Fine Arts College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Na Fine Arts College se vždy snažíme najít něco výjimečného u našich studentů - tím, že jim dáme svobodu se učit. Podporujeme komunitní atmosféru, ve které jsou podporovány talenty a ambice studentů. Poskytujeme také skutečný a jedinečný most mezi školou a univerzitou.

Většina studentů na Fine Arts College k nám přichází a hledá prostředí soukromé vysoké školy, které jim pomůže akademicky a kreativně růst. Mnozí zjistili, že přístup jiných škol k práci je příliš normativní a rigidní, což může být pro mnoho studentů kontraproduktivní a dusivé.

Vysoká škola získala řadu národních ocenění v příručce Good Schools Guide, včetně Ceny za vynikající výsledky pro chlapce, kteří studují média / film / televizi; Cenu za výjimečnost pro dívky, které berou umění, design a fotografii; a nejlepší nezávislá škola pro chlapce pro uměleckou a designovou fotografii. Tyto úspěchy jsou výsledkem našeho étosu školní školy výtvarného umění, ve kterém je každý povzbuzován, aby usiloval o svou vášeň a rozvíjel svůj talent.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
41 - 43 Englands Lane
NW3 4YD Londýn, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium