Přečtěte si oficiální popis

O NÁS

Exeter College je velká, prosperující a rostoucí terciární vysoká škola, která klade výuky, učení a úspěch studentů jako naši nejvyšší prioritu. My vychutnat vynikající regionální pověst. Vysoká škola byla hodnocena jako vynikající Ofstedem v pilotním "žádná výpovědní" inspekce v roce 2012 a opět v plné kontrole v roce 2014. jsme získali dodatek Times Educational "Vynikající Provider of the Year v roce 2012 a BTEC College of the Year v roce 2014.

Máme vysoká očekávání našich studentů a zaměstnanců a každý rok jejich společné úsilí za následek vynikající zkoušky tříd, vynikajících tréninkových úspěchů a brilantní hudbu, umění, sportu a společenských úspěchů. Vítáme studenty všech věkových kategorií a schopností a naše konzultační a podpůrné učící programy jsou navrženy tak, aby vyhovoval jejich potřebám, náročné jim dosáhnout svého plného potenciálu.

Exeter College poskytuje vysokoškolské vzdělání asi 10.000 - 12.000 studentů. Vysoká škola byla založena v roce 1970 jako první terciárního vysoké školy ve Velké Británii, který spojuje šestý formy bývalých gymnázií "a Exeter Technical College.

Naše nedávné úspěchy

V květnu 2016, Exeter College byla udělena Times Educational Supplement dalšího vzdělávání Award 2016 pro učňovského programu roku. Exeter College a Devon krajská rada byla uznána na národní úrovni za průkopnické a inovativní Haven Banks Outdoor Education Centre. Partnerství bylo rozpoznáno s sdružení vysokých škol (AOC) Beacon Award pro inovace 2015-16 v oblasti dalšího vzdělávání. V lednu 2014, Ofsted udělena vysoká škola stupeň 1 'Vynikající' pro výsledky pro žáky, výuky, učení a hodnocení, vedení a řízení a celkové účinnosti což činí Exeter College jedno z nejvýkonnějších vysoké školy v zemi. Klikněte zde se dozvíte více na našich Ofsted třídění. Klikněte zde si můžete přečíst zprávu Ofsted. V listopadu 2012, Exeter College získal dvě prestižní Times Educational Supplement dalšího vzdělávání Ocenění za mimořádný Poskytovatele roku a vynikající vedení učení a dovednosti Awards. V červenci 2014, Exeter College byl udělen BTEC College of the Year.

Co nabízíme?

Jako úspěšný terciární kolej nyní nabízíme širokou škálu kurzů a studenti si mohou vybrat ty, které odrážejí jejich individuální schopnosti, aspirace a zájem. Nabízíme:

více než 40 AS nebo A2 předměty, Prestižní International Baccalaureate, široký sortiment více než 90 odborných a průmyslových vedl kurzy (entry level úrovni 3) Největší výběr učebních rámců v Devonu pro mládež a dospělé řada programů zaměřených na podporu těchto mladých lidí a dospělých, kteří nejsou ve vzdělávání, zaměstnání nebo odborné přípravy learningové kurzy pro dospělé - od trávení volného času profesionálně akreditované programy zakázkové školení a kurzy pro rozvoj zaměstnavatele a zaměstnance více než 30 vysokoškolské kurzů, včetně Foundation stupňů, ve spolupráci s univerzitami v Plymouth, Exeter, Marjon a Kingston a BTEC.

Vysoká škola pokračuje sloužit město Exeter ale také přilákat studenty z celé Devonu s více než 60% našich 16 - 18 studentů přicházejících z celé Devon a jihozápadě.

Vysoká škola nabízí řadu odborných škol poskytujících školení pro sport, podnikání, publicistika, hudba, akademicky nadaný a pohostinských a stravovacích studentů. Vyvinuli jsme velmi silné zaměstnavatele vazby prostřednictvím našich osnov a prostřednictvím Business Solutions, vysoká škola má vyhrazenou zaměstnavatel auditorského týmu, s předními místními a mezinárodními zaměstnavatele, jako je Flybe, Met Office, Michael Caines a mnoho malých a středních podniků, což zajišťuje naše odborné kurzy a učňovské školství zrcadlí současné trendy a iniciativy průmyslu.

