Exeter College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O NÁS

Exeter College je velká, prosperující a rostoucí terciární vysoká škola, která klade výuky, učení a úspěch studentů jako naši nejvyšší prioritu. My vychutnat vynikající regionální pověst. Vysoká škola byla hodnocena jako vynikající Ofstedem v pilotním "žádná výpovědní" inspekce v roce 2012 a opět v plné kontrole v roce 2014. jsme získali dodatek Times Educational "Vynikající Provider of the Year v roce 2012 a BTEC College of the Year v roce 2014.

Máme vysoká očekávání našich studentů a zaměstnanců a každý rok jejich společné úsilí za následek vynikající zkoušky tříd, vynikajících tréninkových úspěchů a brilantní hudbu, umění, sportu a společenských úspěchů. Vítáme studenty všech věkových kategorií a schopností a naše konzultační a podpůrné učící programy jsou navrženy tak, aby vyhovoval jejich potřebám, náročné jim dosáhnout svého plného potenciálu.

Exeter College poskytuje vysokoškolské vzdělání asi 10.000 - 12.000 studentů. Vysoká škola byla založena v roce 1970 jako první terciárního vysoké školy ve Velké Británii, který spojuje šestý formy bývalých gymnázií "a Exeter Technical College.

Naše nedávné úspěchy

V květnu 2016, Exeter College byla udělena Times Educational Supplement dalšího vzdělávání Award 2016 pro učňovského programu roku. Exeter College a Devon krajská rada byla uznána na národní úrovni za průkopnické a inovativní Haven Banks Outdoor Education Centre. Partnerství bylo rozpoznáno s sdružení vysokých škol (AOC) Beacon Award pro inovace 2015-16 v oblasti dalšího vzdělávání. V lednu 2014, Ofsted udělena vysoká škola stupeň 1 'Vynikající' pro výsledky pro žáky, výuky, učení a hodnocení, vedení a řízení a celkové účinnosti což činí Exeter College jedno z nejvýkonnějších vysoké školy v zemi. Klikněte zde se dozvíte více na našich Ofsted třídění. Klikněte zde si můžete přečíst zprávu Ofsted. V listopadu 2012, Exeter College získal dvě prestižní Times Educational Supplement dalšího vzdělávání Ocenění za mimořádný Poskytovatele roku a vynikající vedení učení a dovednosti Awards. V červenci 2014, Exeter College byl udělen BTEC College of the Year.

Co nabízíme?

Jako úspěšný terciární kolej nyní nabízíme širokou škálu kurzů a studenti si mohou vybrat ty, které odrážejí jejich individuální schopnosti, aspirace a zájem. Nabízíme:

více než 40 AS nebo A2 předměty, Prestižní International Baccalaureate, široký sortiment více než 90 odborných a průmyslových vedl kurzy (entry level úrovni 3) Největší výběr učebních rámců v Devonu pro mládež a dospělé řada programů zaměřených na podporu těchto mladých lidí a dospělých, kteří nejsou ve vzdělávání, zaměstnání nebo odborné přípravy learningové kurzy pro dospělé - od trávení volného času profesionálně akreditované programy zakázkové školení a kurzy pro rozvoj zaměstnavatele a zaměstnance více než 30 vysokoškolské kurzů, včetně Foundation stupňů, ve spolupráci s univerzitami v Plymouth, Exeter, Marjon a Kingston a BTEC.

Vysoká škola pokračuje sloužit město Exeter ale také přilákat studenty z celé Devonu s více než 60% našich 16 - 18 studentů přicházejících z celé Devon a jihozápadě.

Vysoká škola nabízí řadu odborných škol poskytujících školení pro sport, podnikání, publicistika, hudba, akademicky nadaný a pohostinských a stravovacích studentů. Vyvinuli jsme velmi silné zaměstnavatele vazby prostřednictvím našich osnov a prostřednictvím Business Solutions, vysoká škola má vyhrazenou zaměstnavatel auditorského týmu, s předními místními a mezinárodními zaměstnavatele, jako je Flybe, Met Office, Michael Caines a mnoho malých a středních podniků, což zajišťuje naše odborné kurzy a učňovské školství zrcadlí současné trendy a iniciativy průmyslu.

Jsme si vědomi, že je důležité úzce spolupracuje s místními úřady, vnitrostátních a skupiny zaměstnavatelů s cílem podpořit místní komunity a ekonomiky a dodáme klíčové iniciativy především s důvěrou princovské, Pracovní Jihozápadní a místní obchodní komory.

Místa

Exeter

Adresa, 1. řádek
Hele Road
EX4 4JS Exeter, Anglie, Spojené království