitelé jsou pečlivě vybírány a kontrolovány s cílem zajistit, že jste rádi, bezpečné a pohodlné po celou dobu pobytu. Všichni naši hostitelé v rodině mluví anglicky jako jejich rodná řeč, ale je důležité si uvědomit, že Británie je multikulturní zemí a naši hostitelé mají celou řadu kulturních a etnických skupin.

Naši hostitelé žijí v různých částech Manchesteru. Obvykle žijí v obytných prostorách, jízdy autobusem od vysoké školy, to vše mezi 20 a 50 minut od College. Některé z našich hostitelů mají malé děti, některé z nich jsou v důchodu páry a některé z nich jsou jednolůžkové, pracující lidé. Všechny z nich nyní hostí studenty a poznávání různých kultur.

Studenti mají svůj vlastní prostor a jsou považovány za dalšího člena rodiny. To znamená, že lze očekávat pomoci s některými domácími pracemi, jako je mytí nádobí po jídle a udržet váš pokoj uklizené. To také znamená, že máte neocenitelnou praxi mluví anglicky s rodilými mluvčími a zkušenosti z reálného života ve Velké Británii.

Můžete se podívat na naše zpravodaje pro rozhovory s některými z našich hostitelských rodin.

Bydliště

Žít v centru města Sdílet byt s dalšími zahraničními studenty Zůstat ve svém pokoji s koupelnou

Pokud hledáte ubytování s vlastním stravováním v centru města jste, rezidence Excel College je vynikající volba. pouhých 15 minut chůze od Excel College a do centra města, naše ubytování pro studenty je velmi dobré předpoklady pro získání třídy a zkoumání Manchester ve svém volném čase. Každý byt má šest jednolůžkových pokojů (všechny s vlastním sociálním zařízením) a společnou kuchyň a obývací prostor. Tam je týdenní úklid na společných prostorách, ale studenti se očekává, že k mytí nádobí, čištění vlastní koupelnu a udržet jejich ložnici pořádek.

Místa

Manchester

Adresa, 1. řádek
St. James' Building
89 Oxford Street
Manchester
M1 6FQ

M16FQ Manchester, Anglie, Spojené království