Jsme si vědomi, že je důležité úzce spolupracuje s místními úřady, vnitrostátních a skupiny zaměstnavatelů s cílem podpořit místní komunity a ekonomiky a dodáme klíčové iniciativy především s důvěrou princovské, Pracovní Jihozápadní a místní obchodní komory.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

A-levels

Exeter College

AS a A Level Biology vám, abyste rozvíjet základní znalosti a chápání pojmů biologie a dovednosti potřebné pro používání těchto nových a měnícím se situacím. ... [+]

Jaké to je studovat tento kurz a jak budu být posouzena?

AS a A Level Biology vám, abyste rozvíjet základní znalosti a chápání pojmů biologie a dovednosti potřebné pro používání těchto nových a měnícím se situacím.

Budete rozvíjet porozumění vědecké metody a být si vědom těchto vědecký pokrok v technologii, která se týkají biologických věd. Ty ocení hodnotu a zodpovědné využívání biologie ve společnosti. Kromě toho se na takové úrovni, budete moci prokázat znalost a porozumění faktů, zásad a konceptů z různých oblastí biologie a naučit se vyrábět a používat spojení mezi nimi.

Ty budou vyučovány formou přednášek, skupinová práce, praktické činnosti, přiřazení a projektů. Videa, výpočetní technika a návštěvy se používají jako učební pomůcky a budete mít přístup k plně vybavenými laboratořemi a zároveň zařízení. Různé probíhající posouzení provedlo testy, psaní eseje a ostatními cvičeními, které nepřispívají k závěrečné zkoušce.... [-]

Spojené království Exeter
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Exeter College

Tato dva roky Kurz je určen pro plynulý přechod od maturity jádro / Další Věda a GCSE Chemické obory a propojení s potřebami kurzů vyššího vzdělávání. Poskytuje porozuměn ... [+]

Jaké to je studovat tento kurz a jak budu být posouzena?

Tato dva roky Kurz je určen pro plynulý přechod od maturity jádro / Další Věda a GCSE Chemické obory a propojení s potřebami kurzů vyššího vzdělávání. Poskytuje porozumění a pochopení důležitých chemických principů, které jsou zásadní pro pochopení světa, ve kterém žijeme. Kurz také podporuje studenty, aby pochopili, jak vědci zkoumat vědecké jevy ve snaze vysvětlit svět kolem nás. Studenti rozvíjejí své praktické dovednosti by mohly doplnit své znalosti o chemických konceptů. Studium chemie je užitečný pro pochopení dalších oblastí vědy.

Ty budou vyučovány formou přednášek, praktické činnosti, řešení problémů a diskusí. Budete mít přístup k plně vybavenými laboratořemi a PC s interaktivními médii. Ty budou posouzeny v květnu / červnu každého roku s modelovými zkouškami v lednu každého roku. V prvním roce jsou 2 zkoušky z 1 hodinu trvání 30 minut, ve druhém roce jsou každý v trvání 2 hodiny 3 zkoušky. Neexistuje žádný celoroční element, ale řada praktických vyšetřování budou hodnoceny za účelem udělení osvědčení o praktické schválení a připravit studenty na praktické otázky v hlavních zkoušek.... [-]

Spojené království Exeter
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Exeter College

Fyzika je podnětné, vzrušující a náročné téma. Je důležité, aby nejen jako předmět v jeho vlastní pravý, ale také jako základní prvek ve všech jiných přírodních věd, inže ... [+]

Jaké to je studovat tento kurz a jak budu být posouzena?

Fyzika je podnětné, vzrušující a náročné téma. Je důležité, aby nejen jako předmět v jeho vlastní pravý, ale také jako základní prvek ve všech jiných přírodních věd, inženýrství a technologie. K dispozici je také hodně radosti a uspokojení, které mají být odvozeny z porozumění nejnovějšího vývoje v fyzikálního výzkumu.

