Future London Academy

Úvod

Read the Official Description

Budoucí London Academy (FLA) je vzdělávací organizace, která vznikla v roce 2013. Naše kurzy obstarávat pro profesionály napříč celou řadu průmyslových odvětví; sestávají z rozhovorů, přednášek a workshopů vedených odborníky v oboru. Naše programy jsou navrženy tak, aby ponořit účastníky tvůrčí, obchodního a kulturního života v Londýně. Účastníci užívat exkluzivní přístup k některé z nejlepších lidí; agenturám a firmám při práci tady dnes učí z první ruky, jak fungují, stejně jako získání behind-the-scenes pohled do svých nejúspěšnějších projektů. Věříme v praktické zkušenostní učení, kde se dozvíte přímo od zdroje, spíše než učebnice.

Účastníci strávit sedm dní v Londýně vše živé v domě na tvůrčí centru města. Naše rozhovory a workshopy se konají v sídle našeho průmyslu odborníků nebo vzrušující zasedacích místností a jsou navrženy tak, aby informativní a neformální. Předchozí kurzy zahrnovalo návštěvy předních firem jako je Google, Twitter a BBC. Účastníci měli možnost posedět u stolu s klíčovými lidmi v těchto organizacích - kladení otázek, které mají rozhovory a učení face-to-face o jejich přístupu a jejich nápady.

Kromě výchovný aspekt, kurzy jsou také navrženy tak, aby ukazují, London z několika různých úhlů, každý den je nabitý aktivitou. Účastníci navštíví uznávaných výstav a kulturních akcí, jakož i zkoumání některé z tajných míst v Londýně, že většina návštěvníků nikdy nedostane zažít.

Každý den se skládá z různých činností, které maximalizují účastníci studijních zkušeností, sledujeme následující strukturu:

Zvýšení snídaně: První aktivita den zahrnuje neformální činnosti při snídani k aktivaci mozku a těla přijímat tvůrčí podněty dne. V průběhu podpůrného snídaní, budou účastníci komunikovat s ostatními účastníky, sdílet své myšlenky, zkušenosti a očekávání pro celý den a splňují místní odborníky, aby se dozvědět více o zákulisí tvůrčího odvětví. Dopolední část: Jedná se o první zasedání dne; to bude mít formu přednášky nebo workshopu hands-on. Praktická cvičení: Krátký úkol navázat na ranní relaci a aby se všichni odemknout plného potenciálu jejich mozku Oběd: Mezi dopolední a odpolední zasedání bude krátká přestávka, kde budou mít účastníci příležitost mít oběd a vychutnat okolí místa dopoledního bloku je. Odpolední blok: Jedná se o druhé zasedání dne, kdy budou účastníci mít možnost navštívit další vrchol London Agency a poslechnout si jejich tým odhalují tajemství, které používají při každodenní práci.
Vyslechnout a město: Po dlouhém dni absorbovat nové způsoby práce, nápad brainstorming a kreativní účastníků cvičení bude debrief obsah den lépe organizovat jim v jejich myslích. Tato činnost bude krátká a poutavé a bude probíhat ihned po odpoledním zasedání v místech, která účastníci pak mohou navštívit jako kulturních a společenských akcí, jako jsou muzeí, galerií a událostí prostorů. O víkendu: O víkendu bude věnována kulturních a společenských akcí, navštěvovat výstavy a zajímavých míst v Londýně.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Zobrazit kurzy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kurzy

Design Myšlení A Inovace Týden

Campus forma Denní studium 1 týden March 2019 Spojené království London

Jedinečný program pro servisní návrháře, kreativní podnikatele a živnostníky - zavést vás do Londýna nejvíce inovativních podniků a odkrytí nejnovější přístupy k designu myšlení. [+]

Každý den se budou konat přednášky, kulaté stoly a návštěvy nejlepších společností, které přijaly přístup orientovaný na člověka, kde se setkáte s týmy, které stojí za jejich nejnovější výzkum a inovace. Někteří lidé nazývají náš formát "design safari", někteří říkají, že je to VIP zákulisní zážitek nebo výzkumná cesta. Během týdne budete také zkoumat nejnovější trendy a objevy ve virtuální realitě, umělou inteligenci, udržitelnost a budoucnost technologií. Dozvíte se o nejnovějším přístupu k tvořivosti, produktovému managementu a řízení podnikání - a máte příležitost klást jakékoli otázky v neformální atmosféře.... [-]


Future of Branding Week

Campus forma Denní studium 1 týden June 2019 Spojené království London

[+]

Tato činnost bude krátká a poutavé a bude probíhat ihned po odpoledním zasedání v lokalitách, které pak můžeme navštívit jako kulturních a společenských akcí, jako jsou muzea, galerie, události prostorech nebo tyčí.

Kdo je tento program určen:

Grafická, digitální a návrháři obalů

Umělecká a tvůrčí režie

Značky a typografie specialisté

MA studentům a absolventům designových programů

Termíny a harmonogram:

Termíny: 25. června - 29. června 2018

Náklady

£ 1,995 - s ubytováním

(S výhradou 20% DPH, pokud platíte jako jednotlivec, který žije v Evropě, ve Velké Británii nebo jste podnikání v UK)... [-]


UX A Digitální Design Týden

Campus forma Denní studium 1 týden August 2018 Spojené království London

[+]

Struktura programu:

Obědní přestávka: mezi ranním a odpoledním zasedáním budeme mít krátkou přestávku, kdy budete mít možnost obědovat a vychutnávat si okolí místních programových míst.

Kdo je tento program určen? Plán Náklady [-]

Videos

Design Thinking and Innovation in London

Why design in London is so amazing?