Studujeme AQA fyzika osnovy: Poskytuje plynulý přechod na úroveň z předchozích studií a rozvíjí svůj zájem a nadšení pro fyziku. To zahrnuje širokou škálu témat od elementárních částic fyziky na Newtonových zákonů; od elektrických obvodů do gravitačním polem. Kurz je rozdělen do několika jednotek, jednotky, které jsou obsaženy v prvním roce a jednotek úrovni ve druhém roce.... [-]

Spojené království Exeter
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Certifikát

Exeter College

Angličtina Plus: naše flexibilní, na míru program vám nabízí možnost zažít studium v ​​koleji ve Velké Británii, zatímco zlepšit svou angličtinu. Studujte angličtinu jako ... [+]

ENGLISH PLUS: Naše flexibilní, zakázková Program nabízí vám možnost prožít studuje v britském VYSOKÉ přičemž se zlepší svou angličtinu.

Budete studovat angličtinu jako cizí jazyk po dobu mezi 6 a 15 hodin týdně v závislosti na vašich potřebách. Tyto třídy se zaměří na zlepšení všech svých klíčových anglické jazykové dovednosti: poslech, čtení, psaní a mluvení.

Poté si můžete vybrat z více než 40 tříd, které se bude shodovat s vašimi budoucí profesní či vysokoškolských aspirací. Příklady tříd patří psychologie, podnikání, vědy, právo a umění.

Být schopen studovat ve třídách s britskými studenty bude nejen pomůže zlepšit své znalosti angličtiny, ale vám umožní zažít učení autenticky britský prostředí. Pořádáme pravidelné společenské výlety, aby vám ukázal to nejlepší, co má Jihozápadní Anglie nabídnout, pokud jde o historii a kultuře.... [-]

Spojené království Exeter
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
1 - 3 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Diplom

Exeter College

Budete studovat šest předmětů v celé řadě oborů vybírají z níže uvedeného seznamu. Můžete si vybrat jeden předmět z každé ze skupin 1-5, plus jeden ze skupiny 6 nebo druh ... [+]

Jaké to je studovat tento kurz a jak budu být posouzena?

Budete studovat šest předmětů v celé řadě oborů vybírají z níže uvedeného seznamu. Můžete si vybrat jeden předmět z každé ze skupin 1-5, plus jeden ze skupiny 6 nebo druhá volba ze skupin 2, 3 a 4. (Předměty nabízené záviset na počtu studentů a rozvrhování, takže dostupnost možností se může lišit).

Tři z vašich témat bude na vyšší (H) úrovni a tři na standardní úrovni (S). Budete také dokončit teorie poznání samozřejmě provedla výzkum zkoumající tématem zvláštního zájmu kterou přítomna v Extended esej, a zapojit se do vzrušující kreativity, projekty akce a komunitních.... [-]

Spojené království Exeter
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Exeter College

Jaké to je studovat tento kurz a jak budu být posouzena? Access Kurz je určen pro ty dospělé, kteří mají pocit, že přišel o vysokých školách, když byli mladší. ... [+]

Jaké to je studovat tento kurz a jak budu být posouzena?

Access Kurz je určen pro ty dospělé, kteří mají pocit, že přišel o vysokých školách, když byli mladší. Program si klade za cíl poskytnout pevný základ pro studium na úrovni studia. Studijní dovednosti a výchovné poradenství tvoří podstatné části kurzu.

Cvičení zasedání podporovat studenty a nabídka vedení při procesu UCAS a studijních dovedností.

Diplom je vyučován předmět odborný pedagogických pracovníků v podpůrném prostředí pro rozvoj akademické dovednosti potřebné k pokroku na vyšší vzdělání. Budete mít domácí úkol a práci domácího cvičení nastavit každý týden s přísnými lhůtami. Tam je přinejmenším 15-20 hodin další studii doma každý týden. Další podpora je k dispozici pro studenty na zvláštním obtížím / potřebám.... [-]

Spojené království Exeter
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Přípravný ročník

Exeter College

Ekonomika se týká všech aspektů našeho života, z rozhodnutí, které učiníme jako jednotlivci k politice vlád a firem. Vypracovat ekonomickou porozumění a získat hlubší por ... [+]

Jaké to je studovat tento kurz a jak budu být posouzena?

Ekonomika se týká všech aspektů našeho života, z rozhodnutí, které učiníme jako jednotlivci k politice vlád a firem. Vypracovat ekonomickou porozumění a získat hlubší porozumění světu kolem nás, který je stejně hodnotné jako to je zajímavé. Ekonomika má spojení s mnoha dalšími subjekty, jako jsou politika, geografie, historie, psychologie a statistiky.

Za účelem uspokojení potřeb jednotlivých studentů Předmět je vyučován prostřednictvím kombinace přednášek, diskusí, aktivní lekce, prezentace, případové studie, videa, prohlídky s vlastními studiemi a použití vysokoškolské portálu a internet. Posouzení Samozřejmě je prostřednictvím krátkých testů a objektivních testových otázek, eseje a případových studií. Konečné hodnocení je prostřednictvím externích zkoušek; není tam žádný celoroční.... [-]

Spojené království Exeter
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Exeter College

Těžiště AQA AS Business je na malých až středních podniků působících v rámci národních trhů. Vztahuje se na otázky spojené s obchodní start-up, jako je například výzkum a ... [+]

Jaké to je studovat tento kurz a jak budu být posouzena?

Těžiště AQA AS Business je na malých až středních podniků působících v rámci národních trhů. Vztahuje se na otázky spojené s obchodní start-up, jako je například výzkum a plánování, stejně jako faktory, které určují úspěch. Domnívá se, jak by zavedené podniky zvýšit jejich účinnost tím, že taktická rozhodnutí v celém podniku. Maturitou firmy staví na jednotek, jak je tím, že zvažuje složitější obchodní scénáře a zaměřit se na strategii.

Kurz bude probíhat pomocí práce v malých skupinách, self-nařídil výzkumu a prezentace, diskuse a přednášky. Všechny jednotky vyučované v prvním roce jsou hodnoceny ve dvou papírů na konci roku. Papír 1 se posuzuje testové otázky, krátkých odpovědí otázek a mini případových studií otázky odezvy dat. Papír 2 je hodnocena krátkých odpovědí otázek a používání případové studie pro otázky odezvy dat. Neexistuje žádná možnost práce v kurzu.... [-]

Spojené království Exeter
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Exeter College

Psychologie je vědecké studium mysli a chování. Získáte znalosti z teorie a jejích aplikací, a rozvíjet dovednosti hodnocení a analýzy. ... [+]

Jaké to je studovat tento kurz a jak budu být posouzena?

Psychologie je vědecké studium mysli a chování. Získáte znalosti z teorie a jejích aplikací, a rozvíjet dovednosti hodnocení a analýzy.

Ty budou vyučovány v mnoha různými způsoby, včetně: psaní poznámek při přednáškách, skupiny a celé diskuse ve třídě, stejně jako zkoumání témat prostřednictvím videa a DVD. Budete provádět individuální studium, práci ve dvojicích a prezentací.

Jaká témata budu studovat?

Studium psychologie je podpořena studiem hlavních hledisek a přístupů a debat. Neexistuje žádný singulární příčina chování, takže je důležité vzít v úvahu relativní silné a slabé stránky různých přístupů, jako je biologická, behaviorální a psychodynamic. Psychologové používají různé metody při zkoumání lidského chování, proto je nutné se naučit o relativních přednostech metodami, jako je experimentování, rozhovorů a případových studií abychom jmenovali alespoň některé.... [-]

Spojené království Exeter
Srpen 2020
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Top 5 Reasons to Study University Level at Exeter College